PDA

View Full Version : Човешката наглост-винаги има накъде още...



Cantstand
06-22-2009, 12:19
Така..темата е продължение на моята история, която се развива в рамките на около седмица и нещо вече... вижте в профила ми, ако неможете да вържете нещата..тя е само една така или иначе..

Сега..това което повечето знаете за наглостта...какво е наглост:
Вариант едно - да бутнеш баба си по стълбите и да я питаш за къде бърза..
Вариант две - да се изходиш пред вратата на съседа, да му почукаш, за да му поискаш хартийка, да се изстриеш и да му я върнеш щото била много корава..
Вариант три - моя вариант
Да идеш на гости на бившия си вече приятел, на който преди ден-два си заявила, че не го обичаш и с който си живяла сума време уж да си вземеш багажа...Да му се изходиш в тоалетната, да легнеш да поспиш 4-5 часа, да му преровиш хладилника, да му изядеш всичките сладки работи, да го накараш да ти свали филм, после да се надуеш, че филма не бил на дисни и да искаш да ти свали версията на дисни..след което като той те попита, да заявиш, че няма промяна в чувствата ти и още не го обичаш(как стаа тва нз), да си изгледаш филма, да си тръгнеш и да искаш и да те изпрати...
Ми кфо да ви кажа...изтърпях ги всичките тия работи до тук, без последното...просто ми дойде като капак на всичко особено след като ми заявиха, че нямало промяна в чувствата й..Пък аз до този момент се надявах, че щом ги прави всичките тези неща, по-скоро всичко върви към оправия..да ама не...И на последното "що не ме и изпратиш.." реакцията ми беше "и за кфо..да ми се изплюеш пак във физиономията.."..при което ми се надуха, а после получих смс "ето, ти неможеш да се контролираш, камо ли да се промениш.." Е, не че нещо..аз все още го обичам тва момиче, а тя що го прай всичко тва не ми е ясно..Уж толкова много ме обичаше..в крайна сметка за един месец била спряла..пък си мисля, че за тоя един месец дори да съм бил най-тъпото копеле на Света и да съм искал да ме остави и да спре да ме обича, ако толкова са й били силни чувствата да не е могла..пък аз смея да твърдя, че нищо лошо несъм направил..спречкахме се 2 пъти дори без да се караме..и айдееее.. + тва от тогава все се изнася...ма взима по вещ-две, а принципно на 2 пъти щеше да успее да си изнесе багажа...Е, да..явно човешката наглост няма граници..виждаме се всеки ден, но нищо..Изобщо незная как я мисли и кфо прай, в петък имам РД, за което тя не пожела да ми каже как ще е облечена въпреки раздялата...Кфо по дяволите се случва и ква е тая неориентираност неееееееееезнам...

NeZaPoznat
06-22-2009, 12:23
Така..темата е продължение на моята история, която се развива в рамките на около седмица и нещо вече... вижте в профила ми, ако неможете да вържете нещата..тя е само една така или иначе..

