PDA

View Full Version : МИДАТА



NeZaPoznat
06-22-2009, 13:26
Защо пускам темата ?
След всеки изпит в пресата излизат разни ученически ‘бисери’. Това както знаете са уникални тъпотии или безмислици написани в писмените работи и събрани от проверяващите. Тук обаче такава сборна тема няма и за това - ето пускам.
Жалко е такива теми - източник на добро настроение да отиват надолу ;)
Предполагам мод-овете ще ми направят забележка, че заглавието не е описателно но да се замислим все пак.
Ако ви накарат да потърсите бисер - къде ще погледнете първо ? В мида разбира се ! Темата е тук, а не в ‘кофата’ защото идеята ми е тук да се събират ‘бисери’ само от тема ‘любов’. Същата тема има и в раздел ‘секс’.

Пак ще помоля юзърите да не коментират темите тук, а само да ги постват и ако е необходимо да драсват по 1-2 реда за описание...

Хайде да напълним МИДАТА с бисери ! Да се посмеем заедно !!

......
Ето първия 'бисер' на любовна тема:
Идеята на авторката е : леле колко съм хубава - момчетата се избиват за мен а аз се чудя кой да си избера ;).
.....
Значи аз обикновенно не питам мн мн другите хора,но сега ми се налага да чуя съветите и на хора,които не познавам,тъй като мисля че ще са по обективни.Ситуацията е следната имам си гадже от 7 месеца вече и го обичам безкрайно много,но поради обстоятелствата че той работи и учи в чужбина не се виждаме толкова често през месец за около 2 седмици.През времето което го е нямало няколко момчета са ми казвали че ме харесват и че искат връзка с мен,но съм ги отблъсквала разбира се.Сега обаче се появи едно момче което ме привлича по някакъв начин,с жестовете му ми показва че не съм му безразлична,но аз нямам никакви чувства към това момче просто някакво влечение.Но от няколко дена мисля често за него,даже го сънувах и нзнам какво да правя.Обичам приятеля си и нямам намерение да го зарежа заради никой и нищо на света.Просто нз какво да правя с другото момче и как да му кажа че искам да сме приятели,след като и аз не съм сигурна....
......

да се разплачеш :D

gLoRiToO
06-22-2009, 14:00
идеята ми е била да потърся съвет и смятам че този форум е да си помагаме,а не за такива простаци като теб,които няма какво да правят и гледат с кого да се заяждат.Изпаднах в такава ситуация и има много дръги хора,които също са били на мое място.НЕ съм го правила с идеята да казвам че съм велика и че всички са в краката ми.Ако така е прозвучало,е моя грешката,но има хора които ме разбраха и ми помогнаха,и се радвам че има и стабилни хора в тоя форум дето са тук за да помагат,а не за да се подигрват и надсмиват на проблемите на другите... :?

NeZaPoznat
06-22-2009, 14:15
идеята ми е била да потърся съвет и смятам че този форум е да си помагаме,а не за такива простаци като теб,които няма какво да правят и гледат с кого да се заяждат.Изпаднах в такава ситуация и има много дръги хора,които също са били на мое място.НЕ съм го правила с идеята да казвам че съм велика и че всички са в краката ми.Ако така е прозвучало,е моя грешката,но има хора които ме разбраха и ми помогнаха,и се радвам че има и стабилни хора в тоя форум дето са тук за да помагат,а не за да се подигрват и надсмиват на проблемите на другите... :?

