PDA

View Full Version : за първата среща ;д



smiirnoff
06-22-2009, 11:09
амии ето я моята първа среща .. доста объркана , но се получи добре ;дд .. ; )

Такааа ... . Миналото лято юли месец се запознах с едно момче в сайт за запознанства , поиска ми скайпа и аз му го дадох. Дълго време си писахме по скайп. Той много искаше да се видим , но мен мама ме беше наплашила с тея педофилите от интернет ;д и аз все му отказвах. През август заминах на море с наще и с едни приятели - преди това му бях казала и той ми обеща , че ще ми пише ( имам предвид sms-и ). И така бях на море за около седмица и половина , ии всеки ден чакам да ми пише , но така и не стана. Последният ден , в който бяхме на море аз вече се бях отказала и си помислих , че ме е забравил или нещо подобно ( а наистина ме интерасуваше , не защото го харесвах като гадже или нещо подобно , просто беше различен и ми стана много добър приятел ) .. и плискам се аз там в морета с приятелите и по едно време тати ме извика с крясък и ми показа телефона ( моя ) , ии аз като се затичах като зафучах ( а тогава в мислите ми беше той и тайничко се надявах той да ми е писал ) , отивам аз при тати грабвам телефона мятам се на най - отдалечена хавлия и започвам да чета ;д .. sms-а гласеше " Hey zaio baio lipsva6 na edno pate nqma li ve4e da si idva6 ". Имах чувството , че съм полетяла и се намирам някъде из облаците .. в продължение на 20 минути аз просто си седях и четях sms-а отново и отново ;дд. След дълго чудене какво да му напиша , написах там някаква простотия от вида на " и ти ми липсваш , прибирам се във вторник ... дрън дрън " и така ;дд. Прибрах се след 3 дена ии веднага се намърдах на компа , за да видя дали ми е писал ;д. И от там отново всеки ден си пишехме. Почнахме училище , на мен ми беше супер готино .. обаче момчето отново напираше да се видим , а аз все го режех под претекст , че или нямам време или нещо друго си измислях ;дд. Накрая ме беше почти убедил .. обаче понеже и двамата бяхме некви супер несериозни и аз реших да дам скайпа му на най - добрата ми приятелка. И дадох го , като му казах , че ако иска да се видим искам да я взема и нея да за не съм сама ;дд. Той се съгласи естествено ( то след толкова молене от негова страна да се видим , няма как вече да не се съгласи на каквото и да е ;дд ) и решихме да излезем тримата , да се видим в мола. Само че нещо се обърка и не излезнахме. След около 2 седмици реших вече да излезем окончателно и се разбрахме да отидем на кино в CCS. Съобщих решението си на най - добрата ми приятелка и тя се съгласи. И такаа всичко си беше окей и чакахме Големият ден ;д ( 20 ноември ). Бяхме се разбрали да се чакаме на CCS в 20.00h. Бяхме втора смяна и аз и моята приятелка свършихме даскало в 18.00h. Бяхме се събрали на едно игрище наща си компанийка , защото момчета бяха купили пиратки и фоерверки и щяха да направят малко шоу. И така , погледахме малко и дойде време да тръгваме. Аз дърпам моята приятелка и и викам айде айде , че ще закъснеем ;д , а тя ми вика " о теди забравих да ти кажа , извинявай много , ама няма да дойда с теб , защото трябва да решавам задачи с кака и няма да успея ". Аз отначало бях малко шокирана , ама и викам е ок нали , няма проблем. И тръгвам аз към маршрутката , всички от моята компания ме изпратиха , като ми пожелаха успех ;д ии аз тръгнах ;дд. Обаче мама супер притеснената ми звъни ( през 5 мин ;д ) и ми каза да помоля момчето да дойде до НДК да ме вземе от там , щото беше тъмно и мама се притесняваше да не съм вървяла сама в тъмното ;дд. Писах му смс , той пак се съгласи , както винаги и така ;д. Отивам аз на НДК и съм застанало като пън там седя и чакам ( беше ми и много студено ;д ) и през цялото време докато го чаках , си говорех с моята най - добра приятелка , със супер треперещ глас и " чакахме " да дойде. Изведнъж виждам идва някво момче и застанава на около 20 метра от мен и ме гледа , беше един с шапка и една жълта раница ;д. Аз само като го видях разбрах , че е той ама си викам , че няма да отида аз , той да дойде ;д , и през цялото време говоря аз по телефона и и обеснявам на моята приятелка " тва е той , тва е той , да бе наистина тва е той .. той е ;д " ;дд. Гледам го това момче нещо си ръчка по телефона , ама не идва .. и след 30 секунди получавам смс " кога ще стигнеш " , ии пиша му аз " вече съм тука " и го гледам идва към мен .. сърцето ми щеше да се преобърне , сви ми се корема и ме заболяха краката ;д ( може би беше и от части заради смразяващия студ ;д ) Идва до мен , аз идиотката му подавам ръка за здрасти , а той като ме награби да ме гушне , аз просто бях :shock: ;дд. Обаче в същия момент усетих как и аз съм го гушнала и ми стана хубаво ;д 8-) . тръгнахме ние към CCS , и аз през цялото време бях супер притеснена , спеше ми се и буквално бях като идиот .. а той само говореше и не спираше ;дд. И отидохме ние в киното , купихме си билети и вече се настаняваме в залата .. гледахме един романтичен филм " Нощи в Роданте " ;д . Прец цялото време той нещо ме галеше гушкаше ме , аз се бях втренчила в екрана ;дд. Бяхме се разбрали с мама да дойде да ме вземе , защото филма свършваше в 22.30 и нямаше с какво да си тръгна , казах и , че ще и звънна като свърши филма и да ме чака зад CCS-a с едно такси ;дд. Свършва филма и тръгваме да си ходим нали ,, и тъкмо звъня аз на мама да я видя къде е и на излизане от залата гледам мама точно на една маса пред мен ;дд :shock: :shock: :shock: За момент се спрях и гледах некво стреснато , ама продължих .. и тука вече идва целия срам ;д , тя е вижда и ми се усмихва .. отиваме при нея и тя вика аз ще ви оставя , отивам до McDonalds да взема нещо и аз окей нали ние излизаме ,, аа пропуснах и , че се запознаха ;дд. И излизаме ние двамата тръгваме към НДК , разходихме се и се качихме там на тва високото на НДК , постояхме малко , говорихме си и пак тръгнахме към CCS-a , защото вече ставаше късно , а и той трябваше да си ходи иизастанахме пред CCS-а вече за довиждане , ииии ... ето я и целувката ;д .. е не беше кой знае кво ама все пак беше хубаво , разбрахме се да се видим пак и се разделихме. Аз се качих при мама в таксито , без да кажа нищо .. просто бях на седмото небе , че съм го видяла , а и той беше толкова мил , грижовен и внимателен .. всичко си беше окей ;дд :) . И така до сега сме си заедно и много си се обичаме ;д .. :oops:

Е , разкажете как е минала вашата първа среща , имало ли е гафове , или всичко е минало по вода ;д :D

P.S аз съм на 14 , а той на 18 ;дд

viksun
06-22-2009, 11:09
ne mi se chete :D

Neopitom3na
06-22-2009, 11:14
да и аз като "viksun" :D

Aicken
06-22-2009, 11:15
браво , страхотно

NeZaPoznat
06-22-2009, 11:18
ne mi se chete :D

Начи. Ногу уригинален начин за запознанству - по нета, после на муре, баща и креснал че има СМС - ей тия бащи - само крещят бе - и посли кату ги читяла съ пудмокрила в банския посли на НДК-ту чакълъ и съ видели анма той нъ я пузнал ама тя гу пузнала тъ съ набутал с 1 СМС с посли я зъвел на кину къдету я обарвъл а тя зяпала филма щот бил за любоф а писли майка и а знанадала и гу виделя ио посли съ качили на НДК-ту а посли съ качили и на такситу и посли съ пробрали .. и тъй :-P :-P :-P

mirinda1
06-22-2009, 11:29
Докато четях историята ти имах чуството, че се случва на мен...Интересна е.. :grin: :grin: ...Не ми се разказва за мен защото ..прекалено лично е за мен поне.. :oops: .. А може ли да те помоля да дадеш някои ваши снимчици :oops: [/b]

RaZzer
06-22-2009, 11:41
Еее... аз реших, че имаш някакъв проблем (не че ти го пожелавам) и като видях, че на никой не му се чете - реших да прочета и да се опитам да помогна, пък ти просто си си изливала радостта :-D Нищо... все пак по-добре, че нямаш проблем... Пожелавам ви дълга и позитивна връзка...

А по темата - нямам какво да кажа, тъй като момичето, с което съм ми беше просто приятелка преди това и доста пъти сме излизали, та нз коя е първата среща.. :-P

valdesbg
06-22-2009, 12:15
Живи и здрави да сте... много ми хареса историята ви:)

И щастливи, това е най-важното.

Punisherrr
06-22-2009, 12:47
Хаха,това ми напомни за моята първа среща ever 8-) но ще разкажа за тази със сегашния човек ;)
таа..леката разлика е че той живееше в друг град,но дойде,за да се видим ;) Среща на НДК... малко срам :P малко глупави реплики (''ооо това нови панталони ли са? '' ) :lol: ех..хубави спомени. Запътихме се и ние към CCS уж,но сменихме курса в последствие 8-) Чакахме на една спирка,за да отидем до Плиска и докато си чакахме трамвая, дойде и целувката :P Иии после от Плиска до стадиона пешешката > доста време за разговор 8-) И така стана време да се изпращаме на гарата... още от първото изпращане ревнах :oops:
Ииии така от Септември 2007 до сега си идва при мен. ИИии ей ни днес - на крачка от нанасянето му в мое село :D :smt007
Та така.. малко излязох от темата ''първа среща'' но карай.. любов да има! :Ь

MiLGaR0sSa
06-22-2009, 13:29
Аз пък го прочетох :-P
Радвам се,че сподели.Дано още дълго време да сте си заедно.

blackvelvet
06-22-2009, 15:04
Докато четях историята ти имах чуството, че се случва на мен... :grin: :grin: [/b]

Same here хахахахах :grin:

Take_That
06-22-2009, 16:16
Аз пък го прочетох :-P
Радвам се,че сподели.Дано още дълго време да сте си заедно.

++++ Забавна среща е била.... :grin: :grin: :grin:
Аз не мога да се похваля с такива, не че моите не са били забавни просто не са кой знае какво.
Но добре айде: С момче се запознахме в нета. И аз като теб, авторке доста време му се дърпах за излизане, някъде около месец 8-) 8-). Беше ме срам просто, пък и понякога ме дразнеше с прекаленото си самочувствие 8-). Но най-накрая се съгласих да излезем. Имах план да закъсня с 5 мин (да видя реакция от негова страна), но нещо не успях да пресметна :D :D и закъснях с 15 8-) 8-) Като отидох на мястото на срещата едва ли не му се искаше да ме убие(мрази да чака), но ми се размина направих му една миловидна физиономийка и му казах:"Много съжалявам, че закъснях! Моля да ме извиниш!" с някакво миличко гласче и той се засмя и ме извини естествено. После ми сподели, че си е мислил, че няма да отида 8-) 8-) Ходихме на кафе, разкарахме се, след това ме изпрати, а иначе целувката ни беше на 3-та среща (като по филмите 8-) 8-), колко романтично само 8-) )