PDA

View Full Version : какво да направя за да ми дойде



bj76
06-22-2009, 07:49
Значи искам да попитам какво да направя за да ми дойде цикъла по-бързо?Трябваше да ми дойде преди 1 седмица но още не ми е дошъло а пък след една седмица заминавам на море. Моля ви отговорете по-бързо. Спешно е!!! :(

vampire_girl_
06-22-2009, 09:38
Незнам какво можеш да направиш,за да ти дойде по-бързо,но да не ти дойде, можеш да пиеш витамин С - свива кръвоносните съдове.

Ако ти идва от скоро /година-две/ е нормално цикълът ти да е нередовен.

inlove9006
06-22-2009, 09:59
Има такива хапчета,които трябва да започнат да се пият една седмица преди да ти дойде и после вече като се върнеш от морето ги спираш и до 2-3 дена ти идва. По-добре върви в аптеката и питай :)
Една позната така беше направила :-P

PartOfTheAutumnHarmony
06-22-2009, 10:24
Значи, не се притеснявай аз имам цикъл от 2 години години и чак сега ми стана редовен. Не можеш да направиш нищо за да ти дойде по-бързо. Можеш само да го спреш. Тва става с противозачатъчни, ама трябва да се консултираш с лекар. И все пак не е мн хубаво щото можеш да предизвикаш хормонален дисбаланс. Както и дда е, почвката ти на морето се съсипва, щото и да не ти дойде постоянно ще си на тръни.

vampire_girl_
06-22-2009, 10:36
10 таблетки витамин С от най-малките или 5 разтворими е по-безопасно от противозачатъчни.
Изобщо не е вредно,защото организмът ги изхвърля много бързо.

PartOfTheAutumnHarmony
06-22-2009, 10:52
Витамин Це-то не спира цикъла, само го намалява

inlove9006
06-22-2009, 11:14
Витамин Це-то не спира цикъла, само го намалява
Съгласна 8)

bj76
06-22-2009, 12:32
мн благодаря на всички :-) . Ще пробвам с витамин Ц

Biskfitka
06-22-2009, 12:37
Да,ама витамин Ц не винаги помага.И аз го пих за да ми закъснее (въпреки,че не исках много,но..) И цикъла си ми дойде точно когато трябва,но беше по-малко..
А и да си на море докато си в цикъл..какво толкова.Ще ползваш тампони.По-добре отколкото да си объркваш допълнително цикъла.

vampire_girl_
06-22-2009, 12:46
Макар да е логично не знаех,че не винаги помага,съжелявам =/
Аз съм опитвала няколко пъти и съм пила по 10 /и повече/ таблетки седмица преди това и винаги ми е действало - за това и го препоръчах,но щом при някой не действа....

bj76
06-22-2009, 14:14
а може ли да ми кажете по колко витамин Ц да пия на ден. Щот не съм пробвала с него до сега

batkodoki
06-22-2009, 16:42
Значи искам да попитам какво да направя за да ми дойде цикъла по-бързо?Трябваше да ми дойде преди 1 седмица но още не ми е дошъло а пък след една седмица заминавам на море. Моля ви отговорете по-бързо. Спешно е!!! :(

поредната патка! (да ми прости животинчето, че го обиждам!)

на море се ходи с добре подбрани тампони, + спазмолитици + качествени презервативи!

свръхдозите вит С нищо не ускоряват! напротив - уплътнява принудително капилярите и боклука(мъртвите клетки) които е ТРЯБВАЛО да напусне тялото ви си остава във вас! за ваша сметка разбира се...

foreverr
06-22-2009, 17:01
Има такива хапчета,които трябва да започнат да се пият една седмица преди да ти дойде и после вече като се върнеш от морето ги спираш и до 2-3 дена ти идва. По-добре върви в аптеката и питай :)
Една позната така беше направила :-P
Аз само един път съм пила такива хапчета, по лекарско предписание и хапчетата се казват Дуфастон 16 лева, 20 таблетки.Аз оих по 1 сутрин и 1 вечер, после ги спрях и след 2 дена ми дойде.Но по принцип трябва да ти го е предписал лекар, за да си го закупш, мисля, че само с рецепта го даваха.

valence7o
06-22-2009, 17:54
Така се беше случило и на една моя приятелка миналата година на морето, но тя използаваше тампони и в дните когато и беше по силна менструацията си имаше едни панталонки малко като женските хавайки и не я бъркаше да влиза във водата с тях и си се къпеше на воля. В последните дни си използаваше бански и то много тъмно черевено и нищо не се забелязваше. Така, че решението може да е и в банския, за да се заблудят околните. \:D/

Незнам може на теб да не ти е удобно по този начин.

Biskfitka
06-22-2009, 18:30
Абе не пий никакви хапчета да не се получи обратното на това,което искаш.Нищо няма да ти стане ако ползваш тампони,само трябва да ги сменяш по-често.

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 08:38
Една приятелка пиеше чай от мащерка (но не съм сигурна)

stanisllawa
08-15-2013, 14:09
трябваше да ми дойде на 5 , а сега е 13 има ли причина да се притеснявам според вас

kalpazanka
08-15-2013, 14:13
трябваше да ми дойде на 5 , а сега е 13 има ли причина да се притеснявам според вас

Чек малко да си извадя кристалното кълбо

granger
08-15-2013, 14:20
:lol:
Рисков секс?
Пътувания?
Стрес?
Прием на медикаменти?

mlf
08-18-2013, 19:48
Не се притеснявай, щот това влияе много !
Притискай силно с пръсти отдолу по кръста ти яйчниците и пи трябвало да ти дойде до 1-2-3 дни .. (при мен винаги става) + ако все пак ти дойде те съветвам да не пиеш по силни хапчета, а само в ударни дози витамин С (до 15 таблетки дневно) за да ти тече по слабо + вземи си тампони и си ОК във водата с тях :)

EncoreBelle
08-18-2013, 19:57
Витамин С на ампули или таблетки?има ли значение? По колко трябва да се приемат?