PDA

View Full Version : ЖИВОТА Е ГАДЕН!



Love_Boy
06-23-2009, 15:48
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!

Преместена
Punisherrr

Youth_boy
06-23-2009, 16:08
Живота като цяло е готин но погажда гадни номерЦА , не трябва обаче това да те демотивира да го живееш пълноценно взимайки от него с пълни шепи.

bahmaamuvist
06-23-2009, 16:12
Има 2 възможности - да ти мине или да се гръмнеш. Get over it or be a piece of shit loser. Chose

vampirekiss
06-23-2009, 16:17
Гаден е да много пъти съм се убеждавала в това,но все пак той е такъв,какъвто ти си го направиш.Какво да ти кажа-теглиш една майна на мацката и продължаваш напред.Да,тя може да значи много за теб,но заслужава ли го?

Punisherrr
06-23-2009, 17:43
Аа,мацето мечта не е проявило интерес,а... ееми случват се и тези неща :) Не оклюмвай.

ivana0895
06-23-2009, 18:05
горкия, знам какво ти е ... и аз съм тъй , само че аз харесвам едно момче , а той мене не ... преживей гОооОо :) :) :) :-)

Love_Boy
06-23-2009, 18:15
Да й еба мутката майна на курвата! Щом не се интересува от мен много й здраве! Аз гледам напрeд!!!!!!!!!!!!!!!1

CaSsIe
06-23-2009, 18:15
Ще го преживееш :) След няколко месеца ще си намериш друга "голяма любов"

cookie_master
06-23-2009, 18:50
Живота наистина понякога е гаден :( .Но е добре да погледнеш от хубавата страна на нещата-не си струва да й се молиш,защото тя просто не те заслужава 8)

fenasf
06-23-2009, 19:04
:-x тия шматки дето не знаят какво искат

знам че е така....не си сам

Sun4o19
06-23-2009, 19:19
Всичко е гадно, не е само живота :-P :lol:

mysterious93
06-23-2009, 19:22
Да й е** мутката майна на курвата! Щом не се интересува от мен много й здраве! Аз гледам напрeд!!!!!!!!!!!!!!!1

и кво ? кат не те иска и дай да я напсуваме до девето коляно?? ми ти ако си такъв и навън.. колкото по - далеч от теб толкова по - добре!

mOBSCENE
06-23-2009, 19:25
Значи живота ти е гаден само защото едно момиче не те харесва??

Какво да кажа аз..баща ми ме пребива ..крещи ми ,обижда ме ..заплашва ме..Явно иска да се чувства силен ..и си го изкарва на нас с майка ..
аз съм 14 годишно момиче без абсолютно никви психични проблеми ,което е изненадващо ..защото да гледаш как пребиват сестра ти , а ти да си на 5-6 годинки (: или майка ти .. как те нападат с нож ..и то баща ти..Не мисля ,че е нещо нормално!
Неможе нищо да се направи .
И въпреки всичко го обичам.

А ти казваш ,че живота е гаден ..ами аз какво да кажа?
Да се самоубия ли? :smt095
Аман с ваще простотии ..

onebignothing
06-23-2009, 19:40
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!
Напълно те подкрепям, човече. Аз също съм в такова положение. Моят съвет е да си разсейваш вниманието от това в момента, излизай с приятели, живей си живота. Просто не мисли за нея. Съшо така си направи една равносметка, какво си направил ти за нея и какво тя за теб. Така ще разбереш струва ли си да страдаш за нея наистина. :)

MakeMeLaugh
06-23-2009, 19:44
И такива периоди съм имал.
Еми оправил съм се и то много добре, и твоят час ще дойде ;)

Тегли 2 майни на всичко и ще се оправиш :)

ubuntureload
06-23-2009, 20:35
Не се вкарвай в некви тежки филми братле... Слагай си го на kyра и да не ти пука .. всичко си дойде на мястото .... eбeш и бегаш ....

gLoRiToO
06-24-2009, 11:27
Живота е такъв,какъвто си го направиш ти!Ти сам трябва да си взимаш важните решения,сам трябва да се научиш да се справяш със трудностите.И това че момичето в ковто си бил влюбен,не споделя чувствата ти,не трябва по никакъв начин да ти разваля предствата за живота,защото когато срещнеш друго момиче,което да ет обича ще видиш че не е толкоз гаден...

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:08
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!


горкия, знам какво ти е ... и аз съм тъй , само че аз харесвам едно момче , а той мене не ... преживей гОооОо :) :) :) :-)

На това му казват - твърд намек ! :D

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:09
Живота е такъв,какъвто си го направиш ти!Ти сам трябва да си взимаш важните решения,сам трябва да се научиш да се справяш със трудностите.И това че момичето в ковто си бил влюбен,не споделя чувствата ти,не трябва по никакъв начин да ти разваля предствата за живота,защото когато срещнеш друго момиче,което да ет обича ще видиш че не е толкоз гаден...

Така е при теб, но ти избираш от двама, а той от николко :? Или бъркам :?

jghgh
06-24-2009, 12:54
Живота е такъв,какъвто си го направиш ти!

