PDA

View Full Version : За или против партията на военните "За България"



smartone
06-21-2009, 19:04
Аз лияно мисля, че твърдата ръка определено би помогнала за стягането на разхлабените гайки. Но ,за да не ме обвиняват ,че съм пристрастен ще спра дотук: оставям темата отворена нека младите намерим плюсовете и минусите :)

Ilikeliljon
06-21-2009, 20:34
Не ти е обективна анкетата, не ми харесва ограничаването на личната свобода, но това не означава, че ми харесва пък и така, както е сега :-o :-o

ZipFail
06-21-2009, 21:09
България е в криза, а кризата може да се оправи само със строги мерки..

kristo
06-22-2009, 08:03
За съм като цяло, но имам и някои резерви спрямо военните. Ако смятат да налагат военен режим не бих бил за, ако обаче декларират просто по-твърдо управление без ограничаване на гражданските права(поголовно и за всички), тогава нямам нищо против.

Diam0nD
06-22-2009, 13:06
За съм като цяло, но имам и някои резерви спрямо военните. Ако смятат да налагат военен режим не бих бил за, ако обаче декларират просто по-твърдо управление без ограничаване на гражданските права(поголовно и за всички), тогава нямам нищо против. +1 voennite sa pone ucheni hora ! voenen > policai :D

T72
06-22-2009, 14:07
Eстествено, че съм ЗА с две ръце, нали съм военен. Като дойдат военните на власт ще видите вие какво се нарича армейска дисциплина. Друг фактор е, че председател и е Йордан Мутафчиев, който наистина направи много за българската армия през трудните години на прехода.

smartone
06-22-2009, 18:21
България е в криза, а кризата може да се оправи само със строги мерки.. Абсолютно съм съгласен с теб. А и след като просто обърнах внимание на www.zarodinata.com и ми беше интересно какво ще кажат хората. Да видим какво ще стане с анкетата по напред ако искате помагайте и я препратете на приятели и познати и те да пуснат по коментарче . Армейска дисциплина - ок - е тогава може да се постигне прогреса , за който се говоеи постоянно(но той си остава теоритичен).

Ilikeliljon
06-22-2009, 19:51
Eстествено, че съм ЗА с две ръце, нали съм военен. Като дойдат военните на власт ще видите вие какво се нарича армейска дисциплина. Друг фактор е, че председател и е Йордан Мутафчиев, който наистина направи много за българската армия през трудните години на прехода.

За съжаление това няма как да стане, за военните. Когато беше показното убийство на Емил Кюлев, което беше капката, която преля чашата, нали имаше идея военните да излезнат от казармите и да въведат ред. Какво стана няколко показни акции на СОБТ из София, Пловдив, Варна, Бургат и Стара Загора и всичко затихна. Уплашиха се мафиотите и натиснаха политиците, а те забраниха армията да излиза, защото е противоконституционно :-o :-o

smartone
06-22-2009, 22:38
Вече ми писна всички да живеят в страх от нещо, да вземат да дойдат на власт и да изкарат танковете и да се почне обратното действие. Да видим дали тези от които досега сме се страхували ще се чувстват добре като са отдолу

smartone
06-24-2009, 00:32
ако се получи дискусия тук има голяма вероятност проблемите ни да станат по популярни и по този начин да им се обърне внимание, а тъй като говорим за военните, коалиция "За Родината" които са именно такива могат да бъдат решението защото това са образовани хора които имат морал и най - важното за тях е България а именно България това сме ние

Ilikeliljon
06-24-2009, 07:13
Да ти кажа това не е нова идея, в смисъл в Царска България военните са имали големи правомощия и власт, неслучайно няколкото извършени преврата са с участие на военни. :) :)

Nam3less3
06-24-2009, 07:49
Колко души са умрели за свободата ни, стига толкова.

smartone
06-24-2009, 17:28
в цялата история на България военните са сигурно единствените хора на които се глда с уважение и според мен именно те са хората които ще ни помогнат да извървим пътя към по добро бъдеще