PDA

View Full Version : Какво може да те отблъсне на първа среща?



Sun4o19
06-21-2009, 16:11
Какво може да те отблъсне на първа среща?

fatal4o
06-21-2009, 16:23
Страшно голямото лигавене ..... като почнат да се лигават така ,че да те е срам да си с тях по улиците направо ми иде да се метна пред първия тролей.. (Защо тролей ли? Защото ако е автобус може случайно да му свърши бензина и да не може да ме бутне, а ако е тролей и се скъсат жиците ако не ме убие тролея, тока ще ме убие...)

TheNewReligion
06-21-2009, 16:36
Лоша миризма , носеща се от момчето, и мръсни обувки, ако ще и 200 лева да са. :) А нещо отблъскващо в поведението е лигаването, например. :)

GaBiIi__
06-21-2009, 16:40
не достатъчна хигиена .. преклано голяма самочувствие.. когато незнае какво да каже само мълчи слуша и се усмихва (дъбица)

mArMaLaDkA
06-21-2009, 16:44
С една дума казано: нечистоплътност, неподдържаност, нагло държание, постоянното самоизтъкване, злобните шеги, ааадски разлигавеното поведение, дразнещите намеци от типа "кога ще ми дойдеш на гости", "искаш ли да правим секс", " искаш ли да си поговорим за секс", "девствена ли си" и всякакви други вариации. Отвращаващо е да си знаете едвам имената, а такъв да ти наглее и след 5-я отказ.

mechtaq_za_teb
06-21-2009, 16:44
Хм... човек си има положителни и отрицателни черти. За да ме отблъсне, отрицателните трябва да са в повече.

LostSelf
06-21-2009, 16:54
Възпитание,хигиена и интелект,това са нещата които държа да притежава въпросния човек.

TheBeliever
06-21-2009, 17:02
Най-общо казано липсата на: хигиена, възпитание, чувство за хумор.

Riva
06-21-2009, 17:11
Магданоз между зъбите.

Pepincetyy
06-21-2009, 17:12
нечистоплътност и възпитание

Erica1
06-21-2009, 17:15
Лошото възпитание ...

Love_Boy
06-21-2009, 17:24
Ами когато ТЯ е с глупава и не знае да говори на нищо друго освен за чалга и мода. А, аз искам да водя разговори на тема литература, изкуство, история, поезия...

Hilary_
06-21-2009, 17:27
Лигнята .. липсата на чувство за хумор .. постоянното мълчане без причина ... грубо държане .. разни похотливи покани ... нахалство .. :?

soul1199
06-21-2009, 17:38
мом4ето да не казва нито дума/да се държи гадно/да се лигави прекалено много/да премине вси4ки граници на търпимото/да се заяжда/да не ме изслу6ва...тва е

mynichka93
06-21-2009, 17:47
Прекалено голямо самочувствие..нахалство..ли гавенето по улиците. :?

opaaaaaaaaaaaa
06-21-2009, 17:50
Какво може да те отблъсне на първа среща?
ВУНЯТА ОТ ПРЪДНЯ И ЛОШ ДЪХ

vivteen
06-21-2009, 17:51
С една дума казано: нечистоплътност, неподдържаност, нагло държание, постоянното самоизтъкване, злобните шеги, ааадски разлигавеното поведение, дразнещите намеци от типа "кога ще ми дойдеш на гости", "искаш ли да правим секс", " искаш ли да си поговорим за секс", "девствена ли си" и всякакви други вариации. Отвращаващо е да си знаете едвам имената, а такъв да ти наглее и след 5-я отказ.

Напълно съм съгласна.Не мога да трая вчерашни пиклъовци със самочувствие до небето :o

golqmumnik
06-21-2009, 18:08
Въпроси от типа-колко ти е голяма пишката,колко дигаш от лежанка,какво е мястото на Лермонтов сред руските класици,по какви момичета си падаш и т.н.Просто тия въпроси може да ги зададе само някой пълен идиот. :?

lipsvashh_mi
06-21-2009, 18:47
ако мълчи като дърво и е сухар,определено не ми прави добро впечатление.Или обратното-ако е пикльо,претендиращ да е най-големия мъжкар на света..не за друго ама става за смях въпросния човек...голямото самочувствие без покритие също нерви :o
иначе лошата хигиена ....

pi0neer
06-21-2009, 18:55
а пък вие дрислите като се надуйте и си мислите че сте много симпатични нали хахаах

ivsan4eto
06-21-2009, 19:05
Ауе като чета явно всички сте срещали разни разнообразни индивиди, които не поддържат елементарна хигиена. Само аз ли не съм :? Иначе общо взето всички отговори са идентични и аз се присъединявам :)

GaBiIi__
06-21-2009, 19:40
Ами когато ТЯ е с глупава и не знае да говори на нищо друго освен за чалга и мода. А, аз искам да водя разговори на тема литература, изкуство, история, поезия...
в днешно време това го казва момче ,, :shock: :smt038 ... от къде си :D 8-)

fatal4o
06-21-2009, 21:37
Ауе като чета явно всички сте срещали разни разнообразни индивиди, които не поддържат елементарна хигиена. Само аз ли не съм :? Иначе общо взето всички отговори са идентични и аз се присъединявам :)

Лично аз нямам избор и всеки ден срещам софийски индивиди от които едва 2 процента стават... останалите кифли постоянно гледат да копират една от друга правейки се на голямата с възможно най-шарените дрехи... е какво да им се харесва като точно това ме дразни най-вече във всички, да са тъпи окей ама поне да се обличат нормално...

И дето вика пича който е цитиран от габи - те за друго освен чалга/мода/теранова (за хората от други градове - това е фешънски магазин за облекло)/дискотеки не знаят да говорят. Все по рядко попадам на момиче с което мога да забърша смислен разговор... горд съм ,че една моя бивша беше такава и с нея си забърсвахме мн добри темички и не бяха свързани с подобните му глупости ма и тя стана фешънка...

Както и да е де, извинявам се за офтопика!!

fc
06-21-2009, 22:49
Да мирише гадно, да не се е къпала/мила зъбите и да не ми се прави на много голяма :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-22-2009, 03:11
много неща... ;] ... ако момчето се опита да ме целуне това би ме отвратило... още начина по които изглежда... преди време бях излязла с някакъв от чата (за първи и последен път) и човека беше някакъв с брадааа и мръсна брадата.... ау имах кошмари същата вечер и такивами ти неща :)

sladkish_14
06-22-2009, 04:45
С една дума казано: нечистоплътност, неподдържаност, нагло държание, постоянното самоизтъкване, злобните шеги, ааадски разлигавеното поведение, дразнещите намеци от типа "кога ще ми дойдеш на гости", "искаш ли да правим секс", " искаш ли да си поговорим за секс", "девствена ли си" и всякакви други вариации. Отвращаващо е да си знаете едвам имената, а такъв да ти наглее и след 5-я отказ.

Напълно съм съгласна.Не мога да трая вчерашни пиклъовци със самочувствие до небето :o

+1

Take_That
06-22-2009, 11:10
не достатъчна хигиена .. преклано голяма самочувствие.. когато незнае какво да каже само мълчи слуша и се усмихва (дъбица)

+++ Бих добавила и да м исе лигави насреща

PainMonopoly
06-22-2009, 13:30
Нечистоплътност разбира се.

Прекалената мълчаливост също би ме разколебала. Аз самия не говоря много и очаквам от нея да го прави.

Faces
06-22-2009, 14:09
Ами когато ТЯ е с глупава и не знае да говори на нищо друго освен за чалга и мода. А, аз искам да водя разговори на тема литература, изкуство, история, поезия...
Ти не беше ли с лява резба ве

Scrat
06-22-2009, 17:50
Прекаляването с чесъна на обяд xD

Livak
06-22-2009, 18:19
Магданоз между зъбите. :D :D :D

exis7
06-22-2009, 18:57
Лош дъх,лигавщина до безобразие...и да не е пък мн скучен,че стаа лошо .. :-D Ооо и ФЕН на Токио Хотел :-& :-& Би ме отблъснало и поведение тип "Дебна да ебна" или "Велик съм" :shock:

yahhooo
06-22-2009, 20:01
Лиглите, които НЕ ЗНАЯТ какво искат

lonely_girl92
06-29-2009, 20:48
Ами предполагам ако човека е неподдържан,лигави се повече от колкото е нужно... и за момента друго не се сещам

Mira_Levski
06-29-2009, 21:44
Просташко държание, дори и да го покаже в един-два момента само, това би ме разочаровало.

TheDarknessAngel
06-30-2009, 09:38
Както по-горе казаха липса на култура и тактичност, нечистоплътност , натрапващо се мълчание , също и неизмерно самочуствие :lol: .

scanadal
06-30-2009, 10:24
Лош дъх,черно под ноктите и нагло поведение

ibizzaa17
06-30-2009, 10:30
Магданоз м/у зъбите ХАХАХАХАЪАХАУХа ;Д :grin:

gabi_94
06-30-2009, 10:32
еми нечистоплътноста ме отблъсква най-много, например ушната кал, огромни пъпки с бяло връхче, гурели в очите, сополи които да се изподават от носа :-D Многото говорене, аз по принцип говоря много, но на срещи не съм такава, последното момче с което излизах ми разказа целия си живот, а аз му казвах: еми да, ок, еми да така е, нормално, мхм, и аз....само такива неща съм му казала, а той направо се изповяда :D Много мразя и ако говори на диалект, айде нормално е някои думички на диалект да ги кажеш, дали на меко или на твърдо, но да ми говори като някой македонец или сърбин :? както последния :x , не мерси. Мразя и ако ми натяква колко ме харесва и още малко звезди ще ми сваля, това не е нормално от първата среща, напротив, става ми неприятен, защото тези думи: мило, бебе, скъпа....са ми лицемерни и изтъркани. А и много мразя ако тръгне да ми налита веднага, винаги ще го отблъсна, освен ако не го харесвам ама мнооооого. Също много мразя невъзпитани момчета, дето псуват и плюят наляво и надясно без изобщо да се съобразяват. Абе имам високи критерии за това си нямам и гадже, едва ли ще намеря някой който хем да е симпатичен, хем да е умен и възпитан и да не прави нищо от горепосочените неща които мразя :D

got2Bthe1
06-30-2009, 10:36
Превзето поведение...липса на чувство за хумор....смехотворната мисъл че съм я извел на пазар....

kris4en
06-30-2009, 10:48
С една дума казано: нечистоплътност, неподдържаност, нагло държание, постоянното самоизтъкване, злобните шеги, ааадски разлигавеното поведение, дразнещите намеци от типа "кога ще ми дойдеш на гости", "искаш ли да правим секс", " искаш ли да си поговорим за секс", "девствена ли си" и всякакви други вариации. Отвращаващо е да си знаете едвам имената, а такъв да ти наглее и след 5-я отказ.

+++ съгласна :)

lipstik
06-30-2009, 10:50
Липса на възпитание,нечистоплътнос ,да е глупав и надут

NaNa_SladuRana
06-30-2009, 17:50
има два варианта: той да се е сдухал и просто да си мълчим,когато не му тегля думите от устата или да е мн отворен фуклю,който не спира да говори и ти в един момент започваш само а кимаш с глава

gorgeous
06-30-2009, 19:05
доста неща...аз лично най-много се дразня, когато виждам, че момчето е без собствено мнение за всичко, т.е. на повечето ми въпорси отговаря с 'както искаш, където кажеш, к'вото кажеш и т.н.' - адски много се изнервям понеже знам, че за в бъдеще това ще се прояви и в 'по-тежка форма'...та общо взето това най-лесно забелязвам и то най-много ме отблъсква...

vagarious
06-30-2009, 19:21
Прекалено голямото им его :-s начина по който се държи с мен,лигнята,поведението,не ериозността,ако е без чувство за хумор.Абе общо взето искам някое момче на място,някой който да знае какво иска....Всички др неща могат да ме отблъснат. :)

moneycomeme
06-30-2009, 19:45
Ниско самочувствие,неуважение към себе си,мръсни нокти..

cinderella_gugutka
06-30-2009, 19:48
грубо,надуто,превзето,лига о,невъзпитано отношение.както и ако още на 1-та среща ми говори за секс ... :?

MadlyInsane
06-30-2009, 19:48
Чесно да си кажа,за мен е много важно да проявява интерес и да разбирам,че му е забвно с мен и че не иска да е някъде другаде с някой друг.И понеже за мен е много важен външният вид :P предпочитам да може около него да може да се диша и ,разбира се, да личи,че се е понагласил.Следващото важно нещо е това,да знам че съм излязла с момче,не с маймуна-1.държание,неприсъщо за хомосапиенс и 2.ако мога така да се изразя "да не е възбудена маймуна",която може само да говори за малкият си приятел и двамта му съседи. :D

WhyNot
06-30-2009, 19:54
не изряден външен вид дори лявата и вежда да е леко ,,разрошена'' пак би ме подразнило :grin: също така прекомерното его :o

rosencetooo
06-30-2009, 20:02
Нечистоплътност , натрапващо се мълчание , прекалено голямо самочувствие :) Като цяло мисля , че това са нещата , който биха ме отблъснали..

death_knight
06-30-2009, 23:22
Лош дъх при момиче направо ме убива о.о