PDA

View Full Version : Национална кампания "продавайте вота си"



YouNeedLobotomy
06-23-2009, 22:53
Така поне сме сигурни, че ще си платят. А и всъщност продавайки гласа си, не продаваме избора си. Ние избираме купувача.
Поради факта, че всеки, който не продава гласа си спестява пари на политици и демонстрира уважени към институцията, стигам до извода, че ако не продадеш вота си, то ти си лош българин. Бъдете патриоти!
Друг плюс е, че ако много хора продават вота си, то ще се стигне до момент, в който купилия повече гласове ще дойде на власт. Цената на гласа ще се вдигне защото хората ще гласуват, за който предлага повече. И така в крайна сметка няма да е изгодно да ставаш политик, с цел лично облагодеталстване и на власт ще идват хора с идеи.
Както и да го погледнем продаването на гласа ни е едно благородно дело.
Бъдете добри българи! Продавайте гласа си всеки път!

Темата е преместена от - hottie

Tempest
06-23-2009, 23:43
1. Темата не е за тук...
2. Адски тъпа такава...
3. Замисли се какви глупости говориш!
4. Гледай реално - България никога няма да се оправи :P

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 00:04
1. Темата не е за тук...
2. Адски тъпа такава...
3. Замисли се какви глупости говориш!
4. Гледай реално - България никога няма да се оправи :P



Ох...
1. Темата е за тук защото тук сте най-тъпи и най-подходящи за социални експерименти.
2. Ти си адски тъп и неможеш да осъзнаеш моралното значение на темата.
3. Аз съм бати пича.
4. Аз съм бати пича.

Tempest
06-24-2009, 00:14
за първите 2 си прав, за 3 и 4 може да поспорим... :razz:

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 00:21
за първите 2 си прав, за 3 и 4 може да поспорим... :razz:


За да има смисъл да споря с теб първо трябва да дадеш признак на сложна нервна дейност. Ти не даваш.

Tempest
06-24-2009, 00:27
мога да ти кажа, че в момента няма мозъчна дейност в мене и въобще не вдявам за кво ми говориш

fc
06-24-2009, 00:38
за първите 2 си прав, за 3 и 4 може да поспорим... :razz:


За да има смисъл да споря с теб първо трябва да дадеш признак на сложна нервна дейност. Ти не даваш.
Ехе, какви сложни изрази ползваш, къде сме тръгнали с тебе да спорим?

Tempest
06-24-2009, 00:41
а, говори и той.. елементарни раоти, ама ме мързи да споря с нехранимайковци :D

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 01:02
за първите 2 си прав, за 3 и 4 може да поспорим... :razz:


За да има смисъл да споря с теб първо трябва да дадеш признак на сложна нервна дейност. Ти не даваш.
Ехе, какви сложни изрази ползваш, къде сме тръгнали с тебе да спорим?

Оу не. Сложните изрази нямат нищо общо. Просто вие сте малоумни и не умеете да намирате елементарни логически връзки. Не бихте могли да спорите, с който и да е друг дори да е на вашето интелектуално ниво. Можете да разменяте заучени фрази, но нищо повече.

Tempest
06-24-2009, 01:12
ох да, а ти си най-умния, ти си интелигенцията... от теб трябва да гледа днешната младеж... или тя вече гледа от теб, щото, както гледам, деградираме :(

Aicken
06-24-2009, 06:18
за първите 2 си прав, за 3 и 4 може да поспорим... :razz:


За да има смисъл да споря с теб първо трябва да дадеш признак на сложна нервна дейност. Ти не даваш.


ти си супер пич , аз не искам да спорим просто искам да ти ебa путkата майчина в устата :)

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 06:56
ох да, а ти си най-умния, ти си интелигенцията... от теб трябва да гледа днешната младеж... или тя вече гледа от теб, щото, както гледам, деградираме :(



Наистина не казах това.
Казах, че ти си много тъп. Казах и че 99% от хората тук сте много тъпи. Но не съм казвал, че съм много умен.
Но все пак е абослютно нормално сред някои глупав колкото вас аз да изглеждам умен.