Сега..това което повечето знаете за наглостта...какво е наглост:
Вариант едно - да бутнеш баба си по стълбите и да я питаш за къде бърза..
Вариант две - да се изходиш пред вратата на съседа, да му почукаш, за да му поискаш хартийка, да се изстриеш и да му я върнеш щото била много корава..
Вариант три - моя вариант
Да идеш на гости на бившия си вече приятел, на който преди ден-два си заявила, че не го обичаш и с който си живяла сума време уж да си вземеш багажа...Да му се изходиш в тоалетната, да легнеш да поспиш 4-5 часа, да му преровиш хладилника, да му изядеш всичките сладки работи, да го накараш да ти свали филм, после да се надуеш, че филма не бил на дисни и да искаш да ти свали версията на дисни..след което като той те попита, да заявиш, че няма промяна в чувствата ти и още не го обичаш(как стаа тва нз), да си изгледаш филма, да си тръгнеш и да искаш и да те изпрати...
Ми кфо да ви кажа...изтърпях ги всичките тия работи до тук, без последното...просто ми дойде като капак на всичко особено след като ми заявиха, че нямало промяна в чувствата й..Пък аз до този момент се надявах, че щом ги прави всичките тези неща, по-скоро всичко върви към оправия..да ама не...И на последното "що не ме и изпратиш.." реакцията ми беше "и за кфо..да ми се изплюеш пак във физиономията.."..при което ми се надуха, а после получих смс "ето, ти неможеш да се контролираш, камо ли да се промениш.." Е, не че нещо..аз все още го обичам тва момиче, а тя що го прай всичко тва не ми е ясно..Уж толкова много ме обичаше..в крайна сметка за един месец била спряла..пък си мисля, че за тоя един месец дори да съм бил най-тъпото копеле на Света и да съм искал да ме остави и да спре да ме обича, ако толкова са й били силни чувствата да не е могла..пък аз смея да твърдя, че нищо лошо несъм направил..спречкахме се 2 пъти дори без да се караме..и айдееее.. + тва от тогава все се изнася...ма взима по вещ-две, а принципно на 2 пъти щеше да успее да си изнесе багажа...Е, да..явно човешката наглост няма граници..виждаме се всеки ден, но нищо..Изобщо незная как я мисли и кфо прай, в петък имам РД, за което тя не пожела да ми каже как ще е облечена въпреки раздялата...Кфо по дяволите се случва и ква е тая неориентираност неееееееееезнам...

Щом яде сладко и ти ака в тоалетната ... работата е сериозна..

Я се стегни :-x Ти мъж ли си или ... :-x Вземи и ключа, изхвърли и нещата от прозореца . Какво си мислиш .... че като и се слагаш ще се върне !! Айдеееее да си Оди !!
И да почерпиш че си се оттървал - да му мисли следващия :?

Cantstand
06-22-2009, 12:27
О, ключа отдавна го взех :) Тя остана мно0о0ого изненадана от това мое действие :) И все пак уж разделени, преди тая случка се влачи до гъза ми два дни поред минимум по 6 часа..Е как да се не чуди човек кво стаа бахти :-o

Aicken
06-22-2009, 12:36
я и бий шута бе ше и е ..м.

NeZaPoznat
06-22-2009, 12:37
Какво става ?! Резнал я е другия - това е .. зае*и !

Faces
06-22-2009, 12:57
Не я оставяй да надува бий и шута и да тича другаде да си играе кви са тия филми не трябва да те интересува щом не сте заедно тя нека си се филмира ти не играй в нейния филм 8)

MetalZone
06-22-2009, 13:18
бий и шута

В главата и повече няма да се върне ;-)

Take_That
06-22-2009, 16:27
Мани я тая.... :? :? :?

Re5peC7
06-22-2009, 16:28
я и бий шута бе ше и е ..м.

RaZzer
06-22-2009, 17:19
Положението изглежда ясно - въпреки че те е напуснала, явно е била привързана към теб и й е тежко, така че си търси причини да прекарва време с теб, ноо мисля, че няма желание да възобновявате връзката, затова по-добре ти й дай да се разбере, че не искаш да си оправяте взаимоотношенията, щото иначе само ще ти пречи и накрая пак нищо няма да стане... Поне така ми се струват на мен нещата...

malkotoo
06-23-2009, 17:24
я да се изнася и повече да не те тормози :-x

MissInd3p3nd3nt
06-23-2009, 17:29
Разкарай я ,като пак ти дойде на главата отрежи я ,да се научи ,че вече те е изгубила

Hilary_
06-23-2009, 17:42
Оооо я я разкарай тая мърла ... :? :?

Lady_AMG
06-23-2009, 18:33
Типично по женски- не иска да е с теб, но иска ти да искаш да си с нея. Не за друго, иска да си остави вратичка... Бий и шута по грубия начин и ще видиш как ще ти падне в краката... тогава я ритни в лицето!