PDA

View Full Version : Научете се да се целувате ;дд ..



smiirnoff
06-23-2009, 11:18
такаа .. пиша темата , защото всеки ден изникват по 2-3 теми с невъобразимо тъпият въпрос " Как да се целувам с език ? ! " , " Имам гадже , ама не мога да се целувам с език " .. и тем подобни простотии ..

ми никой не е роден научен , не всичко го пише в учебника .. // във 5 клас наща си компанийка излизахме много често ( всички бяхме от класа ;д ) ии всеки ден играехме на шише с целувки с език ;д :lol: :lol: .. ии там имаше един двама дето горе долу знаят и ние всички по тях .. ии така лека полека му хванахме цакатa ;д .. тая игра на шише се оказа доста добра ;д .. помня идват да ме викат момчетата и момичетата да излизаме и винаги си носеха шише , и отиваме си ние отзад на стълбите , където винаги седим в даскало и почваме да си връткаме шишето и да се целуваме ;д .. голямо лигавене падна ;д , ама пък винаги беше весело ....
Друг път пък вече като станахме 6 клас и по рождените дни като ходехме ( тогава решавахме да се правим на гъзари и да пием водка ;д :lol: ) и като се напием , пак с шишето или пък се хванем по двойки и пак почва лигавенето ;дд 8-) .. и си беше много забавно , сега тая година като се сещаме и се смеем много ;д , кви сме били идиоти ;д

.. малко се отклоних , ама .. ;д

таа , по темата разрових се и намерих клип , за улеснение на хора , които ще пуснат горепосочените теми в бъдеще .. ето го и него

http://www.videojug.com/film/how-to-kiss-someone-passionately

Това беше от мен , лек ден на всички ;д :)

eminemfenka
06-23-2009, 18:51
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:

Sisito941
06-23-2009, 18:55
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се кисска :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме кисска се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:

Аз попаднах..само дето и двамата не можем..аз съм на 15,той на 17 :-D

AFT
06-23-2009, 19:01
КИССКА?! ТИ НАРЕД ЛИ СИ?! ОМФГ.

eminemfenka
06-23-2009, 19:17
КИССКА?! ТИ НАРЕД ЛИ СИ?! ОМФГ. Т'ваа как ше си пиша си е въпрос на личен избор :-x Аз не ти прая забележки на изтърканите лафове ОМФГ ! :)

fc
06-23-2009, 19:35
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се кисска :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме кисска се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:
хахахаах кисска :))))))

plmn
06-23-2009, 19:45
КИССКА?! ТИ НАРЕД ЛИ СИ?! ОМФГ.

АХАХАХХА

taffy
06-23-2009, 20:27
И тая тема е излишна.. Клипчето е пускано и в други теми..
Тфа е поредната "последна" тема за целувки.
Още ше има..
И такива, впрочем е имало. С хора, които искат да... "образоват" или спрат темите за целувки.
Е, хората ше има да си пускат още..
Даже наскоро имаше една подобна.. Като тази... :)

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 20:37
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:


Аз съм попадала на 18.Просто толковаааа си завря езика,че имах чувството,че ще повърна. Все едно доктор ти гледа дали ти е зачервено гърлото. Беше ужасно

elityyyu
06-23-2009, 22:58
Хаха като гледам клипа определено знам как да се целувам :grin: :D иначе найстина да му писне на човек от тъпи теми за целувки... да се надяваме да няма повече теми от рода "как да се целувам с език.." ляля...

balsamaa
06-24-2009, 11:17
ем аз ставам по другия на 17 и не съм се целувал ..

kristito3
06-24-2009, 13:31
ама хора то винаги някой ще пуска такива теми :-D те не гледат в другите страници дали има и за това така :-D ама сега не ги съдете. В такава възраст сме, (или поне някои :) ) че точно това ни вълнува :) пък човек постоянно се учи :)

jghgh
06-24-2009, 13:37
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:
И кво, все едно е прокажен.
Мен даже ме кефи такива да ги уча (: Хубаво е да си 1ви на някого в нещо : P

kristito3
06-24-2009, 13:50
И кво, все едно е прокажен.
Мен даже ме кефи такива да ги уча (: Хубаво е да си 1ви на някого в нещо : P
да но зависи в какно си първи ;] ;]

valdesbg
06-24-2009, 13:54
^Бе не зависи, много е готино :)

eminemfenka
06-24-2009, 15:46
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:
И кво, все едно е прокажен.
Мен даже ме кефи такива да ги уча (: Хубаво е да си 1ви на някого в нещо : P Ох,да ти кажа на мене не ми беше кой знае колко приятно.. :? човека си праеше к'вот си знае и дори не се усети,че ми е неприятно :?

Wrathchild
06-24-2009, 16:42
КИССКА?! ТИ НАРЕД ЛИ СИ?! ОМФГ. Т'ваа как ше си пиша си е въпрос на личен избор :-x Аз не ти прая забележки на изтърканите лафове ОМФГ ! :)Не може да се киска? Ей това е, за сефте чувам хора, които не могат да се смеят... (мда, киска значи друго...)

TheVampireKiss
06-24-2009, 17:09
Абе според мене истинската целувка е тая, в която има силни чувства на обич... какво означава "не можеш" или "можеш" да се целуваш... то си идва от вътре... е естествено не може кат тръгнеш да кисъш някой и да го лигавиш целия :-D ама все пак... :) :-) :-)

NaNa_SladuRana
06-24-2009, 17:12
гледала съм пародия на това клипче и съм се спуквала от смях,но сега не мога да го намеря :razz:

sladko_f
06-24-2009, 18:33
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:
И аз попаднах наскоро :D Ама той беше така добър да ми сподели, че не може и да ме попита дали искам да опита все пак. И естествено целувка нямаше и се получи много конфузно. Ама аз след тва признание просто бях като застреляна. :D

balsamaa
06-24-2009, 20:35
тъй кат темата е за целувки :D някой да е попадал на момче на 17 дет не мое се целува :-D аз попаднах :D тръгвам към него ии човекаа си ме целува се едно съм и аз нз на к'во да се определя.. блякс :shock: :shock: :shock:
И кво, все едно е прокажен.
Мен даже ме кефи такива да ги уча (: Хубаво е да си 1ви на някого в нещо : P
ми ела ме научи щом те кефи :) :D 8)

valdesbg
06-25-2009, 04:51
Балсама... Мила може и да не ти е кака, обаче ще ти скрие шапката :)
Много точен човек е, не е хубаво да се майтапиш с нея.

hanovete
06-25-2009, 07:22
то си идва от вътре тва ...тва си е в нашта природа :D а тия малките момичета като си укарат езика направо сливиците ми извадят с него :lol: и се пробват да правят смучки като не могат къде са тръгнали :lol:

FlashMX
06-25-2009, 08:26
Бати тардовете.. :D