PDA

View Full Version : То и да си тъп се изискват усилия...



BigFakeSmile
06-24-2009, 12:47
уфф хора, за пореден път постъпих като праснато от хормони девойче :D
начи....наскоро едно момче (с което ходих преди година и го скъсах заради друг) ми предложи да опитаме отново...и ааз приех
сега като се замисля, приех, само защото напоследък съм се разлигавила (не ми се стои повече от месец без някой до мен.. :o ) пък и защото знам, че той ме обича и държи на мен, и с него мога да имам сериозна връзка, каквато съм нямала
и първите 3 излизания сичко приказка...ноо нататък the fairytale gone bad :shock:
аз не мога да повярвам, че той отново ми омръзна
проблема е, че той е твърде мил (възхищава се дори на ноктите ми :shock: :D ) а мен това сякаш ме изнервя..
или си падам по грубичка, или просто нямам никакви чувства към него, което 98% си е така...
и сега почвам да го избягвам..то не е работа да го скъсам за втори път с обяснение ''няма тръпка е чуек, нищо в мен не подскача като те видя...''
той е влюбен..а аз хич не мога да кажа същото
аз съм на 16 и искам нещо леко и приятно за връзка, момчето да ме кара да се чувствам само негова....а при тоя сякаш съм с гей :shock:
имаше една песен Damn, this boy makes me smile и се замислям, че аз не изпитвам нищо...няма я сладката болка като ме базика, че ми изневерява и т.н. (дразня се дори, че момичетата не го заглеждат особено, а аз държа на това)
да добавя, че иска да се виждаме секи ден, чувствам се без въздух
някакви идеи :-o

buntar90
06-24-2009, 12:52
браво ще му разбиеш сърцето за 2-ри път евала...... и то само защото си се разлигавила и си сама от месец...
другият път помисли за това , че и момчетата имат чувства и не постъпвай като тъп егоист

Aicken
06-24-2009, 12:52
описваш момчето което искаш точно като мене , да те базика , да го заглеждат да флиртува с други... но моята приятелка плаче по 2 пъти на ден... не ти трябва такъв

BigFakeSmile
06-24-2009, 12:57
браво ще му разбиеш сърцето за 2-ри път евала...... и то само защото си се разлигавила и си сама от месец...
другият път помисли за това , че и момчетата имат чувства и не постъпвай като тъп егоист

от както, така да се каже на мен ми разбиха сърцето много брутално, вече не ми прави много впечатление аз какво правя...
като те наранят така се замисляш ''не мога ли и аз да не влагам чувства, да гледам само на мен да ми е кеф, а другия да изгаря отвътре?!''
тъпо е...но сега една част от адски милото момиче, което бях преди се чуди как да постъпи...

buntar90
06-24-2009, 12:59
и на мен са ми разбивали сърцето и то не веднъж но все пак.... като не го харесваш , да сте заедно няма смисъл , понеже той ше усети и ше му е гадно, а и на теб ше ти е гадно........

YouKnowImBetterThanYou
06-24-2009, 13:06
Прави каквото си искаш и бъди кучка пък. Той пък да се е усетил, след като очевадно се лигавиш, а е бил достатъчно балък, че да ти се връзва - негов си проблема. Не е хубаво да живееш с чувство за вина, когато още не си достатъчно голяма, че да имаш сериозно отношение към връзките и въобще каквито и да е било въпроси, за които явно все още не си достатъчно голяма! Простено ти е!

jghgh
06-24-2009, 13:10
---

от както, така да се каже на мен ми разбиха сърцето много брутално, вече не ми прави много впечатление аз какво правя...
като те наранят така се замисляш ''не мога ли и аз да не влагам чувства, да гледам само на мен да ми е кеф, а другия да изгаря отвътре?!''
тъпо е...но сега една част от адски милото момиче, което бях преди се чуди как да постъпи...

Много тъпо оправдание за това да си безотговорна към чуждите чувства и да мислиш само за себе си.
Не че не те разбирам... напротив (; И именно заради това ти казвам.
Голяма грешка се явява, да знаеш.
След някаква си драма всички решават да стават комбайни и да тъпчат всичко наоколо без изобщо да им пука, буквално.
Но лошото е че си задълбаваме в егоизма.
Да, да мислиш за някой друг ти ощетява малко от щастието, но от друга страна е твърде жестоко да не помисляш за последиците от действията си.
Но стига съм поучавала. Била съм същата. И няма да ти кажа колко сълзи сега изплаквам от това :) Затова просто си имай мярката и не се забравяй. Бъди каквото си щеш момиче, отстоявай си принципите и желанията, но не бъди егоистка - мисли и за другите, мисли и за техните сърца.

Иначе - зарежи го тоя. Темпераментът ти е коренно по-различен от неговия. Намери си някой по-подходящ, може би.
На мен ми прати го тоя гей : D Ама да го подучиш че от време на време трябва да ми се кара, иначе като се кача на главата на някой почвам да го намразвам (и аз като теб) че ми е позволил толкова да се забравя. 8-)

buntar90
06-24-2009, 13:11
Прави каквото си искаш и бъди кучка пък. Той пък да се е усетил, след като очевадно се лигавиш, а е бил достатъчно балък, че да ти се връзва - негов си проблема. Не е хубаво да живееш с чувство за вина, когато още не си достатъчно голяма, че да имаш сериозно отношение към връзките и въобще каквито и да е било въпроси, за които явно все още не си достатъчно голяма! Простено ти е!
не съм съгласен . излиза, че може да си прави каквото поиска и сичко и е простено. добре нищо против ама като е замесен и друг човек не е нормално, а и не мога да разбера защо момче което има чувства да е балък :-o

jghgh
06-24-2009, 13:19
Прави каквото си искаш и бъди кучка пък. Той пък да се е усетил, след като очевадно се лигавиш, а е бил достатъчно балък, че да ти се връзва - негов си проблема. Не е хубаво да живееш с чувство за вина, когато още не си достатъчно голяма, че да имаш сериозно отношение към връзките и въобще каквито и да е било въпроси, за които явно все още не си достатъчно голяма! Простено ти е!
не съм съгласен . излиза, че може да си прави каквото поиска и сичко и е простено. добре нищо против ама като е замесен и друг човек не е нормално, а и не мога да разбера защо момче което има чувства да е балък :-o
Балък е, не защото е влюбен, а защото е осакатен интуитивно.
По принцип вие повечето момчета сте така де. Изобщо не осъзнавате кога си имате работа с курви, кога се държите тъпо и гейско или нещо от тоя сорт.

Аз много обичам нежни момчета, не ме разбирай погрешно. Но ги обичам с остър ум и интуиция, аналитична мисъл. Не харесвам някакви мъже путки, дето само ходят след гъза нагаджето си, постоянно й звънят и т.н. Наречи го тъпа женска логика, но си е така. Ако не ме кара от време на време да се чувствам парцал, ако не ме поставя на мястото ми - тогава нищо няма да е същото. И егото е нещо много важно - харесвам да ми демонстрират любов но с някаква граница, с някакъв лек привкус на "Няма да ти кажа колко те обожавам, защото ще си оголя егото". Може да е малоумно, но мен ей такива загадки ми харесват. То не пречи да се давим в океан от нежност и любовни чувства. Обожавам.Но мъжът трябва да си има самоуважение, да не пада толкова ниско, ощеповече, като го мотаят. Та те не ходят сериозно че да я обсипва толкова с комплименти. Не е адекватно на нейното отношение най-малко и той трябва да го знае. Ама пуст момчешки мозък - няма ги тия момци изобщо в детайлите. (:

dimitar_ak
06-24-2009, 13:21
Извини ме за откровеността, но току що видях една новоизлюпена кучка.

BigFakeSmile
06-24-2009, 13:27
Извини ме за откровеността, но току що видях една новоизлюпена кучка.

не се притеснявай, аз искам всякакви мнения
аз като го погледна той е винавен, че незнае какво искам и как да се държи с мен...както казаха, ако няма самоуважение, накъде отива?
то да кажеш, че имаш работа и той да те пита после още три пъти какво е?
но от друга страна аз съм виновна, защото го знаех какъв е и се съгласих пак да тръгнем...

Ilikeliljon
06-24-2009, 13:31
Извини ме за откровеността, но току що видях една новоизлюпена кучка.

+1 Обикновено съм по-мек в изказванията си, ама ти момиче определено се държиш като изтървана и още по-определено не знаеш какво искаш и дрънкаш откровени глупости (изневяра, сладки болки, да го заглеждат момичета). :) :)

anyfany2
06-24-2009, 13:33
Здрасти!
според мен не би трябвало да се обвиняваш!
Все съм си мислила и си мисля, че когато обичаш някого истински трябва да му даваш свобода.. Не е ли така? Не знам какво да ти кажа.. Той трябва.. не,не.. Той е длъжен да ти уважи мнението.
Аз съм същата.. Искам нещо леко.. да не ме натоварва..
Моето мнение е, че трябва да поговориш с него, колкото и да знаеш, че можеш да го нараниш. Трябва да се говори в една връзка. Смятам, че ако му кажеш всичко (че те задушава, че желаеш свобода, за да се чувстваш добре..) той ще го разбере.. Или ако не го разбере-значи просто, че не сте един за друг (лично за мен).. В една връзка трябва разбирателство.. Нищо не става насила. Можеш да му го кажеш.. Няма да започнеш да го обичаш, когато те притиска..
Поговори, смятам, че ще бъде от полза, а ти? :---) =P~ :---) =P~ :---) =P~
Желая ти много, много приятни летни дни, изпълнени с лъчите на слънчевата любов!!! Успехче във всички начинания и във връзките ти! :smt007 :---) :smt007 :---)

bloodylips
06-24-2009, 13:38
на всеки са му разбивали сърцето но не всички са като теб и мислят само за себе си но0о щом някой ти е разбил сърцето не значи че всички са такива ама като пораснеш още малко и ще го разбереш а по темата искам да ти кажа че е тъпо така да си играеш с хората .... хем си се съгласила да си с него а сега го отбягваш тъпо е просто... :?

LittlePrincess
06-24-2009, 13:39
Тъпото е, че изобщо си се съгласила да си с него. А ти явно искаш някой дето ще ти говори на 'ма' .. По-добре остави момчето, защото ако по-късно го зарежеш ще е по-гадно за него, според мен.

NeZaPoznat
06-24-2009, 14:04
уфф хора, за пореден път постъпих като праснато от хормони девойче :D
начи....наскоро едно момче (с което ходих преди година и го скъсах заради друг) ми предложи да опитаме отново...и ааз приех
сега като се замисля, приех, само защото напоследък съм се разлигавила (не ми се стои повече от месец без някой до мен.. :o ) пък и защото знам, че той ме обича и държи на мен, и с него мога да имам сериозна връзка, каквато съм нямала
и първите 3 излизания сичко приказка...ноо нататък the fairytale gone bad :shock:
аз не мога да повярвам, че той отново ми омръзна
проблема е, че той е твърде мил (възхищава се дори на ноктите ми :shock: :D ) а мен това сякаш ме изнервя..
или си падам по грубичка, или просто нямам никакви чувства към него, което 98% си е така...
и сега почвам да го избягвам..то не е работа да го скъсам за втори път с обяснение ''няма тръпка е чуек, нищо в мен не подскача като те видя...''
той е влюбен..а аз хич не мога да кажа същото
аз съм на 16 и искам нещо леко и приятно за връзка, момчето да ме кара да се чувствам само негова....а при тоя сякаш съм с гей :shock:
имаше една песен Damn, this boy makes me smile и се замислям, че аз не изпитвам нищо...няма я сладката болка като ме базика, че ми изневерява и т.н. (дразня се дори, че момичетата не го заглеждат особено, а аз държа на това)
да добавя, че иска да се виждаме секи ден, чувствам се без въздух
някакви идеи :-o

Пожелавам ти следващото гадже да ти посинява фара всяка седмица :-P

Тогава ще видиш какво е истинска 'тръпка' 8)

Ето тема от един форум за възрастни:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=406998.0

Това ли искаш ?? :?

Недей да ми благодариш !!

FiRe_LaDy
06-24-2009, 15:03
браво ще му разбиеш сърцето за 2-ри път евала...... и то само защото си се разлигавила и си сама от месец...
другият път помисли за това , че и момчетата имат чувства и не постъпвай като тъп егоист

от както, така да се каже на мен ми разбиха сърцето много брутално, вече не ми прави много впечатление аз какво правя...
като те наранят така се замисляш ''не мога ли и аз да не влагам чувства, да гледам само на мен да ми е кеф, а другия да изгаря отвътре?!''
тъпо е...но сега една част от адски милото момиче, което бях преди се чуди как да постъпи...

Тъпо е да нараняваш този и онзи,защото някой си е наранил теб!Те не са виновни и нямат нищо общо с твоята болка,която си изпитала.Постъпила си много гадно с момчето.По-добре го остави докато е време.Колкото повече отлагаш,толкова по-силна ще е болката му,когато го зарежеш.

Faces
06-24-2009, 16:44
Аман от лигли честно много модерно стана всички да са безчувствени кучки :razz: :razz: :razz: всичко се връща момиченце не го забравяй никога това след време като се озовеш сама в калта си спомни кви си ги вършила и не се питай "ама що на мен ми се случва това" :?

Tempest
06-24-2009, 16:48
уфф хора, за пореден път постъпих като праснато от хормони девойче :D
начи....наскоро едно момче (с което ходих преди година и го скъсах заради друг) ми предложи да опитаме отново...и ааз приех
сега като се замисля, приех, само защото напоследък съм се разлигавила (не ми се стои повече от месец без някой до мен.. :o ) пък и защото знам, че той ме обича и държи на мен, и с него мога да имам сериозна връзка, каквато съм нямала
и първите 3 излизания сичко приказка...ноо нататък the fairytale gone bad :shock:
аз не мога да повярвам, че той отново ми омръзна
проблема е, че той е твърде мил (възхищава се дори на ноктите ми :shock: :D ) а мен това сякаш ме изнервя..
или си падам по грубичка, или просто нямам никакви чувства към него, което 98% си е така...
и сега почвам да го избягвам..то не е работа да го скъсам за втори път с обяснение ''няма тръпка е чуек, нищо в мен не подскача като те видя...''
той е влюбен..а аз хич не мога да кажа същото
аз съм на 16 и искам нещо леко и приятно за връзка, момчето да ме кара да се чувствам само негова....а при тоя сякаш съм с гей :shock:
имаше една песен Damn, this boy makes me smile и се замислям, че аз не изпитвам нищо...няма я сладката болка като ме базика, че ми изневерява и т.н. (дразня се дори, че момичетата не го заглеждат особено, а аз държа на това)
да добавя, че иска да се виждаме секи ден, чувствам се без въздух
някакви идеи :-o

пожелавам ти да откриеш какво искаш, но да е идните 1-2 години, защото после такива грешки не се прощават лесно... по-добре го зарежи сега, защото после ще е прекалено късно и той ще страда повече... а като гледам не искаш това, нали?

NaNa_SladuRana
06-24-2009, 17:09
Балък е, не защото е влюбен, а защото е осакатен интуитивно.
По принцип вие повечето момчета сте така де. Изобщо не осъзнавате кога си имате работа с к**ви, кога се държите тъпо и гейско или нещо от тоя сорт.

Аз много обичам нежни момчета, не ме разбирай погрешно. Но ги обичам с остър ум и интуиция, аналитична мисъл. Не харесвам някакви мъже п****, дето само ходят след гъза нагаджето си, постоянно й звънят и т.н. Наречи го тъпа женска логика, но си е така. Ако не ме кара от време на време да се чувствам парцал, ако не ме поставя на мястото ми - тогава нищо няма да е същото. И егото е нещо много важно - харесвам да ми демонстрират любов но с някаква граница, с някакъв лек привкус на "Няма да ти кажа колко те обожавам, защото ще си оголя егото". Може да е малоумно, но мен ей такива загадки ми харесват. То не пречи да се давим в океан от нежност и любовни чувства. Обожавам.Но мъжът трябва да си има самоуважение, да не пада толкова ниско, ощеповече, като го мотаят. Та те не ходят сериозно че да я обсипва толкова с комплименти. Не е адекватно на нейното отношение най-малко и той трябва да го знае. Ама пуст момчешки мозък - няма ги тия момци изобщо в детайлите. (:

много често се съгласявам с теб :) тук описа и моя вкус . Един мъж дори и нежен,дори и наранен,дори и удавен в романтика ,ако искате,не трябва да изглежда като жалак лигльо, командван от приятелката си,неспособен да взима сам решения,а като влюбен,но силен мъж,който си тежи на мястото и знае какво иска.Просто не знам как да опиша думата мъжественост,защото всеки си има своя дефиниция за нея,но ме разбрахте за какво говоря :)

BigFakeSmile
06-24-2009, 17:48
Аман от лигли честно много модерно стана всички да са безчувствени кучки :razz: :razz: :razz: всичко се връща момиченце не го забравяй никога това след време като се озовеш сама в калта си спомни кви си ги вършила и не се питай "ама що на мен ми се случва това" :?

целта ми не е да наранявам и да се кефя на ефекта :)
казах просто, че допуснах грешката да тръгна с момче, което тича след мен, а не искам да го нараня и за това незнам как да му го кажа..
и не разбирам с това '' всичко се връща момиченце'' какво искаш да постигнеш??
не съм безмозъчна пачавра, мисля, че много добре знам, че Бог връща всичко рано или късно, да си имаме уважението, а?
и + това защо ме изкарахте ку*ка....аз мислех, че от преди година се е променил..явно не

marshallm
06-24-2009, 18:19
Извини ме за откровеността, но току що видях една новоизлюпена кучка.

не се притеснявай, аз искам всякакви мнения
аз като го погледна той е винавен, че незнае какво искам и как да се държи с мен...както казаха, ако няма самоуважение, накъде отива?
то да кажеш, че имаш работа и той да те пита после още три пъти какво е?
но от друга страна аз съм виновна, защото го знаех какъв е и се съгласих пак да тръгнем...
Той е виновен, че незнае какво искаш?! :? Как по-точно трябва да знае? Ти опитвала ли си да поговориш с него? Ти знаеш ли той какво чувства и иска?

vampirekiss
06-24-2009, 18:30
Ако наистина искаш да скъсате,то не се превръщай в мъченица и не стой с него само защото те е страх да не го нараниш.Можеш да му обясниш как стоят нещата.Мисля,че той ще те разбере.И въпреки това.Не мислиш ли,че е направо старахотно някой да те обича толкова,да ти обръща голямо внимание.Някой хора мечтнаят за това.Решението си е твое,но добре премисли нещaтa преди да предприемеш нещо.

Faces
06-24-2009, 19:12
Аман от лигли честно много модерно стана всички да са безчувствени кучки :razz: :razz: :razz: всичко се връща момиченце не го забравяй никога това след време като се озовеш сама в калта си спомни кви си ги вършила и не се питай "ама що на мен ми се случва това" :?

целта ми не е да наранявам и да се кефя на ефекта :)
казах просто, че допуснах грешката да тръгна с момче, което тича след мен, а не искам да го нараня и за това незнам как да му го кажа..
и не разбирам с това '' всичко се връща момиченце'' какво искаш да постигнеш??
не съм безмозъчна пачавра, мисля, че много добре знам, че Бог връща всичко рано или късно, да си имаме уважението, а?
и + това защо ме изкарахте ку*ка....аз мислех, че от преди година се е променил..явно не
Аз цел нямам но просто е гадно и дори тъпо да си изкарваш на другите това че еди кой си ти е разбил сърцето.То ако всички тръгнат така къде ще му излезе края ? Ся и ти ще разбиеш сърцето на момчето и то за 2-ри път и кво и той като тебе трябва да тръгне да прави така ли ? Като ти е разбито сърцето и не си готова за пълноценна връзка не започвай така както се казва не използвай други като парцал да изтрият мръсните петна които друг е оставил в теб.

angeltears
06-24-2009, 19:31
Аз цел нямам но просто е гадно и дори тъпо да си изкарваш на другите това че еди кой си ти е разбил сърцето.То ако всички тръгнат така къде ще му излезе края ? Ся и ти ще разбиеш сърцето на момчето и то за 2-ри път и кво и той като тебе трябва да тръгне да прави така ли ? Като ти е разбито сърцето и не си готова за пълноценна връзка не започвай така както се казва не използвай други като парцал да изтрият мръсните петна които друг е оставил в теб.

