PDA

View Full Version : Правилната постъпка в такъв момент ???



iskamdate123
06-24-2009, 11:36
Така .. ходя с едно момиче известно време .. казва че ме харесва много .
След Известно време тя ми казва че ще се срещне със своя бивш на което аз се съгласявам.След срещата тя ми отказва да излезнем 1вия път когато я попитам , на втория път като се разбираме да излезнем ми казва че трябвала е да "поговори" с мен.Знам какво значи това не съм тъп.Отивам , срещаме се обаче тя така и така не го казва , питам я какво я мъчи и тя " Еми незнам как да ти го кажа , просто не мога да ти го кажа" аз я гледам като циганче близалка от ръчно изработената шпионска дупка на конейнера.Накрая след нощ с мъки за мен и нея решавам аз да прекратя връзката макар и да не искам.Но все още мисля за нея .. Добре ли съм постъпил или трябваше да я оставя сама да отлага така и така неизречените думи от които колкото по късно толкоз повече ще боли ?

Моля да ме извините гледам да е супер кратко че всеки да може да си направи по някой пост и да размишлява .. и моля ви 14- да не пишат е все пак е нещо сериозно :)

NeZaPoznat
06-24-2009, 11:43
Така .. ходя с едно момиче известно време .. казва че ме харесва много .
След Известно време тя ми казва че ще се срещне със своя бивш на което аз се съгласявам.След срещата тя ми отказва да излезнем 1вия път когато я попитам , на втория път като се разбираме да излезнем ми казва че трябвала е да "поговори" с мен.Знам какво значи това не съм тъп.Отивам , срещаме се обаче тя така и така не го казва , питам я какво я мъчи и тя " Еми незнам как да ти го кажа , просто не мога да ти го кажа" аз я гледам като циганче близалка от ръчно изработената шпионска дупка на конейнера.Накрая след нощ с мъки за мен и нея решавам аз да прекратя връзката макар и да не искам.Но все още мисля за нея .. Добре ли съм постъпил или трябваше да я оставя сама да отлага така и така неизречените думи от които колкото по късно толкоз повече ще боли ?

Моля да ме извините гледам да е супер кратко че всеки да може да си направи по някой пост и да размишлява .. и моля ви 14- да не пишат е все пак е нещо сериозно :)

Хм !! Много сериозен въпрос !!
Дали да прекратиш връзката си с нея след като тя вече те е отрязала ... ??!!
Дааа !! Трудно решение !! Мноооого трудно онбре ! :?

iskamdate123
06-24-2009, 11:45
Така .. ходя с едно момиче известно време .. казва че ме харесва много .
След Известно време тя ми казва че ще се срещне със своя бивш на което аз се съгласявам.След срещата тя ми отказва да излезнем 1вия път когато я попитам , на втория път като се разбираме да излезнем ми казва че трябвала е да "поговори" с мен.Знам какво значи това не съм тъп.Отивам , срещаме се обаче тя така и така не го казва , питам я какво я мъчи и тя " Еми незнам как да ти го кажа , просто не мога да ти го кажа" аз я гледам като циганче близалка от ръчно изработената шпионска дупка на конейнера.Накрая след нощ с мъки за мен и нея решавам аз да прекратя връзката макар и да не искам.Но все още мисля за нея .. Добре ли съм постъпил или трябваше да я оставя сама да отлага така и така неизречените думи от които колкото по късно толкоз повече ще боли ?

Моля да ме извините гледам да е супер кратко че всеки да може да си направи по някой пост и да размишлява .. и моля ви 14- да не пишат е все пак е нещо сериозно :)

Хм !! Много сериозен въпрос !!
Дали да прекратиш връзката си с нея след като тя вече те е отрязала ... ??!!
Дааа !! Трудно решение !! Мноооого трудно онбре ! :?

точно такива отговри чакам .. без заобиколки .. имам нужда някой да ме УДАРИ по лицето че да се съвзема и да не бъда като путка .. но мисля че трябва да знам причината поради която не се получиха нещата с нея :)

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:02
Не си никаква п**ка онбре! Тва сме мъжете - можем и да губим с достойнство !

