PDA

View Full Version : Skype!!!!!!!



vaniliika
06-22-2009, 07:10
Абе хора изгубих си наскоро паролата за скайп .... а пък той ми е от преди 2-3 години вече ... пробвах там "забравена парола" но там иска и е-мейла на който рег. този скайп ... а пък аз съм имала много е-мейли до сега :D ии не помня кой е .. има ли начин или някаква програма която да ми покаже всичките е-мейли които съм имала или поне които съм използвала за тази програма :) :-o :? ....плСсс помогнете ми че не искам да си го сменя ..... пазя си го от толкова време ... :( :roll: :roll: :roll: :cry: .....

mullated
06-22-2009, 07:29
Програмата се нарича твоята памет, всичко е записано в нея, в главата ти.Иначе друг начин няма, освен да се сетиш ;)

doomkillerr
06-22-2009, 08:05
Чудно ми е как можеш да "загубиш" (забравиш) паролата си на Скайпа или на каквото и да е друго нещо?!?! :razz: Че нали паролата трябва само ти да си я знаеш и най-важното да я помниш! Защо въобще си слагал парола, която след време ще забравиш (както в случая)! Може да пробваш E-mail -и за които се сещаш, че може би си въвел в скайпа и след това да ги провериш...

П.С. - Остава не само да не си помниш всички E-mail -и, но и паролите за тях!!! :-D

LittleDude
06-22-2009, 09:07
Нов скайп! :o

ivanstef
06-22-2009, 11:13
Ами пробвай да си отвориш всички емайли или ще се наложи да направиш това което готиния задник те съветва.

EroSennin
06-22-2009, 11:38
и аз моята парола не си е помня, но на телефона имам 1 тхт с всякакви пароли :)

Genetix
06-22-2009, 12:52
Аз още си помня първата парола за скайп : hux79#5f рандом генерирана

:D :D
Ако не можеш да помниш пароли избери си една сигурна парола и е ползвай на всякъде.