Ilikeliljon
06-24-2009, 07:56
Хм, защо ли ми се струва, че прекаляваш с обиждането, надали ти си изчел всичко на света, че да се смяташ за най-умния. В някоя насока можеш да знаеш повече, в друга по-малко. Не знам другите каква логическа връзка трябва да се направи, ама самия факт, че си съгласен с продаването на гласове говори за нивото на моралата и интелигентността, защото не можеш да разбереш, че именно така те вкарват в мрежаат на игричките и ти се оказваш поредната жертва :? :?

kindergarden
06-24-2009, 08:14
браво браво как само го нацелииииииии (раздела)

Python5
06-24-2009, 09:29
Така поне сме сигурни, че ще си платят. А и всъщност продавайки гласа си, не продаваме избора си. Ние избираме купувача.
Поради факта, че всеки, който не продава гласа си спестява пари на политици и демонстрира уважени към институцията, стигам до извода, че ако не продадеш вота си, то ти си лош българин. Бъдете патриоти!
Друг плюс е, че ако много хора продават вота си, то ще се стигне до момент, в който купилия повече гласове ще дойде на власт. Цената на гласа ще се вдигне защото хората ще гласуват, за който предлага повече. И така в крайна сметка няма да е изгодно да ставаш политик, с цел лично облагодеталстване и на власт ще идват хора с идеи.
Както и да го погледнем продаването на гласа ни е едно благородно дело.
Бъдете добри българи! Продавайте гласа си всеки път!
В кое село си учил математика бе пич, 'щото сметката ти хич не излиза. Искрено се надявам да се окажеш от турски/ромски произход, но нещо ми подсказва, че нямам такъв късмет, затова съм длъжен да допусна, че обществото ни наистина е деградирало до такова ниво.

П.П. Слабо ме притеснява факта, че ще продадeш гласа си ... моя ще изравни дисбаланса, който твоя ще окаже ;).

selens
06-24-2009, 09:46
И защо го пишеш във тийн форум :lol: Тук повечето няма да могат да гласуват защото нямат 18 .. 8-)

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 09:49
Хм, защо ли ми се струва, че прекаляваш с обиждането, надали ти си изчел всичко на света, че да се смяташ за най-умния. В някоя насока можеш да знаеш повече, в друга по-малко. Не знам другите каква логическа връзка трябва да се направи, ама самия факт, че си съгласен с продаването на гласове говори за нивото на моралата и интелигентността, защото не можеш да разбереш, че именно така те вкарват в мрежаат на игричките и ти се оказваш поредната жертва :? :?


Не се смятам за много по-умен от вас защото съм умен. Смятам се за много по-умен от вас защото вие сте тъпи.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 09:50
Така поне сме сигурни, че ще си платят. А и всъщност продавайки гласа си, не продаваме избора си. Ние избираме купувача.
Поради факта, че всеки, който не продава гласа си спестява пари на политици и демонстрира уважени към институцията, стигам до извода, че ако не продадеш вота си, то ти си лош българин. Бъдете патриоти!
Друг плюс е, че ако много хора продават вота си, то ще се стигне до момент, в който купилия повече гласове ще дойде на власт. Цената на гласа ще се вдигне защото хората ще гласуват, за който предлага повече. И така в крайна сметка няма да е изгодно да ставаш политик, с цел лично облагодеталстване и на власт ще идват хора с идеи.
Както и да го погледнем продаването на гласа ни е едно благородно дело.
Бъдете добри българи! Продавайте гласа си всеки път!
В кое село си учил математика бе пич, 'щото сметката ти хич не излиза. Искрено се надявам да се окажеш от турски/ромски произход, но нещо ми подсказва, че нямам такъв късмет, затова съм длъжен да допусна, че обществото ни наистина е деградирало до такова ниво.

П.П. Слабо ме притеснява факта, че ще продадeш гласа си ... моя ще изравни дисбаланса, който твоя ще окаже ;).



Моя няма да доведе до дисбаланс.
Всички купуват гласове => е абсолютно без значение дали го продаваш или не.

Ilikeliljon
06-24-2009, 09:55
Хм, защо ли ми се струва, че прекаляваш с обиждането, надали ти си изчел всичко на света, че да се смяташ за най-умния. В някоя насока можеш да знаеш повече, в друга по-малко. Не знам другите каква логическа връзка трябва да се направи, ама самия факт, че си съгласен с продаването на гласове говори за нивото на моралата и интелигентността, защото не можеш да разбереш, че именно така те вкарват в мрежаат на игричките и ти се оказваш поредната жертва :? :?


Не се смятам за много по-умен от вас защото съм умен. Смятам се за много по-умен от вас защото вие сте тъпи.

Хахахаха нали знаеш, че умния никога не казва, че е такъв, той просто си го показва, не виждам обаче ти с какво го показваш :? :? :? Сега какво ще кажеш, че коефициента ти на интелигентност е 160 ли 8-) 8-) 8-)

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 10:10
Хм, защо ли ми се струва, че прекаляваш с обиждането, надали ти си изчел всичко на света, че да се смяташ за най-умния. В някоя насока можеш да знаеш повече, в друга по-малко. Не знам другите каква логическа връзка трябва да се направи, ама самия факт, че си съгласен с продаването на гласове говори за нивото на моралата и интелигентността, защото не можеш да разбереш, че именно така те вкарват в мрежаат на игричките и ти се оказваш поредната жертва :? :?


Не се смятам за много по-умен от вас защото съм умен. Смятам се за много по-умен от вас защото вие сте тъпи.

Хахахаха нали знаеш, че умния никога не казва, че е такъв, той просто си го показва, не виждам обаче ти с какво го показваш :? :? :? Сега какво ще кажеш, че коефициента ти на интелигентност е 160 ли 8-) 8-) 8-)



Това имах предвид. Първо никъде не казах, че съм умен. Казах, че съм по-умен от вас, а това не е трудно защото таборетката ми е по-умна от вас.
Освен това не си прав. Никой интелигентен човек не бива да страда от скромност.

marry
06-24-2009, 10:16
табОретката ми е по-умна от вас.

Хванахме ли те...

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 10:32
табОретката ми е по-умна от вас.

Хванахме ли те...




Това е огромна морална победа за теб. Браво.

marry
06-24-2009, 11:18
Така е.

Water_lili
06-24-2009, 11:20
идеята е супер тъпа и на практика никога няма да може да се реализира да не говорим ,че ти сам си противоречиш:

хората винаги ще избират този ,който плаща най- добре, а това в Бг определено не са тези с добрите идеи , а мутринте, наркобосовете.... или с други думи всички пионки от времето на комунизма... по този начин единственото което ще постигнеш е да вдигнеш цените на гласовете, което пък ще доведе до още по- голяма корупция в правителството, за да си избият разходите.... и точно по този начин в правителството ще влезнат точно хората ,които си гонят личните интереси и изобщо няма да им пука за народа, защотот при другите избори пак ще ги купят....... :? непростимо е ,че има толкова елементарни хора,които дори не се замислят за последствията от действията си

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 12:07
Добре хора вашата способност за улавяне на иронията е невероятна.
Наистина впечатлявате ме все повече...

w0sh
06-24-2009, 12:46
аз продадох гласа си.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 13:11
Мамин златен, кой те излъга теб, че си умен?

Последно темата иронична ли е или сериозна? Вярваш ли си или вече осмисли, че си писал глупости и се опитваш да се измъкнеш?


ПП. Начина ти на изразяване е впечатляваш - имаш бъдеще като асансьорен техник, шофьор на такси или полицай. :)



О да. Бях абсолютно сериозен и продължавам да пропагандирам гордо идеята си.
И за пореден път. Не съм казвал, че съм умен. Казах, че вие сте малоумни. ЗА БОГА!

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 13:18
Мамин златен, кой те излъга теб, че си умен?

Последно темата иронична ли е или сериозна? Вярваш ли си или вече осмисли, че си писал глупости и се опитваш да се измъкнеш?


ПП. Начина ти на изразяване е впечатляваш - имаш бъдеще като асансьорен техник, шофьор на такси или полицай. :)



А иначе определено ми е трудно да се изразявам нормално при вас.
Трябва да избягвам всякакви по-сложни изрази и определено да стоя далече от иронията или сарказма. Поне ако искам да ме разберете.

UnaBletoLoVeU
06-24-2009, 15:42
Най-страшно е когато простите хора си правят кривата сметка, налагат я и като се появи някой умен да му каже що за нелепи и смешни неща говори, то този персонаж, решил, че е гениален, започва лудо да псува...

Голяма глупост е тая тема, а ти си не по-малко некадърен.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:11
Браво, браво... велик си - важното е, че гордо седиш зад една доста гениална идея, която е родена от един адски напредничав ум.

Всички останали са прекалено посредствени, за да успеят да схванат ромската красота на идеята, да продадеш гражданските си права, да продадеш мнението си и да се ръководиш мнението си от пазара. Има нещо гениално, нещо впечатляващо в гордостта от продадените принципи, или може би е нещо магистрално да си продадеш гъза на този, който дава най-висока цена.

Естествено пред всеки недостатъчно велик мислител би изникнал въпроса, а дали факта, че този който ми дава най-добра цена заслужава да ме управлява? Тези средства дали не са в резултат на това, че той вече ме е окрал и ще ме окраде още повече? Не знам... те глупавите хора са твърде ограничени, за да надскочат собствените си притеснения и да гледат достатъчно надалеч, за да видят цялата картина. :)

Но все пак съм спокоен, че има и умни хора, какъвто си и ти, които да раждат подобни напредничави идеи, които да ни върнат в робовладелческия строй, като въведат най-абсурдният имуществен ценз, който някога е бил налаган...

Моля, продължи да се изразяваш просто, а иронията и сарказма направо ги забрави, защото твоят блестящ ромско ум е прекалено напредничав за нас и без да се впускаш в оплетените лабиринти на речта. :)





Няма да говоря политически безумия защото не схващам нищо от политика.
Преди три дни пуснах тема за правата на щраусите. Отново имаше малоумници, които започнаха да ми обясняват колко глупава е темата. И да действително сарказма и иронията се оказват все по оплитащи за вас.
А освен туй върху теб не рефлектира ни най-малко кой управлява. Защото всички управляват по еднакъв начин. Хората, които са способни да внесат промени не се занимават с нещо скучно колкото политиката.
На никои талантлив не би му хрумнало да се занимава с управление. Хората които искат да управляват го правят заради лични блага. Така или иначе до властта не трябва да се допуска никой, който иска да управлява. Дали ще продадеш вота си или ще го дадеш няма никакво значение, защото правата ти ще бъдат потъпкани. Не сме излизали от робовладелския строй.
Вече след всяко мнение ще слагам "мнението е сериозно" или "мнението не е сериозно" , за да схващате.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:17
От доста неща не разбираш... едно от тях е комуникацията, а друго е трезвата самооценка :)



Допрочети горния пост.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:34
Много интересно виждане, но и много грешно...

Прав си само за едно - Който е достоен да управлява - не иска, който иска да управлява - не е достоен. Мисля, че беше мисъл на Аристотел...


Изборът на управленец е общественото волеизявление за това кой ще контролира процесите на вземане на решение, ще съблюдава изпълнението им и съответно ще носи политическата воля и отговорност за това. Принципно е най-лесно да кажем, че всички са еднакви и да си спечелим уважението на другарите по чашка в кварталната кръчма, които да те похвалят до тук, но...

това си остава на ниво кварталната кръчма и хора с основно образование, а съжденията ти са описани преди повече от 100 години от Алеко Константинов и даже може да се припознаеш в един доста печално известен литературен герой ("Всички са маскари").

Продавайки вота си, ти се отказваш обаче от своите граждански права и свободи, което автоматично ти отнема и правото да се оплакваш от начина на управление, защото ти не си го избрал, а продал. :)

Хубаво ли е да продадеш собственото ти мнение, колкото и да е незначително?