Зае*и - ще си го намери :)

buntar90
06-24-2009, 12:22
да е жива и здрава щом тва и е харесването не ти и трябва да се занимаваш с нея

bloodylips
06-24-2009, 13:49
според мен самия факт че си се съгласил тя да се срещне с бившия си е мн голяма простотия ..... едно нормално момиче което си има приятел не се среща с бившия си а едно нормално момче няма да позволя тя да го направи...или поне ще я отреже но0о0 така като гледам май си яко влюбен

RaZzer
06-24-2009, 14:15
според мен самия факт че си се съгласил тя да се срещне с бившия си е мн голяма простотия ..... едно нормално момиче което си има приятел не се среща с бившия си а едно нормално момче няма да позволя тя да го направи...или поне ще я отреже но0о0 така като гледам май си яко влюбен

Според мен пък много правилно е направил като се е съгласил... пък и така сравнително на време е разбрал каква стока е... ако не беше сега бившия, щеше да е някой друг след 2 месеца...

Ta... правилно си постъпил според мен! А относно причината - според мен и да я питаш ще ти каже, че в теб няма грешка, просто са си припомнили някви моменти и... Давай напред и успех! :)

angeltears
06-24-2009, 14:17
Напълно подкрепям :) Правилно си направил.. по-добре от рано да разбереш що за стока е и да се спасиш, отколкото по-късно когато вече си хлътнал яката с двата крака.. :) Не бой се, главата горе и мачкай наред :P

Wrathchild
06-24-2009, 15:12
Разбира се, че си постъпил правилно. Не е имало смисъл да си губиш времето с някоя, която дори няма доблестта да ти каже, че не иска да е с теб.

Hilary_
06-24-2009, 15:41
Хм !! Много сериозен въпрос !!
Дали да прекратиш връзката си с нея след като тя вече те е отрязала ... ??!!
Дааа !! Трудно решение !! Мноооого трудно онбре ! :?
... ;-) next .. 8)

eminemfenka
06-24-2009, 16:18
Мисля,че си постъпил правилно! Евала! :)

Faces
06-24-2009, 16:30
Постъпил си правилно отвсякъде за това че си се съгласил да се види с бившия си си показал че не си някой несигурен ревнивец.Това че ти си прекратил отношенията също е много точно вместо да се излагаш да и се молиш и т.н. показал си мъжество евала няма за какво да съжаляваш.

anyfany2
06-24-2009, 17:57
Постъпил си правилно отвсякъде! За това че си се съгласил да се види с бившия си, си й показал, че не си някой несигурен ревнивец.Това че ТИ си прекратил отношенията също е много точно вместо да се излагаш да и се молиш и т.н. показал си мъжество.. Евала! Няма за какво да съжаляваш!


Съгласна съм напълно.
Желая ти всичко най-най! :-)

vampirekiss
06-24-2009, 18:13
Друго просто не ти оставало да направиш.Вместо да се мъчиш още дъъълго докато тя събере смелост да ти каже неизбежното,ти си прекратил връзката,за което браво ти казвам за смелостта.

xcomplicatedx
06-24-2009, 18:18
..........

gorgeous
06-24-2009, 18:23
Повече от правилно си постъпил даже! Явно момичето дори няма смелост да е откровена с теб - нямало е причина да продължаваш...още по-добре, че ти си бил директният в случая. Успех за напред !! :)

iskamdate123
06-30-2009, 13:42
eeeх явно съм бил прав , макар и да имах чувства към нея някак си ми бе кофти .. бих го преодолял някак си но гадното е че ще бъдем врата до врата на работа така де всеки ден ще я виждам в продължение на 2 месеца , а аз пък ни ща да я виждъм 8-)



еееех съдба съдба :-o

mOBSCENE
06-30-2009, 14:52
Аз мисля ,че си постъпил напълно правилно!Това момиче не е държало явно толкова колкото е твърдяло и ако не е бил бившия ..то друг!

:?
Не се мъчи!Момичета колкото щеш.Просто това явно не е било твоето момиче.Не съжалявай за нищо :)

hooliganka89
06-30-2009, 15:20
И да е било грешка при свършен факт не виждам какво го обсъждаме? :-o

lipstik
06-30-2009, 15:24
Правилно си постъпил.

WhyNot
06-30-2009, 15:31
в крайна сметка не си имал кой знае какъв избор след нейната среща с другото момче...добре си направил че не си продължил да и се молиш щото такива хора явно не го заслужават...по добре не се занимавай с нея повече :(

Take_That
06-30-2009, 16:20
Постъпил си правилно :)