PDA

View Full Version : Уморен/но енерджи :D



Xanibal
06-23-2009, 18:39
Здравейте,


аз съм си дебел като за начало на 17 съм и са си паза някаква диета и ям без хляб,и сладкото съм намалил ама си взимам от време на време,също така ходя на фитнес по 1 час на ден общо към 3 пъти в седмицата ,защото нямам свободно време...та така нещо се чувствам нон стоп уморен лягам си към 1 часа обикновенно и ставам 7 за даскало,в даскало спя още 1 час и пия по 2 кафета на ден,щото направо ще припадна и нон стоп ми се спи,според вас от какво е :?

propertyofaoi
06-23-2009, 19:29
Не знам, според мен режима ти е прекалено натоварен.. :( Гледай да си почиваш повече когато ти остане време :)

silver_moon
06-23-2009, 19:31
ми първо - спи повече, 6 часа сън не са достатъчни, пробвай като се прибереш пт даскало да легнеш за час-два
второ - виж колко калорий приемаш и колко изразходваш, ако разликата в голяма, умората се дължи на това. Почни да приемаш малко повече въглехидрати и виж как ще ти се отрази това :)

Xanibal
06-23-2009, 20:13
мразя да спя по обяд,но може и да пробвам,събота и неделя спя минимум от 3х презноща до 2 следобяд 8-)
а колкото до калорийте,нямам представа колко взимам и колко изразходвам,казах ви не ям хляб,гледам да се въздържам от сладкото и когато се сетя си пия по 1.5л. вида...на фитнес,правя за крака,ръце,корем когато се сетя а когато си нямам работа в нас си правя 20 минутна тренировчица...

DivoTo_KoTe
06-23-2009, 20:16
Запиши се на някакъв спорт.


Не съм сигурна,но от фитнеса за крака,ръце и т.н не ти ли се оформят бицепси и трицепси :lol: демек не отслабваш? Няма ме мн в тия неща,така,че може да бъркам.По-опитните да ме оправят

Seducti0n
06-23-2009, 20:30
Запиши се на някакъв спорт.


Не съм сигурна,но от фитнеса за крака,ръце и т.н не ти ли се оформят бицепси и трицепси :lol: демек не отслабваш? Няма ме мн в тия неща,така,че може да бъркам.По-опитните да ме оправят

8-) внимавай какво си пожелаваш

:lol: :lol:

по темата-може би наистина не ти е достатъчно съня
и
това го казва човек, който спи още по-малк, хах

qwertz
06-23-2009, 20:58
По-опитните да ме оправят
Няма проблеми !
И аз последните дни от даскалото (8ми клас, вече свършихме) винаги лягам в 2-3 и ставам в 6:30.Но след като се приберях сядам да гледам нещо на ТВ и вкарвам супер добър сън.Спри се за 10 минути и ще видиш как ще заспиш, въпреки ,че е обяд (примерно).

j_adore2
06-24-2009, 08:31
Гледай да ядеш повече плодове и зеленчуци,че в жегите е много лошо .. Пък и още малко свършваме у-ще и няма да ти се налага да ставаш в 7 и мисля че всичко ще се оправи.Нормално е в кеая на учебната година всеки е насъбрал умора.

tItEufFf
06-24-2009, 10:44
И аз бях така и имах един кошмарен период. Спеше ми се нон-стоп, нямах желание за нищо. Просто трябва да се спи повече. Аз си лягам преди 11, защото иначе на другия ден съм като парцал. Дори и да си легнеш в 1 и да спиш колкото си искаш, пак ще ти е уморено. Вечерния сън е най-важния!