PDA

View Full Version : Когато... липсва Внимание ! :) ужас мада фака ;D



nqkafsi_tam
06-22-2009, 13:30
Когато и казах, че я харесвам - тя ми каза, че е "трогната" и след малко пък че е в "шок"...
Когато и казах, да го забрави - тя ми каза, че направо съм я бил забил.... " ти направо ме заби"
Когато се опитах да се сближа с нея - бяхме в добри взаимотношения, тя май го беше забравила...
Когато и казах пак за чувствата ми - тя не ми каза нищо, почна да ме избягва....
Когато и казах за трети път бях много, много пиян - тя пак не ми отговори нищо, и пак почна да ме избягва, мен ми беше трудно да я гледам вече, беше ми едно притеснено... После спря да ми говори и така от 3 месеца насам, съм чул от нея едно голямо нищо, подминава ме, както обикновенно аз поглеждам нагоре и се питам защо?
Просто имах нужда да й кажа всички тези неща, неиният отговор ми беше ясен, че ще бъде - "Не", ама въпреки всичко аз я харесвах от супер мнгоо време и си казах що пък не, после исках да бъдем приятели, после разбрах, че с нея немога да съм просто приятел, после к'во стана тя ме помисли за маняк някаф такъв откачен тип.... и ест почна да ме отбягва, честно казано аз ако не харесвам някое момиче бих и го казал, ама всеки си е различен, сигурно т'ва е нейния начин.
И в крайна сметка, нищо не се промени от както и казах за чувствата ми те просто са си там и каквото и тя да ми каже или не ми каже те пак са там, само дето малко ми писна от тея чувства, щото заради тея чувства станах пълен глупак май май... на там отидоха работите, аз толкова много до ся не се бях излагал, мислех си че е края на света, а всъщност е само началото ...
и според вас къде сбърках? Щото аз не виждам къде ? :)
Май сбърках момичето ;D....
Когато съм близо до нея имам чувството, че съм на половина невидим,
че мога да направя всичко и тя пак няма да ми обърне внимание :)

valdesbg
06-22-2009, 13:53
Прочетох ти първите няколко реда и се отказах нататък...

Къде си сбъркал ли - навсякъде. Ама буквално навсякъде. Колко пъти ще и се обясняваш...не знам..дал си си повечето отговори. Осмисли ги на свежа глава и действай към промяна. Ако имаш нужда от помощ - свиркай :)

nqkafsi_tam
06-22-2009, 13:59
Ми аз по-принцип не съм такъв, просто бях се вманиячил нещо и беше просто ужасно ся кат се замисля има толкова много хубави момичета все се намери някоя, което ще ме хареса, аз не съм толкова лош се пак...
Смисъл какво да се променям, аз все още не съм разбрал какъв съм точно, какво точно искам от живота, те първа ми предстой най-хубавото аз съм само на 17 ...... живота е пред мен просто тряа да я оставя намира и да не я занимава с такива работи, щото станах досаден аз се осетих вече... малко късно, но все пак, ако тя реши, че заслужавам да бъде дружки ще бъдем все ми е едно и без друго никога не сме били близки.... не е края на света, а само началото ;D

Faces
06-22-2009, 14:03
Абе братле ти напрао си изгубил гордост и достойнство момичетата не обичат такива неща.Пробвал си се ок евала резнала те е и до там не е трябвало да се натрапваш така и 100 пъти да и кажеш че я искаш файда няма да има.Пък и тва приятели после пък не ставало да сте само приятели никой не обича фурнаджийските лопати.Ти си и показал че си и паднал директно в краката кво друго очакваш да направи освен да те потъпче ?Остави я намира не мисли за нея нормално е да те подминава като пътен знак натрапил си се прекалено много наистина.Просто бутай напред шанс няма 100% няма осъзнай го и спри да се тръшкаш напразно.

nqkafsi_tam
06-22-2009, 14:34
и все пак ми е някво гадно, че се познаваме от супер много време повече от половината ми живот, пак едно здрасти няма хах вярно заслужих си го :)
въпроса ми е как да опрая нещата да не се чувствам толкова зле когато тя е покрай мен... може би ей ся като мине ваканцията и нещата ще се подредят от самосебеси, може би и трябва малко време да забрави к'ви глупости съм напраил ;D само не мога да разбера как може да бъде и трогната и в шок ... ? и да се стигне до това, което е сега, то действията сами говорят за нейното отношение към мен де ама все пак ми е чудно 8-)

AFT
06-22-2009, 15:01
А що като цяло не спреш да я занимаваш? След ваканцията, след Коледа, след края на света - просто спри!

FiRe_LaDy
06-22-2009, 15:06
По-добре се опитай да я забравиш.Трудно ще ти е,знам от личен опит.В момента се опитвам да забравя бившия си,но когаот си кажа,че трябва и искам - ще успея!Така и ти - просто си кажи,че искаш,можеш и ще успееш!!!Не е края на света.Има толквоа много момичета,които ще ти обърнат внимание и ще бъдат с теб.

Faces
06-22-2009, 15:12
и все пак ми е някво гадно, че се познаваме от супер много време повече от половината ми живот, пак едно здрасти няма хах вярно заслужих си го :)
въпроса ми е как да опрая нещата да не се чувствам толкова зле когато тя е покрай мен... може би ей ся като мине ваканцията и нещата ще се подредят от самосебеси, може би и трябва малко време да забрави к'ви глупости съм напраил ;D само не мога да разбера как може да бъде и трогната и в шок ... ? и да се стигне до това, което е сега, то действията сами говорят за нейното отношение към мен де ама все пак ми е чудно 8-)
Човек спри се ще стигнеш до някво болестно състояние на обсебване просто я остави разбираш ли не искам да съм груб но в нейните очи ставаш жалък.Както прочетох си на 17 изграждаш характера си все още стегни се и постъпи като мъж иначе цял живот ще си путйо който тича след момиче което дори не и дреме дали си жив.Ваканцията ви дойде бягай на някъде махни се от нея вашите отношения няма да се оправят осъзнай се вече си прекалил ако продължаваш така не знам до ква степен на самоунижение ще стигнеш.

Take_That
06-22-2009, 15:57
Мхм прави си, сбъркал си момичето! 8-) Но пък и трябва са се научиш да разбираш намеците на хората. Колкото пъти си и казвал, че я харесваш толкова пъти тя те е отбягвала, което е достатъчно доказателство, че НЕ те харесва? Защо се натискаш там, където не си желан? Това е твоята грешка в случая. Трябвало е и ти да започнеш да я отбягваш и да не контактуваш с нея още след 1-я път, в който те е отрязала :) Стегни се, момче си, но бъди момче на място. Какво е това твоето ще и се молиш, като не те иска, ми не те иска, продължи напред.

MP
06-22-2009, 16:14
Тази тема е за всички хитреци и умници,винаги съветващи да се рискува,без да се обръща внимание на нищо.Трябва да слушаш сърцето си,но по-добре да мислиш и с главата си.Щом си знаел,че отговорът ще бъде "НЕ",защо опита?Защо?Трябваше да тушираш всичко още в зародиша му.Както и да е,това вече няма особено значение.Важното е,че си получил безценен опит,който ще ти помогне.

Re5peC7
06-22-2009, 16:36
Абе братле ти напрао си изгубил гордост и достойнство момичетата не обичат такива неща.Пробвал си се ок евала резнала те е и до там не е трябвало да се натрапваш така и 100 пъти да и кажеш че я искаш файда няма да има.Пък и тва приятели после пък не ставало да сте само приятели никой не обича фурнаджийските лопати.Ти си и показал че си и паднал директно в краката кво друго очакваш да направи освен да те потъпче ?Остави я намира не мисли за нея нормално е да те подминава като пътен знак натрапил си се прекалено много наистина.Просто бутай напред шанс няма 100% няма осъзнай го и спри да се тръшкаш напразно. \:D/

DYNAMIC
06-22-2009, 17:00
Както Faces каза..натрапил си се прекалено много.Аз имах ситуация почти 1 към 1 с тази твойта..и едно момче също както и ти постоянно ми предлагаше..първо да тръгнем,ама аз не го харесвах( имах грешката да се напия и да се забия с него,както и да е) ..после уж се разбрахме да сме само приятели,за което аз нямах нищо напротив.Но един път скоро след това реши пак да ми ходи след гъза,да ми предлага само секс :-o ( кой по дяволите ще се е*е с някой,който не го привлича) и тн..абе стана тегаво,безкрайно досадно и тн..после по 1 време се правеше ,че не ме познава..,което беше перфектно,щото останах с усещането за спомен изпълнен с огормна досадна (беше грешка)

nqkafsi_tam
06-22-2009, 17:00
Аз че я избягвам, избягвам я колкото мога, просто сме в един клас и имаме общи приятели в класа и някой път няма как просто да ме няма...
Аз директно в очите не съм и казвал, че я харесвам, щото си знам че няма да го преживия, като ме одреже не съм се побъркал толкова, то това всичко се случи малко повече в скайп... Добрече обаче имам приятели които от време на време ме хвърлят в правилния път, обаче аз пак си знам мойта си общо взето е все едно копаеш дупка само надолу братче, нищо хубаво, аз не съм сигурен даже дали тя не ми говори или аз не и говоря, то си е малко взаимно, пак и аз я искарах доста гадна тука, тя не е чак толкова лоша, колкото я описах смисъл, по принцип е печена, ама някой път наистина много ме дразни... бе мани беги дет се вика :)
В момента ей го пак пиша по форумите за нея?!? :) и същевременно се опитвам да не мисля за нея, малко е странно а?
ми той живота си е такъв по-принцип пълен с възможности, аз всички възможности попаднах на тази ...
Обаче аз си го заслужих всичкото това ми се струва, прая нещо после мисля за последствията... като в някой филм ми е направо, гадното е че даже осъзнавам колко съм зле :) отивам да се мъча да я забравя, зема си намеря някоя друга и по нея да страдам... ;D

nqkafsi_tam
06-22-2009, 18:37
hah ne ujas :)

Livak
06-22-2009, 18:46
Прочетох го само до средата, но мога да ти кажа, че ние момичетата сме гадни кучки и не се замисляме за чувствата на момчетата :?