За пореден път се съгласявам с теб.
Момиче, няма смисъл да си изкарваш всичко, що са ти направили на момчето, което дава мило и драго за теб. Това, че някакъв смотльо там те е наранил, не значи че всички са идиоти като него. Не значи, че всеки ще те нарани по този начин... Така изпускаш хубавото в живота и не даваш шанс да бъдеш обичана и да обичаш.. Знаеш ли какво? Рано или късно ще им омръзне да се борят да пробият до сърцето ти, и ще се откажат, а ти ще останеш сама и ще осъзнаеш колко глупаво постъпваш, но ще е късно..
Имаш глава на раменете - дерзай! :)

fc
06-24-2009, 19:37
Мале ама вие в какви филми се вкарвате не знам :razz: :razz:

Kukumqvka
06-24-2009, 20:35
Ми зарежи го няма как .. к'во да се прави , горкия не е знаел с кого се захваща и следващия път помисли малко преди да действаш :)

lifelesscorpse
06-24-2009, 20:38
На 16-с ум за 10 годишна пикла...Толкова си...бе както и да е.Най-добре го остави човека да си търси щастието другаде,защото с теб никакво щастие няма да види...Това,че ти изобщо не знаеш какво искаш не е негов проблем...Първо разбери коя си и защо си(защото явно още не знаеш) и тогава прави каквото и да било...На момчето нищо му няма...Както и да е...Оправяйте се!!!... :x :?

hottie
06-24-2009, 20:42
ами нормално е. И аз се изнервям когато е прекалено "лесен" и мил и достъпен. Трябва малко повече загадъчност мамка му !

Extremescream
06-24-2009, 20:42
На всеки са му разбивали сърцето,но това не е причина да се държиш като путка с останалите.Човека очевидно заслужава нещо много по-добро от теб,лошото е,че не го осъзнава и ще се наложи за втори път да му разбиеш сърцето.Давай,какво от това,че човека ще страда,нали на теб ти е добре и не ти пука.
И съвет-в следващата си връзка не бъди такъв егоист.

Vichko0o
06-24-2009, 20:52
Кво си преживяла за пикливите си 16 годинки бе ? Една раздяла, леле ужас света свърши !!!! Ма виж се, че още не знаеш на кой свят си и какво искаш да ти се случи, ве че тръгнала да "наранява щот я наранили". Вържи си 1 камък на врата и скочи в някоя дълбока река, ще направиш услуга на всички ни !! Кво значи прекалено мил бе ? Като ви правят на луди мъжете се цупите, като се държат мило с вас се цупите, като заглеждат останали девочки се цупите, като флиртуват се цупите, като не го правят пак се цупите, като ги заглеждат много момичета врещите на поразия, като не ги заглеждат пак врещите.... Ма вие изобщо знаете ли кво искате ? Авторката ти от много време си ми паднала в очите като тъпа малка лигня, която не знае кво търси на тоя свят .... И това вече е капак на всичко ! Ти си некра разглезена малка пикла, дето се чуди с кой момък да се заиграе днеска.... Толкова ли нямаш смелост да му ги кажеш тея неща в очите ми ги пишеш на нас тука ? "Хванала ме лигата, 1 месец без приятел трябваше с някой" ма нищо, че той има чувства и него му е гадно, че ти си тъпа п*тка .... На него да му е зле па на тебе както и да е .... Кво всички я защитавате? Кво сте преживели бе деца проклети ? Ходили там с някое момче 2-3-4-5 месеца "ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ", скъсали накрая и хоп живота е много гаден защо точно с мене ? Какво съм направил/а и т.н ..... Ма да се хванеш с някой женкар да те оплете в мрежата си и да те направи на луда ма така, че да те боли жестоко, ще те питам тогава "разбра ли ся какво искаш И как се чувства приятеля ти?"... Кажи му на приятеля ти в очите всичко каквото имаш да му казваш и да приема истината момчето и да ти бие шута, щото не заслужаваш любов ти малка, разглезена, дрисла !!!!

BigFakeSmile
06-24-2009, 20:53
какви са тия глупости..ти не ми познаваш характера
аз винаги се старая на другите да им е хубаво с мен, без значение как се чувствам аз
и съм много щастлива като видя, че е така...а в случая определено е.
последните ми 4-5 връзки все така минават
докато накрая решавам, че не може повече така...и на момчето му пада като гръм от ясно небе
какво да напрая...то или я има магията...или не :)

BigFakeSmile
06-24-2009, 21:00
Vichko0o, паднала съм ти в очите, леле :-D
като си по-голям и с повече опит защо си мислиш, че можеш да ме наричаш дрисла??
и да, оплитал ме е женкар, адски ме е боляло (не говори като незнаеш!)
целта ми не е да наранявам сичко живо!
и мисля, че за 16-годишната си възраст съм много по разумна от връстниците си, без значение какво мислят другите

Vichko0o
06-24-2009, 21:01
Ама обесни ми нужно ли е да те познавам след тая тема ? Е те такива като тебе тука в София им викаме КИФЛИ ! И ти си типичен пример за това нещо. За кво ми е да познавам повече от тебе, при положение, че пишеш такива неща ? Факта, че си на 16 и вече смяташ, че си преживяла кво ли не и като обесняваш как "несъзнателно" си играеш с чувствата на човека, ми дават доста ясна представа за това, че си още недорасла и все още се чудиш е*е ли ти се пика ли ти се .......

Vichko0o
06-24-2009, 21:02
Vichko0o, паднала съм ти в очите, леле :-D
като си по-голям и с повече опит защо си мислиш, че можеш да ме наричаш дрисла??
и да, оплитал ме е женкар, адски ме е боляло (не говори като незнаеш!)
целта ми не е да наранявам сичко живо!
и мисля, че за 16-годишната си възраст съм много по разумна от връстниците си, без значение какво мислят другите
Вие всичките мислите, че сте ги надрастнали .... Но истината е КОРЕННО различна ...

BigFakeSmile
06-24-2009, 21:07
не се заяждай, пак повтарям, нямаш идея какво ми е в главата :)
сложния ми характер не може да се опиша във форум или скайп
но определено не е това, което казваш
и какви са тия постове, аз като не съм влюбена да се жертвам, за да не страда той ли?
това съм го правила и никак не е приятно

angeltears
06-24-2009, 21:09
Защо изобщо си започнала като не си влюбена :)

Vichko0o
06-24-2009, 21:09
О, извинявай не исках да ти засегна "сложния характер".... Ти не се жертваш (поне аз не видях да се жертваш за нещо ...), ами жертваш неговите чувства и време.... ДО колкото забелязвам не си от най-умните що след 1 година не си разбрала, че той ти е скучен и пак си тръгнала с него ... Щом ти е скучен му обясни това нещо и се опитайте да изгладите нещата толкова ли е трудно ? И честно казано ще се заяждам щото го заслужаваш !!!!

BigFakeSmile
06-24-2009, 21:19
заяждай се, на мен не ми пречи да споря :)
и той като ми предложи да излезем..ми говореше по съвсем различен начин..мислех, че се е променил
нямах намерение да се събираме, но той ми предложи и реших, че този път може да се получи :)
действам както ми подскаже сърцето
за Бога, аз съм дете, ти като по-голям май би трябвало да ми помогнеш с нещо, не си ли за туй в този сайт?!
я си спомни колко велик ти е бил акъла на моите годинки
и аз не мисля, че съм такъв егоист
казах, че се старая да го правя щастлив, защото виждам, че го заслужава
и отбягването от една страна е хубаво, така чувствата му може би намаляват...

angeltears
06-24-2009, 21:29
Еми мила, грешиш :) Усилват се.. искаш нещата , които не можеш да имаш.. така като му се дърпаш си му интересна и те иска още повече..

Vichko0o
06-24-2009, 21:30
На твойте години бях залухав зубер ако трябва да сме точни .... У нас ме държаха твърде строго и честно да си кажа за момичета не съм и мислел .... Такаче може би съм бил и по зле от тебе.... Но при положение, че ти казваш, че си надрастнала връстниците си и правиш такива тъпи изцепки, ми подсказва, че не си ги надрастнала толкова много ... Пък и хем казваш, че се мислиш за по-голяма, хем казваш, че си още дете... На кое твърдение да вярвам ? Просто постъпката ти е необмислена и детска. Пак ще те попитам нядявам се този път да получа отговор.... Защо не му кажеш всичко в очите?????

fatal4o
06-24-2009, 21:30
заяждай се, на мен не ми пречи да споря :)
и той като ми предложи да излезем..ми говореше по съвсем различен начин..мислех, че се е променил
нямах намерение да се събираме, но той ми предложи и реших, че този път може да се получи :)
действам както ми подскаже сърцето
за Бога, аз съм дете, ти като по-голям май би трябвало да ми помогнеш с нещо, не си ли за туй в този сайт?!
я си спомни колко велик ти е бил акъла на моите годинки
и аз не мисля, че съм такъв егоист
казах, че се старая да го правя щастлив, защото виждам, че го заслужава
и отбягването от една страна е хубаво, така чувствата му може би намаляват...

1. чуствата му не намаляват, обратното
2. той като по-голям мисля ,че конското което ти тегли, май поне малко те е накарало да се замислиш какво си направила (доста директно го е изразил)
3. като действаш както ти подскаже сърцето защо темата ти е в този сайт?
4. следващия път преди да тръгнеш с някого вземи се увери ,че правиш правилния ход вместо после да седиш да се чудиш сред нас как да го разкараш без да го нараниш...
5. бих казал ,че малко приличаш на софийските кифли дето каза той
6. не е нужно да те познаваме за да ти знаем характера, начина по който говориш можеш да усетиш на някого какъв му е характера, както и ти ако ми прочетеш всичките постове ще разбереш що за изрод съм аз.
7. прочети всичко на ново...

:-o <-- ей така бих гледал аз ако бях на мястото на съкрушеното момче и по случайност попадам на тази тема.

Малките човечета в този форум (12-13) не знаят какво е любов, а пък част от вас (15-16) само правите глупости. 14 годишните предполагам са в момента на вълна "дай да мина с 3ка изпитите" и в момента не ги мислят мн мн връзките..

п.п. Не влагам лоши чуства ами просто изредих нещата които си мислих докато четох отговорите...

BigFakeSmile
06-24-2009, 21:35
защо не му кажа ли, всъщност, това, което трябва да му кажа е, че ми е скучно с него
скоро му бях казала ''охх..тъпо ми е!''
а той ми отговори ''еми и на мен ми е тъпо..ко да напрая...и не ми се говори'' и след това ме гушна
аз си викам моля??
свикнала съм връзката да е закачка, шоу да става (но това не значи че го приемам като игра)
и след този негов отговор какво да му кажа??
''осъзнаваш ли, че ако продължаваш така, ще ми писне и..'' << не е ли леко грубо?
аз говоря какво ли не с него...а той да ми отвърне какво ме интересува..
а в същото време ме обичал, на това вярвам, защото го усещам..но връзка ли е това??

angeltears
06-24-2009, 21:46
Противоречиш си.. до одеве беше мил и лигав.. а сега излиза, че е непукист..

BigFakeSmile
06-24-2009, 21:50
еми не мога да обясня цялостно държанието му, сложно е
или ще ми говори така...или ще е лигав
а на мен нито едното, нито другото ми харесва, което е разбираемо
аз съм на принципа различни хора, различни характери
опитвам се да му свикна, но не се получава

angeltears
06-24-2009, 21:55
А не е ли това именно интригата - да не можеш да му "хванеш спатиите" ? Днес е така, утре така и всеки ден ти си насадена на различни яйца.. е хайде де, свикни му - нали искаш разнообразие и пламък :)

fatal4o
06-24-2009, 21:59
Ами тогава се опитай да му уравновесиш нещата , хем да е лигав хем да му е скучно в премерени количества, отидете на кино(излезнаха ноови и яки филми), разходете се в някой парк, врътнете един билиярд (ако не играете , тамън да се научите) , отидете покрай някое езерце малко, полафете си за бивши гаджета (страшно омразно) ... абе направи му деня весел за да не му е скучно и той ще го направи същото на следващия ден за му е приятно с теб, той види ли ,че има развитие веднага ще подаде едно рамо на влака да потегли отново.

NeZaPoznat
06-25-2009, 06:41
какви са тия глупости..ти не ми познаваш характера
аз винаги се старая на другите да им е хубаво с мен, без значение как се чувствам ази съм много щастлива като видя, че е така...а в случая определено е.
последните ми 4-5 връзки все така минават
докато накрая решавам, че не може повече така...и на момчето му пада като гръм от ясно небе
какво да напрая...то или я има магията...или не :)

Ай стига бе !! :shock: :shock: :shock: Защо ли не мога да ти повЕрвам.... да не би да е заради първия пост в темата ...... :shock: :shock:

BigFakeSmile
06-25-2009, 09:18
^^ ако не беше така, нямаше да го пиша
целта ми не е да се изкарам най-добрата на света пред вас :)

lipstik
06-25-2009, 09:32
Като сте тръгвали за 2-ри път не си ли била наясно с чувствата си.Все пак нали на третия ден ти е омръзнал(не съм много сигурна дали бяха 3 дни,но беше малко време),което значи,че изобщо не си го харесвала...

Kukumqvka
06-25-2009, 10:39
Олее ужас какъв огромен проблем имаш .. то хич не е лесно да оставиш някъф за втори път при положение че си малка егоистка с нейните си курвенски номера :D

п.п: НЕ ми казвай че не си егоистка щото си .. да беше помислила как той аджаба ще се чувства след ходенето по мъките с тебе :lol:

Take_That
06-25-2009, 10:52
Нямам думи............ Виж какво на 16 си, а все едно чета тема на едно 12 годишно разглезено момиченце, което не знае какво иска. Като нямаш чувства към момчето защо си с него? А да вярно - защото си се разлигавила. Придавай си лигавенето на някой друг.

П.П - и после мъжете били виновни за всичко. Ние момичетата понякога правим така, че те да не вярват повече в любовта и да нараняват всяка следваща........

dimitar_ak
06-25-2009, 11:15
Защо не ми беше гадже? Наистина щеше да ти е забавно.

RoCkSpOt
06-25-2009, 12:30
Само две думи... ТУПА К**ВА !!! :-x

BigFakeSmile
06-25-2009, 18:32
уу, така ли..?
а защо е имало момчета с които наистина ми е хубаво и не съм мислиа изобщо за раздяла?????
няма начин и той да има малко вина, а?

hooliganka89
06-25-2009, 18:41
Голяма драма :D

vampirekiss
06-25-2009, 19:02
Голяма драма :D

\:D/ Нищо лично,но турските сапунки ряпа да ядат.

Kukumqvka
06-25-2009, 19:04
уу, така ли..?
а защо е имало момчета с които наистина ми е хубаво и не съм мислиа изобщо за раздяла?????
няма начин и той да има малко вина, а?


Ми не всъщност няма начин той да има вина , че ти си се разлигавила .. Ходиш с него за втори път а не знаеш що за стока е .. Мислила била че се е променил да ама не .. Вълкът козината си мени ,но нрава не ! Ей за т'ва като ти е разлигавено и незнаеш с кой да тръгнеш иии как да си начешеш крастата не тръгвай с бивши гаджета .. :)

smileforyou12
06-25-2009, 19:09
... кажи му каквото ти е на главата по добре спри нещата до тук от колкото да баламосваш човека :?

