PDA

View Full Version : Развито шесто чувство или нещо друго...



inlove9006
06-24-2009, 08:13
Здравейте! От около 2-3 години имам едни сънища които от части се сбъдват, но преди няколко месеца започнах да сънувам заметресения (които в рамките на няколко дена след това стават), наводнения, че умират мои познати(след няколко дена на всички им се случваше нещо лошо...) и още такива неща. Но сега стана по-зле: събуждам се сутрин и знам какво ще стане(знаех коя тема ще ми се падне на изпита, знаех че ще вали град, знаех че хазяина ще дойде за наема...) :(
Пишете какво мислите и с кого мога да се консултирам без да ме помисли за луда :( и моля без коментари от сорта на "Върви на психиатър"
Благодаря предварително :-)

Ilikeliljon
06-24-2009, 08:41
Във всеки случай не отивай на ясновидец или психиатър, защото надали може да ти помогнат. Ако искаш пиши на лично ще измислим нещо :) :)

Nam3less3
06-24-2009, 08:43
Нормално е. И аз сънувах точно колко ще имам на матурите в деня преди излизането на резултатите. Създадох си няколко теории относно тая тема, но избягвам да ги пиша заради " коментари от сорта на "Върви на психиатър" " :D

themusicinme
06-24-2009, 09:52
Не се притеснявай. Даже може да развиваш това. Според мен е ценно. Не ходи на психиатър. Нямаш нужда. Не е спихичен проблем, а именно развито шесто чувство. И по-добре не го споделяй мн, за да не те помислят за странна. Бъди предпазлива и го развивай, вслушвай се в него и не се плаши, защото е съвсем нормално. Проявило се е може би защото си чувствителна или поради др ситуация, която емоционално ти е въздействала силно. Води си дневник на сънищата. Записвай всичко, което сънуваш. Това ще помогне да видиш какво точно си имала като дадена информация и доколко се сбъдва. Каквото и да сънуваш, щом го помниш на сутринта, си го запиши. Може да ти потрябва някога и да ти даде някой отговор. Но ако се чувстваш по-сигурна, ако отидеш на психолог, отиди, но според мен няма нужда, понеже нищо ти няма. А и едва ли е от компетентността на психолога. И споко :)

blackvelvet
06-24-2009, 13:56
Нормално е,нищо странно.Даже и аз сънувам понякога такива сънища.Съгласна съм с горното мнение:води си дневник...така поне можеш да следиш нещтата,които стават. :)

PlamenMEN
06-24-2009, 16:15
Спри да гледаш Спайдърмен и се стегни малко.
Шесто чувство... кой е по - луд? Ти или тези, които ти вярват...

Liar
06-24-2009, 19:59
Само аз ли си нямам дарба ?

Liar
06-24-2009, 20:01
Само аз ли си нямам дарба ?

Tempest
06-24-2009, 22:21
Здравейте! От около 2-3 години имам едни сънища които от части се сбъдват, но преди няколко месеца започнах да сънувам заметресения (които в рамките на няколко дена след това стават), наводнения, че умират мои познати(след няколко дена на всички им се случваше нещо лошо...) и още такива неща. Но сега стана по-зле: събуждам се сутрин и знам какво ще стане(знаех коя тема ще ми се падне на изпита, знаех че ще вали град, знаех че хазяина ще дойде за наема...) :(
Пишете какво мислите и с кого мога да се консултирам без да ме помисли за луда :( и моля без коментари от сорта на "Върви на психиатър"
Благодаря предварително :-)

аа... това за хазяина и аз да бях на квартира, бих знаел кога ше идва... виж ся, нормално е да се случат някои неща... аз от личен опит знам, че мога да управлявам сънищата си, така че няма страшно, това е една лоша шега на съдбата... просто малшанс ;)

inlove9006
06-25-2009, 04:31
Здравейте! От около 2-3 години имам едни сънища които от части се сбъдват, но преди няколко месеца започнах да сънувам заметресения (които в рамките на няколко дена след това стават), наводнения, че умират мои познати(след няколко дена на всички им се случваше нещо лошо...) и още такива неща. Но сега стана по-зле: събуждам се сутрин и знам какво ще стане(знаех коя тема ще ми се падне на изпита, знаех че ще вали град, знаех че хазяина ще дойде за наема...) :(
Пишете какво мислите и с кого мога да се консултирам без да ме помисли за луда :( и моля без коментари от сорта на "Върви на психиатър"
Благодаря предварително :-)

аа... това за хазяина и аз да бях на квартира, бих знаел кога ше идва... виж ся, нормално е да се случат някои неща... аз от личен опит знам, че мога да управлявам сънищата си, така че няма страшно, това е една лоша шега на съдбата... просто малшанс ;)

Хазяина беше в чужбина...