Първо защото съм сигурен, че половината все още са обедени, че съм зад крайната идея ЗА ПРОДАВАНЕ НА ГЛАСА! Не съм темата е иронична. Затова я пуснах в любов.
Второ факта, че продаваш гласа си съвсем не те лишава от възможността да говориш против властта. Навярно ще твърдите, че е неморално и така нататък, но няма нищо неморално в това. Вярно, е че не всички са еднакви. Но тези, които ще спечелят винаги ще са еднакви. Демокрацията в целия свят го показва от самото си зараждане.

Canis_Dirus
06-24-2009, 17:37
Същия тоя литературен герой стана депутат с помощта на едни индивиди, на които просто не им пукаше, кой ще ги управлява. Днес подобни индивиди има не само по селските кръчми - те отдавна изпълзяха от там и се пренесоха в "големио град". И се размножиха.
Тези хора се известни с тесния си мироглед. Всеки има неща, от които не се интересува. Така тези хора не се интересуват от управлението на страната, но нямат нищо против да изкарат пари от този "неинтерес".
От нечия гледна точка е неправилно, неморално и безпринципно, но те са прави са себе си.


Можеш да продадеш гласа си и без да имаш принципи. Продаваш безразличието си и получаваш добра цена, защото не осъзнаваш, колко ти струва това безразличие.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:45
Всъщност преливаме от пусто в празно... Авторът на темата има проблеми с комуникацията, с изразните средства и със самооценката.
Темата отново се оказа, че е иронична... след малко като измисли какво да отговори - пак ще стане най-умният наоколо. :)



О боже. Аз съм най-умният наоколо. И това не пречи на темата да е иронична.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:48
Можеш да продадеш гласа си и без да имаш принципи. Продаваш безразличието си и получаваш добра цена, защото не осъзнаваш, колко ти струва това безразличие.



Всъщност можеш да продадеш гласа си и да имаш принципи. Така поне знаеш, че ще си платят, за да те окрадат. Иначе просто ще те окрадат.
За който и да гласуваш не променяш нищо с вота си.
Осъзнавам колко абсурдно звучи И ТОВА НЕ Е ПОЛИТИЧЕСКА ПРОПАГАНДА!!! Темата е абсолютно иронична. Сарказъм относно безсилието на обикновенния човек.
Няма да продам гласа си защото ме мързи да се занимавам въобще за тези десет или там колкото дават лева. Но иначе дали гласуваш или дали продаваш гласа си няма значение. Или те лъжат, че ще има промяна без да ти дават десет лева. Или ти дават десет лева и те лъжат, че ще има промяна.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:50
Не пречи, просто отбелязвам, че се въртиш като фурнаджийска лопата и избягваш дискусия, която да покаже дали си толкова умен, а ние сме чак толкова малоумни, както смело твърдиш.

Досега сме получили от теб:

1. Иронична тема
2. около 20 изявления, че ти си доста над нашето ниво
3. доста клиширани отговори, които са на нивото на разсъжденията на деветокласник в час по литература

:)




Дискусия на каква тема избягвам? Намирам за жалко да говоря за политически убеждения по форум, но самия факт, че се занимавам с писането в такъв форум ме прави жалък(почти колкото останалите участници) тъй, че съм съгласен да спорим. Коя страна трябва да заема защото ще излеза прав, която и да е.

Canis_Dirus
06-24-2009, 17:52
Моето момче, като започнеш да правиш секс, ще разбереш, каква е разликата между секса за пари и безплатния. ;)

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 17:54
Моето момче, като започнеш да правиш секс, ще разбереш, каква е разликата между секса за пари и безплатния. ;)




До колкото съм запознат от далечните слухове за секса той следва да се прави за удоволствие, трябва да се прави с човек, койтощо годе познаваш и е добре нито един от практикуващите го да не експлоатира другия. Явно, е че секса няма нищо общо с политиката.

Canis_Dirus
06-24-2009, 17:56
До колкото съм запознат от далечните слухове за секса той следва да се прави за удоволствие, трябва да се прави с човек, койтощо годе познаваш и е добре нито един от правещите го да не експлоатира другия. Явно, е че секса няма нищо общо с политиката.