Ако наистина не те уважавах gLoRiToO нямаше да спестя името ти ама който си е прост .... прост си е ... :?

gLoRiToO
06-22-2009, 14:19
Няма от какво да се срамувам,защото аз знам коя съм и какво предствлявам,знам с каква цел съм го написала това и всеки е свободен да мисли каквото си иска и да си прави каквито изводи си поиска... :x

AFT
06-22-2009, 14:33
Ае не се карайте и цупете като малки момиченца, м? Темата като по чудо Г/Д ми харесва 8-) , но не коментирайте изгъзиците си, просто приемете, че сте lame. ^^ И все пак, 9053680% съм сигурна, че бисерите, които ще бъдат пускани тук, ще бъдат напълно не на място - или някой ще ги е затапил и те ще се опитат да замажат положението, или написаното няма да е нищо странно, просто някой е бил твърде зает да яде банани, та еволюцията го е пропуснала и затва не е разбрал за какво иде реч. (;

RaZzer
06-22-2009, 17:29
Няма от какво да се срамувам,защото аз знам коя съм и какво предствлявам,знам с каква цел съм го написала това и всеки е свободен да мисли каквото си иска и да си прави каквито изводи си поиска... :x

Спокойно де... щом си "знаеш коя си" и не те тресе чуждото мнение какво толкова се обясянваш! :D

NeZaPoznat
06-23-2009, 10:44
Без коментар:


значи наи- добрата ми приятелка ходи с едно момче което ж момента ми е сусхто най- добър приятел.преди време тои беше луд по мене (ама буквално) и там бяхме тругнали за 2 седмици.. та те ходят нали и тои една вечер тругна да ми бърка в гащите , аз разбирасе не му дадох, но така продължи да иска още близо седмица.накрая аз не издържах и и казах.. сега тя обвинява мен за всичко и само ме обижда(била съм куржа и нз си кфо.. ) много е гадно защото никои не ме разбира :( според вас аз имам ли някаква вина.. :neutral:

:razz: :razz: :razz:

NeZaPoznat
06-23-2009, 10:51
Няма от какво да се срамувам,защото аз знам коя съм и какво предствлявам,знам с каква цел съм го написала това и всеки е свободен да мисли каквото си иска и да си прави каквито изводи си поиска... :x

Как да ти го кажа по-меко. Ако не беше врекнала - много малко хора биха те свързали с 'бисер'-а тъй като никъде не съм цитирал името ти.
:?
Впрочем ако за теб 'голям проблем' е дилемата на чий к*р да седнеш .... чудя се колко ли истински проблема си имала през живота си. :?

NeZaPoznat
06-23-2009, 11:22
Втори за днес :grin:

такаа .. пиша темата , защото всеки ден изникват по 2-3 теми с невъобразимо тъпият въпрос " Как да се целувам с език ? ! " , " Имам гадже , ама не мога да се целувам с език " .. и тем подобни простотии ..

ми никой не е роден научен , не всичко го пише в учебника .. // във 5 клас наща си компанийка излизахме много често ( всички бяхме от класа ;д ) ии всеки ден играехме на шише с целувки с език ;д .. ии там имаше един двама дето горе долу знаят и ние всички по тях .. ии така лека полека му хванахме цакатa ;д .. тая игра на шише се оказа доста добра ;д .. помня идват да ме викат момчетата и момичетата да излизаме и винаги си носеха шише , и отиваме си ние отзад на стълбите , където винаги седим в даскало и почваме да си връткаме шишето и да се целуваме ;д .. голямо лигавене падна ;д , ама пък винаги беше весело ....
Друг път пък вече като станахме 6 клас и по рождените дни като ходехме ( тогава решавахме да се правим на гъзари и да пием водка ;д ) и като се напием , пак с шишето или пък се хванем по двойки и пак почва лигавенето ;дд .. и си беше много забавно , сега тая година като се сещаме и се смеем много ;д , кви сме били идиоти ;д

.. малко се отклоних , ама .. ;д

таа , по темата разрових се и намерих клип , за улеснение на хора , които ще пуснат горепосочените теми в бъдеще .. ето го и него

http://www.videojug.com/film/how-to-kiss-someone-passionately

Това беше от мен , лек ден на всички ;д

:-P

Lyubomn7
06-23-2009, 11:54
Втори за днес :grin:

такаа .. пиша темата , защото всеки ден изникват по 2-3 теми с невъобразимо тъпият въпрос " Как да се целувам с език ? ! " , " Имам гадже , ама не мога да се целувам с език " .. и тем подобни простотии ..

ми никой не е роден научен , не всичко го пише в учебника .. // във 5 клас наща си компанийка излизахме много често ( всички бяхме от класа ;д ) ии всеки ден играехме на шише с целувки с език ;д .. ии там имаше един двама дето горе долу знаят и ние всички по тях .. ии така лека полека му хванахме цакатa ;д .. тая игра на шише се оказа доста добра ;д .. помня идват да ме викат момчетата и момичетата да излизаме и винаги си носеха шише , и отиваме си ние отзад на стълбите , където винаги седим в даскало и почваме да си връткаме шишето и да се целуваме ;д .. голямо лигавене падна ;д , ама пък винаги беше весело ....
Друг път пък вече като станахме 6 клас и по рождените дни като ходехме ( тогава решавахме да се правим на гъзари и да пием водка ;д ) и като се напием , пак с шишето или пък се хванем по двойки и пак почва лигавенето ;дд .. и си беше много забавно , сега тая година като се сещаме и се смеем много ;д , кви сме били идиоти ;д

.. малко се отклоних , ама .. ;д

таа , по темата разрових се и намерих клип , за улеснение на хора , които ще пуснат горепосочените теми в бъдеще .. ето го и него

http://www.videojug.com/film/how-to-kiss-someone-passionately

Това беше от мен , лек ден на всички ;д

:-P
АхаухУАХУАХУАХаУХаУхаухАУ ХаухУХАуах ТВА МЕ УБИ :lol: :lol:

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:35
Преди около месецреших да пробшам гаджето си (с което хоим от 4 месеца) дали мога да му имам доверие ,,,, бях помолила една фр да му пише и да видя какво ще каже ,,,, наговори много глупости .. след което ме излъга,,, понеже си мислеше че аз не я познавам и вчера той е разбрал кава е истината и ме попита дали е вярно .. аз си признах защото той щеше да разбере все от някаде ... сега той ми е сърдит вчера след като се скарахме ме гушна и ми каза обичам те много ... но още е сърдит ... кажете даите савет как да му се извиня за да ми прости искъм да съм с него и много го обичам :cry: :-# :-# :-# осазнавам колко много сгреших и се чувствам много кофти моля помогнете ми :cry: дайте съвет или ми дайте идея как да се извиня :cry: :cry: :-# :-#




имам едно на ум и аз му простих щото макар и след малко лъжи накрая си призна ,,, сега ми кажете аз как да му се извиня ,,, има смисал да .... защото найстина момичето което му писа беше много красива и всяко момче ше се полъже ... днеска в 5 ще се видим да говорим а незнам какво да му кажа :cry: :cry:


доказвал е много пъти че наистина ме обича ... а аз на него каточели не :shock: :cry:


беше говорил за секс само за веднъж без никво обвързване ,,, и такива неща ... но тях ги изяснихме как да оправа поредната помияя...


за другото за много трудно имам доверие на някои много съм била лъгана и много наранявана ... а нащо наистина беше приказка ... трябваше да проверя дали наистина всичко е толкова реално ... с това момче ми беше и цефтето и той винаги ще е скъп за мен .... мисля че много му доверих ... трябваше да проверя .. а сега се чуствам тъпо че се осъмних в него ... :cry: :cry: :cry: :cry:

права си :cry: боже колко съм глупава :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: ](*,) ](*,) на всичко съм готова за да управя нещата :-k :-k само да знаех как ?! :-k

...
Без коментар:

Да, да, и момичето, на което се правех аз беше много красива, специално я избрах от нета, ама моя не се подлъга. Престани да се самообвиняваш. Няма какво толкова ти да му казваш. Сега, ако тръгнеш да му се молиш, защото той се е вързал на шегата, ще сгрешиш. Той нали те обича, как така ще се подлъгва? Та нали любовта е доверие, аз не мога да живея с мисълта, че ако някое момиче е по-красиво от мен приятеля ми ще зейне след нея. Пък и една любов въобще не значи да се харесваме външно, недейте да използвате думи като "Обичам те", ако още не сте го почувствали.

