PDA

View Full Version : Дали е редно?



Elika
06-21-2009, 11:28
До скоро не вярвах, че има любов от пръв поглед. Но преди няколко седмици се случи точно това. Момчето е на 15 а аз съм на 12....и се чудих дали не е малко голям за мен. Благодаря предварително 8-)

kobrichka
06-21-2009, 11:31
Според мен ти е доста раничко за любов и т.н. Попринцип 3 години не са много, но във вашата ситуация смятам, че ти е голямо момчето. Изобщо смятам, че си малка за каквито и да било връзки. Лично мнение :)

Cathylicious
06-21-2009, 11:31
Много е голям,откажи се .. Ти сериозно ли?! :razz:

Ilikeliljon
06-21-2009, 11:33
Ама ти за това ли искаш да късаш с гаджето си в предишната тема :? :? :? Малка си още наистина, не се занимавай с връзки, че накрая да няма бременна съм :) :)

Punisherrr
06-21-2009, 11:36
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

blackvelvet
06-21-2009, 12:17
Ххаха според мен наистина не може да става дума за влюбване...увлечение-да,влюбване- :shock: едва ли

MarkKnight
06-21-2009, 12:27
Абе я вземи се влюби в учебниците,малка си още !

TheBeliever
06-21-2009, 12:31
Защо бързате да пораствате? Порадвай се на детството си. Време за влюбване ще имаш цял живот. :?

JoeBanana
06-21-2009, 12:45
До скоро не вярвах, че има любов от пръв поглед. Но преди няколко седмици се случи точно това. Момчето е на 15 а аз съм на 12....и се чудих дали не е малко голям за мен. Благодаря предварително 8-)
пред детската кухня ли се срещнахте ?

3oPuTy
06-21-2009, 12:47
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )
Евала мацко :razz: :razz: :razz: Каза й го просто ПЕРФЕКТНО :razz: :razz: :razz: Лелеее чак се разплаках от смях :razz: :razz: :razz:

vampirekiss
06-21-2009, 12:54
До скоро не вярвах, че има любов от пръв поглед. Но преди няколко седмици се случи точно това. Момчето е на 15 а аз съм на 12....и се чудих дали не е малко голям за мен. Благодаря предварително 8-)
пред детската кухня ли се срещнахте ?

Точно.Няма шанс.Той е 8 клас,а ти 5-6.Ако беше на негово място щеше ли да се хваниш с някоя 3 години ПО-МАЛКА от тебе,ама честно. :?

Hilary_
06-21-2009, 12:57
Любов на 12 ... :? :? някой друг път ... от скука вие малките няма какво да правите вече ... :? :?

JoeBanana
06-21-2009, 12:59
не ги слушай какичките, само се праеят на вървежни

djuki
06-21-2009, 13:28
любовта не зависи от възраста едно дете на 4 също може да обича ! Друг е въпроса , че според обществото в което живеем ти е доста рано да си мислиш такива неща , по - добре изчакай още 2-3 години и всичко ще си е на мястото сега се разисми за бъдещето си и учението момчета винаги ще има няма да избягат

Take_That
06-21-2009, 13:50
На 12 си, а говориш за любов от пръв поглед :shock: Та ти сигурно един сандвич не можеш да си направиш още бе.....

Pepincetyy
06-21-2009, 14:00
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )
:lol: :lol: :lol: :lol: това ме разби
Иначе по темата-малка си още

angeltears
06-21-2009, 16:42
Вие малките сте луди бе :lol: :lol: На 12 си забога! :lol: Изживей си детството - време за любов бол :)

fatal4o
06-21-2009, 16:48
Стига сте го оттегчавали детето... точно от 12 започнах аз да се уча за кво иде реч при любовта , сега съм почти 15 :)

MissInd3p3nd3nt
06-21-2009, 17:24
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )
:razz: Тва ме разби :razz: :razz:

Иначе по темата- не мислиш ли,че е малко раничко да казваш "любов от пръв поглед"

FlashMX
06-21-2009, 17:46
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

truefax...truefax... :lol:

mArMaLaDkA
06-21-2009, 18:14
Ухилвам се до уши, когато видя "какичка" на по 15-16 да дава акъли на по-малките. Все едно половината от вас, момичета, не са тръгнали на 12-13 с някой батко на по 16, че и на по 18, а пък сега се правите на много мъдри. Голям праз, ако тръгнат. Какво я бърка да опита? Ще получи горчив урок(най-вероятно), но пък ще й е полезен занапред - да знае, че да се цели високо не е най-добрата идея. В крайна сметка, авторката тепърва се развива, т.е сега започва да гради основите при общуването с другия пол. И нямаше да е проблем да тръгне с 15-годишен, ако днешните 15-годишни момчета не целяха колко най-много момичета да вкарат в леглото си, каква трева да изпушат днес и каква по-голяма изцепка да направят. Просто представите за нормално, се изкривиха.

ivsan4eto
06-21-2009, 18:54
Стига сте го оттегчавали детето... точно от 12 започнах аз да се уча за кво иде реч при любовта , сега съм почти 15 :)

:razz: :razz: :razz:


Ухилвам се до уши, когато видя "какичка" на по 15-16 да дава акъли на по-малките.

Така е! С техния житейски опит за толкова дълъг живот.

Punisherrr
06-21-2009, 19:30
До двете моми над мен : Кой говори,че има огромен житейски опит изобщо ;) Не винаги става дума на колко години си,а как мислиш и кво си преживял за тия години.
Не съм кой знае колко далеч от нейната възраст,но пък може би ще съм права като я посъветвам за нещо,което съм преживяла до тук. ;)
Не виждам какво лошо има,че някой дава пример на момичето така че да се усети(дано),че вероятно нещата не са точно така,както тя си мисли сега. :)

Shia
06-21-2009, 19:37
Аз не виждам какъв е проблема.Аз на 9 си изживях първата голяма любов,която винаги ще помня.Вярно детински работи бяха,но пак си беше ПЪРВАТА ЛЮБОВ.


Говори за любов ,не за секс и защо всичко трябва да е в истинския смисъл на думата.

lifelesscorpse
06-21-2009, 19:41
Повечето преди мен ти казаха,каквото трябваше да ти се каже.На 12 си.Наистина,не си трови живота с любов.Има цял живот(живи здрави...)за любов и какво ли не.Ако искаш направи нещо по въпроса с 15 годишния,но знай,че дори и да стане нещо между вас едва ли ще е това,което си очаквала в началото...Все пак,наистина,може да ти е като ценен урок занапред.Ти избираш... :) :)

fatal4o
06-21-2009, 21:59
Стига сте го оттегчавали детето... точно от 12 започнах аз да се уча за кво иде реч при любовта , сега съм почти 15 :)

:razz: :razz: :razz:


Ухилвам се до уши, когато видя "какичка" на по 15-16 да дава акъли на по-малките.

Така е! С техния житейски опит за толкова дълъг живот.

Не си прави гавра ей, 2 години и половина ,са си 2год и половина , сегааа кой колко ще научи за тоя период е друга тема, лично за тоя период изучих доста женския характер и доста можеш да спориш с мене на тая тема ахаха... :smt084 майко.. къде се набутах :smt080

TheCinderella
06-21-2009, 22:28
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

:D :D :D

bekhama
06-21-2009, 22:58
Според мен годините нямат значение стига да има истинска любов.Моя съвет е да седнеш и да помислиш какви са точно чувствата ти и тогава да решиш да ли да се занимаваш или не.От една стана хората преди мен са прави,че ти е рано все още да опитваш от любовта и от нейните разновидности на чувства.Но от друга мнооооооооооооо добре те разбирам,че искаш да изпробваш всичко колкото се може по бързо,но не осъзнаваш,че губиш едни хубави години за игри.Щот след като ИЗПРОБВАШ всичко,което искаш няма тръпка да живееш и на 15-17 години вече ще ти омръзне от всичко и от всички точно когато ти е време.

TheNewReligion
06-21-2009, 23:41
Не. Това е числително бройно.

ivsan4eto
06-22-2009, 06:57
Каквото и да си говорим днешната младеж изпуска най-хубавите си години в опити да стане "готин" като преспи с възможно най-много хора. МНОГО ГУБИТЕ!! Идете си играйте навънка и оставете тези неща за след "2 години и половина" :x

Punisherrr ти хубаво ги съветваш, обаче виж закво става въпрос. Всички станаха големи разбирачи, всички на по 12-13 години вече са толкова високо в небесата, изживяват се като "ЗВЕЗДИ", изобщо не ги интересува какво става около тях и на какво приличат. И за жалост ще става още по-лошо....

