PDA

View Full Version : Объркана съм...



monityyy95
06-22-2009, 08:45
Има едно момче, което преди много харесвах и постоянно търсих начини как да го срещна... какви глупости съм правила само и само да го видя :oops: Попринцип съм си такава-упорита- като си поставя някаква цел я постигам :) Та си казах мой ще си е толкоз 8) Постепенно виждах как от ден на ден той започна да се привързва към мен-постоянно ме прегръщаше, галеше, целуваше (по бузата, челото, ръката, абе навсякъде), ама не сме ходили. На мен обаче ми се стори женкар и някакси това ме отблъсна. Последните два дни нещата обаче се задълбочиха и мои приятелки ми казаха, че той им бил казал,че щял да ми предложи сигурно днес... ОК, но аз вече не съм сигурна какво чувствам. Харесвам го, наистина, усещам,че той ме харесва и то много... само погледът му ми казва... постоянно е втренчен в мен... когато съм тъжна прави всичко възможно за да ме успокои и развесели... да не говорим, че ми е спасявал живота наистина... ако не беше той там ... :?
Не ме разбирайте погешно-аз наистина го харесвам, но май преди го харесвах повече... Не искам да тръгнем и да ме зареже на втория ден или да не ми обръща внимание, (писах, че си пада женкар), но по думите на негови приятели много ме бил харесвал и бил готов на всичко да съм с него... Сега се сетих за мисълта "Внимавай какво си пожелаваш..." :oops: Той е на 16 аз на 14 (хлапета ще си кажете ама ... :grin:)
Въпросът ми към вас е: Заслужава ли си да тръгнем... Голям ли е за мен? И ще си иска ли нещо повече от мен(мисля, че се сещате...)

Благодаря много на всички, които го пречотоха и отговориха...
И моля ви без отховори като "тя не знае какво иска" и т.н
Просто.... съвет :-)

Neopitom3na
06-22-2009, 08:50
Щом толкова много преди време си искала да бъдеш с него.. дай му шанс да се докаже. Така по твоите думи се усеща как наиСтина го искаш.. ноо това ,че според теб е женкар незначи, че си е така.. все пак щом до сеа не е тръгнал с друга начии изпитва нещу..
Аиди успеххх.. :-P

Ilikeliljon
06-22-2009, 08:51
Ами засега от това, което казваш всичко показва, че няма да те остави, а че секс ще иска, сигурно ще иска. Тук има два варианта, да те остави, защото не искаш да правиш секс с него (което доказва какъв е) и да те остави след като правите секс (същия вариант, но видоизменен), а на другия полюс е това да не правите секс и той да остане до теб. Това би било една добра проверка, ако не си толкова сигурна в него, пък и от друга страна гледам, че ти все още не си готова да правиш секс, така че си изчакай със секса (поне така се вижда от думите ти). :) :)

FlashMX
06-22-2009, 08:51
Ще иска много шуекс и деца + готвено

Hilary_
06-22-2009, 08:55
Офф съмнявам се, че един женкар би ти спасил живота ако беше поредната.. :? Искала си го толкова време... действай!!! :?

Take_That
06-22-2009, 11:00
Бъди с него и виж как ще се развият нещата :) Няма как да знаеш, докато не опиташ :)

NeZaPoznat
06-22-2009, 11:04
Има едно момче, което преди много харесвах и постоянно търсих начини как да го срещна... какви глупости съм правила само и само да го видя :oops: Попринцип съм си такава-упорита- като си поставя някаква цел я постигам :) Та си казах мой ще си е толкоз 8) Постепенно виждах как от ден на ден той започна да се привързва към мен-постоянно ме прегръщаше, галеше, целуваше (по бузата, челото, ръката, абе навсякъде), ама не сме ходили. На мен обаче ми се стори женкар и някакси това ме отблъсна. Последните два дни нещата обаче се задълбочиха и мои приятелки ми казаха, че той им бил казал,че щял да ми предложи сигурно днес... ОК, но аз вече не съм сигурна какво чувствам. Харесвам го, наистина, усещам,че той ме харесва и то много... само погледът му ми казва... постоянно е втренчен в мен... когато съм тъжна прави всичко възможно за да ме успокои и развесели... да не говорим, че ми е спасявал живота наистина... ако не беше той там ... :?
Не ме разбирайте погешно-аз наистина го харесвам, но май преди го харесвах повече... Не искам да тръгнем и да ме зареже на втория ден или да не ми обръща внимание, (писах, че си пада женкар), но по думите на негови приятели много ме бил харесвал и бил готов на всичко да съм с него... Сега се сетих за мисълта "Внимавай какво си пожелаваш..." :oops: Той е на 16 аз на 14 (хлапета ще си кажете ама ... :grin:)
Въпросът ми към вас е: Заслужава ли си да тръгнем... Голям ли е за мен? И ще си иска ли нещо повече от мен(мисля, че се сещате...)

Благодаря много на всички, които го пречотоха и отговориха...
И моля ви без отховори като "тя не знае какво иска" и т.н
Просто.... съвет :-)

Прочетох го!
Ама съвет ... какъв да ти дам. ?! Ти ще му духаш..... не аз. На него ще му духат ... не на мен .... :?

Aicken
06-22-2009, 11:04
Криско - Дай ми шанс 8-)

fluffka1
06-22-2009, 11:18
ми ако ти предложи тръгнете, що не, кво губиш? пък ако те зареже... поне по-лесно ще го преживееш щом вече не го харесващ толкова много :)

RaZzer
06-22-2009, 11:28
Без да се обиждаш, ама работата ми се струва малко съмнителна от твоя страна - искала си нещо, което не е било толкова лесно да имаш и след като почти си успяла да го постигнеш си се отказала от него... :? От друга страна мисля, че той има доста силни чувства към теб и тва, че е женкар ми се струва като че си търсиш да го обвиниш в нещо, за да не ти е гузно, че ще му откажеш... :x Относно секса - също мисля, че си търсиш оправдание, пък и в крайна сметка без да му позволиш - няма как да си вземе (но да отбележа, че не мисля, че те иска само за секса; очевидно е, че той има нещо повече, щом те успокоява като ти е гадно - личи си, че му пука за теб)... Според мен ако някой ще се дъни във връзката това ще си ти!

Съжалявам, че ти го казвам, но нали затова сме се събрали тук... Много добре премисли чувствата си и няма смисъл да го разиграваш ако не го харесваш достатъчно!

mirinda1
06-22-2009, 11:37
Мхммм... Той не е голям за теб а ако е "женчо" както казваш няма да иска секс ако и ти неискаш... Тръгнете..Сега се живее :grin: :-) :-)

smiirnoff
06-22-2009, 11:50
Въпросът ми към вас е: Заслужава ли си да тръгнем... Голям ли е за мен? И ще си иска ли нещо повече от мен(мисля, че се сещате...)


ами , да заслужава си да тръгнете , няма да навреди ако опитате // не е голям за теб // ако те обича/харесва достатъчно едва ли ще иска нещо от теб , което ти не желаеш :)