PDA

View Full Version : Едно момче..



Krasencety
06-24-2009, 07:28
Здравейте..Скоро ходих на пленер (като зелено училище само че се рисува) и се запознах с едно момче.Той е една година по-малък, обаче ми е супер симпатичен..Запознахме се, говорихме си, гушкахме се...Сигурна съм , че не съм му безразлична, но незнам какво да правя..Защото честно казано съм голяма лепка и като харесвам някого съм страшно досадна...И просто ме е страх, че ще му стана безинтересна и незнам какво да правя..Да го чакам той да направи първата крачка или аз да действам?..Незнам!..В училище се поздравяваме и си говорим..В скайпа той ми пише..Сигурно звучи детинско, обаче много ме е страх да не му стана досадна и безинтересна...Моля ви..какво да правя?

Благодаря на всички предварително! :-)
Ако имате въпроси питайте..

Aicken
06-24-2009, 07:41
направете си 1 разходка и говорете , всичко ше се нареди :)

Ilikeliljon
06-24-2009, 07:48
направете си 1 разходка и говорете , всичко ше се нареди :)

Ако може да е в някакъв парк по така из природата най-добре :) :) :)

Krasencety
06-24-2009, 07:52
Много мерси наистина ;)

bgroma
06-24-2009, 08:45
И аз подкрепям горните постове. Разходете се, пък и може да споделиш, че не ти е безразличен. Нека сам да реши после как да се развият нещата. Не трябва просто да се насилва всичко да става на 2 на 3. Нека се развият нещата от самосебе си ;) Успехчета :-)

selens
06-24-2009, 08:47
1 година е нищо .. да не ти пука за годините :)

vampirekiss
06-24-2009, 08:58
просто се опитай да не си досадна и толкова.Безинтересна няма да му станеш,ако не тъпчеш да 1 място и не му говориш все за едно и също.Просто си се дръж нормално и не мисли за такива глупости.

Take_That
06-24-2009, 09:33
просто се опитай да не си досадна и толкова.Безинтересна няма да му станеш,ако не тъпчеш да 1 място и не му говориш все за едно и също.Просто си се дръж нормално и не мисли за такива глупости.

Точно така :)

Krasencety
06-24-2009, 11:13
Годините не са ми проблем казах го за информация. 8)
Благодаря много на всички! :-)

Krasencety
06-24-2009, 11:14
И аз подкрепям горните постове. Разходете се, пък и може да споделиш, че не ти е безразличен. Нека сам да реши после как да се развият нещата. Не трябва просто да се насилва всичко да става на 2 на 3. Нека се развият нещата от самосебе си ;) Успехчета :-)

Вече му го казах .. :oops:

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:46
Здравейте..Скоро ходих на пленер (като зелено училище само че се рисува) и се запознах с едно момче.Той е една година по-малък, обаче ми е супер симпатичен..Запознахме се, говорихме си, гушкахме се...Сигурна съм , че не съм му безразлична, но незнам какво да правя..Защото честно казано съм голяма лепка и като харесвам някого съм страшно досадна...И просто ме е страх, че ще му стана безинтересна и незнам какво да правя..Да го чакам той да направи първата крачка или аз да действам?..Незнам!..В училище се поздравяваме и си говорим..В скайпа той ми пише..Сигурно звучи детинско, обаче много ме е страх да не му стана досадна и безинтересна...Моля ви..какво да правя?

Благодаря на всички предварително! :-)
Ако имате въпроси питайте..

Хората казват - вземи си кака - да те отрака. Ами той си е взел кака - какво да го мисля :lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:49
Моля ви..какво да правя?

Ако имате въпроси питайте..

ААА !! Ама то ти питаш какво да правиш :?

Еех че съм загубен !! :D :D

Ами - близ близ, цун цун, чук чук - такиФа раб'ти :-P