PDA

View Full Version : въпрос към Момчета



girl4eety
06-21-2009, 13:16
Момчета имам 3 въпроса към вас.
Значи:
1.Харасвате ли руси момичета с черни кичури отдолу?
Ето за такова става на въпрос-http://www.kefche.bg/vanq_1997/photos/x3mngvnq/

2.Представете си, че гаджето ви е цялото в бенки /целия гръб,целия корем/ /големи кафяви/ бихте ли си легнали с нея?

3.Какво е първото нещо, което гледате в едно момиче?
И какво харасвате в момичетата?

Моля отоговаряйте на всички въпроси.Мерси

Lyubomn7
06-21-2009, 13:21
1. Тия черните кичури ми харесват кога са отгоре и са на по тъмно русо...
2. Щом ми е гадже предполагам че знам как изглежда и си я харесвам каквато е...
3. Ем ако не сме говорили и ми хареса в лице гледам дупе....

vesSynkaa
06-21-2009, 13:21
Не съм момче , но искам да те попитам с кво ще ти помогнат отговорите на момчетата ? Всеки харесва различни неща , а и едва ли, ако човека с който си държи на тебе ще му пречат някви си бенки ..

Lekov
06-21-2009, 13:23
Момчета имам 3 въпроса към вас.
Значи:
1.Харасвате ли руси момичета с черни кичури отдолу?
Ето за такова става на въпрос-http://www.kefche.bg/vanq_1997/photos/x3mngvnq/

2.Представете си, че гаджето ви е цялото в бенки /целия гръб,целия корем/ /големи кафяви/ бихте ли си легнали с нея?

3.Какво е първото нещо, което гледате в едно момиче?
И какво харасвате в момичетата?

Моля отоговаряйте на всички въпроси.Мерси
1.Аз лично тези руси момиченца с черните кичури ги намирам за адкси слади4ки са дайе бих казал 4е са ми слабост

2.Какво ми пречат бенките ако харесвам и държа на даденото момиче не ме интересуват някакви незначителни бенки

3.Първото нещо от виншния вид което гледам е коремчето найстина голяма слабост ми е,но попринцип гледам момичето да е умно и с чувство за хумор , с приличен външен вид а не да е като някоя представителка на ромското население която туко що е излезнала от кофата за буклук :razz:

WhyNot
06-21-2009, 13:34
Момчета имам 3 въпроса към вас.
Значи:
1.Харасвате ли руси момичета с черни кичури отдолу?
Ето за такова става на въпрос-http://www.kefche.bg/vanq_1997/photos/x3mngvnq/

2.Представете си, че гаджето ви е цялото в бенки /целия гръб,целия корем/ /големи кафяви/ бихте ли си легнали с нея?

3.Какво е първото нещо, което гледате в едно момиче?
И какво харасвате в момичетата?

Моля отоговаряйте на всички въпроси.Мерси харесвам такива кичури,относно бенките-човек не е виновен за тях мисял че няма да има проблем не ми се е случвало досега,а относно третия-лицето!!! талията!!! :-P

Ilikeliljon
06-21-2009, 13:40
1. Тия черните кичури ми харесват кога са отгоре и са на по тъмно русо...
2. Щом ми е гадже предполагам че знам как изглежда и си я харесвам каквато е...
3. Ем ако не сме говорили и ми хареса в лице гледам дупе....

+1 без трета точка, защото сега не ми се обясняват различията :-P :-P

JoeBanana
06-21-2009, 13:43
кои са верните отговори ? не искам да се изложа

RaZzer
06-21-2009, 15:56
Тука има хора, които са мн зле... Как може да има момчета, които си преценяват приятелките по коремчетата, дупетата и т.н...

Към авторката на въпросите:
1. По принцип не съм си харесвал момичета по кичурите или по носа, или по миглите. Мисля, че мн по-важен е характера, макар че ако трябва да съм честен тия кичури ми изглеждат малко к*рварска история и... :?
2. Ако някой е толкова тъп, че да му пречат бенките по гърба... значи нямаш работа при него! ;)
3. Вече споменах, че не гледам външност!

Lekov
06-21-2009, 16:29
Тука има хора, които са мн зле... Как може да има момчета, които си преценяват приятелките по коремчетата, дупетата и т.н...

Към авторката на въпросите:
1. По принцип не съм си харесвал момичета по кичурите или по носа, или по миглите. Мисля, че мн по-важен е характера, макар че ако трябва да съм честен тия кичури ми изглеждат малко к*рварска история и... :?
2. Ако някой е толкова тъп, че да му пречат бенките по гърба... значи нямаш работа при него! ;)
3. Вече споменах, че не гледам външност!RaZzer не се прави просто в природата на всеки мъж е да гледа първо виншния вид така че не ми се прави на света вода ,просто няма мъж или момче което да не забележи първо визиата на дедено момиче и след това вече е характера ако има такива който не са сагласни с мене нека да ме успоряд с факти

fatal4o
06-21-2009, 16:34
1. Не ме радват особено, имам чуството ,че пред мен е застанала фешънка или гъзарка
2. Не ми се е случвало, не мога да кажа.. :(
3. Характер
Иначе харесвам най-вече в тях: очите, лицето и косата, но все пак едно момиче не я краси косата ами характера. (поне за мен) Стига да няма и прекалено дебел глас, да й бляскат очичките и просто всичко е точно.. :)

AFT
06-21-2009, 18:02
Предлагам на авторката да си вдигне самочувствието, защото я притесняват абсолютни глупости. ;]

haritov
06-21-2009, 19:58
докъто има евтина водка няма да има грозни жени 8-)

huligana90
06-21-2009, 21:24
Няма значение косата :D

аз лично имам доста бенки ама само по корема Не е хубаво ама кво да се прави :o


Лице,гърди ,дупе тяло :)

Aicken
06-22-2009, 07:59
1. Колко и да се НАПИНЯШ като тфа американче няя станеш
2.НЕ.
3.ЦИЦИ ДУПЕ ПИЧЕ и т.н.

NeZaPoznat
06-22-2009, 08:07
Момчета имам 3 въпроса към вас.
Значи:
1.Харасвате ли руси момичета с черни кичури отдолу?
Ето за такова става на въпрос-http://www.kefche.bg/vanq_1997/photos/x3mngvnq/

2.Представете си, че гаджето ви е цялото в бенки /целия гръб,целия корем/ /големи кафяви/ бихте ли си легнали с нея?

3.Какво е първото нещо, което гледате в едно момиче?
И какво харасвате в момичетата?

Моля отоговаряйте на всички въпроси.Мерси

Какъв беше въпроса :D :D

RaZzer
07-03-2009, 20:37
Тука има хора, които са мн зле... Как може да има момчета, които си преценяват приятелките по коремчетата, дупетата и т.н...

Към авторката на въпросите:
1. По принцип не съм си харесвал момичета по кичурите или по носа, или по миглите. Мисля, че мн по-важен е характера, макар че ако трябва да съм честен тия кичури ми изглеждат малко к*рварска история и... :?
2. Ако някой е толкова тъп, че да му пречат бенките по гърба... значи нямаш работа при него! ;)
3. Вече споменах, че не гледам външност!RaZzer не се прави просто в природата на всеки мъж е да гледа първо виншния вид така че не ми се прави на света вода ,просто няма мъж или момче което да не забележи първо визиата на дедено момиче и след това вече е характера ако има такива който не са сагласни с мене нека да ме успоряд с факти

Първо - не ти се правя :-D Второ - факт е, че първото нещо, което забелязах в моето момиче беше невероятният й характер, а не красотата й... Не знам по какъв начин бих могъл да те убедя, но някой ден ти пожелавам и ти да срещнеш човек, който да те накара да преосмислиш позицията си за природата! :P

zaeknarkoman
07-03-2009, 20:54
1 : aaa ne mersi ot kosmati P*utki !!!
2 : ne!!!
3 : Krakata razbira se i liceto ;] 8)

YakUZa777
07-03-2009, 21:22
/facepalm

JustYourDr3am
07-04-2009, 19:02
1. Нямам нищо против кичури .. д0ри намирам ,че са доста актуални .
2. Бенките .. не би ми било приятно , но ако я обичам много съм готов на всичко :P
3. Естествено , че ние първо гледаме визията .. ние сме като ловци на красиви части от тялото и гледаме като орли за тях .. :D

fenasf
07-05-2009, 15:46
1. тук бих направил жеста на Ники Пънчев 8-)
http://freebeat1.hit.bg/ra4kovf.gif
еми не е зле тоя сорт коса предполагам

2. щом се е стигнало до лягане въобще не ми пука

3. еми...имаше тема какво гледаме първо в момичето http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=249961&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EA%E0%EA%E2%EE+%E3%EB%E5%E4%E0%F2%E5+%E F%FA%F0%E2%EE&start=30

трета страница е моя коментар

Lonelysoul
07-05-2009, 21:09
1. отностно косата еми някои я харесват но аз не падам си по тамната коса не по руси но предполагам е стра6но красиво за момчета които харесват руси дами

2. мм бемките неса никакъв проблем а специално аз като се замсиля досега винаги сам си умирал по момичета с бемчица на лицето некакси толкова сладко изглежда и по тялото да са пак са мн сладки :P и специално на мен не да неми харесват а точно обратното

3. е този вапрос е лесен гледам лицето (излачването) и талията некакси талията ми е слабост полудявам като видя талииката на някоя хубава "дама" върващя по улицата даже това парво гледам немога си отлепя погледа понякога от някое момиче :oops: :P

machine_shot
07-05-2009, 21:13
1. не особено

2.Все тая.

3. Трябва да има пленителен поглед :-o

Lonelysoul
07-05-2009, 21:26
1. отностно косата еми някои я харесват но аз не си падам по тамната коса не по руси но предполагам е стра6но красиво за момчета които харесват руси дами

2. мм бемките неса никакъв проблем а специално аз като се замисля досега винаги сам си умирал по момичета с бемчица на лицето некакси толкова сладко изглежда и по тялото да са пак са мн сладки :P и специално на мен не да неми харесват а точно обратното

3. е този вапрос е лесен гледам лицето (излачването) и талията некакси талията ми е слабост полудявам като видя талииката на някоя хубава "дама" върващя по улицата даже това парво гледам немога си отлепя погледа понякога от някое момиче :oops: :P