PDA

View Full Version : Какви са предимствата и недостатъците на влюбването?



Sun4o19
06-21-2009, 16:10
Какви са предимствата и недостатъците на влюбването?

lipsvashh_mi
06-21-2009, 18:59
предимствата-че ти е весело и имаш чувството,че летиш,а не ходиш по земята...самото усешане,което ти носи влюбването е неописуемо..
най-големият недостатък,е че се разсейваш страшно много иииии това доста често играе лоша роля в училище :lol:

plmn
06-21-2009, 19:06
само недостатъци

ANTIHUMAN
06-21-2009, 19:08
Предимство: Супер ти е готино. Не може да се опише любовта.

Недостатък: Винаги има край!

vampirekiss
06-21-2009, 19:10
предимства-има за кого да се мечтаеш,когато сън не те хваща
-има на какво да се надяваш,ако обекта на твоята любов не ти е гадже
-знаеш какво да си пожелаеш,когато видиш падаща звезда и всички др желания са се изчерпали
ако любовта е споделена
- си прекарвата супер хубаво и ти остават спомени за цял живот;
-разбираш какво значи да те е наистина грижа за човек,който не ти е роднина или приятел
-знаеш,че можеш да разчиташ на някого
-знаеш,чи вечер някой заспива с мисълта за теб.

Недостатъчи
-вечно той/тя ти е в ума
-общо взето си губиш акъла,когато го/я видиш
-с влюбванито и любовта често идва и ревността
-ако чувствата не са споделине пада голям рев и предпочитани филми стават сапунките и романтичните,драмите
-(пак ако не е споделено) почваш да се питаш какво толкова ти липсва,че не те харесва.

Faces
06-21-2009, 19:17
Предимство:може просто да го кажа че се чувстваш истински жив и щастлив
Недостатък: Когато края настъпи почти винаги единия е много наренен и по кофтито е когато това си самия ти

PartOfTheAutumnHarmony
06-21-2009, 19:38
Предимства:
- имаш чувството, че летиш, че си на седмото небе, че можеш да си удариш гъза в тавана от кеф :D
- през моментите на очакване, когато нямаш търпение да видиш обекта на любовта, чувстваш една такава "приятна тревога", "гъделичкащо нетърпение", което води до отделяне на серотонин (хормон на щастието) т.е. е хубаво за здравето.
- мечтаеш т.е. поставяш си цели, което също е хубаво
- на лицето ти има една такава влюбена усмивка - натоварваш мускулите на лицето :lol:

Недостатъци:
- може да си по-разсеян от обикновено, което може да дразни околните или да ти пречи на теб, но ти просто не го забелязваш :-D
- всичко това води до идеализиране на обекта на любовта ти, което води само до още и още ПРОБЛЕМИ

cherinka
06-21-2009, 19:44
Само.аз.ли.смятам,че.влюбва ето.няма.недостатъци...

Толкова.красиво.и.приятно.н а.изживяване.чувство.....къд ,пък,вие.и.вие,кусури
сте.тръгнали.да.му.вадите..
Безсрамници!

unicorn_f
06-21-2009, 19:49
еми ако любовта е споделена няма недостатъци или ако има те са мн малки,а предимствата са мн

AFT
06-21-2009, 19:52
Не намирам недостатъци също. Може би разсеяността понякога е пречка, особено за учениците, но на кой му пука. ;д Пък и не знам за останалите, но лично на мен и самото страдане някак ми харесва. Не мога да обясня точно защо, но то може би също ме кара да се чувствам жива, както щастливите моменти ме карат. Абе, по-добре да изпитваш нещо, независимо положително или отрицателно, отколкото съвсем нищичко и да не се чувстваш добре в кожата си и да се чудиш кво точно става с теб и т.н. (;

kristito3
06-21-2009, 19:58
предимството е, че летиш, знаеш, че отсреща има някого. Като мислиш за него/нея просто ти толкова приятно да не говорим, когато си припомняш и моментите заедно :-) :-) Недостатъците - болката е огромна :cry: :cry: :cry: и мисълта, че вече го няма този, който преди е бил неотклонно до теб и какво ли още не, не може да те напусне

kristito3
06-21-2009, 19:59
предимството е, че летиш, знаеш, че отсреща има някого. Като мислиш за него/нея просто ти толкова приятно да не говорим, когато си припомняш и моментите заедно :-) :-) Недостатъците - болката е огромна :cry: :cry: :cry: и мисълта, че вече го няма този, който преди е бил неотклонно до теб и какво ли още не, не може да те напусне

Aicken
06-22-2009, 08:05
само недостатъци

missapple
06-22-2009, 10:11
предимствата-че ти е весело и имаш чувството,че летиш,а не ходиш по земята...самото усешане,което ти носи влюбването е неописуемо..
най-големият недостатък,е че се разсейваш страшно много иииии това доста често играе лоша роля в училище :lol:

+1 :P

balsamaa
06-22-2009, 11:40
само недостатъци от последното ми влюбване ,развалихме си приятелството и нищо не стана попринцип демек несподелена любов така че нз