PDA

View Full Version : Малка питанка относно акта без презерватив :)



Mittety
06-22-2009, 19:10
Здравейте на всички.Та питанката ми е:
Днеска(22.Юни) правихме с приятелката ми за пръв път полов акт без предпазни средства.С нея съм от година и половина(даже и горница) И както всички знаете за всичко има пръв път.
Месечният и цикъл е през 36 дни.Незнам дали е нормално.Личната и лекарка казва че е нормално.Дойде и този месец на 10 Юни.А доколкото разбирам овулацията е посредата някъде,когато е най-опастно.Но тя е на 12 ден
Искам да попитам дали е станало някакъф пролем(гаф) при положение,че го правихме само веднъж без презерватив и аз несвърших в нея(в тоалетната)След 1 полов акт използвахме предпазни мерки.
Сега малко се притеснявам за този първи път дали е бил грешка(без презерватив),но не издържах на изкушението.(всичко стана бързо)
Най-много ме притеснява предекулационната течност :(
Моля ви дайте съвет дали да чакам или да купувам хапчета.
Аз съм почти на 18,а приятелката ми е на 16 и нали знаете неприятна работа :(
Ще съм много благодарен ако помогнете за притеснението ми :(
Предварително ви благодаря :)

Ilikeliljon
06-22-2009, 19:31
Абе човече що не си го направи с презерватив да не си блъскаш главата. Менструацията на приятелката ти изглежда доста нередовна през 36 дни, ами купи и Ескапел, ако толкова се притесняваш. Иначе няма как да ти кажа дали има опасност, предеякулационната течност понякога излиза и в самото начало на акта, тя зависи от възбудата на мъжа повече, отколкото от други фактори :) :)

Mittety
06-22-2009, 19:43
Нали ви казвам просто много бързо стана.Не беше планувано нищо но уви стана.И направооо незнам какъв е вашият съвеет,Като имате впредвит че не е в овулация.
И ако трябват хапчета това което ми препоръчахте в горният пост ли е и кви пари е горе долу за да съм подготвен :)

JenataNaShefa
06-22-2009, 20:03
На мен често ти казвам ми иде да ти набия шамарите :?
Защо не мислите с горните си глави ?! Знаеш ли още колко такива като теб са питали същото и за съжаление още толкова ще продължават да питат ?!
Сега какво правим ?
Вариант 1: купуваш й Ескапел и скапваш организма на приятелката ти.
Вариант 2: не купуваш Ескапел и стоиш на тръни докато не й дойде (ако й дойде)

hottie
06-22-2009, 20:07
Има риск. Да се надяваме, че все пак не е станал гаф.

Mittety
06-22-2009, 20:09
Честно да ти кажа си заслужавам шамарите.
И нямах време да диря в търсачката подобни теми(извинете ме).И в момента и на идея си нямам какво да правя.Даже незнам дали има смисъл да се притеснявам :(

Mittety
06-22-2009, 20:11
единственото което ме успокоява е че не е в овулация и не съм свършил близо до нея и не съм чакал до последния момент :(
Давайте акъл...

FizeuRa
06-22-2009, 20:15
Сега , ти казваш,че не си свършил в нея ?? Тогава къв е проблема не моа разбера :( :-o :shock:

Mittety
06-22-2009, 20:19
Проблема е предекулационната течност.Дали ще направи проблем в такъв момент (описан по горе)

byezz
06-22-2009, 20:20
JenataNaShefa отговора ти е адски груб. Когато някой има проблем последното което ще му помогне е заядлив коментар. Може пък и приятелката да е виновна ако е прекалено нахална. Накрая тя ще си го отнесе, а не момчето.
А ти просто се успокой :) ще му мислите ако има нещо налице :-)

Mittety
06-22-2009, 20:22
Не ме успокои много.Дайте мнение и обяснение теорияя малкоо ...
И дано не излиза нищо наяве.Да си остана само с прадзното притеснение :( :)

JenataNaShefa
06-22-2009, 20:29
byezz никак не се заяждам, възмутена съм защото не е първия, който пита това. Не е първата тема на тази тематика, а той очевидно е имал съзнание че трябва да се ползва презерватив за да му е мирна главата, но по една или друга причина не го е използвал.
Дадох варианти за решение на проблема, какъв ти е проблема ?

Mittety, предеякулационната течност съдържа малък брой сперматозоиди, риска е малък, но все пак го има както ти каза и hottie !

FizeuRa
06-22-2009, 20:29
Да ти кажа ли с тази предеакулационна течност или както се пише там,процента да забременее е малък,това ни е преподавала даскалката в у-ще , по-добре вземете един тест за бременност Sure Check ( не е скъп) и проверете кво е положението,но не бързай с хапчетата !!!

Mittety
06-22-2009, 20:33
Да де ясно.Но теста показва след 10-14 дни след съмнителният полов акт :)
И ще е късно.
Знам че шанса е малък и да се надяваме че няма нищо :)

FizeuRa
06-22-2009, 20:37
Амиии.... я пробвайте с теста,кой чака толкова много 2 седмици... :-o аз лично веднага на следващия ден си купувам ,ако се притеснявам дали е станало нещо, веднага си отчита :D .още утре да си направи тест.... пф незнам вече кво да кажа, мн се шашкаш 8-)

JenataNaShefa
06-22-2009, 20:40
Той теста си отчита, ама дали вярно...
Обикновено препоръчват след 14 дни да се направи или на първия ден от закъснението на цикъла.