Пак клишетата.
Ти и да си го твориш хубав и удобен, все някога на всичкото щастие ти се изсира и една чайка, нали баланс трябва да има ;)


Не винаги можем да си "правим" живота "такъв, какъвто го искаме". Аре моля. Понякога седим със скръстени ръце и дори колкото повече действаме, повече разваляме.
Разбира се, болката трябва да мине, аз това го знам много добре. Когато все още си й в плен, много трудно е да се "стегнеш", да си "вземеш" живота в ръце и да почнеш да го "правиш" такъв, какъвто ...бла бла.
Отдай се на емоцията, просто я изживей.
Като ти поолекне,да, стегни се. Но ти казвам че ако сега почнеш да се юркаш с недоизживяна емоция, малко трудно изобщо нещо ще съградиш.
Искам просто да тикажа да не потискаш вътре в себе си емоциите, да се самонавиваш, etc.
Преживей страданието, преодолей го (: Във всеки случай ще ти трябва да се стегнеш, но направи крачката към съвземане когато си готов. Другото са някви шашми, ала баланици. То не е да ти плаче душата, но всеки да бърза да те прати да вършиш някакви дела, да "се стягаш", "да не му мислиш", когато ти само това праиш.
Чакай да се успокоиш и давай напред към новия живот ;) В добра кондиция ще си го градиш,човек се променя, израства. Следващия път заследващото момиче може пък изобщо да не ти пука.

Love_Boy
06-24-2009, 14:19
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!


горкия, знам какво ти е ... и аз съм тъй , само че аз харесвам едно момче , а той мене не ... преживей гОооОо :) :) :) :-)

На това му казват - твърд намек ! :D

Ще го имам предвид! :D :D :D :-) :D :D :D

Extremescream
06-24-2009, 15:21
Хората са гадни.В живота се справят най-издръжливите.Приеми го и напсувай тази мома,ако ще ти стане по-добре,ама нещо много ме съмнява....

inasne
06-28-2009, 22:05
Ей,човече,не спичай!След време ще видиш,че ще си имаш някоя нова любов..споделена. :)

chikidjiqta
06-28-2009, 22:11
Значи живота ти е гаден само защото едно момиче не те харесва??

Какво да кажа аз..баща ми ме пребива ..крещи ми ,обижда ме ..заплашва ме..Явно иска да се чувства силен ..и си го изкарва на нас с майка ..
аз съм 14 годишно момиче без абсолютно никви психични проблеми ,което е изненадващо ..защото да гледаш как пребиват сестра ти , а ти да си на 5-6 годинки (: или майка ти .. как те нападат с нож ..и то баща ти..Не мисля ,че е нещо нормално!
Неможе нищо да се направи .
И въпреки всичко го обичам.

А ти казваш ,че живота е гаден ..ами аз какво да кажа?
Да се самоубия ли? :smt095
Аман с ваще простотии ..


на твое място
1.напивам се
2.зимам 1 тръба
3.ядосвам го да ме набие
4.викам чичо ушев да го бият в районното
5.кът се прибира с тръбата у главата да се научи
6.отивам по кучки 8-)

DesTin3d
06-29-2009, 00:30
vsqko mom4e moje da tragne s vsqko momi4e ... bil sam svidetel na tva i dori ot opit moga da ti go kaja :-D ... no prosto trqbva da nacelish pravilniq podhod !!! (sorry za latineca nqmam instalirana kirelica)

w1splol
06-29-2009, 10:54
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!
QQ

profear
06-29-2009, 17:48
само 1 ще кажа и то е: EvErYtHiNg SUCKS !!! :smt097 :smt097 :smt097

Krasencety
06-29-2009, 17:54
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!

Преместена
Punisherrr

Разбирам те напълно, че ти е криво, защото съм същата, но замисли се..сега казваш, че живота е гаден..след седмица си намираш друго момиче и всичко пак е розово...Не съм ли права? Има и лоши моменти...всичко ще се оправи..горе главата! :-)

rosko_bosko
06-29-2009, 18:31
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!

Преместена
Punisherrr
спокойно ,всичко се връща ;)

KroGh
06-29-2009, 18:48
и аЗ се присъединявам към клуба на razoчарованите..Къф е тоя живот..кучета го яли!!!обичаш,обичан си,и след 2 год и половина ти казват,че нЗ дали те обичат или са просто привързани към теб.И За кво?Само после да има страдание.Айде здраве да е.Заради такива момичета остават все по-малко свестни момчета.

ifilin4ica
06-29-2009, 19:26
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!


Има и други като теб....например момче, което супер много ме харесваше, казваше, че ме обича...а аз...го отрязах...
Не си бяхме писали повече от година и сега(преди около месец) му се извиних и сега сме в чудесни отношения. Всичко се забравя рано или късно...сега няма да ме разбереш, защото си ядосан, но е така. А знаеш ли...тя може да осъзнае грешката си и да разбере какво изпуска :)
Не се отчайвай :)

Aniiiii
06-29-2009, 19:33
Живота не е гаден - той е такъв какъвто ние си го направим .. Само погледни от хубавата страна на нещата :wink:

Kostadin_682
06-29-2009, 20:29
Наскоро разбрах какво е чувството да искаш да си с едно момиче много, много ама много, а за нея да си нищо. За тези които си спомнят темата която пуснах преди 5 дена.
ЖИВОТА Е ГАДЕН!

Преместена
Punisherrr
ТИ са ли разбра? :?

kypo
06-29-2009, 20:55
а, гаден... добре си е, скоро ще видиш че има още купища жени, коя от коя по-красиви и готини от оная

beb4yy
06-29-2009, 21:24
ех и нашто с тая любов не е лесно така е :)

balsamaa
06-29-2009, 21:25
и при мене така стана отрязаха ме за пореден път ...... то вече почна да писва