PDA

View Full Version : среща



player_s
06-22-2009, 17:46
здравейте

харесал съм си едно момиче много,обаче незнам за какво да си говорим като го покана на кафе и да действам с нея

може л исъвети от специалистите

благодаря

RaZzer
06-22-2009, 17:49
За какво да си говорите - никой не може да знае по-добре от вас самите... (между другото бъди сигурен, че все ще намерите какво да си кажете ако стигнете до кафе)

Относно действията - ти правилно си се ориентирал към кафето, само те съветвам да не е някво рязко... имам предвид, че ако се познавате и все пак често се заговаряте - ок, но ако просто ей така изведнъж й го изтърсиш тва за кафето - шансовете за положителен отговор са по-малки (не казвам, че са нулеви все пак, защото не я познавам)... та, моят съвет е да действаш постепенно! Успех :)

Livak
06-22-2009, 17:50
Говорете си за времето, за слънцето, за небето, за очите й, за ваканцията, за морето, за домашните любимци :grin: Абееее, опознавайте се... теми милиони :-D

Ilikeliljon
06-22-2009, 18:04
Не знам за какво да си говорите, ама пускай шеги, разказвай вицове при това гледай да ги разказваш добре. :) :)

Hilary_
06-22-2009, 18:05
Не е нужно да си "специалист" за да намериш тема за разговор .. :? Това се случва на момента не по учебник ... :?

gLoRiToO
06-22-2009, 19:19
Бъди себе си и най-важното е да не изпадате в моменти на неудобно мълчание и тишина,щото не е приятно...

kobrichka
06-22-2009, 19:29
Ние не можем да ти кажем, какво да говориш.
Всичко ще стане на момента, предварително няма как да знаеш какво ще стане на срещата. Както казаха по- горе не изпадайте в мълчание и тишина...

player_s
06-22-2009, 20:08
мерси за отговорите