PDA

View Full Version : Бирено коремче



mArMaLaDkA
06-22-2009, 18:14
Здравейте, съфорумци! Не знам за кой път вече пускам подобна тема. :D Имам бирено коремче. Нормално сложена съм иначе, крака, ръце, всичко е наред, само пустото коремче се прецака, че даже и леки паласки имам. Признавам си, че напоследък много-много не излизам, ям си сладко доста, а фитнеса го занемарих още март месец, ако не и по-рано. Причината да посещавам фитнес залата беше, че още тогава имах коремче, което всъщност само се стягаше, а не се топеше. Тогава имах някакъв ограничителен режим: без хляб, сладко, газирано и т.н., но пак нямаше кой знае какви резултати. НЯМАМ къде да ходя да тичам. Напълно сериозно говоря. Живея почти до стадиона, но той винаги е зает от разни псевдофутболисти, парка ми е на 20 мин. път и докато се прибера ще стане мазало. Като съм изправена корема ми се прибира, един вид. Като седна си е чисто тесто, а като съм легнала и тръгвам да се изправям, отстрани всичко е плоско, а посредата - една изпъкнала топчица. 8-) Интересното е, че отдолу е супер стегнато. Та имам план за действие: мисля да почна точковата диета(ако някой не я знае, да потърси в Гугъл, а който я е пробвал да даде мнение) и да тръгна отново на фитнес, понеже явно с фитнес само, няма да стане. Мисля, че трябва да смъкна към 2-3 кг, не повече. Забравих да допълня, че правя и упражнения вкъщи: разни усуквания, коремни преси, лицеви напоследък се опитвам, макар и не много успешно, с едни гирички се клатушкам наляво-надясно.. 8-) Моля някой, който е запознат с нещата и може да помогне,
да пише в темата. Понеже наистина не ми трябват общи приказки, а някаква ориентация дали това, което съм намислила, е правилният път и ако не е, какво друго да изпробвам. А иначе тези, които бягат, могат да споделят къде(смисъл парк, стадион и т.н.) Благодаря предварително!

Shia
06-22-2009, 18:35
Не пий бира и няма да имаш.

mArMaLaDkA
06-22-2009, 18:54
Не пия бира, там е проблема.

BladeOfMySoul
06-22-2009, 18:59
Ми бягаи си по улицата бе.Сутринта към 6 примерно излизаш,няма да има толкова народ,пък и да има кво ти пука. :-D Иначе за корема много ама много коремни преси за горните и долните мусколи.
Фитнесаааа...незнам нещо не ме е кефил никога. :? По добре някакъв спорт плуване примерно и от сорта.

brokeninside13
06-22-2009, 19:39
Аз колко бира съм изпила пък нямам коремче :D е имам малко де :oops: ама пия мн.по литър и нещо.. даже сеа пия бира :grin:

БИРА =D> :smt006 :smt055 :smt118

knadoi
06-22-2009, 21:31
е добре де..щом не пиеш бира как така имаш бирено коремче :-o

Shalala
06-22-2009, 21:36
които пие бира не умира,аиде наздраве и от мен. :grin:

DivoTo_KoTe
06-22-2009, 21:37
Коремчето най-трудно се тренира.Препоръчвам ти фитнес и инструктора ще ти каже на кой уреди да заложиш.

mArMaLaDkA
06-22-2009, 22:39
Знам, че в областта на корема най-трудно се сваля, наистина, нямам нужда да ми се казват неща, които знам. А фитнеса само стяга. Велоергометъра, крос тренажора, пътечката и куп други упражнения единствено стягат корема, а не топят мазнините. Бтв биреното коремче не се получава само от пиене на бира.
Така като гледам, май никакво по-задълбочено мнение няма да получа. :?

Hysteric_Bitch
06-22-2009, 22:47
Тук няма да намериш експерти.
Диета и упражнения. Постоянство и много усилия.

mArMaLaDkA
06-22-2009, 23:16
^ Намери ключа за палатката. 8-)