PDA

View Full Version : Самотата



BeBsItO
06-22-2009, 17:01
Моля ви....моля ви....кажете ми как преодолявате разделите си ;( Ще се побъркам....живота ми е ад ;( Бяхме заедно над 2 години....всеки божи ден...без никакво прекъсване......сега направо съм рухнала. Не се чувствах добре с него......но без него е ад ;(

Помогнете ми ;(

Re5peC7
06-22-2009, 17:05
Мисля, че за всеки човек е различно. Най-важното е ти самата да го искаш и да търсиш отговорите в себе си. Всеки сам намира пътя по който да се излекува и раните му да зараснат. Може би е прекалено рано за да искаш напълно да забравиш за това, постепенно нещата ще се нареждат. Важното е да се вгледаш вътре в себе си и да си прецениш кое би ти помогнало, а щом го откриеш не се страхувай да го направиш :)

RaZzer
06-22-2009, 17:15
Много съжалявам за теб, но щом не ти е било добре с него - си взела правилното решение... Трудно ще е, но с всеки изминал ден ще започне да ти поолеква!

Hilary_
06-22-2009, 17:15
След като не си се чувствала добре с него няма смисъл да страдаш ... даваш напред и това е ... няма да е последния ... :smt003 :smt003 :)

Rayzak
06-22-2009, 17:17
хора аз съм момче преди няколко дни скъсах с приателката си и съм съкрушен...приателите ми са казвали че съм чъвствителен ама незнаех че наистина си личи толко много липсва ми адски много и аз също се чувствам като в ад без нея ... адски гадно е ... ; не го пожелавам на никои макар че няма човек,който да не го е изпитал

lipsvashh_mi
06-22-2009, 17:28
След като не си се чувствала добре с него няма смисъл да страдаш ... даваш напред и това е ... няма да е последния ... :smt003 :smt003 :)
хилъри го каза най-точно..нито е първия,нито последния мъж в живота ти...само за добро може да е всичко :)

Dark16
06-22-2009, 17:46
не знам какво друго да кажа освен, че живота продължава.
на всеки се случва..
първите дни ще е кофти, мхм, все пак това са 2 години, но с времето нещата стават по-леки. : ) няма да е последния. ;p

sladkish_14
06-22-2009, 19:13
^ Не продължава , никога не продължава !!
Както когато паднеш и си удариш крачето , потече кръв , а мама казва 'Ще ти мине' , минава , ама не ! Белега завинаги остава ..
Как ги преодолявам ли - с още по - голяма и силна любов , обаче този път не ми се получи :-# .. След тези 2 години в който бяхме заедно , нищо не е същото. Не намерих друг. Не намерих някой в който да се гушна , еднолични връзки , за седмица - две !
Нищо не е същото , търся го , но не го намирам .. Искам го , а го мразя .. Обичам го , но няма да е същото , не мога да съм с него .. А толкова е страшно да си сам , да си самотен :-#
Повярвай ми , знам какво ти е .. :-# Страшно съжалявам , че трябва да го изпиташ , ще те разочаровам , но никога няма да го преглътнеш .. Винаги когато ти е тъжно за него ще си спомняш .. И само времето и Бог може от тази мъка да ни избави .. Някой ден .. :-# (hug)

Tempest
06-22-2009, 19:47
айде стига сте преигравали... свикнете, че живота е гаден, замислете се за глада в Сомалия и ще видите, че има и по-гадни неща от това, че някой пън ви е зарязал... лигави се на макс, не мисли за него и готово... знам, че звучи лесно и колко трудно е да се направи, ама постарай се!

Take_That
06-22-2009, 20:36
Мисля, че за всеки човек е различно. Най-важното е ти самата да го искаш и да търсиш отговорите в себе си. Всеки сам намира пътя по който да се излекува и раните му да зараснат. Може би е прекалено рано за да искаш напълно да забравиш за това, постепенно нещата ще се нареждат. Важното е да се вгледаш вътре в себе си и да си прецениш кое би ти помогнало, а щом го откриеш не се страхувай да го направиш :)

Напълно съм съгласна :) Ако ти не го искаш и не се опитваш да го преодолееш, а стоиш и се измъчваш и се САМОСЪЖАЛЯВАШ нищо няма да излезе

tItEufFf
06-22-2009, 21:12
Честно ли? Никога не се впрягам.. Всеки път си викам "Е, какво пък.. на 15 съм, животът е пред мен" Но може би е защото все още не съм срещнала голямата ми любов

Aicken
06-23-2009, 06:54
с пиенье

NeZaPoznat
06-23-2009, 07:22
Моля ви....моля ви....кажете ми как преодолявате разделите си ;( Ще се побъркам....живота ми е ад ;( Бяхме заедно над 2 години....всеки божи ден...без никакво прекъсване......сега направо съм рухнала. Не се чувствах добре с него......но без него е ад ;(

Помогнете ми ;(

Хем боли хем сърби а ??! Ако с такъв проблем не можеш да се справиш как ли ще се чувстваш когато трябва да се грижиш сама за себе си ?! :?

