PDA

View Full Version : Актьорско майсторство



Gospojica
06-22-2009, 11:45
Hi, на всички насочила съм се към Актьорско майсторство и много искам ако някой може и знае да ме насочи или информира. Ако има такива които са кандидатствали в НАТФИЗ много бих искала да ми разкажат :)

06-22-2009, 14:08
в Американския колеж има актиорско, но там е трудно за влизане....

JustLikeHeaven
06-22-2009, 16:08
Ако ще учиш актьорско майсторство...Не ти препоръчвам НАТФИЗ...Там системата е горе-долу стабилна,но не мисля,че ще направиш блестяща кариера като актриса в България....Ако щеш вярвай,по-добре отиди в Турско училище за актьорско майсторство,да не говорим,че в САЩ и Англия е пълно с такива училища и академии....Ако искаш да станеш режисьор или доцент по кинотеория-избери по-добра държава :D

Dobsa
07-05-2009, 16:30
някой ще ме насочи ли къде бих могла да потърся информация за училища за актьорско майсторство във Великобритания .. моля ви помогнете мии :lol: :lol:

plmn
07-05-2009, 16:56
някой ще ме насочи ли къде бих могла да потърся информация за училища за актьорско майсторство във Великобритания .. моля ви помогнете мии :lol: :lol:

библията

adizitk1
07-06-2009, 22:31
някой ще ме насочи ли къде бих могла да потърся информация за училища за актьорско майсторство във Великобритания .. моля ви помогнете мии :lol: :lol:

библията
:razz:

Sun4o19
07-07-2009, 00:30
тва не е за теб, ше се побъркате тотално..ше си останете с майстора :D :D :D

ImmortalForever
07-08-2009, 06:43
Влез във форума на Натфиз.Всичко ще ти светне.Комисията е "резачка".Помня, че беше некфи кръгове..Първи беше монолог, втори разказ или не помня.. После се пееше, танцуваше и все ще ти намерят косур и ще ти кажат: Опитайте догодина.Да, да знам!И аз искам там, ама майка каза да не пробвам.На нея и пожеали приятен ден след първи кръг..Влизат децата на платежоспособни родители известни в тази сфера! Абе..успех :D

KeInEnAmE
08-10-2009, 08:28
Ако ще учиш актьорско майсторство...Не ти препоръчвам НАТФИЗ...Там системата е горе-долу стабилна,но не мисля,че ще направиш блестяща кариера като актриса в България....Ако щеш вярвай,по-добре отиди в Турско училище за актьорско майсторство,да не говорим,че в САЩ и Англия е пълно с такива училища и академии....Ако искаш да станеш режисьор или доцент по кинотеория-избери по-добра държава :D

+ 1

CrAzYanDlaZy
08-10-2009, 08:34
Ооо същата си като мен! И аз много искам да уча актьорско майсторство или нещо с музика! Чувала съм за ВИТИЗ в София и знам, че там преподавал Стефан Данаилов. :---)

bloodymirror
08-11-2009, 17:47
а защо точно в турско ? е..то е яко..аа бтв-пратете някой сайт в америка или англия..

krashii
05-23-2011, 18:37
А някой може ли да ми предложи такова училище или академия в Америка?Не мисля че в България ще постигна това ,което искам.Много ще съм благодарна ако някой предложи нещо! :)

rozenkrants
05-23-2011, 19:22
http://www.brampton.ca/sites/Rose-Theatre/en/Education/Pages/Rose-Theatre-Academy.aspx
Едно английско училище което препоръчвам!

kris4eto15
05-23-2011, 19:26
Оо да . И аз съм супер навита да кандидатствам в НАТФИЗ . Даже сега ще се записвам на актьорски курсове . Мисля , че всичко става с много труд и постоянство. Пък колкото до изпитите всяка година е различно.За различната специалност в която кандидатстваш е различно , но мисля че основно се състои от два кръга - в първия си подготвил нещо сам като те са ти определили какво - монолог , песен , танц и т.н. , ако преминеш във втори кръг там вече ти дават нещо , което трябва да изпълниш ( те са подготвили , ти трябва да го изиграеш ) . Чувала съм , че са давали нещо от сорта на стани зелен , стани куфар , стани котлон :-D

krashii
05-25-2011, 17:10
Благодаря rozenkrants , а дали бихте могли да предложите нещо на български :oops:

yanni
11-01-2011, 10:55
И аз много искам да уча актьорство но не в България. Първо ще вляза в гимназията ще науча Английски език ще ходя и на Училище Европа и на театрални курсове. И вече след 12 клас в Англия. Това ти препоръчвам и на теб , защото от Училище Европа ти дават някакъв документ с който можеш да учиш , където искаш (стига да знаеш Английски език) и да си постоянен и сериозен. И след като завършиш там ако искаш и в Сащ ходи. :D