PDA

View Full Version : ВАКАНЦИЯЯЯ!!!!



sladur4etyYy
06-21-2009, 11:34
айде, хорааа, лятото ни зове, остава само още 1 седмица даскало :grin: ! тук споделете всичко, което сте планирали за ваканцията- ще ви липсва ли училището (или конкретен човек от него), или нямате търпение да свърши? имате ли нещо точно определено, което искате/ очаквате/ мечтаете/ надявате се да ви се случи през лятото? :P

п.п. ПОЗДРАВ за всички

http://vbox7.com/play:e194d513 :-P

boomboom
06-21-2009, 11:43
всичко, което сте планирали за ваканцията- море. после нищо. квот стане.

ще ви липсва ли училището (или конкретен човек от него) не.

или нямате търпение да свърши? да.

имате ли нещо точно определено, което искате/ очаквате/ мечтаете/ надявате се да ви се случи през лятото? квот стане.

clever
06-21-2009, 11:45
искам да мине изпитът във вторник и след това луд купон :grin: :grin: :grin:
ще стягам куфарите вече и ще пътувам надалечее :grin: :grin: :grin:
в чужбина ще си прекарам ваканциятаааа :grin: :grin: :grin:
голям кеф ще бъде
приятели... ще бъде много веселооо :grin: :grin: :grin:
само да мине тоя 23 юни и съм вери хепиии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
приятна ваканция на всичкиии :smt026 :smt026 :smt026 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031

DinViesel
06-21-2009, 16:03
верно ся кат свърши си земам новот пц и почвамммммммм :grin: САМО ДА СВЪРШИ по СКОРО :grin:

омг .. да прекараш ваканцията си пред компютъра ..

vivteen
06-21-2009, 16:14
Много излизания,басейни,компания ,може и море :) Искам само по-скоро да свършват у-ще.Никой няма да ми липсва.Може да пътувам до Англия,ама ш` видим :) Надявам се лятото да мине бурно :-D

LittlePrincess
06-21-2009, 16:25
Море.. басейни, постоянно ще съм навънка с приятели, искам много нови запознанства. Бе казала съм си, че ще си направя лятото незабравимо. Никой няма да ми липсва от даскало, защото тези, които са ми по-близки ще си ги виждам.

sladur4etyYy
06-21-2009, 18:09
айде, бе, другите нямате ли планове? 8-)

nefchi_bs
06-21-2009, 20:01
Искам да се запиша на уроци по китара,но май няма да стане...Най-вероятно ще ходя на плаж и после към 7-8 някъде на кафе и такам..Даскалото едва ли ще ми липсва,писнало ми е от немски...А съучениците ми аз ще съм с тяка така че не..

Biskfitka
06-21-2009, 20:08
Аз вече завърших :-P 8-) Та ще ми липсват простотиите с класа,защото ни бяха за последно и мислих,че няма да ми пука за тях ама като свикнеш всеки ден в продължение на 8 години да виждаш едни и същи образи и.. 8-) 8-) 8-)
За лятото планирах да вляза във форма леко :D иии абе нищо сериозно... :o

Eddie
06-21-2009, 20:17
През лятото ще съм сутрин 4 часа уроци по английски, а слетобед на кормуване и на уроци по математика :D оформя се доста шеметно лято.

Също така ще излизам по често с приятели, защото ще имам повече свободно време и ще се увеличи и количеството на консулмирания алкохол.

Това са ми общо взето плановоте за лятото.

BladeOfMySoul
06-21-2009, 21:29
омг .. да прекараш ваканцията си пред компютъра ..

Че кво лошо има?Някой хора не искат да си размятат изящните г*зове по плажовете само.
Аз ако имах един стейшън или ексбокс нямаше да си подам носа на вънка. 8-) Ама няма...

По темата:Ми нищо особено не съм планирала,важното е почивка да има.

lipstik
06-22-2009, 05:35
Учене за матури :x

Tempest
06-22-2009, 05:38
искам да мине юли месец, после август ше има купончета ;)

XTREMEFREERIDE
06-22-2009, 12:44
Пълно лято с рожденни дни. Което значи - супер якоо. :grin:
Очаквам едно сумати готино лято. :smt002 Само минава изпита, в сряда едно изходно и съм ФРИИ!! :grin: На море отказвам да ходя. Наще не ме пуснаха с приятеля ми, са да си ходят без мен. :x Общо взето ще си прекарам лятото с приятеля ми и с компанията. Пикници, нагоре, надолу. :grin: Джаз фестивала в Банско. Сумати концерти и така нататък. Абе яко лято ще да е.

teenems
06-22-2009, 12:53
ам да идва четвъртък и да ми минава изпита ии си чакам резултата ,а през тва време съм по плажа ,по центъра ,по мола с фр :grin: :grin: :grin: :grin:

после в Шумен ,там луд купон с ена фр ии в Ямбол



:grin: :grin:


ПЛААААЖ :grin: :grin:

LiLGrizzly
06-22-2009, 13:04
Еми малко да фитнес телце си напрая ... ако си намеря и приятелка добре ще е ... мн купони и цакане на компаа ! И Моренце .. тка де нема да се ограничаваме с купони в един град... ! :D :grin:
Поздрав за всички !!! http://vbox7.com/play:0719024c

sladur4etyYy
06-23-2009, 16:42
пишете още, не се излагайте 8-) 8-) :P