PDA

View Full Version : След половин година...



mcaf
06-21-2009, 11:31
Отдавна не съм писал, не съм и влизал тук, но просто имах нужда да споделя някъде... Преди половин година(на 30ти тоя месец я правехме) тръгнах с едно момиче... Запознахме се на уроци и всичко стана супер случайно и супер бързо, но за кратко време я обикнах... Всичко беше перфектно... до преди седмица... скъса ме по скайп!!! с довода, че не съм я разбирал, не съм я познавал, били сме твърде различни и тем подобни... След два дена се събрахме отново... до онзи ден, когато вечерта излязохме. Същата вечер всичко си беше точно - целувки, прегръдки... и изведнъж, малко преди да си тръгна тя ме издърпа настрани и искаше да поговорим - каза ми, че не изпитвала това, което аз съм изпитвал към нея. Попитах я в началото тогава защо изобщо е тръгнала с мен и тя ми отговори: "Интересно ми беше какво ще стане, да те опозная като човек..."... Аз я бях гушнал и се отдръпнах, тя тръгна да ме гушка аз пак се дръпнах и си тръгнах без нищо да й кажа... На моя добра приятелка тя е споделила след първата ни раздяла, че "ако толкова съм я обичал, съм щял да я потърся", и че явно аз не съм бил изпитвал това, което тя към мен :shock: Това като чух и шах с пешка... :shock:
От този случай преди 2 вечери не съм я чувал, а и не искам честно казано, но още не мога да свикна с мисълта, че вече не сме заедно...
Имали ли сте подобен случай? :?

LovelyGirl
06-21-2009, 11:37
Това момиче не знае какво иска и гледа да изкара теб виновен ми се струва.
Тя, ако наистина искаше да е с теб щеше да ти каже тези неща просто така, а не като повод за раздяла.
Че и на всичкото отгоре по скайп..
И защо ти да и ходиш след задника, ти ли си я зарязал :?
Тя ако иска да е с теб, ще те потърси, а няма да се надява само ти да го направиш.

ZaGadKkAa
06-21-2009, 11:38
Ми аз лично не,но според мен момичето незнае все още какво иска!!Ти продължи напред и според мен не я търси повече!Късмет :P

kobrichka
06-21-2009, 11:39
Доста глупава постъпка от нейна страна. Според мен просто момичето не знае какво иска или просто няма чувства към теб.
Интересно ми беше какво ще стане, да те опозная като човек..." - този отговор ми звучи тоста глупав и безмислен. Не виждам смисъл в действията и и в думите и. Според мен не трябва да я търсиш. Може да си се привързал към нея, но имаи малко повече достойнство. Два пъти сте пробвали след като нестава няма смисъл. Както обичам да казвам "Насила хубост не става".

Mim4etooo
06-21-2009, 13:07
ами нормално е да се 4увстваш така, защото си свикнал с нея.явно тя не те заслужава.както казват :времето лекува

Lyubomn7
06-21-2009, 13:11
Много правилно си направил... На твое място бих я забравил

Take_That
06-21-2009, 14:03
Много правилно си направил... На твое място бих я забравил

++++
П.П - разбирам, че ти е трудно, всеки е преживявал раздяла, но просто гледай да се забавляваш, да си разнообразяваш животеца и каквото такова. Момичето не си заслужава... :? Да разберяла какъв човек си - ми тогава дай всичките да тръгнем с всеки, който срещнем на улицата, че да го опознаем...

vesSynkaa
06-21-2009, 14:05
Много правилно си направил... На твое място бих я забравил

++++
П.П - разбирам, че ти е трудно, всеки е преживявал раздяла, но просто гледай да се забавляваш, да си разнообразяваш животеца и каквото такова. Момичето не си заслужава... :? Да разберяла какъв човек си - ми тогава дай всичките да тръгнем с всеки, който срещнем на улицата, че да го опознаем...

съгласна ;-)

RaZzer
06-21-2009, 15:50
Ъм... очевидно е (както всички преди мен казаха вече), че не е наясно със себе си и че иска да изкара теб виновен, незнайно защо... Най-добрият съвет, който мога да ти да е да не се занимаваш с нея, но ако все пак много я обичаш и искаш да й дадеш шанс - направи така, че тази общата приятелка да й каже, че ти си решил, че тя ако е искала да е с теб е щяла да те потърси... Дай с нейните камъни по нейната глава и тя сама ще разбере, че бърка!

fatal4o
06-21-2009, 16:02
Игнорирай я, май и е дошъл мерака да се прави на интересна, както всички споменаха тя ако иска да е с тебе ще те потърси и определено няма да те потърси на скайп ... щото ако те потърси там значи или страшно я е срам да си признае грешката или почти не й пука... помисли малко трезво, продължи напред и не се опитвай да оправяш нещата с нея и да тръгнете пак какво от това, нищо няма да е по старо му.

YouKnowImBetterThanYou
06-21-2009, 16:08
Позната история! Абсолютно винаги колкото и перфектно да изглежда всичко на пръв поглед, колкото повече даваш, толкова повече ще ти бъде отнето накрая. Не трябва, наистина НЕ ТРЯБВА да се влагат прекалено много чувства в момиче! Жените не знаят какво точно искат, твоята мацка явно си търси бройката, а не любов. Приеми, че не си във възраст за женене и преодолей мъката! Любовта, такава каквато е рекламирана по филмите, е нещо невъзможно, има я днес, утре я няма. Приказките си остават приказки, реалността е съвсем различна!

NoBoDyGiRl
06-21-2009, 19:13
Остави я , не си заслужава да се занимаваш с нея .Само те разиграва . Първо казва че тя не те обича толкова колкото ти нея и затова късате ,а после че те обича повече отколкото ти нея и иска ти да я потърсиш...... не мога да ги разбера такива момичета :shock:

vankata_kz1991
06-22-2009, 07:30
Това момиче не те заслужава просто !! Остави я каквото иска да прави,трудно ще ти е ама....а пък след време я те потърси пак може да опитате.Успех :) :)

Aicken
06-22-2009, 07:33
на колко години е

Neopitom3na
06-22-2009, 09:13
Еии стига си се цупил.. тя не те заслужава.. незнае кфо иска :)

NeZaPoznat
06-22-2009, 10:47
Отдавна не съм писал, не съм и влизал тук, но просто имах нужда да споделя някъде... Преди половин година(на 30ти тоя месец я правехме) тръгнах с едно момиче... Запознахме се на уроци и всичко стана супер случайно и супер бързо, но за кратко време я обикнах... Всичко беше перфектно... до преди седмица... скъса ме по скайп!!! с довода, че не съм я разбирал, не съм я познавал, били сме твърде различни и тем подобни... След два дена се събрахме отново... до онзи ден, когато вечерта излязохме. Същата вечер всичко си беше точно - целувки, прегръдки... и изведнъж, малко преди да си тръгна тя ме издърпа настрани и искаше да поговорим - каза ми, че не изпитвала това, което аз съм изпитвал към нея. Попитах я в началото тогава защо изобщо е тръгнала с мен и тя ми отговори: "Интересно ми беше какво ще стане, да те опозная като човек..."... Аз я бях гушнал и се отдръпнах, тя тръгна да ме гушка аз пак се дръпнах и си тръгнах без нищо да й кажа... На моя добра приятелка тя е споделила след първата ни раздяла, че "ако толкова съм я обичал, съм щял да я потърся", и че явно аз не съм бил изпитвал това, което тя към мен :shock: Това като чух и шах с пешка... :shock:
От този случай преди 2 вечери не съм я чувал, а и не искам честно казано, но още не мога да свикна с мисълта, че вече не сме заедно...
Имали ли сте подобен случай? :?

Има друг ! 101% !!

Aicken
06-22-2009, 11:30
Отдавна не съм писал, не съм и влизал тук, но просто имах нужда да споделя някъде... Преди половин година(на 30ти тоя месец я правехме) тръгнах с едно момиче... Запознахме се на уроци и всичко стана супер случайно и супер бързо, но за кратко време я обикнах... Всичко беше перфектно... до преди седмица... скъса ме по скайп!!! с довода, че не съм я разбирал, не съм я познавал, били сме твърде различни и тем подобни... След два дена се събрахме отново... до онзи ден, когато вечерта излязохме. Същата вечер всичко си беше точно - целувки, прегръдки... и изведнъж, малко преди да си тръгна тя ме издърпа настрани и искаше да поговорим - каза ми, че не изпитвала това, което аз съм изпитвал към нея. Попитах я в началото тогава защо изобщо е тръгнала с мен и тя ми отговори: "Интересно ми беше какво ще стане, да те опозная като човек..."... Аз я бях гушнал и се отдръпнах, тя тръгна да ме гушка аз пак се дръпнах и си тръгнах без нищо да й кажа... На моя добра приятелка тя е споделила след първата ни раздяла, че "ако толкова съм я обичал, съм щял да я потърся", и че явно аз не съм бил изпитвал това, което тя към мен :shock: Това като чух и шах с пешка... :shock:
От този случай преди 2 вечери не съм я чувал, а и не искам честно казано, но още не мога да свикна с мисълта, че вече не сме заедно...
Имали ли сте подобен случай? :?

Има друг ! 101% !!


мн ясно.от опит нали"?

NeZaPoznat
06-22-2009, 11:36
Да ! 2 пъти ! :grin: