PDA

View Full Version : немогат да ме разберат..



bebyytyy
06-23-2009, 09:32
значи наи- добрата ми приятелка ходи с едно момче което ж момента ми е сусхто най- добър приятел.преди време тои беше луд по мене (ама буквално) и там бяхме тругнали за 2 седмици.. та те ходят нали и тои една вечер тругна да ми бърка в гащите , аз разбирасе не му дадох, но така продължи да иска още близо седмица.накрая аз не издържах и и казах.. сега тя обвинява мен за всичко и само ме обижда(била съм куржа и нз си кфо.. ) много е гадно защото никои не ме разбира :( според вас аз имам ли някаква вина.. :neutral:

lipstik
06-23-2009, 09:38
Ами не,ама тоя пък как ще тръгне да ти бърка в гащите :lol:

Take_That
06-23-2009, 09:48
Не си виновна ти....
П.П - научи се да пишеш, по-точно се научи къде се слага Й :) Не целя да те обидя с това

Faces
06-23-2009, 09:49
Не не честно тука темите ме разбиват ахахахахаххахаха много се радвам че се регнах тука понякога влизат ебати ненормалниците :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bgroma
06-23-2009, 09:51
Не не честно тука темите ме разбиват ахахахахаххахаха много се радвам че се регнах тука понякога влизат ебати ненормалниците :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Когато ми е криво нещо и влизам да чета и аз да се посмея... напълно съм съгласна с теб! :lol: :lol: :lol:

LovEsIckk
06-23-2009, 09:56
:lol: :lol:

трябваше да измислиш по-готин начин да му направиш мръсно според мен .

RaZzer
06-23-2009, 10:59
Ъм... ако си описала нещата без да спестяваш нещо и всичко е разказано безпристрастно - значи не си виновна... Все пак ти сама си казала на приятелката си и по-скоро би трябвало на него да се ядосва, а не на теб... :?

rusoto_baby_f
06-23-2009, 13:36
Ами не,ама тоя пък как ще тръгне да ти бърка в гащите :lol:


+1

Tempest
06-23-2009, 13:51
значи наи- добрата ми приятелка ходи с едно момче което ж момента ми е сусхто най- добър приятел.преди време тои беше луд по мене (ама буквално) и там бяхме тругнали за 2 седмици.. та те ходят нали и тои една вечер тругна да ми бърка в гащите , аз разбирасе не му дадох, но така продължи да иска още близо седмица.накрая аз не издържах и и казах.. сега тя обвинява мен за всичко и само ме обижда(била съм куржа и нз си кфо.. ) много е гадно защото никои не ме разбира :( според вас аз имам ли някаква вина.. :neutral:

тъй то... еми смятай колко ти е приятелка тогава ;)

fatal4o
06-23-2009, 14:30
Тя го защитава щото иначе знае ,че ще трябва да скъса с него, гледай как ще си дойдат нещата по местата като скъсат те двамата и пак ше дойде да ти хленчи за нещо на главата... иначе понеже оня е мн мерак ти па му бръкни също в гащите па после ше се измиеш (ма не го щади) и преди това си сложи някой колан да не може той да ти бръкне в гащите и му прееби заключвалката да не може да го откопчае, пък после ще го режеш у вас с триона или ножовката хаха, пробвай ... чудно ми е тогава тая твоята фр гаджето ли си ще изкара ,че е ку*ва..

3oPuTy
06-23-2009, 14:35
Щом има бъркане в гащите значи си на около 10 години,нали?! :-o
А щом е така просто може да изчакаш 2-3 седмици докато голямата им любов приключи и пак ще сте си приятелки с момичето ;)

Hilary_
06-23-2009, 17:52
Тя го защитава щото иначе знае ,че ще трябва да скъса с него, гледай как ще си дойдат нещата по местата като скъсат те двамата и пак ше дойде да ти хленчи за нещо на главата... иначе понеже оня е мн мерак ти па му бръкни също в гащите па после ше се измиеш (ма не го щади) и преди това си сложи някой колан да не може той да ти бръкне в гащите и му прееби заключвалката да не може да го откопчае, пък после ще го режеш у вас с триона или ножовката хаха, пробвай ... чудно ми е тогава тая твоята фр гаджето ли си ще изкара ,че е ку*ва..
.. :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата .. ми не си к***а .. :? а приятелката ти е твърде несигурна в гаджето си ... :? :?

vampirekiss
06-23-2009, 21:33
:razz: OMG И все пак не си виновна.Той бърка в чуждите гащи,а не ти.

Tempest
06-23-2009, 23:16
аз пък не мога да разбера кой е втълпил в главите ви, че се пише "незнам", "немога" (слято - за който е кьорав) о.О

Aicken
06-24-2009, 05:21
не си бъркайте по гащите :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075

lipsvashh_mi
06-24-2009, 05:35
за да се държи с теб,ти си му показала,че може...хората се държат с теб,така като си им позволил-нали знаеш :?
ако имаше респект към теб и знаеше,че а е пипнал,а е останал малкоо по-осакатен дет не требва да видиш как ще си държи ръчичките мирни..
пък и има гадже-да й бърка на нея у гащите :lol:

valdesbg
06-24-2009, 07:38
Ахахахаха няма такава тема.... :)

golqmumnik
06-24-2009, 07:50
Споко бе,пичът е проверявал просто дали не си някой травестит. :)