PDA

View Full Version : ТРЯБВА МИ БЪРЗ СЪВЕТ !!!!!!!



newii
06-24-2009, 09:39
Преди около месецреших да пробшам гаджето си (с което хоим от 4 месеца) дали мога да му имам доверие ,,,, бях помолила една фр да му пише и да видя какво ще каже ,,,, наговори много глупости .. след което ме излъга,,, понеже си мислеше че аз не я познавам и вчера той е разбрал кава е истината и ме попита дали е вярно .. аз си признах защото той щеше да разбере все от някаде ... сега той ми е сърдит вчера след като се скарахме ме гушна и ми каза обичам те много ... но още е сърдит ... кажете даите савет как да му се извиня за да ми прости искъм да съм с него и много го обичам :cry: :-# :-# :-# осазнавам колко много сгреших и се чувствам много кофти моля помогнете ми :cry: дайте съвет или ми дайте идея как да се извиня :cry: :cry: :-# :-#

vampirekiss
06-24-2009, 09:42
И за какво ще му се извинямаш по-точно?Той те е излъгал,а не ти него.Ти само написа,че е изговорил мн. глупости.Замисли се дали изобщо той заслужава да му се извиняваш.

Take_That
06-24-2009, 09:43
Имам един въпрос? Защо ги правите всичките тия работи и се чудите как да се вкарате във филмите? Абе хора мазохисти ли сте, че се наранявате? Както и да - защо след като много го обичаш му нямаш доверие? Сигурно знаеш, че доверието в една връзка е много важно :) Той пък от своя страна те е излъгал - и какво е това.... :? Просто му кажи всичко, което написа в темата си - че много го обичаш, че си осъзнала грешката си и т.н :)
П.П - друг път не прави така, няма смисъл от такива проверки, то нещата се усещат.
П.П2 -след като те е излъгал си имай едно на ум

newii
06-24-2009, 09:53
имам едно на ум и аз му простих щото макар и след малко лъжи накрая си призна ,,, сега ми кажете аз как да му се извиня ,,, има смисал да .... защото найстина момичето което му писа беше много красива и всяко момче ше се полъже ... днеска в 5 ще се видим да говорим а незнам какво да му кажа :cry: :cry:

Nadelina
06-24-2009, 09:54
Не трябва ти да му се извиняваш за нищо, той е този, който трябва да се почувства виновен за това, което е направил. И аз веднъж пробвах моя приятел така, само че аз си пишех с него от друг ник, и той не поддаде въобще, което ме зарадва, след това му казах, че е било, за да го пробвам и не го прие сякаш съм сгрешила с нещо, дори се зарадва, че съм била аз, защото така ми доказа наистина, че ме обича по още един начин. Твоя приятел е направил обратното. Недей да цивриш за нещо, за което нямаш никаква вина, ама грам.

newii
06-24-2009, 09:57
имам вина че не му казах аз още в началото а той го разбра от др хора :cry:

buffalo88
06-24-2009, 09:58
Усазнаваш ли какъв сАвет искаш??

Nadelina
06-24-2009, 10:02
^ Да, да, и момичето, на което се правех аз беше много красива, специално я избрах от нета, ама моя не се подлъга. Престани да се самообвиняваш. Няма какво толкова ти да му казваш. Сега, ако тръгнеш да му се молиш, защото той се е вързал на шегата, ще сгрешиш. Той нали те обича, как така ще се подлъгва? Та нали любовта е доверие, аз не мога да живея с мисълта, че ако някое момиче е по-красиво от мен приятеля ми ще зейне след нея. Пък и една любов въобще не значи да се харесваме външно, недейте да използвате думи като "Обичам те", ако още не сте го почувствали. Аз не мога да те разбера, наистина....

Aicken
06-24-2009, 10:03
сами се унищожавате.

newii
06-24-2009, 10:07
доказвал е много пъти че наистина ме обича ... а аз на него каточели не :shock: :cry:

valdesbg
06-24-2009, 10:25
Абе....защо днешните младежи сте толкова сбъркани....

Искала да провери...в магазина проверяваш срока на годност ПРЕДИ да купиш стоката.

Аз ако съм на мястото на приятеля ти ще ти бия шута от раз. Като се съмнявша в нещо - ми питай го бе, говорете си, за какво сте заедно? Ако не можете/ш да говорите нормално и да обсъждате въпроси които ви засягат, каква връзка имате изобщо? Знаеш ли колко подло изглежда отстрани такава проверка?

Айде другия път ще знаеш какво да НЕ правиш.

Wrathchild
06-24-2009, 10:45
Ти нищо не конкретизираш. Той какво й е говорил, а тя на него?
Всички можем хипотетично да си говорим, обаче подробностите са важни в случая.

pam1
06-24-2009, 10:57
доверие не се проверява така то се гради и ти сама трябва да го усетиш с времето което сте заедно а и той да ти покаже че можеш да му имаш такова :)

Tempest
06-24-2009, 10:59
доказвал е много пъти че наистина ме обича ... а аз на него каточели не :shock: :cry:

ами покажи му и ти, че го обичаш... не се панирай, а помисли трезво! Говори искрено, кажи му всичко...

newii
06-24-2009, 11:01
беше говорил за секс само за веднъж без никво обвързване ,,, и такива неща ... но тях ги изяснихме как да оправа поредната помияя...


за другото за много трудно имам доверие на някои много съм била лъгана и много наранявана ... а нащо наистина беше приказка ... трябваше да проверя дали наистина всичко е толкова реално ... с това момче ми беше и цефтето и той винаги ще е скъп за мен .... мисля че много му доверих ... трябваше да проверя .. а сега се чуствам тъпо че се осъмних в него ... :cry: :cry: :cry: :cry:

GotTheLife
06-24-2009, 11:11
Доверието не е за изпробване, когато имаш доверие на някого, не ти трябват доказателства :)

Nadelina
06-24-2009, 11:20
^ Добре, знам, че пак ще напиша моето си мнение, което вече изразих, ама не мога да се въздържа.

Ти съжаляваш, че се осъмни в него, ама той пък за сметка на това говори за секс. Това е още по-унизително за теб! А ако беше реално момиче, което искаше да правят секс?!

newii
06-24-2009, 11:21
Доверието не е за изпробване, когато имаш доверие на някого, не ти трябват доказателства :)


права си :cry: боже колко съм глупава :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: ](*,) ](*,) на всичко съм готова за да управя нещата :-k :-k само да знаех как ?! :-k

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:28
права си :cry: боже колко съм глупава :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: ](*,) ](*,) на всичко съм готова за да управя нещата :-k :-k само да знаех как ?! :-k

Малиии колко бисерчетааааа :grin: :grin: :grin:

По темата :
Виж мацко ! Знаеш ли вица за онзи който се ядосвал, че тъкмо научил магарето да стои гладно и то взело, че умряло.

Ако едно момче ти е цитирам: Цефтето от какъв зор го пробваш по този начин ? А ?! Не се ли замисли, че това ще се отрази на доверието му към теб ? Защо ти е да разваляш нещата а после да се чудиш как да ги Управиш ?

Каквото си надробила - ще го изсърбаш мило.

А ако съм на гаджето ти сега аз ще ти врътна един номер: Ще кажа на моя позната да ти каже, че съм я чукал. Да те видим тогава колко си ХАРД бейби :-P

newii
06-24-2009, 18:47
скъса ме :) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

FatPanda
06-24-2009, 18:56
Той обясни ли защо къса с теб? Ти извиняваше ли се?

Аз подкрепям мнението на Nadelina
не падай толкова ниско,че да му се извиняваш
той е говорил за секс ... ами ако го е правил с други реални момичета?
сигурно ще ти е трудно,но не си заслужава ;)

Hilary_
06-24-2009, 18:59
"макар и след малко лъжи си призна" ... :? :? А ако не знаеше мислиш ли, че изобщо щеше да ти каже.. тука има нещо и какво като е хубава ... ако си с човека до теб ти можеш да гледаш, но без да пипаш ... :? Абеее незнам .. не мисля, че само единия в случая е виновен ... седни и поговори с него .. :?

angeltears
06-24-2009, 19:04
Защо те заряза?
Колкото и да е хубаво момичето, ако ще и мис свят да е, ако те обича няма да я докосне ;)

newii
06-24-2009, 19:05
каза че не бил готов за дълга връзка ... че ме обичал обаче сам неможел да продължи пък камоли с мен .... и че нищо нямало да е същото :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: искам си го :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

angeltears
06-24-2009, 19:35
О Боже .. ама той на колко е.. на 5!?
Не искал дълга връзка - ами тогава защо е тръгнал изобщо да се занимава с теб?
Сам не можел да продължи - ми да си реже вените във ваната с тъпото на ножа по диагонал тогава..
Обичал те- на това ли му викате любов? Ако е така, то аз не искам вече да обичам и да бъда обичана...
Нямам какво да кажа.. остави го и гледай напред.. не си заслужава..

newii
06-24-2009, 19:53
:cry: :cry: :cry: дали ще се върне и ще се осъзнае :cry: :cry: :cry: :cry:

Shalala
06-24-2009, 20:00
не :?

Tempest
06-24-2009, 20:01
мммммне

angeltears
06-24-2009, 20:06
не..

newii
06-24-2009, 20:09
той каза че ме обича още :?

angeltears
06-24-2009, 20:14
И какво от това?
Самият факт, че в момента сте разделени при положение, че те "обича" говори много...
Не се осланяй само на думи.. гледай и действията - те са по - важни :)

Tempest
06-24-2009, 20:19
той каза че ме обича още :?

осмисли това, което е наприказвал... не можел сам, ама и с тебе не можел... ХА! Това е адски глупаво, не е намерил друг начин да излезе от ситуацията... може и да те обича, ама кво му пречи да е с тебе тогава? Любовта е компромиси, бате, ако не единия, то другия трябва да ги прави... детски изпълнения от негова страна :?

Kukumqvka
06-24-2009, 20:29
ха-ха леко на лапешка история ми мяза .. не че аз съм много голяма де ама тия работи дето ги правите са адцки глупави и импулсивни и ся к'во ще му се извиняваш на тоя дето е дрънкал глупостите яя по-спокойно.. щом си го изпробвала и той е разбрал ще осъзнае , че не влага много много към т'ва вашето ''доверие'' ако е умничък и помисли над нещата той на тебе ще трябва да се извинява ако наистина толкоз много те обича няма да му пука и смотаняшкото му сърдене ще мине :D

newii
06-25-2009, 06:20
в 12 презноща получих смс от непознат номер " зная че не те интеренсувам вече " питах кои е неполучих отг :( :o дали е от него :?

NeZaPoznat
06-25-2009, 06:37
той каза че ме обича още :?

Това е за да му пуснеш ако случайно остане 'на сухо'.

Деа ! Трябваше ли да развалям трите осмици с такъв тъп пост .... :-P

Nadelina
06-25-2009, 09:17
той каза че ме обича още :?

Това е за да му пуснеш ако случайно остане 'на сухо'.
Абсолютно! По-точно не можеше да го кажеш!

Не се унижавай повече, той не го заслужава.

lipstik
06-25-2009, 09:25
Няма за какво да му се извиняваш.Той е виновен,че е писал тези неща( и явно ги е мислил за да ги напише).Той трябва да се почувства виновно.

newii
06-25-2009, 09:41
дам той трябва но накрая ... аз излезнах виновната и наранената :cry: :cry: :cry: :cry:

Kukumqvka
06-25-2009, 09:53
дам той трябва но накрая ... аз излезнах виновната и наранената :cry: :cry: :cry: :cry:

Ае луда ли си .. стига не се вкарвай хептен ф некви филми.Забрави за него и толкоз .. ебахти и болката дет изпитваш :D Яяя по-спокойно покажи си курвенските номера че ми стана тъпо :oops: :lol:

newii
06-25-2009, 10:04
океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

valdesbg
06-25-2009, 10:43
океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

Аз аз :) Само да си от София.

newii
06-25-2009, 12:04
[quote=newii]океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

Аз аз :) Само да си от София.[/qu
от софиа съм :grin: :P

valdesbg
06-25-2009, 12:15
[quote=newii]океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

Аз аз :) Само да си от София.[/qu
от софиа съм :grin: :P

Sounds good :) Let`s se what can we do ;)

NeZaPoznat
06-25-2009, 12:24
[quote=newii]океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

Аз аз :) Само да си от София.[/qu
от софиа съм :grin: :P

Единия е от СофиЯ другия от СофиА ... как ще се намерите не знам :-P

valdesbg
06-25-2009, 12:26
Незапознат - ще намерим начин... :)

newii
06-25-2009, 14:06
[quote=newii]океи търса си мъжж :oops: :oops: :P

Аз аз :) Само да си от София.[/qu
от софиа съм :grin: :P

Единия е от СофиЯ другия от СофиА ... как ще се намерите не знам :-P

съжелявам бързах ,,, софия :razz: а ти мнооогооо ми преличаш на House :razz: