PDA

View Full Version : Какво иска гаджето ти от теб? А ти от него-нея?



Sun4o19
06-21-2009, 16:11
Какво иска гаджето ти от теб? А ти от него-нея?

Punisherrr
06-21-2009, 16:16
Мен. Него. :D

Ilikeliljon
06-21-2009, 16:30
Това си е бая безсмислен въпрос. Много неща съм искал, а и на мен са ми искали, ама изобщо каква е логиката на въпроса 8-) 8-)

Pepincetyy
06-21-2009, 17:09
Това си е бая безсмислен въпрос. Много неща съм искал, а и на мен са ми искали, ама изобщо каква е логиката на въпроса 8-) 8-)

cherinka
06-21-2009, 19:50
Секс. Секс.

huligana90
06-21-2009, 21:28
Секс. Секс.

+2 :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2009, 03:32
Секс. Секс.

+2 :grin:


+3 :D

mechtaq_za_teb
06-22-2009, 04:34
Секс. Секс :D
Абе може и малко любов...

valdesbg
06-22-2009, 05:49
Секс, прави до зори, нито миг не се бави...само секс ще те спаси..о черни мисли..
Както се пее в една песен :)

Кво друго да иска - ако секса върви, значи всичко в една връзка върви и е наред. Ако Всичко друго освен секса върви - то значи нищо не върви.

Aicken
06-22-2009, 05:51
Секс. Секс.
+ любов,страст , вярност от моя страна.от нейна незнам

аиде за ся ги имам и 3-те по натам ще видим

TraPPed
06-22-2009, 05:53
of i az нз какво искам ...май че секс,май че е и много любов ( в промишлени количества)

lipsvashh_mi
06-22-2009, 06:28
Секс, прави до зори, нито миг не се бави...само секс ще те спаси..о черни мисли..
Както се пее в една песен :)

Кво друго да иска - ако секса върви, значи всичко в една връзка върви и е наред. Ако Всичко друго освен секса върви - то значи нищо не върви.
абе не е баш така-секса е важен,но не е всичко в една връзка..важно е да се разбирате с партньора ти,да споделяте,да ви е приятено заедно..ако през цялото време правите секс и не общувате,то това не евръзка,а просто гимнастика :-D
ако си с някой само заради секса-то по-добре да си вземеш момиче под наем..хем ще прави каквото искаш,хем няма да са намесени чувства..това е разликата между прост*тутката и приятелката-към едната имаш чувства(говоря принципно) :-o

Aicken
06-22-2009, 06:32
Секс, прави до зори, нито миг не се бави...само секс ще те спаси..о черни мисли..
Както се пее в една песен :)

Кво друго да иска - ако секса върви, значи всичко в една връзка върви и е наред. Ако Всичко друго освен секса върви - то значи нищо не върви.
абе не е баш така-секса е важен,но не е всичко в една връзка..важно е да се разбирате с партньора ти,да споделяте,да ви е приятено заедно..ако през цялото време правите секс и не общувате,то това не евръзка,а просто гимнастика :-D
ако си с някой само заради секса-то по-добре да си вземеш момиче под наем..хем ще прави каквото искаш,хем няма да са намесени чувства..това е разликата между прост*тутката и приятелката-към едната имаш чувства(говоря принципно) :-o

да важно е ,даже нещата дето изброи са по важни НО когато секса не варви тея неща колкото и да са хубави не са достатачни започват компромиси и рано или късно свършва всичко... така че човека е на 50% прав .. ако секса върви , не всичко върви но ако секса не варви нищо не върви

valdesbg
06-22-2009, 06:33
Принципно си права, Яна, в момента обаче си седнала. :-D (да знам, бой си прося, много хора вече са ми насъбрали)

Моята идея беше маааалко по друга - секса е основно, но не и най-важното в една връзка. И ако той е наред, значи всичко друго ще е наред. Но ако секса в една връзка не е като хората, то не само той не върви ами има и други неизказани проблеми, неща работи и така нататък. Под не върви е ясно какво имам предвид.

Сега Ива(Punisher) ще дойде като ревностна защитничка на противната теория. Моля заповядай - обичам дискусиите.

lipsvashh_mi
06-22-2009, 06:46
предполагам,че няма да е само тя :-D
разбрах какво имаше предвид,но нещата си вървят по хронологичен път и има някаква закономерност(така да се каже )в една връзка.
Тръгваш с някой,прекарваш повече време с него и го опознаваш-през това време не мислиш само как да легнеш с него,ами решаваш дали той е човека,с който искаш да продължиш отношения или не.В този период от месеци или кой колкото смята ,че му е нужно гледаш характера на човека и искаш от него да е поне донякъде идеала и за момче/момиче..естествено идеални хора няма,но говоря горе-долу да се доближава..
ако решиши,че искаш да си с този човек-ок,продължавате на следващото ниво-което включва и физическия контакт,ако не аут.Съгласна съм с теб,че ако секса не върви,то значи и нещо друго куца,но смятам ,че изказването ти е леккоо крайничко.Но всеки с вижданията си все пак. :)
а за боя-направо ти съчувствам,като чак толкова мн хора са ти насъбрали :D :D

Aicken
06-22-2009, 07:01
през това време не мислиш само как да легнеш с него

при жените може би , но при мъжете си е точно така

Ilikeliljon
06-22-2009, 07:10
Хм, интересна дискусия се заформи :D :D Любовта и секса са неотделими в една връзка, но ако питате кое е по-силното, то това определено е любовта. Както по-горе се писа една връзка само от секс ще свърши бързо и скоропостижно. Ако двама души се обичат, то те ще намерят начин да решат проблемите си в секса, но ако не се обичат тогава няма как да намерят начин да разрешат проблемите си нито в секса, нито в любовта, ако ми схващате мисълта. Така че, когато двама се обичат проблемите по-лесно ще се разрешат и секса може временно да е под нивото, пък и как да кажа, когато двама души си напаснат, тогава може пък и да няма проблем, ако секса не е като предишния опит на някой от тях (например единия е правил два часа секс, пък сега повече от 1 не минава). Нещо такова :) :)

Aicken
06-22-2009, 07:11
Много добра логика! страхотно мислене!!!

valdesbg
06-22-2009, 13:02
Абе пропуснах да добавя че ако гаджето ти не иска секс от теб...значи нещо куца в цялата връзка. Да не кажа че такава изобщо липсва. Така че не се хващайте за идеята че всички са е*ачи.

lifelesscorpse
06-22-2009, 13:06
Всички искат само секс,секс,секс...и евентуално любов...но не е много сигурно...

Punisherrr
06-22-2009, 13:12
Ето,ето пристигам Valdesе да те боря 8)

Такаааамм,да видиммм... :D

Ако двама души се обичат, то те ще намерят начин да решат проблемите си в секса, но ако не се обичат тогава няма как да намерят начин да разрешат проблемите си нито в секса, нито в любовта, ако ми схващате мисълта. :)

Именно,колега,именно :smt038

Аз все пак съм падащата от Марс с дългичка платонична връзка,така че 8-) Да си немаме спорове ! шът :Ь
Пардон за несериозния тон,ама наистина :-D > Валдесе гаджето ти ИСКА,ти също ИСКАШ... тва понякога обаче не е единствената предпоставка,за да стане ;)

valdesbg
06-22-2009, 13:16
Тъй е...трябва и терен.. :)

Сега ми е прекалено уморено да намеря контра аргументи на лилджон ноо обещавам да го направя :) А теб те исакм сериозна Иве, щото...борец си ти за чест и слава.. :)