PDA

View Full Version : Подарък за гаджето



hforce
06-21-2009, 22:18
Един бърз въпрос, какво да подара на приятелката ми? малко съм в затруднено положение с парите, така че може би ще направиме партия с един приятел. Вярвайте ми, ако знаех какво да и зема нямаше да пускам тема, но просто съм се изчерпал от идей :(

fatal4o
06-21-2009, 22:22
На една приятелка и бях взел една плюшена оплезена звездичка и беше доста симпатичнна пък и не беше много скъпа.. (до 15 лв. беше май) и подбери някоя интересна закачлива картичка като измислиш симпатично послание което да не е от интернет.. доста неща са ми раждали главата... примерно "Когато ти е кофти , вдигни глава и погледни усмивката на слънцето" така де , това не е за подарък но все пак .. ..

vankata_kz1991
06-22-2009, 07:34
Подари и картичка с бовно послание което ти си измисли или някоя хубава плюшена играчка или ако сте от повече време заедно може ваша снимка в рамка :) :) Успех

Ilikeliljon
06-22-2009, 07:44
Един бърз въпрос, какво да подара на приятелката ми? малко съм в затруднено положение с парите, така че може би ще направиме партия с един приятел. Вярвайте ми, ако знаех какво да и зема нямаше да пускам тема, но просто съм се изчерпал от идей :(

:razz: :razz: :razz: Не бях чувал някой да прави партия с друг, за да подари на приятелката си нещо, да му поиска пари на заем да, ама чак пък партия :D :D А ти как така не знаеш, не я ли познаваш, че да не знаеш какво да и подариш. Какво и харесва?

Aicken
06-22-2009, 07:51
чехли и вибратор

NeZaPoznat
06-22-2009, 08:00
Един бърз въпрос, какво да подара на приятелката ми? малко съм в затруднено положение с парите, така че може би ще направиме партия с един приятел. Вярвайте ми, ако знаех какво да и зема нямаше да пускам тема, но просто съм се изчерпал от идей :(

Земи да и подариш една празна кутия с едно листче вътре от двете страни на което да пише 'обърни'. Ще си играе поне 1 час :-P

hforce
06-22-2009, 08:00
Един бърз въпрос, какво да подара на приятелката ми? малко съм в затруднено положение с парите, така че може би ще направиме партия с един приятел. Вярвайте ми, ако знаех какво да и зема нямаше да пускам тема, но просто съм се изчерпал от идей :(

:razz: :razz: :razz: Не бях чувал някой да прави партия с друг, за да подари на приятелката си нещо, да му поиска пари на заем да, ама чак пък партия :D :D А ти как така не знаеш, не я ли познаваш, че да не знаеш какво да и подариш. Какво и харесва?

познавам я, ама просто се исчерпах от към идей, а относно партията, нямам друг избор щот няма да мога да и зема нищо свесно самичък, като зема заплата ще и подара някакъв хубав подарък

dimitar_ak
06-22-2009, 08:29
А поводът какъв е?

Neopitom3na
06-22-2009, 08:55
Много ще е сладку някои боксерки с надпис има ги много.. :P

Hilary_
06-22-2009, 08:57
Плюшка .. нещо направено от теб ... :-o Малко въображение ти тряя само ...

RaZzer
06-22-2009, 11:31
а относно партията, нямам друг избор щот няма да мога да и зема нищо свесно самичък, като зема заплата ще и подара някакъв хубав подарък

1 вариант: вземи пари на заем и й купи хубав подарък, а просто ги върни като вземеш заплата ;)

2 вариант: не винаги, за да е хубав подаръка трябва да е скъп... направи някакво албумче с ваши снимки, вкарай малко въображение, напиши хубаво пожелание и си готов (подвариант на идеята е да измислиш някаква история за вас и да я подкрепиш със снимки - ако имаш време за осъществяване)!

cherinka
06-22-2009, 12:57
Кило.свинско.и.каса.бир :smt023

hforce
06-23-2009, 18:45
Един бърз въпрос, какво да подара на приятелката ми? малко съм в затруднено положение с парите, така че може би ще направиме партия с един приятел. Вярвайте ми, ако знаех какво да и зема нямаше да пускам тема, но просто съм се изчерпал от идей :(

Земи да и подариш една празна кутия с едно листче вътре от двете страни на което да пише 'обърни'. Ще си играе поне 1 час :-P

tva si go misleh za godi6ninata samo 4e na lis4eto da pi6e Obi4am te, no i obyrni e gotino :)


Кило.свинско.и.каса.бир :smt023

tva e podaryk kato za mene :)

eminemfenka
06-23-2009, 19:44
Подари й нещо сам!!! Не с приятел!!! Нещо сребърно??? примерно едно малко сърчице .. то е макс 10 кинта ..и една верижка и тя 10 кинта.. 20 лв те оправят перфектно.. :grin: или няква плюшка сладурска и нещо сребърно !!! нещо мъничко ,окрашение :D смис. някво малко сърчице ли ддз.. на мен това ми хрумва :)

spenZo
06-23-2009, 19:55
Една роза, кутия бонбони и секс маратон. :)

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 20:32
Ами аз сега на моя приятел мисля да му подаря чашка със наша снимка и някой хубав надпис на чашката.

Иначе можеш да заложиш на плюшка.С приятеля ми бяхме на разходка до съседния град и той както минавахме през закрития мост в Ловеч ми купи едно плюшено сърчице,което казва "цялата ми любов е само за теб".Беше много сладко.
Така,че може да я заведеш до някой съседен град и от там да и купиш нещо пред нея.Ще се получи и с цвете.