Ако виждаш себе си, като добитък експлоатиран от стопанина си, това е защото си се продал на него на пазара. Кофти тръпка.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:00
Продължаваме с разсъжденията на самонабедилия се за умник.

Нихилизъм, който се опитва да прикрие чрез сарказъм, а всъщност всичко е една съвсем тривиална и откровена глупост. :)

За който и да гласуваш - не променяш нищо с вота си. Така е, ти сигурно би казал, че не променяш нищо - не, променяш живота на семействата и близките на 240 депутата, които ще заживеят значително по-добре.

Факт...

Всъщност най-лесния пример е с АЕЦ Белене - едните искат да го построят, а други искат да се прекрати и да минем на вятър, слънце, вода и биогорива. Твоят глас няма значение, но гласовете на много хора, които са избрали едната алтернатива - гласувайки за дадената ПП и съответно за нейните идеи (или политико-икономически интереси), вие променяте нещо. Примерно отказваме се от АЕЦ и тръгваме да търсим кой ще насади достатъчно биомаса - ето, че някой започва да изкупува земя (още селяни идват в София, продали нивите си, за да си купят панелка), купува техника (Киров няма нужда пак да си инсценира отвличането), наема хора (няколко уморили се от натоварения градски живот се връщат на село) и т.н.


Ето, че има промяна..


Не, наистина е по-умно да повтаряш цял живот, че всички са маскари и да се правиш на умен. :)



Първо. Не казах, че съм умен никъде. Казах, че вие сте тъпи.
Второ. Навярно си прав.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:03
До колкото съм запознат от далечните слухове за секса той следва да се прави за удоволствие, трябва да се прави с човек, койтощо годе познаваш и е добре нито един от правещите го да не експлоатира другия. Явно, е че секса няма нищо общо с политиката.

Ако виждаш себе си, като добитък експлоатиран от стопанина си, това е защото си се продал на него на пазара. Кофти тръпка.



Ти си експлоатиран независимо дали си продал вота си.
И продавайки вота си не продаваш себе си. Имаш същата свобода каквато си имал и преди това. И каквато си имал винаги. Като изключим крайни партии с нови крайни идеи нромалния човек не усеща реална промяна.
Не казвам, че крайните партии са добри. Те са по-голямото лошо. Но, за когото и от останалите да гласуваш реална разлика няма да усетиш.

Canis_Dirus
06-24-2009, 18:06
Ти си експлоатиран независимо дали си се продал.

Може би. Но винаги имам правото да се изправя и да им го кажа в очите, защото не съм им длъжен за това, че са ми дали 10 лева.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:09
Ти си експлоатиран независимо дали си се продал.

Може би. Но винаги имам правото да се изправя и да им го кажа в очите, защото не съм им длъжен за това, че са ми дали 10 лева.



Ти си експлоатиран независимо дали си продал вота си.
И продавайки вота си не продаваш себе си. Имаш същата свобода каквато си имал и преди това. И каквато си имал винаги. Като изключим крайни партии с нови крайни идеи нромалния човек не усеща реална промяна.
Не казвам, че крайните партии са добри. Те са по-голямото лошо. Но, за когото и от останалите да гласуваш реална разлика няма да усетиш.



В началото ме домързя да ти отговарям по-обстойно. Няма да продам гласа си. Не за друго просто не ми се занимава. А правото да им го кажеш го имаш винаги. Независимо дали са ти дали десет лева или не запазваш свободата на словото си.

Scrat
06-24-2009, 18:10
И продавайки вота си не продаваш себе си. Имаш същата свобода каквато си имал и преди това.


Чакай малко, нали темата беше ебавка, сега пък къде се хвърли да си защитаваш глупостите от първия пост???

П.С. Сега покрай ваканцията има доста забавни теми, явно много хора си нямат работа :Д.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:12
И продавайки вота си не продаваш себе си. Имаш същата свобода каквато си имал и преди това.


Чакай малко, нали темата беше ебавка, сега пък къде се хвърли да си защитаваш глупостите от първия пост???

