PDA

View Full Version : Съвет



geri101
06-24-2009, 08:34
Снощи бях много разтроена от много неща и писах на приятел с който преди бяхме много добри приятели сега не чак толко но аз имам много силни чуства към него и му изпратих един смс, в които открито му казах какво чуствам. Толкова съм била глупава да го направя . Просто Искам съвет как бихте постапили.

Ilikeliljon
06-24-2009, 08:37
Ами то пред свършен факт, какво можем да направим ние. Идеята тук е да дадеш повече инфо, ти искаш ли да си с този приятел на който си писала или под влияние на обстоятелства и неща, които са те разстроили си му писала и си му доверила чувствата си? :) :)

Aicken
06-24-2009, 08:38
върна ли ти нещо ?

geri101
06-24-2009, 08:42
Бях пила много и най вероятно заради това . Много пъти съм искала да му кажа всички тези неща, но понеже съм много срамежлива и никога не съм го правила. И да искам да съм с него ... Сега незнам дори какво да му кажа когато го видя .

geri101
06-24-2009, 08:43
Не беше много късно и съм сигорна че той си беше легнал

Aicken
06-24-2009, 08:44
Върна ли ти некав смс ма оууу да не си още пияна че немоиш да видиш ко пиша

Ilikeliljon
06-24-2009, 08:49
Ммм да "добрия", стар алкохол е освободил това, което си потискала спрямо него (тоест в случая чувствата си), ами не знам аккво да ти кажа, изчакай да видиш неговата реакция, тогава пак пиши и ще видим. :) :)

kypo
06-24-2009, 08:55
ей тука големи разбирачи бе да го ева

vampirekiss
06-24-2009, 09:00
Хич да не ти пука.Щом и без това си искала да му кажеш всичко това един вид даже добре е станало.Като го видиш ще се държиш както винаги,ако той ти каже нещо по въпроса просто му кажи как стоят нещата.

RaZzer
06-24-2009, 14:24
Щом и без това си искала да му кажеш всичко това един вид даже добре е станало.

Съгласен съм с цитираното мнение... Пък като го видиш въобще не се дръж все едно това е била някаква грешка, ти си стой зад позицията и продължавай да държиш на това, че го харесваш... Ако той не отвърне на чувствата ти - тогава ще трябва да го преживееш, но все още нищо не е станало ;)

geri101
06-24-2009, 17:02
Благодаря много за съветите !!!

NaNa_SladuRana
06-24-2009, 17:22
не съжелявай за нещата,които си направила,няма никакъв смисъл в това.Или те е помислил за откачена,или се е взел на сериозно...Здраве да е :)

unicorn_f
06-24-2009, 21:53
ейй и на мен ми се е случвало същото 8-) пак го имаше алкохола,ама нямаше смс-и направо му казах квото исках,ама не дочаках отговор :D след няколко дни си поговорихме и се разбрахме да сме си само познати :D ебаси не бях очаквала ттолкова скоро да говоря спокойно за тва,хм изглежда вече не ми пука :D да бе вярвам ли си :lol: ае аз май сама си говоря ...както и да е таааа по темата знам кво ти е,изчакай отговора ама не се впрягай много,ако не те харесва му кажи че си му пратила смс-а без да искаш :D

valdesbg
06-25-2009, 05:07
Толкова съм била глупава да го направя . Просто Искам съвет как бихте постапили.

Нещо не ми стана ясно - ти пращаш смс, и въпроса е как ние бихме постъпили? Кога, къде?

А иначе - пред свършен факт кво да направим...Освен да се свържеш с Хиро Накамура и да го помолиш да ти съдейства :)