Mittety
06-22-2009, 20:54
ммм да така е... Аз все си мисля че няма да покаже толкова бързо теста щото сме ползвали и съм чел какво пише на инструкцийте :)
Направо честно да ви кажа и аз незнам защо толкова съм се притеснил.Просто сиг защото ми е за пръв път без презерватив или знам ли.Просто сега усазнавам че си е доста голям риск :(

JenataNaShefa
06-22-2009, 20:58
Аз се изчерпах откъм съвети, ако някой друг има предложения да казва, че автора ще подпуши скоро от притеснение.
Ще се надяваме да не е станало нищо и ще си знаеш за другия път да не си правите експерименти.
Успех :)

Ilikeliljon
06-22-2009, 21:05
Автора чакаш и това е, стига си се спичал, помисли си само добре друг път дали да го правиш с презерватив. Писна ми да обяснявам, че метода на прекъснатия полов акт е доста стресиращ и за двете страни, не само от душевна, но и от физиологична гледна точка, защото изведнъж човек трябва да се разконцентрира от действията си, трябва да действа в друга насока, противно на това, което прави. :? :? :?

byezz
06-23-2009, 18:28
(всичко стана бързо)тцтц..е изложи се.. 8-) :lol: :razz: 8-)

не всичко СВЪРШИ бързо, а всичко стана бързо... демек, че не са имали много време за мислене да го направят ли или не.. желанието надделява винаги!

newii
06-23-2009, 20:19
еми най дубрия отговор за мен е ГИНЕКОЛОГ той ще ти каже най-добре ... но ... тя тъи като е на 16 има голям риск и да е станало нещо защото в този момент най -лесно се забременява ,,,, ако не значи тя има проблем ,,, отидете на гинеколог че една приателка така направи аборт :) :) :)

ScionOfStorm
06-24-2009, 00:10
пич, малко ще се попържиш. ако и тя се филмира много, взимайте ескапел да ви е мирна главата.

ако и друг път ви се прииска това, гледайте да не е баш след 10ия ден /т.е. уж 4 преди овулацията/. цъкайте си скоро след или скоро преди цикъла, макар че тогава също има някакви шансове.

извод: презервативи фтв. ;п

vellvet
06-24-2009, 10:21
не би трябвало да има риск !

vde
06-24-2009, 13:12
Риск има винаги, но при теб е що годе по-малък.

при 36 дена цикъл овулацията ще е по-средата около да кжем между 15-16 ден до към 19-20.

Би трябвало да нямаш проблем. Но освен ако не искаш да ставаш тати на 18 взимайте мерки :_)

п.п. приятелката ти има най-прекрасния цикъл като период 36 дена за много момичета е мечта ;) be happy about it

Extremescream
06-24-2009, 15:27
Аз едно не разбирам-защо като някой направи подобно нещо и веднага търчи да пише по форумите?
И на мен първия път ми беше без кондом (което беше много тъпо) и ми закъсняваше после.Обаче не виждам какъв е смисъла да питам по форумите дали може нещо да е станало?
Че може,може...Ама... :? :?
Абе тъпа история

JenataNaShefa
06-24-2009, 15:56
Аз едно не разбирам-защо като някой направи подобно нещо и веднага търчи да пише по форумите?
И на мен първия път ми беше без кондом (което беше много тъпо) и ми закъсняваше после.Обаче не виждам какъв е смисъла да питам по форумите дали може нещо да е станало?
Че може,може...Ама... :? :?
Абе тъпа история

Е, и ? Някой са по-притеснителни от други и имат нужда от успокоение или някой да им каже, че са "сгазили лука" !
Не мисля, че е тъпо да попиташ за съвет...

djuki
06-24-2009, 17:34
ами те ти казаха ... все пак ти си бил там ако и двамата много се притеснявате да вземе едно хапче то имай на предвид че скоро не можеш да гафиш! Според мен не е станало нищо !

Mittety
06-24-2009, 20:22
За потребитяля с писането по темата (тъпотия) ми не е тъпотия просто е малко или много утишително така че и някой друг съвет не е излишен нали знаете :)
Мерси много за мненията.След 5-6 дена ще направи е така един тест да ми мирне главата че само тва се върти :)
Поздрави на всички :)

jenichka
06-24-2009, 20:47
Амиии.... я пробвайте с теста,кой чака толкова много 2 седмици... :-o аз лично веднага на следващия ден си купувам ,ако се притеснявам дали е станало нещо, веднага си отчита :D .още утре да си направи тест.... пф незнам вече кво да кажа, мн се шашкаш 8-)
не че се заяждам ама толкова тъп коментар не бях чувала доста отдавна.като не знаете защо просто не си запазите изцепките за себе си?!?!?!?само обърквате хората...тцтц
а по темата : не се шашкай въобразяваш си!че има риск има,че си постъпил тъпо постъпил си ама щом не си свършил в нея няма за какво да се притесняваш.живей спокоино и не се самонавивай.ще и доиде на приятелката ти.
аиде успех :)

therichbitch
06-25-2009, 19:54
Амиии.... я пробвайте с теста,кой чака толкова много 2 седмици... :-o аз лично веднага на следващия ден си купувам ,ако се притеснявам дали е станало нещо, веднага си отчита :D .още утре да си направи тест.... пф незнам вече кво да кажа, мн се шашкаш 8-)
ти си мислиш, че ти отчита, ама ако си забременяла например, ще ти отчете отрицателен ;) а на теб ти се струва, че е наред , защото не си имала гаф досега и така или иначе не си била бременна

Rofl4e
06-25-2009, 20:00
нищоо и няма ;)

tydi
06-28-2009, 15:41
абе нищо и няма,щом не си свършил в нея ...от предспермена течност до сега никоя не съм чула да е забременяла...много хора си правят секс без предпазни мерки и всичко е наред...няма смисъл да пие ескапел МНОГО СКАПВА ОРГАНИЗМА !Нищо и няма на момичето,дишай спокойно ...