PDA

View Full Version : Запознанство ... Развитие



Evanescense
06-23-2009, 18:08
Как се запознахте с гаджето си? По какъв начин? По кое време ? Сами или чрез някой и т.н. Как вървяха първите дни от запознанството Ви. Колко време след като се запознахте тръгнахте? Какво помислихте за него/нея в първия момент? Веднага ли я/го харесахте и всичко друго около запознанството Ви ? Влобще как се развиха нещата ? :)

Lady_AMG
06-23-2009, 18:25
Запознах се с моя приятел през пролетта преди три години- тогава той излизаше с една моя приятелка. Искаше да ме впечатли заради нея, защото мнението ми беше важно за нея и той ми целуна ръка. След известно време приятелката ми реши, че не иска между тях да има нищо, беше се влюбила в друго момче и той се добра до мен да ме разпитва. Някакси станахме много близки и се влюбихме. Пазихме го в тайна, защото въпреки че тя нямаше чувства към него знаех , че ще се расърди. Аз го харесах още като го видях, но дадох воля на чувствата си по-късно. В последствие заминахме тайно на море без никой да знае, че сме заедно ииии като се върнахме заедно беше изненада за всички. Приятелката ми се расърди, но после и мина и ето вече три години сме си заедно :)

smiirnoff
06-23-2009, 18:54
ами запознахме се в интернет , в един сайт за запознанства. Той имашe една много сладурска снимка като вожд и аз му написах коментар ;д. Той също ми написа нещо и това беше. След 1 седмица видях , че пак ми е писал и аз му отговорих .. писахме си вечерта в сайта , след това преди да си легна той ми поиска скайпа. След това продължихме да си пишем в скайп. Това се случи началото на юли миналата година ( 2008 ) ;д. :) След няколко месеца решихме да се видим ( тук спестявам доста подробности ;д ) , видяхме се на 20 ноември // тогава и тръгнахме , разбира се имаше и целувка ;д // В първия момент , малко се шашнах като го видях ( защото беше с няква шапка и една жълта раница ;д ) , но след това веднага се харесахме ;д. Беше една доста хубава , но и странна вечер ;д ( разбира се имаше и гафове , но имаше и доста хубави моменти ;д ) .. и така до днес сме си заедно ( 7 месеца ) , и сме много щастливи ;д :smt008 8-)

Evanescense
06-23-2009, 19:27
ами запознахме се в интернет , в един сайт за запознанства. Той имашe една много сладурска снимка като вожд и аз му написах коментар ;д. Той също ми написа нещо и това беше. След 1 седмица видях , че пак ми е писал и аз му отговорих .. писахме си вечерта в сайта , след това преди да си легна той ми поиска скайпа. След това продължихме да си пишем в скайп. Това се случи началото на юли миналата година ( 2008 ) ;д. :) След няколко месеца решихме да се видим ( тук спестявам доста подробности ;д ) , видяхме се на 20 ноември // тогава и тръгнахме , разбира се имаше и целувка ;д // В първия момент , малко се шашнах като го видях ( защото беше с няква шапка и една жълта раница ;д ) , но след това веднага се харесахме ;д. Беше една доста хубава , но и странна вечер ;д ( разбира се имаше и гафове , но имаше и доста хубави моменти ;д ) .. и така до днес сме си заедно ( 7 месеца ) , и сме много щастливи ;д :smt008 8-)



почти като нас, браво 8)