PDA

View Full Version : Намирате ли лятото приятели или?



Sun4o19
06-22-2009, 20:48
Намирате ли лятото приятели или разчитате на тези, които са до вас, без са създавате нови контакти?

Tempest
06-22-2009, 21:32
създавам нови контакти, но в никакъв случай не мога да ги нарека приятели... по-скоро познати. Но това лято не мисля да създавам контакти с други хора, щото миналата година на морето едни японки бяха хлътнали по мене :D

AFT
06-23-2009, 16:20
Само лятото ли може да се намират нови приятели? Кви са тея глупави въпроси?

Pepincetyy
06-24-2009, 19:31
мне, не намирам лятото приятели, опитвам се да намирам просто познати, приятели нямам
+1

balsamaa
06-24-2009, 21:01
не съм мн комуникативен ма дано това лято създам поне повече познанства ако не приятелства :)

NightGuardian
06-24-2009, 23:06
Приятел мога да нарека този , с който съм израснал от малък..
Или пък се познавам с години с него.. 8)
Иначе познати може би.. :-o

Tempest
06-24-2009, 23:14
Приятел мога да нарека този , с който съм израснал от малък..
Или пък се познавам с години с него.. 8)
Иначе познати може би.. :-o

а, ааа... EXACTLY!!! Гледам някакви приятели от 1 седмица... други "най-добри приятели", които още не са се виждали наживо... трети, наричащи се BFF ( в превод - най-добър приятел завинаги), които се карат за глупости... аз приятел наричам човек, на когото мога да поверя живота си и той ще се справи... има един такъв човек, когото много уважавам.. и въпреки глупостите, които съм вършил зад гърба му като малък, той ми е простил, защото ми е най-добър приятел... пожелавам на всекиго да има такъв приятел!