PDA

View Full Version : Да споделя....



kotenceto_bonbon
06-23-2009, 05:48
Преди 2 години баща ми почина. Най-големия ми страх сега е майка ми да не си намери приятел.... просто нз чувствам че все едно предава баща ми :-k сега тя излиза с някакъв мухльо и аз се чувствам супер наранена тя даже като излиза с него и брат ми не ми казва защото знае че това ме дразни. Познавам мн деца без бащи някой вече имат втори и казватче не е лошо грижел се за тят и т.н Не мога да си обесня как другите деца го приемат и искат майките им да са щастливи и аз ,обаче не по този начин. Просто на мога да го възприема :smt086 :smt086

Nam3less3
06-23-2009, 05:54
Преди 2 години баща ми почина. Най-големия ми страх сега е майка ми да не си намери приятел.... просто нз чувствам че все едно предава баща ми :-k сега тя излиза с някакъв мухльо и аз се чувствам супер наранена тя даже като излиза с него и брат ми не ми казва защото знае че това ме дразни. Познавам мн деца без бащи някой вече имат втори и казватче не е лошо грижел се за тят и т.н Не мога да си обесня как другите деца го приемат и искат майките им да са щастливи и аз ,обаче не по този начин. Просто на мога да го възприема :smt086 :smt086Не трябва да имаш нищо против да продължи живота си. Не трябва да си егоистична, майка ти НЕ предава баща ти, ако продължава с нова връзка. А ако майка ти държи на теб, никога няма да тръгне или да се омъжи за някой, който няма да е добър с тебе като баща или няма да се грижи за теб. Гледай да го възприемеш, защото животът продължава, и няма време за губене. И аз съм без един родител, но само се надявам майка ми да си намери някой, за да не е толкова самотно семейството а и за по-здрава финансова стабилност, което винаги е добре дошло.

dimitar_ak
06-23-2009, 06:13
Това не е предателство. Майка ти има право да бъде щастлива и да потърси нов другар в живота си. Не мисли, че й е леко. Може би тя има нужда от подкрепата ти (твоята и на брат ти). Сигурен съм, че и новият и другар в живота няма да случаен човек.

lipstik
06-23-2009, 09:09
Майка ти има право да търси щастието при друг човек.Аз разбирам,че ти е гадно,ама ти вече едва ли не искаш монахиня да стане,да се грижи само за вас и да ходи на работа.Ама така не става.

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 09:20
На майка ти не и е лесно сам родител с две деца.И за нея и за вас ще е по-добре.
Както казаха по-горе няма нищо лошо,това в никакъв случай не значи,че тя не обича баща ти или нещо такова.
Също може да се поставиш в нейната ситуация за да видеш дали сама ще се справиш.
Късмет и мисли като голямо момиче.

Biskfitka
06-23-2009, 09:41
Тя не предава баща ти.Помисли-сигурно и той би искал да е щастлива ;) .Вместо да си против това,по-добре я подкрепяй.На нея да не мислиш,че и е лесно?

sexa_na_kompleksa
06-23-2009, 09:43
И според мен това не е предателство.
А ти как прецени, че той е мухльо? Сигурна съм, че не си си направила труда да го опознаеш и да видиш що за човек е. Щом майка ти е щастлива с него, подкрепи я. Ами ако ти имаше приятел, който тя не одобрява? Щеше ли да ти бъде приятно?
Моите родители също са разведени. Баща ми си има приятелка, но аз нямам нищо против, щом това го прави щастлив. А и коя съм аз да му се бъркам?! ; )

paci
06-23-2009, 17:04
Самата аз също нямам баща,защото почина преди 4 години и много искам майка ми да си намери някой друг,за да не е сама,защото виждам колко и е тежко, макар че сам единствено дете.Позволи на майка си да бъде с този мъж. Щом го е избрала значи ще бъде щастлива с него

kinkygirl
06-26-2009, 20:48
хей котенцето_бонбон не се тревожи все пак майка ти не предава баща ти по този начин че излиза с друг.НЕсе сърди на майка си и тя иска да е щаслива ти помисли ли за това? КОгато този човек дойде у вас не се крий не се сърди а се упитай да го опознаеш това че той примерно излиза с майка ти и ако мислиш че след като го опознаеш ще забравиш баща си не е така.Той винаги ще бъде в сърцето ти ,така че не се дразни а дай шанс на човека до майка ти да те упознае така и майка ти ще се почувства шаслива. : ))

monttitty
06-26-2009, 21:20
Сигурна съм,че ти е супер тежко без бащта който много ти липсва и за това не можеш да си представиш някой да го замести, и поради тази причина това ти се струва предателство,но спокойно :)