PDA

View Full Version : Искам да отслабна ?!?



MissMalkaSladyrana
06-22-2009, 05:38
Здравейте ,някой знае ли някакква диета която мога да сваля от 2-4 кг за например 3-4 седмици 8-[ 8-[

akinom
06-22-2009, 06:10
Много е важно да спортуваш!
А мога да ти разкрия и една малка тайна :D : от доматите и горещата вода се слабее, а от грозде и банани се пълнее.
В диетата си избегни въглехидратите и яйцата, наблягай на плодове и зеленчуци.. ще отслабнеш и повече. ;)

term0t0
06-22-2009, 06:33
Значи на мен ми трябват 4 килограма за 4 седмици и така наи само на зеленчуци и за вечеря нещо нормално готвено ли да минавам

Loshotia
06-22-2009, 06:37
Месото не го забравяйте

Cherryy
06-22-2009, 07:40
и много диня :grin:

Neopitom3na
06-22-2009, 07:47
[color=darkblue]Мнооого движение :P

akinom
06-22-2009, 07:52
Абе, относно месото.. не спирам никой, но аз го отбягвам. Все пак и то съдържа мазнини. А динята има прости захари, така, че ако я харесвате по 3-4 парчета седмично.
term0t0- може, но всичко в малки количества. :)

slim__shadygirl
06-22-2009, 07:53
+ Мн вода 8)

Cherryy
06-22-2009, 08:32
Абе, относно месото.. не спирам никой, но аз го отбягвам. Все пак и то съдържа мазнини. А динята има прости захари, така, че ако я харесвате по 3-4 парчета седмично.
term0t0- може, но всичко в малки количества. :)
динята изобщо не представлява опасност, тя съдържа 92% вода,не може да се ограничава от всичко :? утре ще трябва и вода да спре да пие, вярно е,че динята не съдържа витамини, но пък има други вещества като магнезии, така с динята покриваме дневните си нужди от този елемент, също ензими от които доста си приличат с тези в червата, а недостигът на тези микроелементи води до нарушения на сърдечния ритъм и т.н т.н мога да говоря с дни за динята и полезните и съставки, но на авторката ще кажа, че от нея може да яде без ограничения, това не са банани :wink:

george19
06-22-2009, 08:54
Еми има достатъчно диети виж в гоогле :)

billytalent
06-22-2009, 08:57
Има толкова много теми за диети и във всяка се говори едно и също!!!Така че виж тях

Loshotia
06-22-2009, 09:04
Пуешкото и пилешкото са абсолютно диетични меса. Неслучайно ги препоръчват в повечето диети. Ускоряват метаболизма. Ако не ти е вкусно месото, това вече е друг въпрос.

RaI4etO
06-22-2009, 09:17
Абе, относно месото.. не спирам никой, но аз го отбягвам. Все пак и то съдържа мазнини. А динята има прости захари, така, че ако я харесвате по 3-4 парчета седмично.
term0t0- може, но всичко в малки количества. :)
динята изобщо не представлява опасност, тя съдържа 92% вода,не може да се ограничава от всичко :? утре ще трябва и вода да спре да пие, вярно е,че динята не съдържа витамини, но пък има други вещества като магнезии, така с динята покриваме дневните си нужди от този елемент, също ензими от които доста си приличат с тези в червата, а недостигът на тези микроелементи води до нарушения на сърдечния ритъм и т.н т.н мога да говоря с дни за динята и полезните и съставки, но на авторката ще кажа, че от нея може да яде без ограничения, това не са банани :wink:
Ами естествено,че динята е полезна,както и всички плодове.Питала съм лекар и той ми каза,че мога да си ям плодове в неограничени количества,защото захарите,които съдътжат се усвояват на 100 % от организма и не се дебелее,набийте си го в мозъка.

vampire_girl_
06-22-2009, 09:23
С диетата на Дюкан можеш да свялиш,колкото кг. искаш,без после да си ги връщаш,но някой казват,че е вредна.

Loshotia
06-22-2009, 09:26
Защото натоварва бъбреците. Но ако се пие прилично количество вода(над 2литра) си е доста прилична диета. Има доста рецепти за всякакви дюкански ястия. Това ми е любимата диета! :D

MissMalkaSladyrana
06-22-2009, 09:33
С диетата на Дюкан можеш да свялиш,колкото кг. искаш,без после да си ги връщаш,но някой казват,че е вредна. а каква точно е тя

cLaDyRcHe
06-22-2009, 12:30
С диетата на Дюкан можеш да свялиш,колкото кг. искаш,без после да си ги връщаш,но някой казват,че е вредна. а каква точно е тя
http://www.evropea.com/pierre_dukan_diet.html

Bianca
06-22-2009, 12:33
Много е важно да спортуваш!
А мога да ти разкрия и една малка тайна :D : от доматите и горещата вода се слабее, а от грозде и банани се пълнее.
В диетата си избегни въглехидратите и яйцата, наблягай на плодове и зеленчуци.. ще отслабнеш и повече. ;)
Яйцата?!? Пълни глупости.

brokeninside13
06-22-2009, 12:40
Да бе! Аре стига сте пускали такива теми!!! Има ми милиони такива теми и във всички тях се говори се едно и също... Аре разровете се малко, ебасииии.... :?

gorska
06-22-2009, 12:45
Много е важно да спортуваш!
А мога да ти разкрия и една малка тайна :D : от доматите и горещата вода се слабее, а от грозде и банани се пълнее.
В диетата си избегни въглехидратите и яйцата, наблягай на плодове и зеленчуци.. ще отслабнеш и повече. ;)
Яйцата?!? Пълни глупости.

В чист вид може би не, но ако се откажеш да ядеш яйца ама включително като съставки на всяко едно нещо - кекс, баница и т.н.
Примерно аз сега като постя пълно, ми е мн гот 8-)

Cherryy
06-22-2009, 15:59
Абе, относно месото.. не спирам никой, но аз го отбягвам. Все пак и то съдържа мазнини. А динята има прости захари, така, че ако я харесвате по 3-4 парчета седмично.
term0t0- може, но всичко в малки количества. :)
динята изобщо не представлява опасност, тя съдържа 92% вода,не може да се ограничава от всичко :? утре ще трябва и вода да спре да пие, вярно е,че динята не съдържа витамини, но пък има други вещества като магнезии, така с динята покриваме дневните си нужди от този елемент, също ензими от които доста си приличат с тези в червата, а недостигът на тези микроелементи води до нарушения на сърдечния ритъм и т.н т.н мога да говоря с дни за динята и полезните и съставки, но на авторката ще кажа, че от нея може да яде без ограничения, това не са банани :wink:
Ами естествено,че динята е полезна,както и всички плодове.Питала съм лекар и той ми каза,че мога да си ям плодове в неограничени количества,защото захарите,които съдътжат се усвояват на 100 % от организма и не се дебелее,набийте си го в мозъка.
ами точно така е, вместо да яде по 3/4 парчета на седмица може да си ги хапва на ден, нишо не и пречи, миналото лято ядох диня цяла седмица и бях отслабнала с 3 кг, абсурд е да си мисли някой,че се пълнее от динята :?