PDA

View Full Version : Какво да направя още ?



tongue
06-24-2009, 00:49
Преди две години се изместих в ново даскало, където може да се кандидатства след 4ти и 7ми клас. Всички идвахме от различни училища. Вече завършихме 6ти клас и 2 години сме заедно. Още от 5ти клас харесвам едно момче, че и до днес. В 5ти клас една съученичка каза на целия, че го харесвам без аз да съм й казвала :( И така и той разбра. Когато свършихме 5ти клас мислех, че през ваканцията ще го забравя. Но когато започнахме 6ти видях, че нещата не са се променили. Споделих с най-добрата ми приятелка, че още го харесвам и тя реши да ми помогне като му напише бележка, но когато му я прати той нищо не каза. Навярно, защото е малко срамежлив. Мислех преди краят на годината да го питам дали има някакви чувства към мен, но не събрах смелост. Попринцип той не пише много в skype. Напоследък започнахме много да си пишем, но в по-голямата част си пишем за неговите интереси, а откакто сме във ваканция изобщо не ми отговаря :( Не съм някаква лигла, която ще седне да реве за момче. ДРУГ ПЪТ ! Обаче си мисля, че може да се получи нещо... Не знам. Моите приятелки се чудят как може толкова дълго време да го харесвам и си мислят, че това мойто вече се е превърнало във влюбване. Аз пък не виждам кое му е хубавото на това всеки ден да харесваш друго момче :) Ами слагам тази тема тук с надеждата някой да ми даде някакъв съвет :) Ако не здраве да е и други момчета има :-P

Lekov
06-24-2009, 05:13
съвета ми е остави тези неща с влубването за след 2-3 годинки а сега можеш да го викнеш вкъщи да гледате някое филмче и да си поиграете на не се сърди човече и после сичко ще си доиде на мястото но както казах не ви е дошло времето за влюбване :) :P

Aicken
06-24-2009, 05:15
ами , трябва да се престрашиш и някои път да го поканиш на разходка или в краен случай на кафе където да сте само двамата и да му признаеш и обЯсниш какво чувсташ и така ще разбереш какво мисли той

lipsvashh_mi
06-24-2009, 05:25
харесвала съм си момче 3 години и отгоре въпреки,че си останахме на етапа със закаките и бяхме просто мн добри приятели..никой не направи нищо,ама бяхме малки и глупави тогава :-D
след време се научаваш,че няма смисъл да страдаш за някой ,който го е срам или не знае как да си покаже чувствата и даваш нататък докато попаднеш на правилния човек :)
и все пак остават хубави спомени...ех,какво нещо е това 1вата любов хех :-D :-D

Take_That
06-24-2009, 09:38
Съветът ми е просто да спреш да се надяваш. Мисля, че нищо няма да излезе и според мен си направила достатъчно, за да разбере, че не ти е безразличен, а той не е върнал "жестта". Може би просто не те харесва или просто го е срам да ти признае чувствата си. И както каза lipsvashh_mi - накрая осъзнаваш, че няма смисъл да си губиш времето с някой, който е срамежлив или не ьнае по какъв начин да изкаже чувствата си :)

Nadelina
06-24-2009, 09:57
Момчетата се развиват много по-бавно от момичетата и го имам нагледно. Братовчед ми много след мен започна да мисли за момичета, а сме на една и съща възраст. Явно той просто не иска гадже.

KimBerLy1912
06-24-2009, 10:59
ами , трябва да се престрашиш и някои път да го поканиш на разходка или в краен случай на кафе където да сте само двамата и да му признаеш и обЯсниш какво чувсташ и така ще разбереш какво мисли той
Какво кафе те са 6-ти клас... : )
Шегувам се...
Дори и да ти кажа поговори сериозно с него,не смятам,че би могла да го направиш... 1-во не върви с годините ти..2-ро..бе невъзможно е...
Бих ти казала забавлявай се...а пък момчето остави за по-нататъка..
И без друго на тия години не е възможно да имаш нещо сериозно...Но пък може да имаш това,от което всеки на твоите години има нужда-емоция,забавление,усмивки.. .
Успех... : )

Tempest
06-24-2009, 11:03
6ти клас.. 12 години? Не се учудвай ако нищо не стане

Aicken
06-24-2009, 11:18
ами , трябва да се престрашиш и някои път да го поканиш на разходка или в краен случай на кафе където да сте само двамата и да му признаеш и обЯсниш какво чувсташ и така ще разбереш какво мисли той
Какво кафе те са 6-ти клас... : )
Шегувам се...
Дори и да ти кажа поговори сериозно с него,не смятам,че би могла да го направиш... 1-во не върви с годините ти..2-ро..бе невъзможно е...
Бих ти казала забавлявай се...а пък момчето остави за по-нататъка..
И без друго на тия години не е възможно да имаш нещо сериозно...Но пък може да имаш това,от което всеки на твоите години има нужда-емоция,забавление,усмивки.. .
Успех... : )


добре , ще пият по едно нектарче Queens :)

fatal4o
06-24-2009, 11:29
Абе я му казвай всичко в прав текст докато е време ,че после само ще съжаляваш и не ги слушай тея дето буквално ти се подиграват за това което си писала.. обеден съм ,че и те са били на същото дередже ,но сега са вече "големи".... отегчавам се от подобни хора. Lekov тебе визирам най-вече... не го казвам с лоши чуства или нещо подобно ама мисля ,че няма нищо лошо момичето да си хване вече гадже на тия години и да говори за нещо повече от харесване и привличане.

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:40
Не съм някаква лигла, която ще седне да реве за момче. ДРУГ ПЪТ ! .....
.... Ако не здраве да е и други момчета има :-P

АА неее - никаква лигла не си ! Как така - лигла ? Я колко си оправна - аз не бих се сетил да накарам накой да каже пред целия .... че харесвам някое момиче или пък да накарам моя приятел да и прати бележка от мое име .... :lol:

Виж миличко ! Малка си ! Айде порасни малко ... а ??!! Плииз !! :?

GotTheLife
06-24-2009, 11:46
браво, че не обърка "харесвам го" с "обичам го" :smt116

sunity06
06-24-2009, 17:44
браво, че не обърка "харесвам го" с "обичам го" :smt116 Да, наистина честа грешка, една от моя клас постоянно го праир - за 8м дрънка за поне 20 момчетар че ги обича.

Иначе и аз бях тъй, ама 7години, ама вече е късно...тъй че по-добре давай смело до де му е времето...

angeltears
06-24-2009, 17:57
С риск да прозвуча грубо - мила, на 12 си :) Не си пропилявай нервичките в навярно красивата малка главица за глупости още от рано - повярвай ми, за по късно ще са ти нужни.. Има още тоолкова много време, тоолкова много момчета, с които ще излизаш, ще сте гаджета и така нанататък. Не, че е невъзможно и на твоята възраст да си имаш приятел- напротив, възможно е, само че е малко трудно да сте сериозни. А и момчетата се развиват по-бавно и ако е някой твой връстник, надали ще излезе нещо хубаво и точно след няколко месеца ще си с разбито сърце и подпухнали от плач очи за нищо.
Забавлявай се с приятелки, не се тормози още от сега. Живота тепърва започва :P :-)

eminemfenka
06-24-2009, 21:53
Не знам за вас,но на мен годинките не ми бяха проблем 8-) В 6-ти клас смених 7 гаджета на по 15,16 годинки и да си призная си беше весело..
Може да го викнеш във вас на филмче :)

valdesbg
06-25-2009, 05:09
Бих ти казала забавлявай се...а пък момчето остави за по-нататъка..
И без друго на тия години не е възможно да имаш нещо сериозно...Но пък може да имаш това,от което всеки на твоите години има нужда-емоция,забавление,усмивки.. .
Успех... : )

Кака ти Катя, ги знае нещата :)

Аз в 6-ти клас ходех за риба и хич не мислех за момичета. Изживейте си детството като хората.

tongue
07-05-2009, 14:09
Благодаря на всички за съветите :) . Само да поясня за всички, че август ставам вече на 13 :oops: . Мисля като тръгнем на даскало есента и вече ще сме 7 клас да го питам 8)