PDA

View Full Version : Какво мислите за NIVEA Visage YOUNG?!



sa6opi4a
06-22-2009, 06:56
http://krasota.rozali.com/krasota-shopping/p5967.html
Ето ги сайта с продуктите, които мисля да купя, какво мислите за тях, струва ли си или? Няма нужда от всички? Също, някой да знае колко им е цената, поне да не припадна на място, когато отида там.

Pamie7o
06-22-2009, 07:11
По-добре не си копувай стика против пъпки и нощтния крем.
Иначе има много теми за тези продукти...
Аз имам тоника,матираштия крем и почистваштия гел и съм мн доволна.Цената на 1 от продуктите е около 6-7лв.

Snuffles
06-22-2009, 07:24
Аз имм гела и съм доволна. Скоро смятам да си взимам и тоника. :)

ElenorRugby
06-22-2009, 08:47
Почистващият гел и кремът за лице са много добри :)

elle_123
06-22-2009, 09:02
Почистващият гел и кремът за лице са много добри :)

:)

myHeartIsOnlyForYou
06-22-2009, 10:33
По-добре не си копувай стика против пъпки и нощтния крем.
Иначе има много теми за тези продукти...
Аз имам тоника,матираштия крем и почистваштия гел и съм мн доволна.Цената на 1 от продуктите е около 6-7лв.
+1 аз имам същите неща и вече от 3-4 месеца ги ползвам,ноо появата на пъпки се влияе най-вече от вътрешни проблеми и условия,затова не си мисли че лицето ти ще стане перфектно като ги ползваш.Наистина външно тези грижи биха били достатъчни,но трябва и здравословен начин на жживот. :)
Pamie7o защо казваш да не си купува нощния крем?Аз мислех да си го купувам,но може и да се откажа.Сподели ако си го ползвала :)

Pamie7o
06-22-2009, 14:03
Pamie7o защо казваш да не си купува нощния крем?Аз мислех да си го купувам,но може и да се откажа.Сподели ако си го ползвала :)Просто не съм доволна от нощния крем и от стика :? не знам защо, но не ми вършат никаква работа...
А и защо да дава още пари като тоника,измиваштия гел и матираштият крем са и напълно достатъчни...Има с какво да си почисти лицето за да не и излизат пъпки и още кремове мисля, че са излишни.

MidnightStar12
06-22-2009, 14:08
За другите продукти от серията не знам, обаче стика е повече от отвратителен.

s1NNer
06-22-2009, 15:24
По-добре не си копувай стика против пъпки и нощтния крем.
Иначе има много теми за тези продукти...
Аз имам тоника,матираштия крем и почистваштия гел и съм мн доволна.Цената на 1 от продуктите е около 6-7лв.

+1

xHARDCANDYx
06-22-2009, 17:15
е на мен лично нощтния ми харесва..При всеки е различно

sladkoto_viki92
06-22-2009, 18:35
имам всички продукти и сам доволна с изключение на стика.много момичета се оплакват от нощния крем,но според мен той е един от най-ефикасните,защото през ноща кожата диша спокойно,без илишни външни фактори да и пречат.т.е най голямо действие на каквито и да било продукти има през ноща

sa6opi4a
06-23-2009, 13:58
Здравейте, значи послушах ви и не зех стика и нощният гел или там каквоо е. Взех Тоника - PURIFYING TONER
Крема/Гел - MATIFYING GEL CREAM
И за жалост ми каза, че нямат гела young и взех някакъв - Nivea Visage Shine Control FACIAL WASH.
Дали трябваше да изчакам за гела young или...? Работата е сега да ми кажете как да ги ползвам, кое първо да мажа, после какво да правя и как и т.н.?
Моите предположения са - първо с гела да се изплакна, после с тоника и после да намажа гел-крема? Греша или ?

sa6opi4a
07-07-2009, 12:54
Възможно ли е тази серия да прави обратен ефект? Почнаха да ми изкачат няколко пъпки за това го взех уш да ги изчистия и да предотврата такива за вбъдеще, но от как го ползвам вече 2 седмици те не спират да излизат и то най-често тея подкожните, дето се издува кожата и стават едни надути и червени... много се чудя к'во става тук.

MissInd3p3nd3nt
07-07-2009, 19:37
Възможно ли е тази серия да прави обратен ефект? Почнаха да ми изкачат няколко пъпки за това го взех уш да ги изчистия и да предотврата такива за вбъдеще, но от как го ползвам вече 2 седмици те не спират да излизат и то най-често тея подкожните, дето се издува кожата и стават едни надути и червени... много се чудя к'во става тук.
ама то определено зависи от кожата ,щото виж че в по-горните мнения не се оплакват да излизат пъпки ,обаче и на мен съм забелязала че след като си чистя лицето с тоника и излизат или едни малки с връхче или като тези,за които ти си обяснил .Мислех си че може просто е така да си излизат ,ама щом има с същия проблем може и да е от продукта ... :-o

sa6opi4a
07-10-2009, 15:17
Да бе, едни малки ми излизат... спрях да използвам гел/крема защото си мислех че от него става така, сега ползвам от 3-4 дена само почистващия гел и тоника и ми излизат едни малки червени и то навсякъде... дали е от тоника, зимам и го спирам...

veselomomi4e
07-10-2009, 16:53
както повечето неща абсолютно никакъв ефект :?

XiPiXoPiGiRL
07-10-2009, 17:49
Цялата серия имам и използвам.. Страхотна е! Не се отказвай, въпреки, че при все всеки различен ефект има... 8) 8)

Converse333
07-10-2009, 18:35
Да и на мен ми излязоха някакви дребни пъпчици по бузките :D ,а там кожата ми е най-нежна.Спрях да ползвам нощния крем и пъпките спряха да ми се появяват. :)

steli___star
01-21-2012, 16:52
каква е цената на цялата серия горе/долу?

BrokenHeartt
01-21-2012, 18:27
извинявам се , че ще 'използвам' темата ти, но искам да попитам НИВЕА VISAGE YOUNG ТОНИК или garnier pure active scrub ?