DevilWish
06-22-2009, 20:10
Грешката ти е ,че си и показал, че е едва ли не единствена и незаменима ;)

nqkafsi_tam
06-22-2009, 20:39
Как да ви го обясня хора, не през целия ден се чувствам така... излизам с приятели, има и други момичета, които ми правят още по-голямо впечетление, но незнам защо понякога така става, че даже, когато съм с някоя друга почвам да я сравнявам с нея.... или когато съм близо до нея нали ви обясних, чувствам се наполовина невидим,
чувствам, че мога да направя абсолютно всичко, че няма невъзможни неща и въпреки всичко тя няма да забележи...
По-принцип всичко стана от коша в още по-голяма каша, въпроса е:
как да си поправя грешките, които направих, наистина знаех че ще изгубя и малкото, което има с нея "здрасти и чао" ама поне си беше нещо, всъщност понякога имам чувството, че и тя преди ме харесвала ама и аз казах да забрави и там работите се объркаха, едно сложно каша, тогава малко се сприятелихме след това и после ае какво да ви разправям и без това никой не чете какво пиша, половината стигнали до средата още на началото на темата ми и да дават мнения....
Както и да е ... истината е, че аз наистина я познавам, просто не до ся не съм използва нищо от това, което знам за нея... кеото може би е грешка... но и честно казано ми писна от всичко това и просто искам да отмине известно време да си дам почивка от нея и такива сложни чувства да си дам малко почивка и свобода от емоционално обвързване :) да се надяваме, че лятото ми ще бъде още по-интересно :) ...

Take_That
06-22-2009, 20:41
Как да ви го обясня хора, не през целия ден се чувствам така... излизам с приятели, има и други момичета, които ми правят още по-голямо впечетление, но незнам защо понякога така става, че даже, когато съм с някоя друга почвам да я сравнявам с нея.... или когато съм близо до нея нали ви обясних, чувствам се наполовина невидим,
чувствам, че мога да направя абсолютно всичко, че няма невъзможни неща и въпреки всичко тя няма да забележи...
По-принцип всичко стана от коша в още по-голяма каша, въпроса е:
как да си поправя грешките, които направих, наистина знаех че ще изгубя и малкото, което има с нея "здрасти и чао" ама поне си беше нещо, всъщност понякога имам чувството, че и тя преди ме харесвала ама и аз казах да забрави и там работите се объркаха, едно сложно каша, тогава малко се сприятелихме след това и после ае какво да ви разправям и без това никой не чете какво пиша, половината стигнали до средата още на началото на темата ми и да дават мнения....
Както и да е ... истината е, че аз наистина я познавам, просто не до ся не съм използва нищо от това, което знам за нея... кеото може би е грешка... но и честно казано ми писна от всичко това и просто искам да отмине известно време да си дам почивка от нея и такива сложни чувства да си дам малко почивка и свобода от емоционално обвързване :) да се надяваме, че лятото ми ще бъде още по-интересно :) ...

Най-добре ще е според мен ако можеш да отидеш на някаква екскурзия нещо, поне за 4-5 дена, та да се махнеш от там :)

Aicken
06-23-2009, 08:14
просто я остави на мира

Faces
06-23-2009, 08:20
Човек няма как да стане да си поправиш грешките след тия игрички харесвам те,не те харесвам,забрави кво съм казал и т.н. тя няма да вярва на думите ти че не искаш да сте нещо повече от приятели.За разбирането не че ние не те разбираме ти самия не искаш да приемеш истината че трябва да оставиш всичко защото колкото и да пишеш и да ти пишем ти стигаш до въпроса как да поправя това как да поправя онова няма начин да го поправиш още повече пък и като тя самата не го иска и пак ти казвам не ставай досадник повече отколкото си станал.

nqkafsi_tam
06-23-2009, 11:05
Okay I just accept, that ... no QUESTIONS ... Just Accept

Faces
06-23-2009, 11:14
Еми братле налага се просто да го приемеш а от въпросите...от тях вече няма смисъл.

NeZaPoznat
06-23-2009, 11:16
Прочетох го само до средата, но мога да ти кажа, че ние момичетата сме гадни кучки и не се замисляме за чувствата на момчетата :?

Ай стига ВЕ !! Сериозно :shock: :shock: :shock:

nqkafsi_tam
06-23-2009, 15:27
Добре де аз не сам машина :) и все пак мерси за съветите, боли ме хуя, че нищо не е станало аз не съм и искал да ходя с нея или нещо такова... просто исках да и кажа каквото имам и аз и го казах... И тей :) ако някой има още съвети освен да приема там незнам си кво нещата :) .... Няма нещо, което да не може да се преживее с алкохол и наркотици :D