PlamenMEN
06-25-2009, 10:36
Ако ще и на Марс да е, за пари ще се върне #-o

Tempest
06-25-2009, 11:57
Ако ще и на Марс да е, за пари ще се върне #-o

много добре казано, браво, желязна логика :D

Jozy
06-26-2009, 13:00
Според мен става въпрос за съвпадения. На мен също ми е случвало да сънувам нещо и на другия ден да се случва нещо подобно. Ама да се вкарваме във филм за дарби, шесто чуство и паранормални простотии, ми се струва прекалено.

bubka33
06-26-2009, 13:02
Недей да отричаш неща, които не разбираш...разбира се, че не става въпрос за съвпадение. На мен ми се е случвало да сънувам човек, който не съм виждала от години.....и на другия ден да се видим:)

Jozy
06-26-2009, 13:06
Недей да отричаш неща, които не разбираш...разбира се, че не става въпрос за съвпадение. На мен ми се е случвало да сънувам човек, който не съм виждала от години.....и на другия ден да се видим:)


Това пак е съвпадение :-D Ти на какво го отдаваш - на силно биополе или повечко "Досиетата Х"..

bubka33
06-26-2009, 13:08
Ха, на Досиетата Х разбира се!
Ти се шегуваш, но и аз разбирам кога ще вали - баба ми я заболяват коленете...И ако това не е 6 чувство

Jozy
06-26-2009, 13:11
Е, ти сигурно познаваш повече от Деси Банова :D Но сериозно. Според мен хората си умират да търсят свръхестествени неща в най-обикновенни случки. За мен това няма никакъв "сми" :-)

А на боб можеш ли да гледаш?

bubka33
06-26-2009, 13:14
Боб, леща, каквото дойде - кафе, капучино, чай, но задължително черен:)!

Има такъв момент да ти кажа, още от древни времена хората търсят отговори на на нещата, които не могат да си обяснят......

Тук е интересно да се поразсъждава върху тезата на Фройд за сънищата.... :-o

Jozy
06-26-2009, 13:19
Неговата теория ми е любима, всичко на подсъзнателно ниво е свързано със секса :-D

bubka33
06-26-2009, 13:34
Абе да ти кажа, като гледам днешната младеж, не е далеч от истината.

Да не говорим , че всички са юрош на трастиката , а последствията...ще мислим после:(

Jozy
06-26-2009, 13:37
Еми някои се е... , заради шестото чувство :-) Като погледнеш реално всичко може да се обясни с шесто чувство, а?

Hysteric_Bitch
06-26-2009, 23:28
На мен така ми се получаваха съвпадения- с мисли- и свърших в психиатричното. Недей си фантазира.

Между другото Досиетата Х е много, много добър сериал.

че ще ти разбитайкат шестото чувство със сладки хапчета

Ilikeliljon
06-27-2009, 08:20
На мен така ми се получаваха съвпадения- с мисли- и свърших в психиатричното. Недей си фантазира.

Между другото Досиетата Х е много, много добър сериал.

че ще ти разбитайкат шестото чувство със сладки хапчета

Ти пък кога си била в психиатрия :D :D

TheDarknessAngel
07-02-2009, 17:33
И аз преди няколко месеца бях така - сънувах глобални земетресения, наводнения, катастрофи, изоставени гари и по дяволите във всички сънища съм била сама във всякакъв смисъл. :(

SolusChristus
07-02-2009, 17:35
И аз преди няколко месеца бях така - сънувах глобални земетресения, наводнения, катастрофи, изоставени гари и по дяволите във всички сънища съм била сама във всякакъв смисъл. :(

Виж си ника и пак помисли.

evi_vd
07-03-2009, 14:20
е случва се
всеки го може, то си ни е в мозъка на всички, просто при някои е по-силно развито и по-лесно се осъществява
дори можеш и повече.. така да се каже приеми го за даденост :)

inlove9006
07-03-2009, 19:25
Благодаря на всички, които ме оплюха :x Щом съм писала тук значи искам да ми помогнете. Не вярвам ако с вас се лигавят така като имате проблем да се кефите :( :( За какво ли изобщо писах.................... :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

Jus7DreamBoy
07-03-2009, 20:43
хора аз и макйами сме така и най лошото е че всичко се збъдва и направо неисикам да заспивам ........ :( това за мен е като порок :( :( :( майами санува че баба ми умира и баба падна и си счупи костите и се разболя тешко има и още много таквиа неща :cry: :cry: :cry: гадно е ( поне това което се случва на мен и майками) :(

PlamenMEN
07-04-2009, 09:37
Благодаря на всички, които ме оплюха :x Щом съм писала тук значи искам да ми помогнете. Не вярвам ако с вас се лигавят така като имате проблем да се кефите :( :( За какво ли изобщо писах.................... :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089
Никой не те оплю, просто всеки, който изказа някакво по - шегаджийско мнение или направо казано - несъгласие с теб, всъщност се опита да ти помогне. Осъзнай се! Шесто чувство!?? И това чаве на природата Jus7DreamBoy и то така. Бе то не може да пише горкото, тръгнало да ме обеждава в разни свръхестествени чудесии...

Liar
07-05-2009, 22:40
Съгласна съм,и аз никога не съм вярвала на твърдения,написани несериозно или неграмотно.Винаги съм си мислила,че не може да бъде богопомазан някой малоумник,който дори не може да лъже сносно.На всички ни се иска да сме специални,различни...Но не сме!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-06-2009, 03:48
ще ми гледаш ли? :shock: