PDA

View Full Version : Болки под мишниците



Nooby
06-23-2009, 14:08
Тази сутрин, като се сабудих, усетих една странна и много остра болка под мишницата от лявата страна.Нещо като разтягане в една определена точка.Усещам я само, ако си опъна ръката много нагоре.Някакви идеи?

clever
06-23-2009, 21:19
подутина има ли?
опипай добре
ако има топченца значи смятам че е нещо с лимфните възли
ако не-незнам
има ли нещо-зачервено;съмнителен цвят различен от този на кожата на др-те части на тялото
колко време те боли?
отиди при личния си лекар )

Nitroglycerin
06-24-2009, 08:54
Ако наскоро си имал травми по ръцете или корема може да е събрала се гной.Ако си правил лицеви опори предишния ден е мускулна треска ,може и от резки движения да си преразтегнал ,ако в близките няколко дни не мине или пък се образува топче ,трябва да отидеш до личния лекар.

Nooby
06-25-2009, 14:49
Много често правя лицеви опори и като цяло тренирам.Няма никакви външни белези или каквито и да било подутини, наранявания и други.Вече трети ден е така.Пак казвам, след като си стрегна ръката в опънато положение ме боли.Примерно като играя билярд, вратар съм на футбол или просто ставам сутрин и се опъвам.

Nitroglycerin
06-26-2009, 07:29
Много често правя лицеви опори и като цяло тренирам.Няма никакви външни белези или каквито и да било подутини, наранявания и други.Вече трети ден е така.Пак казвам, след като си стрегна ръката в опънато положение ме боли.Примерно като играя билярд, вратар съм на футбол или просто ставам сутрин и се опъвам. Преразтегнато е или пренатоварено ,ако усещаш някакви необичайно твърди бучки (освен сухожилията) трябва да те види лекар ако пък не ще ти мине до седмица.

Nooby
06-26-2009, 11:32
добре, благодаря на всички :)

fenkatakrisi952
06-26-2009, 18:50
Може и да си преметнал някое сухожилие :)

Unique89
06-27-2009, 07:08
Може и нищо сериозно да не е но те съветвам да идеш на лекар,аз имам операция от линфен възел на лявата подмишница,така че се орегледай