PDA

View Full Version : Проблем



bogzfaggot
06-21-2009, 12:56
Здравейте
Харесвам много едно момче,с което ходихме преди време,но много за кратко.Той се влюби в мен,но аз все още имах чувства към бившия си приятел и тръгнах с него,и зарязах въпросното момче.Той страдаше много.Сега отново се виждаме,аз вече не съм с бившия си,но момчето,което харесвам и съответно зарязах преди време си, има гадже от 4 месеца.Личи си ацки много ,че все още ме харесва,но от една страна не искам да провалям връзката им.На 3 юли той заминава за Aмерика за лятото и не знам,има ли смисъл да правя нещо,защото хем ще проваля една връзка,хем няма и с него да съм.Дайте ми някакъв съвет какво да направя

Hilary_
06-21-2009, 12:58
Остави го ... пропуснала си твоя шанс ... :?

TheBeliever
06-21-2009, 13:01
Изчакай да се върне и тогава му мисли. За 10 дни няма смисъл да заплиташ интриги.

vesSynkaa
06-21-2009, 13:07
Абе .. :? мн ме дразнят такива .. 1во го зарязваш и после като видя, че има
връзка с др момиче и дай веднага да тръгнеш с него .. и после кво ?пак ли ще го зарежеш? :? остави го, от къде си сигурна, че те харесва ?да не ти го е казал? Щом е 4мес с тва момиче,значи има чувства към нея. . Едва
ли, ако му беше безразлично щеше да стои с нея толкова време .. 4 мес не са чак толкова много, но в никакъв случай не са и малко! Изпуснала си си шанса, както казаха преди мен ..

Lyubomn7
06-21-2009, 13:09
Остави момчето един път вече си го прецакала...

bogzfaggot
06-21-2009, 13:10
Абе .. :? мн ме дразнят такива .. 1во го зарязваш и после като видя, че има
връзка с др момиче и дай веднага да тръгнеш с него .. и после кво ?пак ли ще го зарежеш? :? остави го, от къде си сигурна, че те харесва ?да не ти го е казал? Щом е 4мес с тва момиче,значи има чувства към нея. . Едва
ли, ако му беше безразлично щеше да стои с нея толкова време .. 4 мес не са чак толкова много, но в никакъв случай не са и малко! Изпуснала си си шанса, както казаха преди мен ..А мене па ме дразнят ей такя \"безграшни\" като тебе.Нито съм му провалила връзката,нито и е изневерил с мен,въобще още нищо не е станало,искам съвет,а не няква пикла на 14 дето сигурно връзка не е имала да ми говори

vesSynkaa
06-21-2009, 13:19
А какво искаш да направиш в момента? Чудиш се дали да си признаеш чувствата и да видиш дали ще се получи => ти пак разваляш връзката ..
Ти сама го казваш "не искам да провалям връзката му" , ами като не искаш-недей! Остави го да бъде с момичето,което е , той ако изпитва нещо към теб сам ще дойде ..

п.п. не ми се напаряй,щото нито знаеш на колко съм, нито дали имам връзка , нито нищо!След като пишеш тука , тряа да знаеш , че не всички ще ти кажат "Давай миличка,разкрий си чувствата пред него щом го обичаш!" .. ти сама не знаеш какво да направиш, от къде да знаем ние ? :?

bogzfaggot
06-21-2009, 13:22
А какво искаш да направиш в момента? Чудиш се дали да си признаеш чувствата и да видиш дали ще се получи => ти пак разваляш връзката ..
Ти сама го казваш "не искам да провалям връзката му" , ами като не искаш-недей! Остави го да бъде с момичето,което е , той ако изпитва нещо към теб сам ще дойде ..

п.п. не ми се напаряй,щото нито знаеш на колко съм, нито дали имам връзка , нито нищо!След като пишеш тука , тряа да знаеш , че не всички ще ти кажат "Давай миличка,разкрий си чувствата пред него щом го обичаш!" .. ти сама не знаеш какво да направиш, от къде да знаем ние ? :?Едно е да дадеш съвет друго е да ми се праиш тука,че точно такива като мене те били дразнели,айде моля ти се да cu имаме
уважението

vesSynkaa
06-21-2009, 13:25
Всеки си изказва мнението по въпроса , както направих аз ..
Мен не ме засяга, че на теб мнението ми не ти допада ..
Като не искаш да четеш мнения като моите, да не си пускала темата..
А съвет в тази ситуация не виждам .. Или отиваш и му разваляш връзката,
или не .. Кво ще направиш решаваш ти, не ние .. Всеки ще ти даде различни мнения по въпроса, ти как смяташ да решиш ?Да броиш колко
човека казват "не" и колко "да" и така да решиш как да постъпиш ли ? :?

Lyubomn7
06-21-2009, 13:26
А какво искаш да направиш в момента? Чудиш се дали да си признаеш чувствата и да видиш дали ще се получи => ти пак разваляш връзката ..
Ти сама го казваш "не искам да провалям връзката му" , ами като не искаш-недей! Остави го да бъде с момичето,което е , той ако изпитва нещо към теб сам ще дойде ..

п.п. не ми се напаряй,щото нито знаеш на колко съм, нито дали имам връзка , нито нищо!След като пишеш тука , тряа да знаеш , че не всички ще ти кажат "Давай миличка,разкрий си чувствата пред него щом го обичаш!" .. ти сама не знаеш какво да направиш, от къде да знаем ние ? :?Едно е да дадеш съвет друго е да ми се праиш тука,че точно такива като мене те били дразнели,айде моля ти се да cu имаме
уважението
Е ама тя си изразява мнените. Много неправилно ще постъпиш ако дори само му кажеш че го харесваш... Според тебе какво би й било на другото момиче... :?

Take_That
06-21-2009, 13:51
Остави го ... пропуснала си твоя шанс ... :?

++++
П.П - да си мислила като сте се разделяли

RaZzer
06-21-2009, 16:04
Абе .. мн ме дразнят такива

Съжалявам, че се засягаш, но щом искаш мнения - ще се съобразяваш с тях! Ta... супер тъпо си постъпила... за мен е ясно (сигурно и сама ще го признаеш), че дори и да тръгнеш с него сега - пак ще е за малко и няма да е нищо сериозно от твоя страна. Така че по-добре си го остави на мира и порастни!

П.П. За да не пишеш излишни мнения по мой адрес: не съм на 14 и си имам връзка! :)