NeZaPoznat
06-23-2009, 07:29
^ Не продължава , никога не продължава !!
Както когато паднеш и си удариш крачето , потече кръв , а мама казва 'Ще ти мине' , минава , ама не ! Белега завинаги остава ..
Как ги преодолявам ли - с още по - голяма и силна любов , обаче този път не ми се получи :-# .. След тези 2 години в който бяхме заедно , нищо не е същото. Не намерих друг. Не намерих някой в който да се гушна , еднолични връзки , за седмица - две !
Нищо не е същото , търся го , но не го намирам .. Искам го , а го мразя .. Обичам го , но няма да е същото , не мога да съм с него .. А толкова е страшно да си сам , да си самотен :-#
Повярвай ми , знам какво ти е .. :-# Страшно съжалявам , че трябва да го изпиташ , ще те разочаровам , но никога няма да го преглътнеш .. Винаги когато ти е тъжно за него ще си спомняш .. И само времето и Бог може от тази мъка да ни избави .. Някой ден .. :-# (hug)

Мило момиче !! Като гледам какво пишеш .... предполагам, че изглеждаш по същия начин. Е как да си намериш друг при положение, че си вечено намусена и тъжна ??!

sladkish_14
06-23-2009, 20:07
^ Не съм вечно тъжна и намусена .. :-D
Несъм на мнение ,че е единствен .. Той не бе единствената ми сериозна връзка , имала съм и други връзки по 1-2г .. Но тази беше истинската , онази без която не можеш .. Колкото до по горните постове - еми може и по - гадни неща да има , но на този етап не ги виждам .. Затова , чееее не ми говорете , всеки си знае какво изживява и всеки го прави по различен начин .. :wink:

vesSynkaa
06-23-2009, 20:11
^ Не продължава , никога не продължава !!
Както когато паднеш и си удариш крачето , потече кръв , а мама казва 'Ще ти мине' , минава , ама не ! Белега завинаги остава ..
Как ги преодолявам ли - с още по - голяма и силна любов , обаче този път не ми се получи :-# .. След тези 2 години в който бяхме заедно , нищо не е същото. Не намерих друг. Не намерих някой в който да се гушна , еднолични връзки , за седмица - две !
Нищо не е същото , търся го , но не го намирам .. Искам го , а го мразя .. Обичам го , но няма да е същото , не мога да съм с него .. А толкова е страшно да си сам , да си самотен :-#
Повярвай ми , знам какво ти е .. :-# Страшно съжалявам , че трябва да го изпиташ , ще те разочаровам , но никога няма да го преглътнеш .. Винаги когато ти е тъжно за него ще си спомняш .. И само времето и Бог може от тази мъка да ни избави .. Някой ден .. :-# (hug)

ако сравняваш всяко 2ро момче с него .. нормално !Животът не свършва с тва че сте скъсали с някого , та той тепърва ни предстои , ще имаме толкова много връзки и толкова много раздели .. и все някога ще се появи точното момче , това което ще ни разбира , това което ще ни допълва .. затова няма смисъл да се отчайвате !

spenZo
06-23-2009, 20:15
Както когато паднеш и си удариш крачето , потече кръв , а мама казва 'Ще ти мине' , минава , ама не ! Белега завинаги остава ..

Fail. Рядко остават белези на "крачето". Трябва да е доста дълбока раната, че да остане.

А за самотата.... Че к'во лошо има в нея? И защо след раздяла изобщо трябва да има самота.. Много сте ми интересни -__-

Tempest
06-23-2009, 21:20
бате, падал съм на дебела стъклария преди около 10 години, е още ми седи белега... същото би трябвало да е и с любовта - колкото повече обичаш някого, толкова повече те боли при раздялата и ти остават хубавите спомени... и следващите няколко неуспешни (естествено) връзки, ти правиш сравнения на човека до теб, с човека, с който си се разделил... което пък е адски идиотско, защото от човек до човек има разлика и, колкото и да се стараят някои, не могат да позьорстват изцяло :? колкото до самотата... пак ше пиша и пак ше е едно и също - лиготията е най-сигурния антидепресант!