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:05
Падам !!


Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане

MiLGaR0sSa
06-24-2009, 12:19
Точно щях да поствам последното :lol: :razz: :lol:
Дръж се за масата-не падай :lol:

Krasencety
06-24-2009, 16:54
Падам !!


Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане


олеле.. :razz: ама не е смешно.. :?

NeZaPoznat
06-25-2009, 06:50
Втората оферта във форума:


Офертата е за дами от София. Ако има господа - също нека заповядат.

Годините нямат значение.

Каква е идеята - приятно изкарано време и за двете страни. При съвпадане на характери и интереси може и нещо повече.

Какво осигурявам - готино настроение + пич от класа.

Какво очаквам - усмивки и желание за добре прекарано време.

Какво да очаквате от мен - всичко :)

Как да се свържете с мен - в темата или на ЛС.

Имам достатъчно постове за да прецените що за човек съм. Снимки съм предоставил.

За шефовете - това не е обява за запознанства. Не предоставям лични данни и не искам такива. Моля да не пипате темата :)

valdesbg
06-25-2009, 06:54
Yess :grin:

NeZaPoznat
06-26-2009, 12:46
Ами значи явно съм луда сметнете ме за такава ама не ми дреме по- весело е да си кретен Добре сега по темата: момчетата на моята възраст ме отвръщават.... падам си само по баткуфци мамка му .... май никога няма да си фана гадже ..... няма момче над 15 дет да се навие на такъф мъник като мен казват ми да забраа големите и да си харесам некой на мойта тъпа 13 годишна възраст... щото по-големите няма да се навият ... МИ НЯМА МНОО ЯСНО КАТО НЕ СЪМ РОДЕНА ПРЕДИ ТЪПИЯ МИ БРАТ той си е хепи сега на 19 а.... само дето напоследък май не му се удава с мацките нека му е хелп хораааа как да забия някой баткууууу??!?!?!?! илиии.... как да изтърпя толко мноо време (години,векове,хилядолетия) за да фана пичоветее а не олигофреняците на мойта възраст толко са смотани.... тея от моя клас се грозни откаченяци... обречена съм да въздишам по по-големите и да псувам шибаните момчета на мойта възраст... не се обиждайте 13 годишни момчета ама в мойто даскало и в моя квартал един свестен 13 годишен няма

NeZaPoznat
06-26-2009, 12:53
мноо тенкс... то маййй верно момчетата само за тфа мислът.... обаче нз.... оф абеее...... нещо се оплетох са се замислих тъпия ми брат (19) всъщност никога не е казвал на на някоя обичам те... ( или поне така си мисла ...) ебаси о.О сички ли са такива курвари...

WhyNot
06-26-2009, 13:14
Падам !!


Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане :razz: :razz: :razz: :razz:

WhyNot
06-26-2009, 13:17
добре ве доктор HOUSE бахти пича :lol: :lol: :lol:

Aicken
06-26-2009, 13:41
тоя романтика искам просто да го видя на живо да му изкрива бритона от млатене

NeZaPoznat
06-26-2009, 13:59
Най- агресивни са полово незадоволените мъже :D

lipsvashh_mi
06-26-2009, 19:20
а ти си такъв ,доколкото разбирам или?!... :lol: :lol: Ако е така-браво,получава се-темата не е за изпускане :-D :-D

NeZaPoznat
06-28-2009, 08:56
а ти си такъв ,доколкото разбирам или?!... :lol: :lol: Ако е така-браво,получава се-темата не е за изпускане :-D :-D

Разбира се, че има такива моменти. Виж ми постовете - ако ме избива на майтап - значи съм е*ал скоро. Ако се заяждам - значи не съм .... скоро. :lol: :lol:

Ама аз поне си признавам :lol: :lol:

Между другото един съвет към всички момичета - ако се правите на недостъпна и си държите гаджето на сухо - има много голяма вероятност да ви посини фара отколкото ако го правите редовно.... :lol: :lol: Личен опит !! :lol: :lol: :lol: Вие решете :-P

NeZaPoznat
06-29-2009, 08:27
Човек мс че ми помогаш :) ше пробвам някои път , каквото стане , на дали ше е от първия път , но никои не се е научил роден нали .. :)

Tempest
06-29-2009, 08:43
аз като го прочетох за сефте и се зачудих дали е така... и като го видях в тая тема и се плеснах по челото :D

YouCantStopMe
06-29-2009, 10:00
Човек мс че ми помогаш :) ше пробвам някои път , каквото стане , на дали ше е от първия път , но никои не се е научил роден нали .. :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
господин романтика е уникален!

got2Bthe1
06-29-2009, 14:12
брато разби ме.....леелелелел.....тая тема ми влиза в любими :P :P :D :D :D

NeZaPoznat
06-30-2009, 13:22
Искам да ви попитам с какво впечетление сте останали към тая зодия.. и ако има някое момиче от зодия водолей моля да сподели.. обича ли да лаже смисал вярна ли е на половинката си и сичко.. би ли излагала някога би ли го допуснала моля ви :( :( :( :(

NeZaPoznat
07-02-2009, 07:24
Здравейте,съфорумници
Искам само да си кажа,какво мисля и който иска да си пусне мнението за ситуацията.Имам гадже от 9 месеца,аз определям връзката ни като една нормална тийн-връзка,а той-като любовта от приказките.При нас ролите са обърнати аз съм момчето,на което му е писнало лиготии,а той момичето,което на ден изпрешта тонове СМСна литература (обичам те,слънче,какво равиш,защото ми лепсваш).Ценя милите му жестове,но всичко си има граници,а той е прескочил границата между романтичния мъжкар и жалкия лигьо Задушава ме,иска постоянно да е с мен,ако сме с голяма комммпания се сдухва,ако говоря с някой друг (дори и момиче) пак се сдухва,а бе общо взето,ако не е лигав е сдухан.Постоянно ми ходи по гъза и с удоволствие иска да бъде маниполиран и да изпълнява прищевките ми,на кратко "каквото ти кажеш" безхарактерен и страхлив,което го прави още по-жалак.Не ми разбирайте погрешно,обичам милите момчета,но всяко момиче има нужда от здраво стъпил на земята мъж,който знае какво иска,а не постоянно да държи ръката но плачещото си гадже,да казва "няма страшно" и да си извинява за глупости.Искам свобова,той казва "няма проблем" и се сдухва,ако му кажа,че не ми се излиза с него почва с драмите,писна ми докато сме в компания вместо да се забавлявам с останалите,да се чудя "по дявалите,с кого пак съм говорила,че той се сдуха".Той решава проблемите си с едно легаво "ооо на гоги бебето трябва да се усмихне ,сега ще ходиме на кино с бебето и то ще е щастливо,искаш ли бебе" и докато аз говоря половин час за всичко това с него той накрая изтърсва едно знам и всичко продължава по старо му до следващия път
Това е от мен,няма да го оставя все ощи,но някой ден няма да ездържа,та мисалта ми беше:Момичета,радвайте се на своите твърди и понякога инатливи гаджета и не ги влудявайте излишно с "аз те обичам повече"

Грешките са повече от бързанИ, но ...... :D

valdesbg
07-02-2009, 07:28
Това, че тя го върти както си иска трябва да ти говори нещо, като например, че той я обича.

:-o

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:16
Здравейте Преди време бях писала за 1 момче което е много недостъпно.Накратко с него историята е такава,че той е много сладък,но и много надут.Не съм се опитвала да говоря с него на живо,но сме си писали в скайп и си личеше,че няма особен интерес,но отй се държи така със всички момичета,които го харесват-студено и гадно и общо взето много го харесвам и нищо не мога да направя освен да го забравя и това ме побърква.Другото момче там историята е по-сложна...Миналата година много ме харесваше.Постоянно ходеше след мене,всичко правеше за мене,но аз постоянно го разигравах,правех го на нищо докато накрая му казах окончателно не след 4 месеца да,мне,може би,не съм сигурна,но скоро имахме една случка,където бяхме цял ден заедно и нещо ми стана,просто някви чувства се появиха и не след дълго се появи един купон послучай завършването 30ти юни където всички се натряскаха и той беше там и аз почнах да дрънкам глупости...Питах другите и за него и за другото момче,абе много пянска история,където той разбраа,че иам нещо към него...После му изясних всичко в скайп казах му ,че не е било плод само на пянски изпълнения а наистина иам някфи чувства и той каза,че нищо не може да направи.И с пълносто си право..много съм объркана и в двата случая нищо не мога да направя..
Е ако имате някакви съветчета ще съм ви благодарна и благодаря на всички дето все пак го прочетоха

:D :D

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:24
Още един бисер на същата тема: Кажете ми какво искам


Здравейте,мъчи ме любовта,раздвоена съм.Или по точно съм с един а искам друг.ПРеди няколко месеца отидохме на басеин и там един приятел се засече с негови приятели.Така целия басеин си го изкарахме заедно.Вечерта едно от момчетата ми намери скайпа,разменихме си телефоните и ми предлагаше да ходим на кафе,басейн,дискотека.Аз си издадих извода,че може да ме харесва,ато какво и аз незнам След няколко дена излезнах с мой приятели в квартала и имаше едно момче,никога не съм му обръщала никакво внимание,но този ден бяхме заедно.Не му обърнах внимание като на момче,само като на фр.В продължение на някокло дена излзиахме на кафе насам натам и беше приятно и почуствах нещо различно а и тогава той ми предложи .Обаче!!! Обаче това момче от басейна имаше рожден ден и покани мен и мойте приятелки от басейна.Аз си казах,че след рождения ден ще разбера какво ще стане.Отодох там с нагласата че с мен и Б (нека да бъде Б) мое да се получи нещо.Малко бях притеснена и си пиинах,а той след това дойде при мен а аз му се облегнах на рамото.След това отидох в другата стая ,стана ми лошо,а с мен беше и най-добтара ми приятелка.Б дойде и я изгони и затвори вратата.Нещо претъъпна в мен.ДОйре и седна до мен.Аз тръгнах да го целувам но той ме отблусна,каза ми че съм пияна,аз му казах че не съм толкова зле и знам кАкво правя и че го харесвам.Започнахме да се целуваме и си спомням,че ми каза,че ако става нещо то ще е когато не сме пили.Цяла вечер бяхме заедно.НА дргъгия ден аз тръгнах с това момче,но след това аз почуствах една болка че съм с Н.ИСках Б.Вчера той ми писа и ми разказа всичко защото аз се правех че не помня нишо.Пита ме дали го харесвам и аз казах да а той си замълча,на моята приятелка каза че е първо не е искал да ме целува но после нещо е станало,Много е объркано ии нз.Просто искахг да си го излея някъде
Грешките са повече от бързане но .... :-P

sladkalady
07-06-2009, 09:55
8-) 8-) 8-)

XTREMEFREERIDE
07-06-2009, 10:16
Оо оо оо оо !!! 8-)
СЛЕДЯ!

Hilary_
07-06-2009, 12:55
Здравейте,
искам да ми отговорите на един въпрос тъй като съм малко объркана.
С приятеля ми бяхме заедно 2 години,след което се скарахме и скъсахме..това беше в продължение на 3 месеца
След това се сдобрихме и вече повече от 1 месец сме заедно!
Знам,че е малко намотана работата,но като ме попитат колко време ходим незнам какво да отговоря.Предишните месеци считат ли се,раздялата брои ли се или започваме отначало :? Помогнете :-)

P.S. Не се заяждам с никой ... просто много м ихареса горенаписаното .. :oops: :-D :-D