Aicken
06-22-2009, 07:04
МНОГО ДОБРА ЛОГИКА!

Elika
06-22-2009, 16:05
Стига сте го оттегчавали детето... точно от 12 започнах аз да се уча за кво иде реч при любовта , сега съм почти 15 :)

Ето поне един който ме разбира...

Elika
06-22-2009, 16:06
Според мен годините нямат значение стига да има истинска любов.Моя съвет е да седнеш и да помислиш какви са точно чувствата ти и тогава да решиш да ли да се занимаваш или не.От една стана хората преди мен са прави,че ти е рано все още да опитваш от любовта и от нейните разновидности на чувства.Но от друга мнооооооооооооо добре те разбирам,че искаш да изпробваш всичко колкото се може по бързо,но не осъзнаваш,че губиш едни хубави години за игри.Щот след като ИЗПРОБВАШ всичко,което искаш няма тръпка да живееш и на 15-17 години вече ще ти омръзне от всичко и от всички точно когато ти е време.

Ами да ....но на мен пи писна да съм малко си бебче....а и той наистина е много як

Elika
06-22-2009, 16:08
Каквото и да си говорим днешната младеж изпуска най-хубавите си години в опити да стане "готин" като преспи с възможно най-много хора. МНОГО ГУБИТЕ!! Идете си играйте навънка и оставете тези неща за след "2 години и половина" :x

Punisherrr ти хубаво ги съветваш, обаче виж закво става въпрос. Всички станаха големи разбирачи, всички на по 12-13 години вече са толкова високо в небесата, изживяват се като "ЗВЕЗДИ", изобщо не ги интересува какво става около тях и на какво приличат. И за жалост ще става още по-лошо....

Кой е казал , че говорим за секс? Ние си говорим за....абе за може би бъдещето ми гадже...и нищо повече...да не съм някоя к***а

Re5peC7
06-22-2009, 16:41
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

:lol: :lol: :lol: :lol: тея мечки спирка нямат :lol: :lol: :lol: :lol:

exis7
06-22-2009, 16:47
Ти мила ако гледаш външния вид...за никъде нe си !Аз на 12 карах колело и се катерех по дърветата,те ся на 12 любов имали.. :shock: Земи си седни на 4-те буквички,хвани учебниците и си учи урочетата ! Не искала да е бебче наща...еми извинявай ти още си ДЕТЕ !!! :-o #-o #-o

Elika
06-22-2009, 17:01
Ти мила ако гледаш външния вид...за никъде нe си !Аз на 12 карах колело и се катерех по дърветата,те ся на 12 любов имали.. :shock: Земи си седни на 4-те буквички,хвани учебниците и си учи урочетата ! Не искала да е бебче наща...еми извинявай ти още си ДЕТЕ !!! :-o #-o #-o

Това ми е пределно ясно....но аз не гледам какъв му е бъншния вид. Аз много държа на душата, дори и отвънда да прилича на....абе на нещо гадно. А ж не може ли да си имам гадже и да съм си дете? :smt019 :smt019 :smt019

Elika
06-22-2009, 17:03
А и аз ако искаш да знаеш съм си пълна отличничка! :smt002 :smt002 :smt002

mArMaLaDkA
06-22-2009, 17:11
Ами да ....но на мен пи писна да съм малко си бебче....а и той наистина е много як


А и аз ако искаш да знаеш съм си пълна отличничка! :smt002 :smt002 :smt002


Това ми е пределно ясно....но аз не гледам какъв му е бъншния вид. Аз много държа на душата, дори и отвънда да прилича на....абе на нещо гадно. А ж не може ли да си имам гадже и да съм си дете?

Искрено съжалявам за предишния си пост. Ти си малка, тъпа, разглезена кифла и колкото и да се опитват да те предпазят от бъдещо разочарование съфорумците, няма смисъл. Наливен мозък не се предава. Или имаш акъл в главата и разсъждаваш нормално, или си поредната повърхностна пикла, която още сополите не може да си обърше, но веднага й омекват краката, като види някой батко. :?

Elika
06-22-2009, 17:28
^^^Твое мнение! :o :o :o

malkotoo
06-23-2009, 17:12
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin:

eminemfenka
06-23-2009, 22:19
Апфф в 4ти клас ходех с 14 год. и 5,6ти клас се си карах 14,15,16 год :D иам позната на твоите годинки,която ходи само с 15,16,17 год :) Въпрос на личен избор :)

eminemfenka
06-23-2009, 22:55
Апфф в 4ти клас ходех с 14 год. и 5,6ти клас се си карах 14,15,16 год :D иам позната на твоите годинки,която ходи само с 15,16,17 год :) Въпрос на личен избор :)

Tempest
06-23-2009, 23:06
от такива ранни връзки се поражда кривината в днешната младеж... неизживяно детство, недостатъчно бели през този период... и ето как на 15-16 момчетата се правят на мъже и ходят на фитнес, а са с манталитет на 10 годишни... нормално за едно момиче да си намери "батко", не се учудвам като видя връзка между 17-18 годишно момче и 13-14 годишно момиче... все пак повечето от момчетата на тяхната възраст си бъркат в носа и се държат изобщо като деца... казвам повечето, защото остатъка са нормални, но се възприемат като загубеняци, защото не се държат толкова отворено пред другите, а са себе си... явно аз съм експеримент и изпълнявам ролята на точно тоя загубеняк, който е отритван от съучениците си, защото не е идиот, не е лицемер и говори всичко право в лицето... така през целия период 12-15 години... и сега, на 16 години, съм много по-уважаван от момичетата, но не, не заради външния вид, а заради възгледите ми, заради начина ми на мислене... и може би най-важното - заради манталитета ми! Да, не се смятам за самохвалко, просто фактология... чудя се как някоя още не се е влюбила в мене през скайпа... проумейте го - проваляте си детството! Изградете приятелство с някого или с няколко човека, за да имате на кого да разчитате като пораснете! Като останете без опора, няма спасение - пак ще циврите... няма смисъл от малки да се избивате ;) живейте си живота радостно сега, после ще ви плесне хормона и всичко ще е по-лесно ;)

buntar90
06-24-2009, 12:39
леле любов на 12.....хмм интересно, хубаво харесала си го ама любов....

kristito3
06-24-2009, 13:45
Каквото и да си говорим днешната младеж изпуска най-хубавите си години в опити да стане "готин" като преспи с възможно най-много хора. МНОГО ГУБИТЕ!! Идете си играйте навънка и оставете тези неща за след "2 години и половина" :x

Punisherrr ти хубаво ги съветваш, обаче виж закво става въпрос. Всички станаха големи разбирачи, всички на по 12-13 години вече са толкова високо в небесата, изживяват се като "ЗВЕЗДИ", изобщо не ги интересува какво става около тях и на какво приличат. И за жалост ще става още по-лошо....

От правилно по правилно!!!

malka_sladkka
06-24-2009, 13:48
Я разкажи 8-) как стана влюбването?
Седя си ти в рейса,гледаше през прозореца...и си казваше.. ''ех,остарях и аз...кога ще дойде и моят принц'' И в това време се качи ТОЙ... 8) очилата му бяха тъй красиви... дънките,тъй прилепнали... блузката ...ех.. розово като никое друго. :oops: И ето,че той се зададе към теб...и видиш ли ти?! СЕдна именно до твоята особа! О БОЖЕ...но дали това е предложение за брак?! ... и изобщо как е избрал да седне точно там, дори след като това бе единственото свободно място в автобуса....остава загадка за нас...

...извинявам се за отклонението... дано разбираш какво искам да кажа все пак 8-)
(пък ако е някоя голяма любов все пак... честита да ви е :D )

:lol: :lol: :lol: :lol: тва беше върха :lol: :lol: :lol:

sextazy_baby
06-24-2009, 13:55
Това не е любов...малка си още

impassive7
06-24-2009, 19:04
Любов на 12 ... :? :? някой друг път ... от скука вие малките няма какво да правите вече ... :? :?

Най-точно казано! Лапето няма какво да прави и айде гадже.....тцтцтцтц :? Излез и си играй бе, мойто момиче....

elsy
06-24-2009, 20:19
Любов викаш, а? Ем, обичайте се, не е голяма разликата, ама на тия години...

naia
06-24-2009, 21:21
екстра ти е