PDA

View Full Version : Писна ми !



nqkafsi_tam
06-21-2009, 19:41
Ей хора немога да я изкарам от главата си тая, направо ми писна от нея, просто не искам да знам нищо за нея не ме интересува, ако можех да върна времето назад бих се върнал точно в оня момент и просто да забравя, а не да дълбая, както направих, почти всеки ден я виждам и вече немога да я понасям.... Искам, но някак си не мога....
Вече спрях да ги гоня тея момичета, особено тая дето много харесвах, която сега не ми излиза от главата просто, пробвах к'во ли не просто не мога да се отърва от това гадно чувсто...
Вече забелязах, че колкото повече енергия хвърлям да се сближа с някое момиче само си губя времето с нея и накрая ми е супер гадно,когато ме одреже , затова ако имам и най-малкото съмнения просто не правя нищо по-въпроса и чакам да забележа следващата, не заради друго, а защото ще стане много по-бързо...
Pisna mi ot vsi4ko svyrzano s neq ! Iskam da se promenq ! OT sega natatyk neka tq izleze ot moqta glava! pisna mi ot neq!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomo6t

plmn
06-21-2009, 19:57
разбирам

PartOfTheAutumnHarmony
06-21-2009, 20:14
На това му се вика нещастно влюбен или нещастно обсебен от нея. Гадното е, че не искаш да си такъв. За съжаление и аз имам същия проблем, но още не съм открила трайно решение. Бъди повече време с приятелите си. :)

dimitar_ak
06-21-2009, 20:28
Събери първо мислите и чувствата си. Дай си малко почивка от жените.

nqkafsi_tam
06-21-2009, 21:00
просто опитах какво ли не, всичко което ми напомняше за нея просто го събрах в една чанта и го изхвърлих в боклука, всяка снимка дето имах нейна на компа я изтрих, ае общо взето гледах да премахна макар и малката част, която ми напомня за нея, колко много пъти просто се опитвах да събера всички тези чувства, които изпитвам към нея да ги вложа в нещо по-добро за мен, не искам да съм обсебен от нея, защото тя доста ме нарани и не искам да се отдавам на тези чувства, не искам просто не искам. Отначало беше любов, после се превърна в омраза, после избледня и стана някво безразличие изпълнено със странна загриженост, знам че зависи от мен дали ще я забравя, но идва един такъв момент, в който съм останал сам затварям очи и виждам нея, не искам нищо друго освен да бъда с нея и искам тези моменти да изчезнат, защото аз не искам да съм с нея, когато съм близо до нея не по мое желание... обстоятелства.. толква много ме дразни нейния глас нейния поглед, начина по който ме възприема, не искам да имам нищо общо с нея, просто искам да съм далеко от нея, защото тя ми носи само болка и тъга, а тази болка и тъга ме е затиснала от 11 месеца скоро ще стане цяла година.... писнало ми е от всичко свързано с нея, ясно виждам к'ва ситуацията, може да стане само още по-гадна за мен ....
За това искам да й кажа Move bitch, get out the way.Get out the way bitch, get out the way. и да забравя всичката тази тъга и да запазя само спомен за това, какво никога повече не трябва да правя.....

haritov
06-21-2009, 21:07
играй игри на компа резултата е сигурен

Take_That
06-21-2009, 21:08
Събери първо мислите и чувствата си. Дай си малко почивка от жените.

Съгласна съм

nqkafsi_tam
06-21-2009, 23:22
kajete mi kak da q zabravq... za6toto vsi4ko v men kre6ti 4e iska neq
i vsi4ko tova e mnogo glupavo koeto go pravq i nemoga da go kontroliram, za6toto to me kontrolira, vsqka6 jivota mi zavisi samo ot tova, daje kogato mislq za neq pulsa mi se vdiga ;\
Kak da se borq s tova, koeto e po-silno ot men?
Az ne sym takyv po princip, nqkaf obseben ot edno momi4e da se pobyrkva po neq misleiki 4e e liubov, a tolkova daleko ot liubovta edvam se dokosva do neq...
Neznam no tova ne sam az, ne iskam da sym tova, iskam da se promenq, prosto mi e mnogo trudno i mi trqbva nqkaf vid pomo6t syvet ili ddz kvo to4no. Ako trqbva 6te izvadq syrceto si i 6te i go dam vypreki 4e e na par4eta, no nqma da predam sebe si za6toto tova ne sam az... Az ne sam takyv 4ovek ne iskam da byda takyv, a misylta za neq prosto me ubiva po hilqda pyti na den, a ot druga strana liubovta e vajna, tq e nai-vajnoto ne6to pone za men, no ne e vsi4ko...
Opitah vsi4ko ... no ni6to ne pomaga, a vremeto me kara da se 4uvstvam o6te po zle...

Aicken
06-22-2009, 07:18
ПОЗНАТО

mullated
06-22-2009, 07:38
Както казаха по-горе, прекарвай повече време с приятелите, те със сигурност ще ти помогнат да я забравиш (личен опит ;) )

fenasf
06-22-2009, 08:10
направи заглавието на кирилица да не я затворят...

такам....ЧОВЕК ИЗЖИВЯВАМ АБСОЛЮТНО СЪЩОТО В МОМЕНТА....

...писна ми да мисля за нея и въобще всичко свързано с нея иска ми се да замине някъде и никога да не се върне...


...и сега търся трайно решение значи засега тези работи ме поразведриха:


• дълги разходки с приятели
• нови игри на компа
• билярд

сега като свърши даскалото и не я виждам вече може би ще ми е по-лесно, но най-яко ще е ако си намеря някоя друга и да й демонстрирам на тая колко много е могла да има....

съветвам те и ти да пробваш - не е единственото момиче на света, я ?!

NeZaPoznat
06-22-2009, 08:11
kajete mi kak da q zabravq... za6toto vsi4ko v men kre6ti 4e iska neq
i vsi4ko tova e mnogo glupavo koeto go pravq i nemoga da go kontroliram, za6toto to me kontrolira, vsqka6 jivota mi zavisi samo ot tova, daje kogato mislq za neq pulsa mi se vdiga ;\
Kak da se borq s tova, koeto e po-silno ot men?
Az ne sym takyv po princip, nqkaf obseben ot edno momi4e da se pobyrkva po neq misleiki 4e e liubov, a tolkova daleko ot liubovta edvam se dokosva do neq...
Neznam no tova ne sam az, ne iskam da sym tova, iskam da se promenq, prosto mi e mnogo trudno i mi trqbva nqkaf vid pomo6t syvet ili ddz kvo to4no. Ako trqbva 6te izvadq syrceto si i 6te i go dam vypreki 4e e na par4eta, no nqma da predam sebe si za6toto tova ne sam az... Az ne sam takyv 4ovek ne iskam da byda takyv, a misylta za neq prosto me ubiva po hilqda pyti na den, a ot druga strana liubovta e vajna, tq e nai-vajnoto ne6to pone za men, no ne e vsi4ko...
Opitah vsi4ko ... no ni6to ne pomaga, a vremeto me kara da se 4uvstvam o6te po zle...

кажете ми как да я забравя... за6тото вси4ко в мен кре6ти 4е иска нея
и вси4ко това е много глупаво което го правя и немога да го контролирам, за6тото то ме контролира, всяка6 живота ми зависи само от това, даже когато мисля за нея пулса ми се вдига ;\
Как да се боря с това, което е по-силно от мен?
Аз не съм такъв по принсип, някаф обсебен от едно моми4е да се побърква по нея мислеики 4е е любов, а толкова далеко от любовта едвам се докосва до нея...
Незнам но това не сам аз, не искам да съм това, искам да се променя, просто ми е много трудно и ми трябва някаф вид помо6т съвет или ддз кво то4но. Ако трябва 6те извадя сърсето си и 6те и го дам въпреки 4е е на пар4ета, но няма да предам себе си за6тото това не сам аз... Аз не сам такъв 4овек не искам да бъда такъв, а мисълта за нея просто ме убива по хиляда пъти на ден, а от друга страна любовта е важна, тя е наи-важното не6то поне за мен, но не е вси4ко...
Опитах вси4ко ... но ни6то не помага, а времето ме кара да се 4увствам о6те по зле...

8)

Свикни с мисълта за нея и си намери гадже - друг начин няма 8)

Livak
06-22-2009, 09:00
..започвай да играеш УоУ, така той ще те обсеби и ще я забравиш..

jimei
06-22-2009, 10:14
Kak da se borq s tova, koeto e po-silno ot men?




Два начина.


1. Ставаш по-силен от него.

2. Атакуваш в гърба.



Имал съм твоя случай. 1-вия вариант.


EDIT: Хахах, не... Ливак, не... разби ме, човек...


Хах... ама така е! :D

Почни да играеш УоУ. Ще предпочетеш рейд на Улдуар пред нея, ше видиш :P

Aicken
06-22-2009, 10:18
..започвай да играеш УоУ, така той ще те обсеби и ще я забравиш..


много добра логика

nqkafsi_tam
06-22-2009, 13:16
не наистина вече ми писна от нея, такъв човек няма разбери, просто няма как да не ти направи впечетление и да не направиш нещо по-въпроса и аз тей се примамих ай да пробвам само, после едни надежди едни мечти кат ме връхлетяха, кат се заплетох в тях, спасение няма, вече мога да кажа, че не я обичам, но ми пука за нея, мисля за нея и почти всеки ден ми е пред шибания поглед, просто ми е супер скършено.... ама няма да и доставя удоволствието да ме гледа отгоре, щото може да е хубава, умна, добра, забавна (понякога) и готина, обаче т'вА е невъзможно поне разбрах сега що ми го прави това дето ми го прави... ;D доста е грубо от нейна страна ама света е такъв готин и брутален ама го разбирам.

edi_koq_si
06-22-2009, 15:53
kude u4i6?

FiRe_LaDy
06-22-2009, 16:15
просто опитах какво ли не, всичко което ми напомняше за нея просто го събрах в една чанта и го изхвърлих в боклука, всяка снимка дето имах нейна на компа я изтрих, ае общо взето гледах да премахна макар и малката част, която ми напомня за нея, колко много пъти просто се опитвах да събера всички тези чувства, които изпитвам към нея да ги вложа в нещо по-добро за мен, не искам да съм обсебен от нея, защото тя доста ме нарани и не искам да се отдавам на тези чувства, не искам просто не искам. Отначало беше любов, после се превърна в омраза, после избледня и стана някво безразличие изпълнено със странна загриженост, знам че зависи от мен дали ще я забравя, но идва един такъв момент, в който съм останал сам затварям очи и виждам нея, не искам нищо друго освен да бъда с нея и искам тези моменти да изчезнат, защото аз не искам да съм с нея, когато съм близо до нея не по мое желание... обстоятелства.. толква много ме дразни нейния глас нейния поглед, начина по който ме възприема, не искам да имам нищо общо с нея, просто искам да съм далеко от нея, защото тя ми носи само болка и тъга, а тази болка и тъга ме е затиснала от 11 месеца скоро ще стане цяла година.... писнало ми е от всичко свързано с нея, ясно виждам к'ва ситуацията, може да стане само още по-гадна за мен ....
За това искам да й кажа Move bitch, get out the way.Get out the way bitch, get out the way. и да забравя всичката тази тъга и да запазя само спомен за това, какво никога повече не трябва да правя.....

Разбирам те до голяма степен.Част от нещата все едно съм писала аз.И аз се чувствам зле когато е покрай мен бившия,когато ме гледа по начин,който не ми харесва.Когато затворя очи и искам да е до мен,а знам,че не трябва и се изпълвам с злоба,омраза,болка,тъга и още хиляди чувства в едно.Както ти казаха преди мен - излизай повече с приятели,весели се.Гледай винаги да имаш занимание и да си все около хора.Да търсиш нови приятели и да правиш нови неща.Аз лично,когато съм далеко от него с приятелите си - се чувствам супер!Опитай и ти !

MP
06-22-2009, 16:32
Чувството е УЖАСНО.Мислиш за нея постоянно,задаваш си въпроса какво можеше да се случи между вас,виждаш я всеки ден,тя се прави,че нищо не се е случило,неудобно ти е до нея,но някак си замазваш положението,изглеждаш непукист.Казваш,че не ти пука за нея,че си я забравил,но всъщност не е така.Всичко ти напомня за нея,вината те изяжда отвътре,отчайваш се.Залъгваш се,че не я обичаш вече,казваш си,че я мразиш,но я обичаш и мразиш едновременно.Мразиш я не заради това,което е,а заради това,което си ти.Знаеш,че нямаш шанс,това те убива бавно,а невъзможността за забрава се усилва от това,че я виждаш всеки божи ден,от това,че имате и общи приятели.Много е гадно,когато толкова много надежди биват убити за толкова кратък период от време.Жалко,че не са всички надежди.Винаги има някаква заблуда (надежда),че има още шанс.Но НЯМА.
Преминах през това,но се справих сравнително бързо.Трябва да събереш мислите си и емоциите си и да ги концентрираш в нещо друго,в някаква амбиция за нещо.Искам тя да се почувства както се чувствах аз.Вече не мисля толкова за нея.Тя беше болна известно време,това ми помогна.Не съм я забравил,не мисля,че това ще се случи скоро,но няма болка,съвсем лека тъга,която избледнява постепенно.Пък и като спреш да я виждаш,всичко ще се оправи.

Elika
06-23-2009, 15:50
Събери първо мислите и чувствата си. Дай си малко почивка от жените.

+1