PDA

View Full Version : Училища за след 7-ми клас ?



lyfche
06-21-2009, 20:16
Здравейте.Както вече разбрахте аз сега завършвам 7-ми клас и искам да ви попитам за някой училища например 7-мо добро ли е ?Навсякъде виждам различни мнения и вече не знам какво да мисля :-o за сега май натам се запътвам ... моля ви кажете нещо повечко за него ??

elito6754
06-22-2009, 06:41
До седми клас съм учила там. Обастановката в никакъв случай не е добра, дограмите са сменени, вярно, но чиновете са от преди 20 година сигурно, с изклюмение на най-малките. Учителите до седми клас - гори-долу, за по-нагоре мнение не мога да ти дам. Сградата е стара и не е добре поддържана. Всички извънкласни дейности, които се пишат, всъщност почти не се изпълняват. Ако си пушач, до училището има една улица - перфектното за тази цел. 8-) Има една много добра учителка по испански или по английски, Николова, тя е строга, но е добър преподавател. Иначе училището е доста голямо, широки коридори, салона за физическо, голям двор и два стола, и естествено - в центъра е. :oops:

П. П. В толетните поне на нашия етаж, мивките бяха строшени в началото на година и още не са сменени. Тоалетните са в изключително лошо състояние.

nesquiky
06-22-2009, 07:26
xaxaxaxax

lyfche
06-22-2009, 16:47
Добре,ами какво ще кажете за 1-во ( Паралелките с чужди езици) ?