PDA

View Full Version : Да следвам сърцето или разума ???



buntar90
06-23-2009, 11:05
Не вярвах, че и аз ще пиша тема ама ......
Та ситуацията е следната: запознах се с едно момиче на купон и имаше после целувки ала бала.... Всичко което си говорихме ме наклони на мисълта, че ще стане нещо по сериозно и много се зарадвах понеже аз не обичам свалките за по 1 вечер. Тя общо взето каза, че има само краткотрайни забивки но завиждала на хората с дълго връзки (което говори че и се иска такава връзка). Разменихме си телефоните, тя каза да и се обадя и изведнъж на следващият ден ми звъни обща приятелка , че съм бил останал с грешно впечатление и че момичето не иска да сме заедно. Отговорих нещо от сорта на " еми хубаво голяма работа" . Обаче наистина я харесах и сега нисля само за нея. Да следвам това което чувствам или да зарежа тая работа ? [-( :smt090

anSsito
06-23-2009, 11:12
Звънни й и се вижте. По - добре е да я опознаеш и сам да си прецениш как да действаш за по - напред. А и след като и двамата се поопознаете може и да стане нещо - това, че тя е имала само краткотрайни връзки не означава, че не може да се промени - стига да намери подходящия.
А и не вярвай на тази "приятелка", защото може да иска да провали всичко..

NeZaPoznat
06-23-2009, 11:13
Не вярвах, че и аз ще пиша тема ама ......
Та ситуацията е следната: запознах се с едно момиче на купон и имаше после целувки ала бала.... Всичко което си говорихме ме наклони на мисълта, че ще стане нещо по сериозно и много се зарадвах понеже аз не обичам свалките за по 1 вечер. Тя общо взето каза, че има само краткотрайни забивки но завиждала на хората с дълго връзки (което говори че и се иска такава връзка). Разменихме си телефоните, тя каза да и се обадя и изведнъж на следващият ден ми звъни обща приятелка , че съм бил останал с грешно впечатление и че момичето не иска да сме заедно. Отговорих нещо от сорта на " еми хубаво голяма работа" . Обаче наистина я харесах и сега нисля само за нея. Да следвам това което чувствам или да зарежа тая работа ? [-( :smt090

Това с приятелката нещо ми мирише. Звънни и - ако те отреже - жалко че не си я нае*ал още снощи. :?

buntar90
06-23-2009, 11:26
дам.. мерси за бързите отговори ще направя каквото мога пък да става каквото ще, поне после няма да съжалявам :)

Aicken
06-23-2009, 11:28
ти на тия приятелки не вярваи много а званни по тела и си поговори с нея ако иска да се разходите и да пиете по кафе - отиди

Tempest
06-23-2009, 14:10
ааа... и двете, само че усети точния момент за всяко от двете...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-23-2009, 14:47
определено и звънни ... аз не бих вярвала на чужди приказки дори и на "приятел..." :) пък и какво? ако нищо не стане поне после няма да се чудиш "е какво щеше да стане ако и бях звъннал.." :)

RaZzer
06-23-2009, 15:04
просто искай да чуеш всичко от самото момиче... нека тя да ти обясни дали и защо е променила възгледа си... звънни й! Успех! :)

rusoto_baby_f
06-23-2009, 15:27
просто искай да чуеш всичко от самото момиче... нека тя да ти обясни дали и защо е променила възгледа си... звънни й! Успех! :)
:P

Ilikeliljon
06-23-2009, 15:29
Le couer a ses raisons que la raison ne connait point!!! Блез Паскал (Сърцето има свои основания,за които разумът не знае нищо!!!) :) :)

vesSynkaa
06-23-2009, 15:33
ха от къде знаеш , че приятелката не лъже ? Представи си, че си пада по теб , или нещо такова .. нормално е да каже така. Я се обади на момичето и излезте .. Не е казано от първата среща да тръгнете, излезте просто на по кафе, или разходка в парка, или там каквото решите .. Недей слушай хората какво говорят, без дори да знаеш дали е вярно .. Не можеш да си сигурен 100% , че приятелката, която ти е казала това не те лъже нали? За това ,че по-добре излез с момичето и се увери сам ..

Take_That
06-23-2009, 15:48
просто искай да чуеш всичко от самото момиче... нека тя да ти обясни дали и защо е променила възгледа си... звънни й! Успех! :)
:P

Съгласна съм :)

golqmumnik
06-23-2009, 16:37
Що не изчука кучката ве,глупендер,кви са тия педалски истории-звънни ми,дрън дрън

lipsvashh_mi
06-23-2009, 16:54
потърси я и виж тя какво ще ти каже..ако и тя те отреже-не упорствай и не губи достойнство..в крайна сметка тя губи

Hilary_
06-23-2009, 17:49
Офф такива "доброжелателни приятелки" са ми ясни ... :? :? Говори си с момичето ... нека тя ти го каже!!! :?

buntar90
06-23-2009, 18:36
френдката май е права звънях ама не вдига ако тя се сети да звънне някой ден поне да ме отреже кат хората пак добре 8-)

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 08:57
финаги следфай сърцето си защото сърцето показфа тофа което искаш,а разума - тофа което е редно ...

Magic_Girl
08-05-2009, 09:24
Обади й се да се видите и си поговорете малко. Може оная да завижда и без момичето да й е казало нещо, тя да се е обадила. Всичко е възможно. Кви ли не ги има на тоя свят...не е истина. :-o