PDA

View Full Version : Каква е вашата хигиена



fudankoo
06-22-2009, 07:31
Става въпрос за пениса как го поддържате какво правите колко пъти го миете и какво ползвате и т.н. ?

ubuntureload
06-22-2009, 11:16
Всяка сутрин минавам през някоя бензиностанция давам левче на бензинчията и той знае кво да прави .....

fudankoo
06-22-2009, 15:48
Понеже съм културен и няма да Ви плувам в поста си само ще кажа едно: На къде отива Българсия, само простаци ли останаха ?
:-x :-x :-x

batkodoki
06-22-2009, 17:13
Понеже съм културен и няма да Ви плувам в поста си само ще кажа едно: На къде отива Българсия, само простаци ли останаха ?
:-x :-x :-x

sic! съгласен!

момчето задава съвсем нормален и резонен въпрос!

Общите принципи и правила на половата хигиена на Мъжа никога не са били излагани в този Форум!
(като резултат са "рязани пишки" и от МЪРЛЬОВЩИНА и от ХИПЕРХИГИЕНА....виж темата "Фимоза или....")

ergo няма я инфото от първа ръка кое и как!

p.s. ако толкова държите на язвителни, злостни и иронични коментари - на моята врата похлопайте безсърдечни и скопени от инстинкта за полова солидарност мутантчета :o

fudankoo
06-23-2009, 06:01
До тук разбрах едно че явно никой не разбира от хигиена ? :x

huligana90
06-24-2009, 20:59
Всяка сутрин минавам през някоя бензиностанция давам левче на бензинчията и той знае кво да прави .....


:D

PlamenMEN
06-25-2009, 10:51
До тук разбрах едно че явно никой не разбира от хигиена ? :x
А аз, че никой не си мие оная работа. :D
Къпя се всеки ден и го мия тогава. Сапунисваш (ама не с турски сапун, че техните са гадни) го отгоре, изплакваш, после забелваш и миеш с вода, ама по обилничко. Най - добре е под течаща вода са правиш нещо като чекия.
А неприятната миризма, която идва от некъпани хора, избива от ташаците им. Те също трябва да се мият добре и да не се оставят съвсем да се скрият от къдравата черна вълна

Shalala
06-25-2009, 10:54
еми,ест. че лятото се къпя по над 3 пъти на ден,като секи ден го бръсна,мия (със сапун) и ред други...

fudankoo
11-10-2009, 15:28
А някакъв по-слециален сапун ползвате ли ?

AraBella
11-10-2009, 15:39
Понеже съм културен и няма да Ви плувам в поста си само ще кажа едно: На къде отива Българсия, само простаци ли останаха ?
:-x :-x :-x
Е,то оставаше и да започнеш да плуваш в поста си :D

huligana90
11-10-2009, 17:02
А някакъв по-слециален сапун ползвате ли ?


Да домашен :razz:

clever
11-10-2009, 17:15
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

Annihilati0N
11-10-2009, 17:40
Всеки ден баня мисля, че е най-доброто решение :) Другото идва в повечко...

Kewl
11-10-2009, 19:13
сяка неделя сА банЯМ

huligana90
11-10-2009, 20:14
Някой се банят само пред празник (РОМИТЕ ) :grin:

kypo
11-11-2009, 16:43
Всяка сутрин минавам през някоя бензиностанция давам левче на бензинчията и той знае кво да прави .....
с пароструйката ли баце :lol:

едит - каква алфа караш? виждам че си фен, аз съм със сточетиредесетиседмичка, поздрави!

kaspichanec
11-11-2009, 18:55
А някакъв по-слециален сапун ползвате ли ?
Да, сапун от сланина ;)

Jus7DreamBoy
11-12-2009, 10:43
Аз се къпя само когато завали дъжд ..... и то към нова година когато по шушулките капе водата като под душ :]]] вземам една котка от квартала за гъба и се отърквам хубаво навсякъде тя ми облизва ташаците и всичкото там и съм си добре ;]]]

raven_92
11-13-2009, 21:53
Тцтцтцтцтцтц, момчето сериозно ви пита, а вие почвате да дробите едни... моя сапун е специален, по запазена рецепта от 2рата световна. Начи взимаме 1 охранен еврейн... базикам се! Извинете ако засягам някого...
Мия си онаа работъъъъъъъ кога съ къпа! Нищо особено, не чакам да престои толкова, че да трябва да викам елементитите от таблицата на Менделеев на помощ. Просто с вода и рЪка :)

lubomirky
11-13-2009, 22:04
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

и аз съм така. и не ям нищо преди да съм се измил :? имам фобия от мръсни хора/предмети

Jus7DreamBoy
11-13-2009, 22:10
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

и аз съм така. и не ям нищо преди да съм се измил :? имам фобия от мръсни хора/предмети :-D представям си момиче хваща на приятеля си члена и вижда малко петънце и бам в банята да го търка :D :D :D :grin:

lubomirky
11-13-2009, 22:14
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

и аз съм така. и не ям нищо преди да съм се измил :? имам фобия от мръсни хора/предмети :-D представям си момиче хваща на приятеля си члена и вижда малко петънце и бам в банята да го търка :D :D :D :grin:

първо ще го дезинфекцира ;д

Jus7DreamBoy
11-13-2009, 22:21
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

и аз съм така. и не ям нищо преди да съм се измил :? имам фобия от мръсни хора/предмети :-D представям си момиче хваща на приятеля си члена и вижда малко петънце и бам в банята да го търка :D :D :D :grin:

първо ще го дезинфекцира ;д

даа :D и взема един пакет мокри кърпички и търкаааа

WaterLilly
11-14-2009, 14:51
тц.. имам нЕква мания да са ми стерилно чисти ръцете :lol: като пипна нещо каквото и да е (храна;някакъв предмет) минавам пред банята и ги мия :lol: :lol: :lol:

и аз съм така. и не ям нищо преди да съм се измил :? имам фобия от мръсни хора/предмети
Аз съм същата.

Titirito
11-16-2009, 16:05
Понеже съм културен и няма да Ви плувам в поста си само ще кажа едно: На къде отива Българсия, само простаци ли останаха ?
:-x :-x :-x
Е,то оставаше и да започнеш да плуваш в поста си :D

:razz: :razz: :razz:

bebencetyy
12-03-2009, 14:50
сяка неделя сА банЯМ


Простаци аман ... :lol:
а по темата момиче съм :razz: ии се къпя през 2 дни некъде :D

tonskiq
12-15-2009, 13:43
[quote="fudankoo"]Става въпрос за пениса как го поддържате какво правите колко пъти го миете и какво ползвате и т.н. ?[/quot
Всяка сутрин се къпя няма значение дали съм първа или 2-ра смяна. Отделям по 30-60 секунди да си търкам члена със сапун :). Хубаво и обилно го измивам с вода след това . Миризмата не идва само от това дали го миеш често... не оставаяй много косми, защото и те са голям проблем . Все едно косми на мишника изпотява се и почва да мирише.

Mr_Crowley
12-15-2009, 14:13
0-ва :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

drumkatabe
12-15-2009, 18:53
то паааа: оставаше да си миеш трабата с сапун като последния балук....
данеси про4ел 2 реда от някаде как кое за6то :-s :-s :-s :-s :-s :-s \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

shisharkatapz
12-16-2009, 18:47
Малко веро,телена четка и всичко изчезва :grin: