PDA

View Full Version : Въпрос свързан с кината в Пловдив



Anarchya2
06-22-2009, 13:56
Хора не намерих каде да я сложа тая тема та е слагам тук...дано някой ми отговори...
След някой и друг ден ше ходиме с един фр в пловдив да гледаме Трансформърс 2 на кино-ама с влак..
та въпросът ми е дали някой може да ми каже около гарата в Пловдив има ли на близо някакво кино,че на влак не съм се возил от 5-6 години и не съм ходил до гарата и ако може да ми кажете как се казва въпросното кино.
Мерси предварително

RAWRRR
06-22-2009, 14:07
Лъки синема и Фламинго са ви най-близко.

Лъки синема се намира на Гладстон (тръгвате по бул.Руски и на кръстовището на Търговската гимназия (малко след хотел Лайпциг),свивате надясно и малко по-надолу по посока градската градина)

За Лъки има още един вариант,тръгвате по "Иван Вазов" (улицата на обувките),стигате пощата и вървите вдясно до градската градина,трябва да минете покрай един прелез и да слезете на улицата под него,там вървите малко напред и ще го видите.Пада се вляво.

Фламинго е в същата посока (тръгвате по бул.Руски но вървите още нагоре,минавате едно като парк/горичка (тепето) и вървите нагоре,докато не стигнете едно голямо кръстовище (надясно се ходи към пл.Съединение),вие тръгвате наляво и малко по-надолу е киното.

П.С имаше и някакво кино на Иван Вазов,но не знам дали работи още.

Anarchya2
06-22-2009, 14:14
Лъки синема и Фламинго са ви най-близко.

Лъки синема се намира на Гладстон (тръгвате по бул.Руски и на кръстовището на Търговската гимназия (малко след хотел Лайпциг),свивате надясно и малко по-надолу по посока градската градина)

За Лъки има още един вариант,тръгвате по "Иван Вазов" (улицата на обувките),стигате пощата и вървите вдясно до градската градина,трябва да минете покрай един прелез и да слезете на улицата под него,там вървите малко напред и ще го видите.Пада се вляво.

Фламинго е в същата посока (тръгвате по бул.Руски но вървите още нагоре,минавате едно като парк/горичка (тепето) и вървите нагоре,докато не стигнете едно голямо кръстовище (надясно се ходи към пл.Съединение),вие тръгвате наляво и малко по-надолу е киното.
Мерси мн :)

5StaR
06-22-2009, 17:07
Лъки е най-близко, Фламинго е по-яко :)