PDA

View Full Version : Бягане



nadincety
06-23-2009, 14:00
решила съм от тази събота да почвам да бягам .. всъщност аз това го решавам от един месец .. ама ставането сутрин ми е проблем .. по - миналата събота се наканих да стана рано и уж да ходя да бягам ама другия път .. събудих се в 5 , а алармата ми беше за 6 .. видях колко е часа и се отказах просто .. изключих си алармата и пак заспах 8-) Иначе имам голямо желание да се постегна малко , ама явно не е достатъчно .. Молба първа : окуражете ме малко нещо ддз и аз 8-) знам , че ако аз сама не искам и не направя нещо по въпроса каквото и да ми казвате няма да има полза ама все пак .. да ме мотивирате малко :-D Другото нещо , което забелязох е , че имам малко целулит по дупето и мисля да си взема някакъв антицелулитен гел , масло или нещо такова .. Препоръчайте ми нещо , за което знаете че наистина помага .. Мерси на всички , които го прочетоха това и ще помогнат с нещо .. :)

MidnightStar12
06-23-2009, 14:13
А защо трябва да бягаш толкова рано? Ако ставането ти е проблем 6 часа е висока летва. Какъв е проблема да започнеш да бягаш към 8-9 часа?
п.с. антицелулитния гел на Билка(жълтия), от опит ти го казвам :)

nadincety
06-23-2009, 14:37
Ми защото ще ходя да бягам в едно училище ии се събират разни момчета да играят футбол и не искам да ме гледат как бягам :?

MidnightStar12
06-23-2009, 14:42
Ахааа, ясно :D Ми ако са хубави може да си ти нещо като стимул 8-)
Иначе легни си по-рано и може да се събудиш към 6 часа :-|

nadincety
06-23-2009, 14:44
Пфф хубави друг път :D
Иначе за лягането рано може и да опитам .. Въпреки че едва ли по рано от 11 ще заспя :) Мерси все пак за съветчетата :-) Ако се сетиш нещо друго - казвай :P

LittlePrincess
06-23-2009, 14:47
Защо не тичаш с някоя приятелка. Аз сама едва тичам, а като съм с приятелка мога все нещо да изтичам заради нея :D Някакси е по-приятно да си с някой.

nadincety
06-23-2009, 14:56
Защо не тичаш с някоя приятелка. Аз сама едва тичам, а като съм с приятелка мога все нещо да изтичам заради нея :D Някакси е по-приятно да си с някой.

Е по - приятно е да , ама като няма с кой :-D А и на мен не ми пречи да бягам сама .. Проблемът е , че не мога да се мотивирам достатъчно .. :) Имам го желанието , ама нещоо ..

LittlePrincess
06-23-2009, 15:02
И аз съм така.. Просто мразя и не мога да тичам 8-) Имам желание, но като отида правя половин обиколка на стадиона и се отказвам. Затова ходя с най-добрата си приятелка - изкарвам по обиколка и половина 8-)

LittleSunshine
06-23-2009, 15:11
И аз като теб ми е трудно ставането рано и ходя да бягам вечерта към 8 :D

CaribbeanGirl
06-23-2009, 15:13
Супер, сега като чета и аз ще се надъхам да почна да бягам :oops:

Nadelina
06-23-2009, 15:15
А защо не бягаш вечерта?

bubblebabe
06-23-2009, 15:19
оо бягането е супер :Д
и аз искам да бягам ама няма с кой :Д сама ме е страх в парка 8-)

nadincety
06-23-2009, 16:24
А защо не бягаш вечерта?

Сутрин , вечер - винаги има някой там .. Ако трябва да бягам сутрин трябва да е към 6 , а вечер към 10 сигигурно :д ама ме е страх тогава .. ( за вечерта имам предвид ) И затова предпочитам сутринта .. И даже сериозно вече се навих утре преди училище да стана и да потичам 20 минутки .. Нищо , че съм първа смяна и трябва сигурно в 5 да стана .. Поне ще започна денят пълноценно 8-)

rosencetooo
06-23-2009, 16:36
Ух .. ще зема и аз да се надъхвам да почна да бягам вечер.. :-D
Иначе е много хубаво човек да бяга.. ама.. нито ми се ходи сама да бягам , нито мога да се мотивирам :?

Madness
06-23-2009, 16:45
Абе хора аз хозя вечер след 8-9,даже сега отивам...и честно казано с приятелка е по-кофти понякога.Най-добре е с музика и вечер по хладното...и кви са тея обиколка и половина,излагате се :д

rosencetooo
06-23-2009, 16:51
Зад нашия блок има алея.. направена с такава цел .. за бягане , разходки , но като се замисля сякаш малко ме е страх вечерта да излезна да бягам към 8-9 часа :( Някакви предложения .. :oops:

sladur4etyYy
06-23-2009, 16:55
Абе хора аз хозя вечер след 8-9,даже сега отивам...и честно казано с приятелка е по-кофти понякога.Най-добре е с музика и вечер по хладното...и кви са тея обиколка и половина,излагате се :д

ти къде бягаш? :)

amk933
06-23-2009, 17:36
А защо ти трябва да тичаш? Ако наистина искаш да отслабнеш, много по-полезно е да си правиш дълги разходки, но не тичайки, а пеша. Доказано е от учените, че ходенето гори мастни запаси, докато при тичането огладняваш и си по-склонен да ядеш след джогинг или спринт. Така че, ако наистина искаш да отслабнеш по-добре ходи 4, 5 часа вместо да тичаш 1 или 2. И, ако спазваш някаква диета ще ти е още по-лесно да постигнеш желаното! :) Успех! ;)

rosencetooo
06-23-2009, 19:03
^ ee че значи .. аз въобще нямам нужда от бягане.. , защото обичам да ходя пеша.. ии почти всеки ден вървя най-малко по 2-3 часа :)

foreverr
06-23-2009, 19:20
Абе мацка как така не можеш да се мотивираш.Просто си помисли колко калориики гориш чрез бягането и как можеш да станеш с едно яко телце ако бягаш редовно.Представи си тази гледка, надъхай се, мотивирай исе и почвай да бягаШ.Но не е задължително сутрин, а вечр също е много хубаво да се бяга, вечер може и да няма момчета в даскалото :) Е айде успех и след 2 месеца с по хубаво телце д аси ти пожелавам :)

j_adore2
06-23-2009, 19:24
Аз днеска се наканих и то като се изля един порой и нищо не направих :D Иначее бягай по - късно,няма смисъл да ставаш в 6 часа :P

nadincety
06-23-2009, 19:31
Абе мацка как така не можеш да се мотивираш.Просто си помисли колко калориики гориш чрез бягането и как можеш да станеш с едно яко телце ако бягаш редовно.Представи си тази гледка, надъхай се, мотивирай исе и почвай да бягаШ.Но не е задължително сутрин, а вечр също е много хубаво да се бяга, вечер може и да няма момчета в даскалото :) Е айде успех и след 2 месеца с по хубаво телце д аси ти пожелавам :)

Много ти благодаря :-) Утре отивам :) Мисля да бягам 3 пъти седмично .. Според вас достатъчно ли е ?

TheNewReligion
06-23-2009, 19:32
Избери си някое друго място. Пример някой стадион. И вечер е по-полезно да се тича.

nadincety
06-23-2009, 19:35
Избери си някое друго място. Пример някой стадион. И вечер е по-полезно да се тича.


То хубаво да си избера някое друго място , но няма какво .. Училището ми е точно до вкъщи , а стадиона е на 1 км .. И няма как просто .. :)

sweatkiss
06-23-2009, 19:38
Леле тука като чета ме побърквате .Кви са тея глезотий имало хора,момчета,страх ме е ... Аз оня ден се бях надъхала и напражих 14 обиколки... :grin: Ама ме мързи всеки ден плюс това мен не ми е нужно ,правя си го просто за удоволствие... 8-) Които иска яка фигура няма оправдания...

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 20:09
И на мен много ми се тича,ама няма къде.
Стадиона ми е далече,пък покрай блока няма как,хората са си напаркирали колите и няма никакво място.
Пък по пътя към 6 някак си..... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

TheNewReligion
06-23-2009, 20:14
Избери си някое друго място. Пример някой стадион. И вечер е по-полезно да се тича.


То хубаво да си избера някое друго място , но няма какво .. Училището ми е точно до вкъщи , а стадиона е на 1 км .. И няма как просто .. :)
Защо да няма как? :-o И нашия стадион е на 1 км от нас, но винаги съм извървявала това разстояние пеша (отиване и връщане). :)

nadincety
06-24-2009, 10:25
Избери си някое друго място. Пример някой стадион. И вечер е по-полезно да се тича.


То хубаво да си избера някое друго място , но няма какво .. Училището ми е точно до вкъщи , а стадиона е на 1 км .. И няма как просто .. :)
Защо да няма как? :-o И нашия стадион е на 1 км от нас, но винаги съм извървявала това разстояние пеша (отиване и връщане). :)


Ами стадиона се намира до циганската махала иии .. Пък и има разни мастии , абе ддз .. Ще се ходи до училище .. :)

goosebumps
06-24-2009, 12:51
Абе хора аз хозя вечер след 8-9,даже сега отивам...и честно казано с приятелка е по-кофти понякога.Най-добре е с музика и вечер по хладното...и кви са тея обиколка и половина,излагате се :д

Абсолютно съм съгласна с всичко казано, само дето предпочитам сутрин, за да знам че съм приключила със спортуването за деня. Не знам какво толкова всички предпочитат да ходят с приятелки и приятели :smt017 . Най- яко си е с музичката, няма кой да те разсейва, с никой не трябва да се съобразяваш и тн. Сам си е най-добре според мен!!!
И някой беше споменал, че километър е далече.. втф?? хора..ъх really?! :smt095 :/ Ама само се оправдавате.. един му било далече, друг го било срам от момчетата.. трети го е страх (което айде е по-приемливо оправдание), обаче ако искаш хубаво тяло такива тъпотии не трябва да са пречка. Пък за стимул- еми представи си колко яко ще се чувстваш в тялото си като го стегнеш, някво такова.. по-уверена ще си като вървиш по улиците :lol: . А пък и нали знаеш как, ако ти си се харесваш, просто няма как другите да не забележат, а и все пак лятото идва, море бла блаа , знаеш по-малко дрехи, повече плът хаха трябва да изглеждаме добре. Така че, захващай се и да не ти пука от другите хора. Важен е резултата :)

DiScOnEcTeD
06-24-2009, 13:07
А защо не бягаш вечерта?

Сутрин , вечер - винаги има някой там .. Ако трябва да бягам сутрин трябва да е към 6 , а вечер към 10 сигигурно :д ама ме е страх тогава .. ( за вечерта имам предвид ) И затова предпочитам сутринта .. И даже сериозно вече се навих утре преди училище да стана и да потичам 20 минутки .. Нищо , че съм първа смяна и трябва сигурно в 5 да стана .. Поне ще започна денят пълноценно 8-)
а защо точно там трябва да тичаш ???

happyfacex
06-24-2009, 13:37
Еми аз мисля да тичам не че ми е нужно а за кеф и малко спорт пък и е лято само

nadincety
06-24-2009, 15:53
А защо не бягаш вечерта?

Сутрин , вечер - винаги има някой там .. Ако трябва да бягам сутрин трябва да е към 6 , а вечер към 10 сигигурно :д ама ме е страх тогава .. ( за вечерта имам предвид ) И затова предпочитам сутринта .. И даже сериозно вече се навих утре преди училище да стана и да потичам 20 минутки .. Нищо , че съм първа смяна и трябва сигурно в 5 да стана .. Поне ще започна денят пълноценно 8-)
а защо точно там трябва да тичаш ???

Защото както казах няма къде другаде .. Стадиона е до циганската махала и не ми се ходи там ..

DiScOnEcTeD
06-24-2009, 17:09
ами няма ли някакъв парк ?

nadincety
06-24-2009, 17:23
Има , ама е малък и точно в центъра , абе остави .. В училище ще ходя .. Мерси все пак за идеите :)

DiScOnEcTeD
06-24-2009, 17:46
е както си решиш просто сама каза че не ти е много удобно .. айде успех с тичането ... и азз смятам скоро да почвам че имам нужда ма нещо ме домързява

monityY
06-24-2009, 18:47
Мм и аз бях така но ето вече седмица и нещо излизам всяка сутрин да тичам,правя по 10 обиколки на 1 игрище и му е половин час работа ( +почивките) и вече си свикнах и се стегнах дори,макар от малко време да тичам.. а да не говорим колко добре се чувствам след това :) 1 път пробваш ли се,от там нататък е по лесно да се мотивираш :( Успех!

pinki
06-25-2009, 19:08
Абе мацка как така не можеш да се мотивираш.Просто си помисли колко калориики гориш чрез бягането и как можеш да станеш с едно яко телце ако бягаш редовно.Представи си тази гледка, надъхай се, мотивирай исе и почвай да бягаШ.Но не е задължително сутрин, а вечр също е много хубаво да се бяга, вечер може и да няма момчета в даскалото :) Е айде успех и след 2 месеца с по хубаво телце д аси ти пожелавам :)

Много ти благодаря :-) Утре отивам :) Мисля да бягам 3 пъти седмично .. Според вас достатъчно ли е ?
напълно достатъчно! А ти да н си от Силистра случайно? Аз бягах, но вечер и от както времето се развали не съм бягала стана вече 2 седмици :( Иначе по 3 пъти седмично си бягах и е съвсем достатъчно :P За 20 дни премахнах 3 см гръдна, 3см талия и 2 см ханш и то само с тези 3 пъти и с неядене след 18ч ;) Успех

TheDarknessAngel
06-26-2009, 10:21
Ние тук си имаме паметник и всеки ден си изкачвам в 2 следобед по 1300 стапала , после обикалям и си слизам 8-) Когато съм с майка ми си правим към 10 километрови обиколки сутринта 8-) А и голяма работа,момчета . Най-лошото , което може да стане е първите дни да те имат за някоя изперкала, ама с времето ще свикнат с присъствието ти . Хайде успех и приятна мотивация. :)

TykaSePisheNick
06-26-2009, 10:24
Защо не тичаш с някоя приятелка. Аз сама едва тичам, а като съм с приятелка мога все нещо да изтичам заради нея :D Някакси е по-приятно да си с някой.

Е по - приятно е да , ама като няма с кой :-D А и на мен не ми пречи да бягам сама .. Проблемът е , че не мога да се мотивирам достатъчно .. :) Имам го желанието , ама нещоо ..
Върви бягай на стадиона по тревата..Рано сутрин или към 8-9 вечерта като почне да се стъмва..Боса..Аз на стадион мога да пробягам около 3 обиколки по тревата (след тва едвам дишам, амаа..), а в даскало 600 метра с 300 зора ги избягах 8-)

DarkKisss
06-26-2009, 10:35
Защо някой трябва да те мотивира ?
Щом си решила си решила .. Кви кремове кви глупости бе момиче?
Един хранителен режим лекичък поне там нали без сладко и такива мазнотии и пакетирани ... Тичай и се занимавай активно със спорт и тва бате няма кво да питаш да се каниш то се решава и се изпълнява и точка!

dimeto007
06-26-2009, 11:35
Според мен тичането вечер може да е по-полезно . Веднага давам пример - ако тичаш вечера премахваш натрупалите се калории през деня ... и като не ти предстой да се храниш всичко вече е израсходено и преработено и склонноста към напълняване намалява :grin: пък и плюс това по лесно се заспива като си уморен .



Когато тичате сутрин хубуу започвате деня пълноценно ама .... през деня който се тъпче с вафлички и тестени изделия къде им израсходва енергията .... особено ако ядете нещо калорично точно преди да си легнете !! :P

nadincety
06-26-2009, 12:04
Абе мацка как така не можеш да се мотивираш.Просто си помисли колко калориики гориш чрез бягането и как можеш да станеш с едно яко телце ако бягаш редовно.Представи си тази гледка, надъхай се, мотивирай исе и почвай да бягаШ.Но не е задължително сутрин, а вечр също е много хубаво да се бяга, вечер може и да няма момчета в даскалото :) Е айде успех и след 2 месеца с по хубаво телце д аси ти пожелавам :)

Много ти благодаря :-) Утре отивам :) Мисля да бягам 3 пъти седмично .. Според вас достатъчно ли е ?
напълно достатъчно! А ти да н си от Силистра случайно? Аз бягах, но вечер и от както времето се развали не съм бягала стана вече 2 седмици :( Иначе по 3 пъти седмично си бягах и е съвсем достатъчно :P За 20 дни премахнах 3 см гръдна, 3см талия и 2 см ханш и то само с тези 3 пъти и с неядене след 18ч ;) Успех

Не съм от Силистра :)

И аз мисля , че вечер е по - полезно и ще видим кога ще бягам .. Може и сутрин и вечер .. Даже вече не ми пука дали има някой .. Утре отивам вече съвсем сериозно :) Вчера щях да ходя , даже бях станала в 5 часа , ама ме заболя адски много корема и се отказах .. Ии така :) Дано утре нямам такива проблеми :) Мерси много на всички :-)

vow
06-28-2009, 11:44
Абе мацка как така не можеш да се мотивираш.Просто си помисли колко калориики гориш чрез бягането и как можеш да станеш с едно яко телце ако бягаш редовно.Представи си тази гледка, надъхай се, мотивирай исе и почвай да бягаШ.Но не е задължително сутрин, а вечр също е много хубаво да се бяга, вечер може и да няма момчета в даскалото :) Е айде успех и след 2 месеца с по хубаво телце д аси ти пожелавам :)

Много ти благодаря :-) Утре отивам :) Мисля да бягам 3 пъти седмично .. Според вас достатъчно ли е ?
напълно достатъчно! А ти да н си от Силистра случайно? Аз бягах, но вечер и от както времето се развали не съм бягала стана вече 2 седмици :( Иначе по 3 пъти седмично си бягах и е съвсем достатъчно :P За 20 дни премахнах 3 см гръдна, 3см талия и 2 см ханш и то само с тези 3 пъти и с неядене след 18ч ;) Успех

Не съм от Силистра :)

И аз мисля , че вечер е по - полезно и ще видим кога ще бягам .. Може и сутрин и вечер .. Даже вече не ми пука дали има някой .. Утре отивам вече съвсем сериозно :) Вчера щях да ходя , даже бях станала в 5 часа , ама ме заболя адски много корема и се отказах .. Ии така :) Дано утре нямам такива проблеми :) Мерси много на всички :-)

до тук тва което прочетох от теб видях че ти си една пълна лигла без да се обиждаш - днес ще бягам, утре ще бягам и накрая се не бяга. Ти си няква комплексарка, която постоянно си измисля някви глупави оправдания - цигани, мастии и тн. Няма да те изяде никой, отивай да бягаш и не си търси оправдания само че то така не става след някоя др година ще станеш някоя освинчена и пак ще те мързи почвай докато му е времето. аз съм момче на 16 и от 4 години всяка вечер си правя по 10 обиколни без почивка през деня бласкам в залата права коремни преси у нас и тн. за теб ще е добре да правиш три серии по три обиколки 3х3 и някоя коремна преса 3х30 и ще напраиш тяло но ако продалжиш да търсиш 'мотивация' и оправдания няма да стане аре и утре да се похвалиш колко обиколни си направила 8)

06-28-2009, 20:34
за бягането нз ама майката на една фр си е купила някво анти целолитно дето са го рекламирали и е дейстжало

dorsichh
06-30-2009, 22:11
ей хора вие по колко време тичате? и колко пъти седмично? :-o

TheGirlNextDoor
06-30-2009, 22:35
аз тичах с една приятелка всяка вечер на стадиона..ама нещо ни домързя напоследък :-D
..та мисля сега ваканцията да бягам пак но ще реша сутрин или вечер : )

terawatt
06-30-2009, 22:42
ей хора вие по колко време тичате? и колко пъти седмично? :-o
Сутрин - по 60мин., всеки ден... Докато в късен следобед - задължително бегови упражнения, и в зависимост от тренировката (експлозивност - спринтове, 2-3 пъти седмично, издръжливост - 45-60мин, 2 пъти седмично).