PDA

View Full Version : Не удобряват компанията ми



monityyy95
06-23-2009, 12:39
Майка ми баща ми не удобряват компанията, с която движа, защото били пушили, били невъзпитани и т.н... Казват,че от тях нищо добро съм нямало да науча... В интерес на истината аз ходя там само заради едно момче... Та кажете моля ви , как да стигна до някакво компромисно решение с мама и тати?

Благодаря предварително!!! :)

Black_Fyed_Peas
06-23-2009, 13:31
те ти мислят само доброто и не биха ти дали грешен съвет. По-добре ги послушай и си намери по-добра компания за да не съжаляваш после, че вашите са ти говорили, а ти не си ги послушала

PartOfTheAutumnHarmony
06-23-2009, 13:33
Майка ти и баща ти са прави, хората са си казали - До какъвто седиш, такъв ставаш. И аз не го разбирах, но се оказа вярно. А ти щом ходиш там заради тва момче, значи би трябвало да разбираш, че той е като останалите. Ако това ти харесва - стани като него, тъкмо ще бъдете повече време заедно. Вашите са много разумни хора и явно имат съвсем различна дъщеря :D, така че едва ли ще ти е мн лесно да ги убедиш да започнат да Одобряват.

Roninkaa
06-23-2009, 13:41
С какъвто се събереш , такъв ставаш. :) Родителите ти са прави,послушай ги . :)

elito6754
06-23-2009, 13:55
Съгласна съм с горните мнения. :)

Suzie
06-23-2009, 14:02
Аз пък не съм напълно съгласна. Това че човек пуши не го прави автоматично лош човек. За това че са невъзпитани.. хах..
Много зависи от това те самите /родителите ти/ до колко познават компанията ти, а не от това колко се влияят от мнението на околните за тези хора. И нашите не харесваха компанията ми навремето пък ето.. 2 години по - късно, аз не смятам че съм станала по - лош човек. : )
Така че в крайна сметка ти си решаваш и преценяваш. Но ако наистина хората с които си се хванала не струват, не си заслужава да си съсипваш живота. И то заради едно момче.

Съжалявам за неадекватното мнение, но след изпита и емоцийте около него /и не само/ не бих могла да напиша нещо по - добро.

p.s. Одобряват.

danko6
06-23-2009, 14:07
ако са ти истински приятели ще ти кажа да не обръщаш внимания на майкаси и баща си прави си купона братле :grin: 8) :grin: