PDA

View Full Version : Какво да правя



heartlesSgirl
06-22-2009, 17:58
Здравейте на всички! :-)
Ситуацията е следната:
Отивам аз на даскало. Отивам в компютарната зала. Там намирам снимка на един страшен сладур който се оказа, че миналата година е бил в нашето даскало. След 2-3 дни го виждам на улицата, но естествено не ми обърна внимание (не се познаваме). На другия ден пак го срещам. И така почти всеки ден се разминаваме.
8) Явно пича ме е запомнил и в последствие започна да ме гледа,да ми се усмихва или пък да ми намига :lol: И един ден през уикенда отивам на даскалото и го гледам там с някфи негови фр. Тогава бях с една поличка :D и като минавах чух как казва на приятелите му - "тази с полата много ме кефи " и аз се зарадвах. Проблемът е, че вече съм обсебена от него -
неспирам да мисля за него , като излизам нарочно ходя на местата където ходи и той дори го сънувах :lol: Много искам да се запознаем да му взема скайп и да сме приятели а може и нещо повече :D Но не съм много сигурна, защото много момичета му се лепят :? и едва ли имам някакви шансове или ще си го избия от главата или ще направя нещо да се запознаем?! какво мислите :-)

Shalala
06-22-2009, 18:03
докато мислиш че нямаш шансове,няма да стане нищо,първо отиди ТИ при него,и му кажи,здравеи казвам се еди как се искам просто да сме приятели,ще ми дадеш ли скаип,или Тел. си,от там на сетне,се сприателявате,и в последствие ако си паснете,може да му споделиш чувствата,но на тези думи които ги е казал,не се радваи много,защо ние момчетата,това го казваме секи ден по няколко пъти,на различни моми...ади успех...може и дане го направиш по този начин...както прецениш, нече съм много опитен или нещо,просто давам мнение,според мен е така ! 8)

Hilary_
06-22-2009, 18:03
Амии това, че му се лепят нищо не значи ... :wink: Нали теб те е харесал ... :wink: Опитай се другия път като го засечеш да го заговориш питайки го нещо ... каквото ти дойде на ум ... :D :D Успех! :-)

exis7
06-22-2009, 19:02
Нз от какво се срамуваш :) Ако на аватара си ти-в кърпа ти е вързан да знаеш.Отиди при него,усмихни се,запознайте се,минете през фазата "здравей",след известно време искай скайп и така.. Пожелавам успех :mrgreen:

kobrichka
06-22-2009, 19:40
Само едно ще ти кажа никога не се подценявай. Не знаеш какво той харесва. Може много да му се лепят, но той да хареса теб. Какво ще загубиш, ако пробваш? Само можеш да спечелиш. Има два варианта да стане нещо между вас или не. Ако не пробваш няма как да разбереш. В живота нищо наготово не идва, всичко трябва да се постига. Харесва ти момчето еми тогава действай.

RaZzer
06-22-2009, 20:03
Само едно ще ти кажа никога не се подценявай. Не знаеш какво той харесва. Може много да му се лепят, но той да хареса теб. Какво ще загубиш, ако пробваш? Само можеш да спечелиш. Има два варианта да стане нещо между вас или не. Ако не пробваш няма как да разбереш. В живота нищо наготово не идва, всичко трябва да се постига. Харесва ти момчето еми тогава действай.

Много точно казано...

Smiley3
06-22-2009, 20:03
Преди около месец и аз бях така с едно момче .. бях обсебена от него, а и той ме заглеждаше. Един ден просто отидох при него ии се запознахме (определено не съжалявам че отидох).Щом си чула да казва на приятелите си, че го кефиш начи имаш шансове 8)

Ilikeliljon
06-22-2009, 20:06
Нз от какво се срамуваш :) Ако на аватара си ти-в кърпа ти е вързан да знаеш.Отиди при него,усмихни се,запознайте се,минете през фазата "здравей",след известно време искай скайп и така.. Пожелавам успех :mrgreen:

+1

Tempest
06-22-2009, 20:11
давай бе, нищо не губиш... а, и един съвет - не се обсебвай така, не е полезно за организма ти ;)

Take_That
06-22-2009, 20:34
Амии това, че му се лепят нищо не значи ... :wink: Нали теб те е харесал ... :wink: Опитай се другия път като го засечеш да го заговориш питайки го нещо ... каквото ти дойде на ум ... :D :D Успех! :-)

+++

Tempest
06-22-2009, 20:49
къде пише, че е харесал нея? :-o

Hilary_
06-22-2009, 20:51
Здравейте на всички! :-)
Ситуацията е следната:
Отивам аз на даскало. Отивам в компютарната зала. Там намирам снимка на един страшен сладур който се оказа, че миналата година е бил в нашето даскало. След 2-3 дни го виждам на улицата, но естествено не ми обърна внимание (не се познаваме). На другия ден пак го срещам. И така почти всеки ден се разминаваме.
8) Явно пича ме е запомнил и в последствие започна да ме гледа,да ми се усмихва или пък да ми намига :lol: И един ден през уикенда отивам на даскалото и го гледам там с някфи негови фр. Тогава бях с една поличка :D и като минавах чух как казва на приятелите му - "тази с полата мнго ме кефи " и аз се зарадвах. Проблемът е, че вече съм обсебена от него -
неспирам да мисля за него , като излизам нарочно ходя на местата където ходи и той дори го сънувах :lol: Много искам да се запознаем да му взема скайп и да сме приятели а може и нещо повече :D Но не съм много сигурна, защото много момичета му се лепят :? и едва ли имам някакви шансове или ще си го избия от главата или ще направя нещо да се запознаем?! какво мислите :-)
... :wink: ето ти къде го пише ... :D :D

Tempest
06-22-2009, 21:14
аа, аз съм прочел друго преди... че някой негов приятел тка казал... ама то тка не се връзваше, ето защо... то по принцип и аз обичам да казвам след някоя женска компания "ей-тая с жълтите обувки мноо ме кефи", а фактически никоя да няма жълти обувки... ноо ако е такъв мачо, да те разстроя от сега - няма да е много продължителна връзка :?

unicorn_f
06-22-2009, 22:13
Само едно ще ти кажа никога не се подценявай. Не знаеш какво той харесва. Може много да му се лепят, но той да хареса теб. Какво ще загубиш, ако пробваш? Само можеш да спечелиш. Има два варианта да стане нещо между вас или не. Ако не пробваш няма как да разбереш. В живота нищо наготово не идва, всичко трябва да се постига. Харесва ти момчето еми тогава действай.
съгласна ;-)

Aicken
06-23-2009, 05:22
това не си ти на снимката или си ?

heartlesSgirl
06-23-2009, 07:10
омг аз съм на снимката но какво общо има товаа :-o

Aicken
06-23-2009, 08:01
еми има общо , не виждам да си отблъскваща даже си много приятно момиче защо да нямаш шанс

heartlesSgirl
06-23-2009, 08:02
еми има общо , не виждам да си отблъскваща даже си много приятно момиче защо да нямаш шанс
:lol: мерси