PDA

View Full Version : Някой Ползвал ли го е?



bebocheto
06-21-2009, 13:08
Искам да питам .. дали сте ползвали това за изправянето на коса .. и дали има ефект?

http://prikachi.com./files/937805X.jpg - Gliss Asiq Straight

Ако сте го използвали имали ефект? Защото искам да си го купа ...
А ако не сте го използвали .. добро ли е?

melinor
06-21-2009, 13:16
Първият път направи косата ми пухкава, а вторият вече започна да я изправя. Лично аз не го харесвам, защото харесвам косата си естествена-начупена,а така все едно се сплесква :-D

POLLINA
06-21-2009, 13:22
зависи мн от косата ... но като цяло е пълен боклук :lol:
ако косата ти е мн леко начупена (каквато е моята) ще я изправи съвсем леко , но естествено няма нищо общо с ефекта от пресата :)

fuklata1
06-21-2009, 15:41
ами аз ползвам и шампоана и балсама обаче няма никакъв ефект :x :? маа незнам дали е моята коса такава прецакана или това просто си няма ефект :x моята коса си е леко чуплива би трябвало да има ефект нооо...няма :x

Vincitore
06-21-2009, 15:42
Пълен боклук е ! :x Не си го взимай ... няма никаква полза и не се изправя косата , то понякога с преса ако ти е по - гъста косата не става идеално , пък с някакъв шампоан :? Де да ставаше така - иначе щяхме ли да даваме толкова пари за преси ? :-D

p3rf3c7
06-21-2009, 17:59
Аз го имам.Това на снимката е шампоана ,трябва да го комбинираш с балсама .Аз лично съм доволна...има ефект :P шампоана е около 4лв и балсама също :P

SunSmile
06-21-2009, 18:15
Да, аз го позлвам и съм много доволна. Намалих използването на преса, което е много добре. когато реша косата ми да е права го използвам иначе използвам Джонсънс Бейби :)
Ефект има при начупени коси, а не при много къдрави!*

SunSmile
06-21-2009, 18:18
Да, аз го позлвам и съм много доволна. Намалих използването на преса, което е много добре. когато реша косата ми да е права го използвам иначе използвам Джонсънс Бейби :)
Ефект има при начупени коси, а не при много къдрави!*

rosencetooo
06-21-2009, 18:25
Замислям се дали да не го пробва.. но като си знам косата при мен едва ли ще има ефект.. :( бях ползвала на Sunsilk за изправяне и балсама и шампоана и нямаше никакъв ефект.. :(