lipsvashh_mi
06-25-2009, 19:48
дам,верно мн усилия се изисква ама някои са отличници и се справят перфектно в това да са тъпи кат гьонове!И честито-ти си също отличничка..не стига,че знаеш че не обичаш момчето,па и пак тръгваш с него залъгвайки го,че имаш чувства..всичко е плод на каприза ти и на малкия ти ограничен мозъчен капацитет...не звучиш като пораснало 16 годишно момиче,защото явно не си запозната с чувствата на хората и не знаеш ка да ги щадиш!Правиш си каквото си знаеш и ще патиш по-късно ама на кой да му увре мозъка на време друг въпрос..та забавлявай се ама после като съсипеш окончателно горкото момче,ще ти тежи на теб!И дано изпиташ какво е да те боли,та да проумееш кое е правилно и кое не -нещо ,което и децата в детската го знаят.
ПП Ако си мислиш,че си избивам комплекси или злобея-твой проблем..Изказвам мнение на зрял човек,преценяващ нещата обиктивно и се надявам-въпреки,че съмненията са ми в превес-че ще се вслушаш и ще поправиш грешките си.Айде и умната :)

angeltears
06-25-2009, 20:05
дам,верно мн усилия се изисква ама някои са отличници и се справят перфектно в това да са тъпи кат гьонове!И честито-ти си също отличничка..не стига,че знаеш че не обичаш момчето,па и пак тръгваш с него залъгвайки го,че имаш чувства..всичко е плод на каприза ти и на малкия ти ограничен мозъчен капацитет...не звучиш като пораснало 16 годишно момиче,защото явно не си запозната с чувствата на хората и не знаеш ка да ги щадиш!Правиш си каквото си знаеш и ще патиш по-късно ама на кой да му увре мозъка на време друг въпрос..та забавлявай се ама после като съсипеш окончателно горкото момче,ще ти тежи на теб!И дано изпиташ какво е да те боли,та да проумееш кое е правилно и кое не -нещо ,което и децата в детската го знаят.
ПП Ако си мислиш,че си избивам комплекси или злобея-твой проблем..Изказвам мнение на зрял човек,преценяващ нещата обиктивно и се надявам-въпреки,че съмненията са ми в превес-че ще се вслушаш и ще поправиш грешките си.Айде и умната :)

Не мога да се изразя по-добре :)
Само въпрос.. още ли го тормозиш? Спирай му мъките, ако имаш поне малко сърце ;]

BigFakeSmile
06-26-2009, 10:48
дам,верно мн усилия се изисква ама някои са отличници и се справят перфектно в това да са тъпи кат гьонове!И честито-ти си също отличничка..не стига,че знаеш че не обичаш момчето,па и пак тръгваш с него залъгвайки го,че имаш чувства..всичко е плод на каприза ти и на малкия ти ограничен мозъчен капацитет...не звучиш като пораснало 16 годишно момиче,защото явно не си запозната с чувствата на хората и не знаеш ка да ги щадиш!Правиш си каквото си знаеш и ще патиш по-късно ама на кой да му увре мозъка на време друг въпрос..та забавлявай се ама после като съсипеш окончателно горкото момче,ще ти тежи на теб!И дано изпиташ какво е да те боли,та да проумееш кое е правилно и кое не -нещо ,което и децата в детската го знаят.
ПП Ако си мислиш,че си избивам комплекси или злобея-твой проблем..Изказвам мнение на зрял човек,преценяващ нещата обиктивно и се надявам-въпреки,че съмненията са ми в превес-че ще се вслушаш и ще поправиш грешките си.Айде и умната :)

не..благодаря, че си изказа мнението..
и да, изпитвала съм болка и още си е в мен
а за това момче....ясно, че съм виновна, но и защо толкова го защитавате?
вчера пак беше същото..излязохме (уж се надявах да бъде по добре), но пак същата скука...той вижда, че не ми е приятно..но нищо не прави по въпроса..

dimitar_ak
06-26-2009, 10:58
Не знам защо смяташ, че той е длъжен да те забавлява. Ами като ти е скучно организирай ти следващата среща.

Kukumqvka
06-26-2009, 11:06
Добре бе .. ти к'во искаш?
Да те носи на конче за да не ти е скучно?
Ти пък тоя момък го изкара ебахти злето май малко пресилваш нещата :-D Скучни хора няма, просто са такива, с които нямаш обща приказка и оттам заключаваш, че са скучни, докато някой, който споделя интересите на този човек, ще каже, че въобще не е скучен.

Извод : Нямате общи интереси ии за т'ва ти е скучен и най-накрая го зарежи,че то сиг и на момчето му е писнало :D

BigFakeSmile
06-26-2009, 12:03
еми знам ли... :o
аз говоря какво ли не, уж за да не ни е тъпо...ама сам да си говориш не е особено яко :x
ддз...нещо ме спира да го зарежа..

profear
06-26-2009, 12:14
кажи му че не си влюбена в него не те привлича абе кажи това което написа ТУК :-D

fenasf
06-26-2009, 15:35
после момчетата безчувствени...

Extremescream
07-02-2009, 20:43
еми знам ли... :o
аз говоря какво ли не, уж за да не ни е тъпо...ама сам да си говориш не е особено яко :x
ддз...нещо ме спира да го зарежа..

Mи не искаш да си сама.Но по-добре това,отколкото да страдате и двамата.

Take_That
07-03-2009, 17:18
уу, така ли..?
а защо е имало момчета с които наистина ми е хубаво и не съм мислиа изобщо за раздяла?????
няма начин и той да има малко вина, а?


Всъщност момчето няма никаква вина в случа. Просто не ти допада. Не го харесваш. За това не те обвиняваме. Обвиняваме те заради друго - защото си с него, въпреки, че нямаш чувства... Долно е