PDA

View Full Version : Как да се харесаме на момиче



IncHeTy
06-23-2009, 10:12
Здравейте момчета,темата може да ви се стори глупава,понеже има такава,но авторът е момче,пък и всеки си има мнение. Тук ще напиша съвети как да се харесаме на момиче.Моля,нека valdesbg да не се сърди,защото например и аз започвам от външният вид и да си помисли,че го копирам.

1.Външният вид- Някои момичета не обръщат голямо внимание на това,но мисля че са рядкост.Аз например съм такава,но е още по-добре ако момчето до мен изглежда стилно облечено. Вие си имате стил и все пак, повечето момичета не ви харесват заради дрехите и парите а заради това което сте - дрехите са ваш избор.


Как да я поканим-това е трудно,но ако сте направили добро впечатление с външния вид и държанието си навън, би трябвало да не е трудно. Както valdesbg каза - ''Хайде на кафе'' е прекалено изтъркано. Можете да и кажете например- в кафе ''романс''-(например),правят страхотен сладолед/шейк или нещо друго. Можете да я поканите на изложба,но не на най-новият модел ''Фиат'' например. Може би на изложба на картини,но покажете интерес към картините,а не когато ви попита нещо вие да гледате в бюста и и да сте неадекватен.На мен например би ми харесало,да отидем на плаж,но вечер, да се разхождаме по брега...Не и звънете 5 пъти на ден, 2 са предостатъчни- първият,ако не можете да я видите,и трябва да я поканите по телефона,и 2 - ако например закъснеете с 5 минутки,което обаче не трябва да се получава.

Държанието по време на срещата - това не е много трудно- просто бъдете себе си. Не се правете на някой,който не сте. На нас това не ни харесва. Не подхвърляйте просташки шеги например- ''Леле меен колко са ти големи цицитее,могат да се заклещят в гранд кениън.Шегувайте се,но с мярка. Покажете и чувството си за хумор. Разказвайте и случки от вашето детство или някои сегашни,но не и разказваите например някои просташки,които си измисляте да се похвалите колко сте забил- например- за една вечер свалих 3 мацета,ама ти каам сочнии убавии с едни големи цицки :D това няма да ми се хареса- ще си тръгна. Направете нещо романтично - това за вечерта с плажа доста би и се харесало.Говорете,говорете и когато усетите момента, замълчете са 3-4 секунди и я целунете. Ако се дръпне,значи сте объркали нещо. Извинете и се,а не настояваите- ко се дърпаш сяяя... На следващата среща, ако има такава и НАИСТИНА усетите,че тя няма да ви отхвърли,целунете я. Изпратете я и и я попитайте- няма ли още една целувка за лека нощ (например). Би трябвало тя да се усмихне и да ви целуне. Пожелайте и лека нощт,и готово-вече сте гаджета :)

Надявам се че съм била полезна. Изказах мнението си от женска гледна точка. Питайте, обяснявайте ситуацията в която сте изпаднали- ще ви кажа какво да правите. :oops:

MiLGaR0sSa
06-23-2009, 10:27
Това за шегите е особено вярно...иначе дори и на кафе да поканите момиче,какво толкова,не мисля,че е чаак толкова изтъркано.В крайна сметка да седнете и да поговорите в заведение си е приятно занимание хД.Това за воденето на изложба на картини...абе ддз,интересно предложение,ама кафенцето си е по-добре май.Много добра идея е киното.Но другите,визирам за дрехите,са верни...и най-голямата истина "бъдете себе си".Ако някое момче ся пусне тема "как да се харесате на момче",ще го призная :P

fc
06-23-2009, 10:37
Ама не да тръгнете да я целувате без да сте нямали грам физически контакт, малко по малко трябва мацката да свикне с вас да я докосвате... за раката,косата,краката,рамо о и т.н. Шегички и пускайте да знае, че не може да се ебава с вас и вие сте шефа :)
п.с. никакви извинения ако пита примерно "какво правиш" след опит за някакъв физически контакт, игнор и след малко пак трябва да се опита.

NeZaPoznat
06-23-2009, 10:42
Уважаема IncHeTy ! Прочетох всичко, което си написала и според мен трябва да смениш зглавието. От 'Как да се харесаме на момиче' да стане ' Как да ми се харесате'. :?

Re5peC7
06-23-2009, 10:44
горе при важните теми има подобна даже със същото заглавие на братя valdesbg :) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

buffalo88
06-23-2009, 10:59
Уважаема IncHeTy ! Прочетох всичко, което си написала и според мен трябва да смениш зглавието. От 'Как да се харесаме на момиче' да стане ' Как да ми се харесате'. :?

Правилно.Това тука да не й е импулс ,че да дава съвети как да я харесат.

IncHeTy
06-23-2009, 11:17
не не не не сте ме разбрали хора. Казах че на мен ще ми хареса- не за да водят мен на вечеря,просто мисля че на всички романтички ще им хареса.Моля без нападки

NeZaPoznat
06-23-2009, 11:20
не не не не сте ме разбрали хора. Казах че на мен ще ми хареса- не за да водят мен на вечеря,просто мисля че на всички романтички ще им хареса.Моля без нападки

Не те нападам - никак даже. Просто се замислих, че ако на теб не ти харесва да ти дам 10 лева за свирка - на онези на магистралата например ще им хареса. А и те са момичета все пак :? .... е повечето :-P

mediterraneo
06-23-2009, 11:31
Баси ..не е толкова лесно,колкото звучи. :-o

LovelyGirl
06-23-2009, 11:45
Това с изложбата нещо не ме кефи и мен :?
Колко момчета/мъже обичат да гледат картини? Защо да го правят на сила, само, за да се харесат :)
А киното за 1ва среща не е много добра идея, защото нали трябва да си говорите?Там само ще трябва да гледате.
Разходка е добра идея според мен.

Faces
06-23-2009, 11:50
Ейй тези теми винаги ме развеселяват абе да не би всички момичета или момчета да са направени по калъп че да върви при всички едно и също.То ако при всички вървеше едно и също ехеее отдавна да няма самотници стига сте се правели на големи разбирачи че става напрао комично всеки е различен и за всеки трябва различен подход.

AFT
06-23-2009, 15:30
Всичко зависи от момичето. Твоите съвети са точно както казаха "как да ми се харесате". Всеки трябва да се облича както си иска, а не да спазва някви правила само за да се хареса на някое момиче - та нали тя трябва да го хареса такъв, какъвто е. Пък и аз не съм голяма романтичка, така че глупостите с рози и свещи някак не ми се нравят. Общо взето трябва да знаете няколко неща, момчета: бъдете мили, но не изнежени; забавни, но не противни; грижете се за външния си вид, ама не забравяйте, че не сте девойки; не бъдете бъзльовци, момичетата обичат да се чувстват сигурни и защитени, ама не е нужно да налитате на всеки срещнат. Това са нещата, които всяко момиче, което познавам (а те са много), иска. Вероятно има изключения, късмет, ако ги срещнете. ;д

fc
06-23-2009, 23:33
Всичките момичета сте еднакви, просто по различен начин трябва да бъдете свалени.

Tempest
06-23-2009, 23:39
Това с изложбата нещо не ме кефи и мен :?
Колко момчета/мъже обичат да гледат картини? Защо да го правят на сила, само, за да се харесат :)
А киното за 1ва среща не е много добра идея, защото нали трябва да си говорите?Там само ще трябва да гледате.
Разходка е добра идея според мен.

картини наистина, ама фотографии бих гледал със захлас... ама такива абстрактни фотографии... а и картини абстрактни биха ми харесали... :D
що се отнася до киното - това е за тия, дето търсят бърза първа целувка ии кратка връзка

w0sh
06-23-2009, 23:59
пък то за да се харесаш на момиче требе да къртиш много уоу и дота и да разказваш за единствения път когато си се напил и да разказваш истории как други са се напили, а да казваш че си бил ти.

voLtage
06-24-2009, 02:59
изобщо видя ли раздела преди да пуснеш такава тема?

valdesbg
06-24-2009, 07:30
А така Инче, хубаво си писала. Дай сега да идем на изложбата на Волво, да ти покажа новия им хибриден модел, и колко са му удобни седалките ;)

И няма да те водя на вечеря...в борисовата, ще гледаме залеза над стадиона и ще слушаме жабите, романтично нали? :)

kindergarden
06-24-2009, 07:35
спрях се до външния вид...това е тъпо!!!Как да се облича?!Как да си прави прическата?! Тя може да не харесва ръзпуснати дънки?! Добре де те нали трябва да имат нещо общо....това си е до стил тя ако не харесва стила му къде са тръгнали :?