NeZaPoznat
07-06-2009, 13:27
^^^^

http://s14.rimg.info/4d36d36910ea0923dc3a7277284c6223.gif (http://smiles.33b.ru/smile.119049.html)

Някои хора бъркат връзката с трудов стаж ..... :-P

cherinka
07-06-2009, 15:10
Та така хора нов съм във форума...Утре съм на среща с момиче а имам малко срамен проблем.Когато се притесня и ми се досира изключително много...А аз се притеснявам много за утре...Стигал съм до там че да взимам Имодиум по 3-4 хапчета само и само да не се насера...Ако някой има подобен проблем моля помогнете ми защото много се притеснявам.

Темата не е ебавка абсолютно сериозна е вапреки притеснението ми...Надявам се да ми погонете,защото се филмирам мн яко...

AnincetoSexy
07-06-2009, 15:55
:D

totik
07-06-2009, 15:57
Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане

Е ТВА Е НАЙ-ЯКОТО ПРОСТО :razz: :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 20:02
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот

:lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
07-09-2009, 06:08
начи я пръво искам да кажа, че..
от личен опит я знам, че га си се залюбил, тега е най-щастливо.
Беа малък иии се беа залюбил у една девойка. Она одеше без гаще, ама мен си ми беше кеф. Я си я попърчвах секой ден, у лозйетоо, у назе горе у къщо, доле поди магазата, у кръчмата. Абе яко си беме, докато не ни раздели съдбата. Начи един дън си пиех у кръчмата и идва мойта девойка, Джуна се казуваше и ми вика, Паце, я съм болна. И я я питам - от фо си болна ма, па ли си настинала, она вика не... никне ми каа 2-ра п****... викам мааалии, къш, КЪШ, мърш от тука те е** у изрудо. И така, она избега и съга живее с двама, оти 2 п***и, 2 мъжа, но не требе голема логика, аее е*и га.. завчера си намерих друга па съм доволен, накокърджам си я често и си праймо кеф. Малко са я минале цело село и има некоа друга срамна болес, ама и я не съм най-чистио, оти с Джуна се бушехме здраво и без предпазлък... и те така, най-важна е любовта

THeCheRry
07-09-2009, 07:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

NeZaPoznat
07-10-2009, 07:10
Измислено ама :lol: :lol:

Здравейте, аз съм Мандио на 15.хАРЕСВАМ 1 МОМИЧЕ, КОЕТО ИСКАМ да праскам щото има голяма цица, ама 1 път и казах, че я обичам, тя понеже се е ебала с почти всички и айде и аз, отиваме в тях, свършихме си работата обаче баща и ни завари и ония капут вика момче е са ти ибах майката.аз гол гол излизам и бягам към нас.ама 1 глутница кучета ме подгониха и ме нападнаха и 1 ми изяде лявото мадо.Мислите ли че си струва да си изгубя лавото мадо зарад 1 момиче

Take_That
07-10-2009, 08:46
Измислено ама :lol: :lol:

Здравейте, аз съм Мандио на 15.хАРЕСВАМ 1 МОМИЧЕ, КОЕТО ИСКАМ да праскам щото има голяма цица, ама 1 път и казах, че я обичам, тя понеже се е ебала с почти всички и айде и аз, отиваме в тях, свършихме си работата обаче баща и ни завари и ония капут вика момче е са ти ибах майката.аз гол гол излизам и бягам към нас.ама 1 глутница кучета ме подгониха и ме нападнаха и 1 ми изяде лявото мадо.Мислите ли че си струва да си изгубя лавото мадо зарад 1 момиче

Авторът на тази тема гледа многооооо филми 8-) 8-) 8-) :lol: :razz: :razz: :razz:

MonSitY
07-10-2009, 09:14
[quote="totik"]Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане
quote] е това наистина ме очудва.какви хора има обаче :razz:

NeZaPoznat
07-10-2009, 12:01
и аз искам ф мидата ;//

Ф нея си вече :D

machoka
07-10-2009, 15:20
Има същата тема :-o