П.С. Сега покрай ваканцията има доста забавни теми, явно много хора си нямат работа :Д.




Темата е ебавка защото съм далеч от идеята да защитавам подобни крайни тези и да ги приемам за истинни. Основния въпрос на темата в случая е има ли разлика за кой гласуваш.
Всъщност единствената причина да продължавам, е че вече се наех и сега ме гложди ако не отговарям когато виждам ясен и логичен отговор.

Canis_Dirus
06-24-2009, 18:15
Темата е ебавка защото съм далеч от идеята да защитавам подобни крайни тези и да ги приемам за истинни. Основния въпрос на темата в случая е има ли разлика за кой гласуваш.

И какво ще рече крайна партия? Разлика няма да усетиш в рамките на 800 дни. Разликата ще я усетиш след няколко години.

Вземи за пример САЩ - там има две значими партии - демократи и републиканци. Ни то една от тях не е крайна. Има ли разлика между управлението на Клинтън и преди това Джордж Буш и след това Джордж В. Буш?

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:18
Темата е ебавка защото съм далеч от идеята да защитавам подобни крайни тези и да ги приемам за истинни. Основния въпрос на темата в случая е има ли разлика за кой гласуваш.

И какво ще рече крайна партия? Разлика няма да усетиш в рамките на 800 дни. Разликата ще я усетиш след няколко години.

Вземи за пример САЩ - там има две значими партии - демократи и републиканци. Ни то една от тях не е крайна. Има ли разлика между управлението на Клинтън и преди това Джордж Буш и след това Джордж В. Буш?






Незнам. Ти усетил ли си разлика?
Честно нещо в живота ти променило ли се е от управлението на Симеон досега ? Имам предвид нещо до което нямаше да се стигне така или иначе.
Абсолютно възможно е да не съм прав, но ще ми е трудно да ти повярвам, че си усетил реална разлика в живота си след смяната на правителствата.

Canis_Dirus
06-24-2009, 18:24
Незнам. Ти усетил ли си разлика?
Честно нещо в живота ти променило ли се е от управлението на Симеон досега ? Имам предвид нещо до което нямаше да се стигне така или иначе.
Абсолютно възможно е да не съм прав, но ще ми е трудно да ти повярвам, че си усетил реална разлика в живота си след смяната на правителствата.
Оффтопик:
Не и знам са две отделни думи.

В моят живот - да променило се е. Не мога да ти кажа, до какво е можело да се стигне. "Какво щеше да е, ако еди-какво-си" е въпрос, които не може да бъде отговорен.
Но да, както при моят живот, така и при живота на семейството ми има разлика.

Това, че ти не можеш да усетиш такава е личен проблем.

YouNeedLobotomy
06-24-2009, 18:27
Незнам. Ти усетил ли си разлика?
Честно нещо в живота ти променило ли се е от управлението на Симеон досега ? Имам предвид нещо до което нямаше да се стигне така или иначе.
Абсолютно възможно е да не съм прав, но ще ми е трудно да ти повярвам, че си усетил реална разлика в живота си след смяната на правителствата.
Оффтопик:
Не и знам са две отделни думи.

В моят живот - да променило се е. Не мога да ти кажа, до какво е можело да се стигне. "Какво щеше да е, ако еди-какво-си" е въпрос, които не може да бъде отговорен.
Но да, както при моят живот, така и при живота на семейството ми има разлика.

Това, че ти не можеш да усетиш такава е личен проблем.





Личен проблем, който изпитва 80% от населението.
Безразличието не е самозародено. То се ражда от липса на усещане за смисъл за практикуване на този вот.

Canis_Dirus
06-24-2009, 18:29
Личен проблем, който изпитва 80% от населението.
Безразличието не е самозародено. То се ражда от липса на усещане за смисъл за практикуване на този вот.
Което отново потвърждава, колко е прав Парето.

Дребни душици.

Поздравявам те:

http://www.youtube.com/watch?v=iN6hAdEO4hg

Canis_Dirus
06-24-2009, 18:37
:lol:

смях през сълзи